Forum
u60555
u60555
Hellow moje ime je Ann James Horan. Stara sem 16 in pol. Živim na Irskem. Imam mamo Amy, očeta Toma in brata Nialla ter sestro Iso. Imam douge blond lase in modre očke. Na šoli nisem ravno popularna. Imam BFF Tiffany Bella Selfy. Pred 3 leti sem brata komaj prepričala naj gre na x-Factor kar zdaj obžalujem. Tam je brat namreč spoznal Harry-ja, Zayna, Liama in Liusa kmalu so ustanovili popularno skupino ONE DIRECTION~1D. No tam sem se namreč zatreskala tudi v Harry-ja najlepšega fanta ever. Jaz pa izgledam tako:

Mama je zakričala "Niall je doma". Po stopnicah sem stekla in skočila Niallu v objem. Za mano je prišla Tiff
n(niall)- sestrica
t(tiff)- hei niall
j(js)- bratec!
n- živjo Bella
t- tiff
n- no use en. Imam novico. Ann sprejeli so te na šolo
j- omg v london grem študirat modo!!
t- super no sošolki boma
n- no a bi živela z nami
Potem smo prespali. Drug dan smo pospravili kovčke v mamin Ferrari. Odpeljala nas je do zasebnega letališča.
--------------------------------------------------HARRY-----------------------------------------------------------------
"Harry pridi Niall in Ann sta pršla pa Bell!" se je zadrl Zayn. "In kaj naj ti jas pa pust me gledat T&Y" sem zaklical nazaj. "Harry". Seveda sm šeu. Ann je bila zelo lušna. Lepša kot pred tremi leti.
Niall je reku. "Harry pokaž Ann sobo, Zayn ti pa Belli". Pokazal sem ji sobo. Potem me je pa prosila da grem z njo do šole.
---------------------------------------------JS--------------------------------------------------------------------------
Harry in jas sma se napotila proti šoli. Tam je bila ravnateljica vndar je rekla da brez osebe nad 17 let ne smem naprej. "PUDELJČEK pridi" in pokazala na Harry-ja. Na ogledu sma srečala dve punco Gemmo(p1) in Ashely(p2).
p1- a ni to Harry iz 1D
p2- je ja omgg
j(js)- hei sem Ann James Horan to je pa Pudeljček
h- ann nehaj že
p1- js sm Gemma to je pa Aš
a- hei a si ti od Nialla sestra?
g- ja sam res
j- jp sem.
Šli smo na ogled potem pa smo postale dobre frendice. Izvedle smo da bomo sošolke.
2x next
16. marec 2014
u60555
u60555
mami Amy:

očka Tom:

Isa:

One Direction:

Bella:

Aš:

Gemma:

16. marec 2014
u155101
u155101
next
16. marec 2014
next
16. marec 2014
u165580
u165580
Next
17. marec 2014
u60555
u60555
------------------------------------------------JAS----------------------------------------------------
med šolskim letom ssmo spoznale še Zoey in Clara sestri dvojčici. Po dobrem tednu so prišle k nam.
Zoey(kodrasta) in Clara(ravni lasje):

Igrali smo se resnica in izziv. Povlekli smo prvi listek. Na njem je pisalo Niall. Izziv smo mu dali in dala sem mu ga jas. Povabi najlepšo punco na 1urni zmenek. Vstal je in šel do Bell. Šla sta . Potem je izziv dobil Harry. Izziv mu je dal Zayn. "Poljubi najlepšo punco" prišel je do mene in me poljubil. Vsi so se začeli krohotat. Minila je že ura in pol. Izziv sem dobila jas. Dala ga je Zoey."Pojdita s najlepšim fantom iskat ona2." Fantje so preričali Harry-ja.
------------------------------------------------HARRY--------------------------------------------------
O fak. Pa ravno jas. No in šla sma. Ann je postala čisto histerična. Objel sem jo.
-----------------------------------------------jas--------------------------------------------------------
Harry me je objel. Bila sem čist na robu joka. Počasi me je privil k sebi in padla sva v travo. Počasi me je nežno poljubil:

"Harry !"sem zakričala. Pritekla sta Niall in Bella "Harry kako si upaš?" je zakričal Niall.
"A še Niall ne ve?
17. marec 2014
neext
17. marec 2014
u60555
u60555
n-niall
j-jst
lu-luis
l-liam
z-zayn
h-harry
b-belly
c-clara
zo-zoey
a-aš
g-gemm
17. marec 2014
u165580
u165580
Next cool pišeš
18. marec 2014
u60555
u60555
n- česa se ne vem
j- kaj zay ti harry
h- z tvojo sestro sva skup
b- res???
j- nee!!
n- samo zakaj sta se žvala
j- harry tega ti ne oprostim!!!
Odšli smo in stekla sem v sobo in začela jokati. Kmalu je pršo Luis. ˇBi pazla na Leylo od maskerke hčerko. Gremo namreč k Justinu na večerjo.ˇ" Ja, kajj??? Justinu Bieberju, a lahk grem zraun" "NE je reku Luis. Kmalu je prišla. bila zelo kjut:

Dala sem jo spat in stekla je v Harry-jovo sobo in krčalaˇIPHONE IPHONE" Harry ji je dal svoj iphone in men pa poljubček na ličko. Jezno sem ga pogledala in mu pokazala jezik. Kmalu sta Niall in Harry prišla in se naslonila na vrata. Zbudila sem se in Nilal je rajši pobegnu Harry pa me je gledu s popounim nasmehom in mi poslal poljub jaz sem mu pa samo pokazala naj pride bližje in me poljubi.
18. marec 2014
next
18. marec 2014
Neeeeexxxxxttttt
19. marec 2014
neext
19. marec 2014
u165580
u165580
next
19. marec 2014
u160776
u160776
next
19. marec 2014
u60555
u60555
V sobo je vsopil Niall. Šli smo dol in vidli Liamma, Claro, Zo,Zayna in Liama spat sede ko so gledali Titanic.
21. marec 2014
nexxxtt
21. marec 2014
next
21. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg