Forum
Živ'jo. Odločila sem se, da napišem novo zgodbo, ki ni ff. Na žalost ampak jih je že preveč in skoraj vsi so po istem kopitu torej zakaj bi še jaz fejkala in pisala novega. Ta zgodba bo sveža, zanimiva, ljubezenska, kriminalna... vsega po malo. Staro bom tudi nadaljevala a privilegij mi je tale, ker imam nove, sveže ideje poleg tega pa si želim napisati knjigo. Upam, da boste brale. Če pa ne, pa je ne bom nadaljevala in jo bom objavljala na smrklji. Au revior.

Leslie Patterson:

Paradise in hell - PART 1
Zaznamovan. Besedica se mi mota po glavi medtem, ko dehidrirana povsem zabuhla od neprestanega joka ležim na hladnih tleh. Moja obleka je strgana in umazana in ko v sobo pri piha hladen zrak me zazebe do kosti. V upanju, da me bodo deli telesa pogreli se zmotam skupaj in svojo glavo položim na kolena. Boli me in razjeda mojo notranjost kar je veliko večja bolečina od fizične. Odtisi njegovi rok so povsem telesu in čeprav ga ni tukaj na svoji koži čutim njegovo prisotnost. Tukaj je. Čutim ga in zato svojo glavo dvignem ter se ozrem po praznem stanovanju, ki me grozljivo tiho opozarja, da sem sama. Mestni promet odzvanja v mojih ušesih in mori tišino, ko je nastala po njegovem odhodu. Želim kričati pa ne morem, ker me je preveč strah, da bi zopet prišel. Skušam vstati in zapreti okno pa se samo nerodno opotečem nazaj. V glavi sem mi zavrti, da je soba kot ogromen vrtiljak zato v paničnem napadu zaprem oči in hočem, da neha. Tako močno zaprem oči, da me zabolijo in da se mi začnejo pojavljati raznobarvne črte zato oči v hipu odprem in se zopet soočim z realnostjo. Belina njegovega stanovanja me pusti popolnoma prestrašeno zato oči uprem v pastelno rjave zavese, ki plapolajo v ritmu vetra. Z prsti se dotikam hladne kože in drsim po modricah, ki se razprostirajo po vsem telesu. Z levim prstom se močno dotaknem ene od njih, da zakričim od bolečine, ki se je naselila v moje telo. Da bi se pomirila si začnem mrmrati pesem a srce mi še vedno glasno razbija zato raje preneham. Nekaj zaropota v kuhinji zato glasno kriknem in prestrašeno strmim predse. Plaze se dokopljem do majhnega noža, ki je pri mizi in glasno vdihnem. Čakam, da se bo nekdo ali nekaj prikazal v sobi in nestrpno udarjam po tleh z prsti, da me zabolijo blazinice. Čez nekaj časa se v sobi prikaže mačka vsa garjasta po telesu in z mišjo v gobcu. Strah me je. Ne prenesem mačk zato hočem čim dalje od nje. Sledi mi jaz pa se zadenjsko omikam in pred sabo držim nož v upanju, da bo odšla. Pa ne gre.«Odidi.« šepnem in se z eno roko primem za glavo v kateri je pravi karneval bolečine. Z prsti občutim rahlo buško zato raje neham in se zopet oprijemam noža. Ko opazim, da ne morem nikamor več se mačka splazi pod mojimi nogami ter odvrže miš. Zakričim, ko začutim njeno telo, kako se tišči k mojim nogam. V nosu me zasrbi zato kihnem a mačke ne prestrašim. Začne presti iz neznanega razloga in to me pušča popolnoma ohromelo. Zaprem oči in skušam pozabiti, da pod mojimi nogami leži mrtva miš ter umazana, garjasta mačka. Na koži me nekaj zasrbi. Odprem oči in glasno zakričim, ko opazim, da sem polna nesimetričnih rdečih krogov, ki za sabo puščajo srbečico. Skušam ustaviti srbečico z neprestanim praskanjem a mi ne uspeva. Mačka se začne umivati in požirati odpadlo dlako, da me sili na bruhanje. Ne zdržim več. Splazim se od mačke in ko z nogo potegnem po njenem telesu me zmrazi zato želim čim hitreje od nje. Na srečo mi ne sledi. Po nekaj minutah bolečega plazenja prispem do stranišča in še v istem trenutku vse z bruham v školjko. Zdi se mi, da imam sedaj prazen želodec toda v ustih je ogaben priokus vse pojedene hrane. Na čelu se mi nabirajo kapljice potu in v želodcu imam spet eno samo kepo. Nekaj časa se trudim, da bi odprla pipo in bi si z mrzlo vodo osvežila obraz. Ko mi ne uspe le nekako zvlečem brisačo ter se za silo obrišem. Srbečica se začne zmanjševati a krogi ostajajo in to me plaši. V predelu jajčnikov me vse boli in ko dvignem obleko opazim veliko modrico. Njegov prvi udarec. Najraje bi ostala kar v kopalnici a je v njej zaradi centralnega ogrevanja veliko prevroče zato se odplazim nazaj v dnevno. Sedim oziroma na pol ležim na drugem kocu sobe varnostno oddaljena od mačke, ki se je sedaj spravila na miš. Opazujem jo kako trga odpadlo meso ter kako se oblizuje od krvi, ki se je nakopičila na njenem gobcu. Ne morem je več gledati zato oči preusmerim v osušeno rožo v rjavem lončku, ki napol prevrnjena leži na okenski polici. Pogled premaknem za tri centimetre ter otrpnem, ko zagledam injekcijsko iglo.«Me…me…je z drogiral?« zamomljam sama pri sebi ter skušam ustaviti solze, ki se kopičijo v očesnem duplu. Začnem se tresti in hlipati in očitno prestrašim mačko saj izgine iz vidnega obzorja. Šele sedaj si bolj podrobno ogledam sobo. Na tleh so prazne steklenice ter miza je prevrnjena. Vse je razmetano in v določenih kotih je na tleh osušena kri. Najbrž me je pretepel dokler nisem padla v nezavest. Zdrznem se kaj je z menoj delal potlej. Zdim se res omamljena in začnem se spraševati zakaj sem to sploh dopustila. Zaslišim škrtanje ključavnice in se v paniki začnem zadenjsko umikati a ko naposled spoznam, da mi nihče ne more pomagati pobegniti v grozi priprem oči ter čakam na njegovo nemilost.

Kaj pravite? < 3
16. februar 2013
u93404
u93404
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+pa prosim čim prej, ker me folj zanima kaj bo... a je ta, ki jo pretepa njen fant/oče/brat?????????
16. februar 2013
Nadaljujem, ko bo več nextov.
Boš videla. Pusti se presenetiti.
16. februar 2013
next:3
najboljš pišeš,prava umetnica si:*
16. februar 2013
u103092
u103092
Neeeextt <3 Omg kok popouno sam ta punca se mi tok smili :''(
16. februar 2013
neeext
16. februar 2013
neeeext!!!
Ful dobr pišeš.
K si tko dala link na profil sm misnla a še ena k ne zna pisat pa ma en blesav ff k sam piše kako je kdo oblečen.
Ampak res. The best.
16. februar 2013
next
16. februar 2013
neeeext!!
16. februar 2013
next
16. februar 2013
neeeeeeeeeexxxxttttttttttttt
16. februar 2013
u122914
u122914
●ηємαяαš σgℓαšєναηנα νєм
●z єησ ∂σвяσ ριѕαтєℓιcσ ριšєνα ησνσ zgσ∂вιcσ σ σηє ∂ιяєcтιση
●čє тє zαηιмα кℓιкηι ηα ℓιηк кι ѕє ηαнαנα ѕρσ∂αנ ↓
ℓιηк: http://www.igre123.com/forum/tema/if-i-was-your-boyfriend-(ft.one-direction)/50660/
●нυαℓα тι zαℓт/-α ѕι čє вєяєš
16. februar 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
16. februar 2013
u73868
u73868
next
16. februar 2013
Neeeext!
16. februar 2013
wαllғlower.*
wαllғlower.*
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!*
16. februar 2013
omg neext! <33
16. februar 2013
u113544
u113544
neext
16. februar 2013
u27814
u27814
Omgg neeext
16. februar 2013
u117051
u117051
omg ženska ti resno najbolš pišeš *o* neeext!
16. februar 2013
u118409
u118409
nexttt
16. februar 2013
neeeeeeeeeeeeext
16. februar 2013
O my god .. next takoj.. ful malo tgodbic berem tukaj in to samo najbolše .. plus tega pa same ff .. in tvojo bom sigurno brala in te veš da si najbolša pisatelca ever..
16. februar 2013
oh my god!
najbolšee pišeš! resno!
čimprej nexti...
16. februar 2013
u87504
u87504
next
16. februar 2013
next
16. februar 2013
u93404
u93404
no, imaš ogromno nextov.! prosim, čim hitrej nov del, ker me resno foolj zanima?????????
17. februar 2013
next
17. februar 2013
Neext : )
17. februar 2013
next
17. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg