Forum
u44459
u44459
Z mamo in očetom smo 14 let živeli srečnui v hiši Margas.Vendar se je po teh 14 letih mama zaljubila v 34letn4egwa fotografa,in zdaj živim sama z očkom.Joj kaj bi dala da bi lahko šla na šolo slikanja.....
DIIIN DOOOON!Prebudil me je šolski zvonec ki je naznanil zadnjo šolsko uro ki jo bom preživela v tej šoli.Čez 43 ur namreč odhajam na slikarsko šoloo v London....
ja no samo nekaj še povem.Sem Aja Lovemaker iz NY-ja.
Aja---

16. april 2011
next
16. april 2011
next!!
16. april 2011
u44459
u44459
Ko sem bila doma sem pogledala v omaro.Bo moj mali kovček zdržal vsa ta OBLAČILA?nE vrjamem.Joj poklicat morem Lilly.
J-Jz(aJa)
L-Lilly

L-Oooi aja.
J-Ella Lilly.
L-Ki je pa zdeej no?
J-Ja no ker grem v pondeljek v London bi rabla en kovček.....
-Sorry nemorem zti ga psodit : (
J-Ne ne lilly nism mislna tko!Si za zadnji šoping?
L-JAAAAA
J-Čez pol urce pred H&M-!
L-Aja ti si najbooooljša!!!!!!!

Oblekla semrdečo majico z pošastko,črne kavbojke in obula bele All-star škornje.JUHU!Šoping!H&M prihajava!

Čez neki časa sem pred H&M-jem zaslišala glas:

AJAAAAAAAA!TU SM!
J-LILLY!!!
L-Jap it's me!Your piggy!
J-HAHA.GREVA!

Kupila sem zelen kovček in še nekej majčk,kavbojk,čevlje in seveda sem zašla v Painting SHOP!
Kupila sem novo stojalo,nekaj dodatnega platna,barve,paleto,čopiče in še ostalo kar je bilo na sreznamu PA-SHOPING LIST!.

Lilly-

kovček--

16. april 2011
next
16. april 2011
u44459
u44459
Ko sem prišla domov sem nekaj stvari zbasala v novi kovček.Vendar me je zmotil očka.Prišel je z košaro.mislila sem da bodo babičini kolači-Vendar ne!Dobila sem nov prenosni računalnik,Apple telefon na dotik in PAKET MUFFINOV!jehejj!
Objela sem ga.Rekel je da aj grem še malo do Lilly,saj jo bom verjetno zadnjič videla v 10mesecih.Pri njej je bilo lepo vendar se je od nekje prislinila Lisa.Važička.Na moje začudenje pa je Lilly ustala in jo objela.Rekla sem--
Lilly,nikoli več te nočem videti!
Stekla sem iz sobe,spotoma vzela še en Abby-in(Lillyina mama)muffin jo nahitro objela,pobožqla Amber(Psička)in šla.
Abby-

Amber-

Lisa-

16. april 2011
next
16. april 2011
u44459
u44459
Bila je 10 ura in odločila sem se da grem malo na tumblr,kar tako za hec.
Prijavila sem se kot vedno,z emailom Aja.Cloud@gmail.com.Ko sem se zbudila sem ugotovila da sem zaspala ob računalniku.Ura je bila 8.Hitro sem se oblekla,naličila vzela kovčke in šla v avto.Oči me je že čakal.Odpeljala sva se in naenkrat je oče rekel:Mama je rekla,da bo na akademiji tudi Sanny.
J-KAAAAAAJ?
O-Ja ni kaj ljubici.Zdaj pa hop iz avta in sanjam naproti!
J-Sva že tu?Adijo oči rada te imam!Se vidiva čez 10mesecev : )
O-Adijo pikica.Pozdravi Sanny.
J-Bom očii!Čawči!
O-Čawww!
Stekla sem na letališč4 in se zadnjič zazrla v očijev beli kombi.
Čakala sem a se je spšlačalo.Sedela sem z nekim dekletom ki je bilo ves čas zatopljwno v knjigo moje mame,Allison Lovemaker,zdaj že Skloous.Pogledala me je ko je zaptla platnico in žal ugotovila da sem na sliki na platnici z mojo mamo jaz.Wee.Dala sem ji podpis in mamino telefonsko.Ja ni kaj no.
ogovor......
J-Hehe kako ti je p ime?
D(ekle)-Elis sem.Ti?
J-Jaz sem pa Aja.
D-Waw lepo ime.
Takrat pa smo pristali.Poslovila sem se in pogledala kje je kak taksi.Usedla sem se v prvega i rekla...

PA London BeaStreet.
Kmalu sva bila pred VELIKO modro stavbo.Šla sem tja,še prej plačala in pozdravila me je nak pnca.Povexala je da se klič Danna.Rekla je da je v sobi 201-In začuda sem bila tudi jaz!
Žal pa je bila v sobi 202 Sunny.,,,,,
Moj oči--
Elis.-
16. april 2011
Sori sam nism zasledila kdo je Sunny?
Drgač pa kr tko naprei
16. april 2011
u44459
u44459
moj oči--

Elis-

Danna -

Sunny-

16. april 2011
u44459
u44459
Catty--
Sunny je hčerka od novga fanta Ajine mame : )

Ja bom kmalu še en next..

P.S.če vam slika od Danne ni všeč lahko zamenate.
16. april 2011
ja mene tud zanima kdo je sunny
16. april 2011
aja
16. april 2011
next
16. april 2011
u44459
u44459
Ok bom
16. april 2011
ja!!
16. april 2011
u44459
u44459
Prišla je mimo mene in rekla svoi očitno prijateljici,nevem men
Suny-HAHA Poglej vijolko in zelenko.Ej a veš da je ta vijočlična hči od punce mojega očeta?JOOJ kako je grda!
Danna-Ah dej Aja nesekiri se zarad nje.Jz sm zečlena pa kej?Pač sm zelena pika konec!Ti si vjola ona je pa bjonda.Nimaš ki!
Sunny-Ti meni bjonda škratovka mala?
Danna-Haha pač si bjoda,,,,,ta neumna.Greva Aja!

Šli sva saj sva se morali prijait na spored sprejmcev.In začua sva nekako prišle na prvo mesto.Uzeli sva vsaka svojo sliko in šli.
Pogledali sva sliko od Sunny in saj padeš okou ko jo vidiš hahahaha : )

Ajina slika

Dannina slika -

Sunnyina slika -

16. april 2011
haha slika!!! next!
16. april 2011
u44459
u44459
ja smešna je : )
16. april 2011
next najboljša zgodbica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nextx12223333365899+9
16. april 2011