Forum
u73990
u73990
No odločila sem se da bom pisala paranormal 4 torej mešanico med vseh delov.
JAZ SEM MIRANDA:

imam fanta in sva se preselila v novo hišo že na začetku se mi je zdela malo srhljiva ampak bom že preživela!
Zaradi mojega strahu sva po hiši nastavila kamere še posebej v otroški sobi kajti smo se pred porodom preselila sem.
ajina hiša izgleda takole:

Boš bral/a??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. januar 2012
nextiii hiiitr
21. januar 2012
u73465
u73465
Next!

Je kaka možnost da mi po zsb sporočiš, ko next-aš?
21. januar 2012
u73990
u73990
Ko sem se naslednje jutro zbudila, sem se počutila varno kajti me je moj fant David(nisem ga še predstavla on je moj fant)
Pogledala sem ga in se rahlo zasmejala nato sem zaslišala glasen pok iz dnevne sobe.pok je bl tako glasen ,da se je zbudil še David.

odšla sem v dnevno sobo po stopnicah in tam na tleh zagledala razbito sliko mene in mojega fanta.
slika je bila počena točno na Davidovem obrazu, bila sem tako prestrašena da sem stekla po stopnicah gor v spalnico k Davidu.Začela sem se tresti vzela telefon in poklicala v zavetišče.
pogovor j(jaz) d(delavec)
d: pasje zavetišče prosim?
j: dober dan kupila bi psa ali se lahko oglasimo pri vam?
d: seveda kakšnega psa pa želite imamo jih veliko in nevem katerega točno.
j:ja.....z mojim možem želiva imeti nemškega ovčarja , da bi nama doma pazil otroka in po vsej možnosti še ubogljivega
d: seveda točno takšne imamo!
j: zmenjeno. kdaj lahko prideva ponj?
d: danes popoldne.
j: dobro...torej sva zmenjena?
d: seveda!Torej se vidimo
j:hvala lepa nasvidenje!
d: nasvidenje.

POPOLDNE V PASJEM ZAVETIŠČU.
kupila sva tega psa ki naju je gledal z tako luškanimi očmi:

ime sva mu dala Nero.
Ko smo vsi lepo prispeli domov sem psa okopala in ga peljala v otroško sobo v roki sem seveda nesla njegovo skledico z vodo........ko sva prišla v sobo sem skledico vrgla po tleh in stekla k davidu pes je pa začel zelo lajati.
pogovor j(jaz) d (david)
j: David!!!!
d: kaj je ljubica?
j: kje je Luka????!
d: nevem..ga nisi prej pustila v njegovi sobi??
j: da ampak.....ga ni več tam!
d:grem pogledat....
(in gre pogledat)
d: saj pa je tukaj.......... Miranda kaj je narobe s tabo??
j: jaz....jaz...............prej ga ni bilo v sobi-!!!
d: miranda pomiri se no ljubica pojdi se vležti mogoče te samo boli glava ti prinesem lekadol okej
j: samo res ga ni bilo!!!
d: miranda!! pojdi
j: okej saj že grem
.......

next???
21. januar 2012
u73990
u73990
nehtam ko bojo 4je nexti
21. januar 2012
u73990
u73990
nextam ko bojo štirje nexti
21. januar 2012
next,is scary!!!
21. januar 2012
u73990
u73990
21. januar 2012
nextiii
21. januar 2012
u52105
u52105
nextaaaaaaaaaaaj!! hitroooo
21. januar 2012
Takoj next ful carsk
21. januar 2012
u52105
u52105
jaaaaaaaaa
21. januar 2012
Nexxxxxt
21. januar 2012
next
21. januar 2012
u73990
u73990
okej bom nextala hvala za nexte!
dve uri ga ni bilo......bila sem že v skrbeh kaj če se mu je kaj zgodilo!
odšla sem pogledat v kuhinjo...tam ga ni bilo.
odšla sem pogledat v dnevno.....duti tam ga ni bilo.
oh kje za vraga je to budalo sem si mislila. Kar naenkrat sem začutila da mi je nekdo pihnil za ušesa. obrnila sem se in ni bilo nikogar...rekla sem....David nehaj zdaj s temi tvojimi bedastimi igrami ne grem se več!
nato mi je spet nekdo pihnil za uho, obrnila sem se in spet ni bilo nikogar.Bilo me je že rahlo strah,...........odšla sem v Lukovo sobo ga prijela v roke sedla na fotelj in ga pestovala.Nato je zazvonil telefon.........driiiiiiin......driiiiiiiiin,.....driiiin!!!zvok je bil vedno bolj glasen....javila sem se ampak na drugi strani ni bilo nikogar.slišala se je samo sapa...........nekakšen vdih in............nevem kaj bilo je grozno.odšla sem v sobo in zaspala.Naslednje jutro sem se zbudila v Davidovem objemu, zbudila sem ga in vprašala kje je bil zvečer in rekel je da je bil v kleti.okeeeej sem rekla.Nato se je david vstal in šel v kuhinjo pripravit zajtrk.rekel je : čes pet ur moram iti v službo. jaz: okej torej se lahko že pripraviš ne?

ČEZ PET UR

david se je oblekel me poljubil na lica in rekel: poskrbi za malega in dobro poslušaj pojdi ležat z lukom in zraven postelje naj leži nero(najin pes) če te bo strah roko daj samo na tla in če ti jo bo polizal si varna če pa te ne bo pa si v nevarnosti.Nato ko je david odšel sem ga ubogala in odšla v sobo.v kuhinji je nekaj zaropotalo roko sem dala na tla nekdo mi jo je "polizal" in počutila sem se varno.....to sem naredila petkrat ampak šestič se je v kuhinji začel dreti pes in naenkrat utihnil odšla sem v kuhinjo in tam zagledala.............................nextam??
21. januar 2012
next
21. januar 2012
nexttt
22. januar 2012
u73990
u73990
ok!!!!! saj je vseeeno dolgčas mi je!!
)

v kuhinji na tleh zagledam nerčija
zakričim: neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!kaj.......kaj....kako ....kdo ti je to storil!!!!
hočem poklicati davida ko pred mano zagledam mrtvega moškega ki mi reče: MIRANDA!PSI NISO EDINI KI VARUJEJO IN UBIJAJO! in je izpuhtel nevem kam. V strahu vzamem telefon. najprej pokličem davida, nato rešilce, in še nato policaje

ko vsi prispejo jim povem vso zgodbo in pokažem kje so kamere oni si nato kamere odpeljejo v laboratorij in tam pogledajo videoposnetke......na enem izmed videoposnetkih je pokazalo kdo ubija psa in kako izgleda in to je bil........................

nexta???
vem da je kratko sam vseen
22. januar 2012
next
22. januar 2012
nekst!!!
22. januar 2012
u73990
u73990
sej bo še dons oki!
22. januar 2012
next!!!
22. januar 2012
next! lih sm prebrala fhool cooo
22. januar 2012
Neeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!
22. januar 2012
u73990
u73990
to je bil David!.Policaji so že čez dve uri pripeljali podatke in mi to povedali zraven so pripeljali tudi pasjega policaja ali kaj je že.Ko sem videla posnetek se mi je srce za trenutek ustavilo.....Davida sem zelo grdo pogledala in mu primazala klofuto...
22. januar 2012
hahahahh next
22. januar 2012
u74372
u74372
Neextej .!
22. januar 2012
u73990
u73990
on me je zelo grdo pogledal, vzamel stekleno vazo in me vdaril po glavi. to je ta vaza s katero me je vdaril:

kar hitro je zbežal skozi balkon. Jaz sem omedlela in odpeljali so me reševalci, za davidom pa so tekli policaji. Ko so ga obkoljili ni bil zmožen iti nikam, govorili so mu naj se preda ker tako ali tako vsake talce uulovijo(kajti so v našem kraju najboljši policaji).David je bil tako živčen in mislim da je bil tako da bi skoraj lahko poletel ampak naenkrat se je kar umiril in padel na tla. PolicAJI so se spogledali, šli do njega in ga aretirali.Vsaj tako so mi naslednji dan ko sem se zbudila iz kome povedali policaji in še podrobneje sosedje.

DAN KO SEM SE ZBUDILA IZ KOME

No to je zdaj ta dan........zbudila sem se iz kome in zraven mene leži David..Joj ubošček tako se mi smili kaj ko je privezan na posteljo.Zdaj je prišla medicinska sestra v sobo in odpeljala davida nevem kam.
david:

ko so končali z to stvarjo so ga pripeljali nazaj. Čez ćas se je zbudil me pogledal, rekel ljubim te in vedno te bom.Po tem se je začel fuuuul tresti , oči je že skorajda obrnil tako je gledal gor nekam samo belo se je videlo. Jaz pa sem se vstala in v halji stekla po najboljše zdravnike. Oni so ga probali umirit ampak se ni umiril, še bolj se je samo začel tresti jaz pa sem razmišlala na pune kaj naj bi to bilo. in tako sem se spomnila na luko in rekla JOJ NE KJE JE MOJ LUKA???...KAM STE GA ODPELJALI??..........KDO A JE ODPELJAL??....NEEEEEE MOJ LUKEC MALI KJE JE????!!!!!!!!in sem zraven tresla zdravnika ki mi je hotel nekaj povedati.rekel je
pogovor: j (jest) z (zdravnik)
z: miranda no! pomiri se punca vse je vredu.
j: kje je luka?!
z: zdravniki so ga odpeljali.
j: kam?!!! kaj se je zgodilo z njim??!!povejte no!
z: niiič vse je vredu
(in me je tako pogledal kot da mi nekaj prikriva)
j: zakaj me tako gledate? kaj se je zgodilo z njim?!!!!
z: dobro je miranda dobro....vsedi se.
(in se vsedem)
j: no mi lahko poveste že enkrat?
z: ko so policaji tekli za Davidom ga je imel v rokah.......in...
j: kaj.... kaj mu je storil?!
z: padel mu je iz rok in ena ženska......................................

nextam???
22. januar 2012
u52105
u52105
ja nexti hirtoooooooooooooo
22. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg