Forum
Heii:**
No to je še eno moja story. Naslov pa jereber si zgoraj please!:3 Pa bodi mačo in beri :3
◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆
"Mel! Gospa Alex nas je poklicala že pred desetimi minutami. Zamudili boma!" Me je okarala Cindy. "Ne, saj ne" Sem odgovorila zaspano. "Mel!" Je rekla Cindy histerično. "No sej, grem, sej, grem!" Vstala sem. Odšla sem v kopalnico, ki je bila no zaradi mene in Cindy še do nekakšne mere urejena. "Puff." Sem zavzdihnila. "Kaj pa je?"
"Grozno je!" Stisnila sem se, k Cindy. "Saj, boš še videla posvojili naju bodo in potem,in potem..." Obe sva zajokali. "Girls! Zajtrk!." Je spet prišla v sobo ga.Alex. Videla je,da jokama. "No,no girls kaj pa je?" Z Cindy sva še naprej objete jokale. "Vama povem novico? Danes prideta dva para.Zdaj pa brakfeast!" Oblekle sma:

Prvo jaz drugo Cindy
Pri zajtrku nam je novico, ki nama jo je prej povedala ga. Alex povedala še ravnateljica sirotišnice Hich. "No postavite se v vrsto. Ga. Cihlech vas bo pogledala kako ste čisti danes!" Je rekla Hich. Postavili smo se v vrsto. Ga. Cihlech je prišla do Sanye se je ustavila. "Miss. Sanya to je preveč odprto! Zahtevam preobleko!" Je strogo rekla Ga.Cihlech. "Ne, Agata naj ostane tako oblečena!" Je zahtevala Hich.
Sanya je imela oblečeno:

Drugo je bilo vse v redu. Morali smo v šolo. Sirotišnico to...
Me:

Cindy:

Sanya:

Nekšt◆??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. avgust 2012
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
02. avgust 2012
u76594
u76594
nextttttt
02. avgust 2012
fejkaš
02. avgust 2012
u102197
u102197
Nekššt..
02. avgust 2012
u97751
u97751
neext
02. avgust 2012
u30718
u30718
nexšt
02. avgust 2012
od koga
02. avgust 2012
u30718
u30718
kaj od koga?
02. avgust 2012
next
03. avgust 2012
Noo nextštemm in ∱ąƈҡïŋɠ ɧot naslednič odbrži to zase ok?
Pri pouku od našega razreda, ki ga je vodila ga. Alex povedala nekaj, kar nas je res spravilo v boljšo voljo. "No, dragi moji. Stari ste prelepih 16 in me smo se odločile, da je čas da pojdete v res "prave" šole. Torej začela bom pri Sanyi," Sanya je poskočila."no Sanya povej nam, kaj te zanima. Čisto osebno, no bom drugače postavila vprašanje, kaj bi postala v prihodnosti?" Sanya je bila hitra in verjetno je vedela kaj jo res zanima. "No, khmm zanima me moda izjemno rada bi bila manekenka na modni šoli oz..." "Hvala dovolj smo slišali Sanya.!Cindy, kaj pa ti?" Cindy je vstala in čisto počasi povedala. "Glasba me pomirja, rada bi igrala violino ali flavto. Precej pa pela opero." "Ooooo Cindy lepo, zdaj pa Melanie. Ti povej nam kaj o tem?" Vstala sem. "No, tako kot Sanya se tudi sama zanimam za modo naprimer kombiniram različne kombinacije, če imam kakšno majico, ki mi ni prav oz. mi je premajhna jo preprosto podaljšam ali polepšam, z kakšnimi dodatki in jo potem podarim mlajšim deklicam. Fantom pa naredim kakšne zanimive hlače ali nogavice, če se komu kaj strga ali odšije gumb mu rade volje pomagam majico oz. hlače pa še polepšam. Zelo rada bi bila modna oblikovalka, ki bi imela svojo osebno manekenko." Pri zadnjem stavku sem pogledala Sanyo. "Hvala Melanie. Torej Sanyo in Melanie bomo peljali na srednjo šolo High Street Morrow (izmišljeno) Cindy in ostale, ki se boste zanimali za glasbo pa na High Music school Wasinghton. Glasbeniki boste morda bolj oddaljeni od kraja kjer ste živeli torej boste oddaljeni od Londona." Do konca ure so še ostali povedali nekaj kar želijo o svoji prihodnosti:
Alex,Tlen, Greg, Lucas, Daniell športna šola: School for sports
Cindy, Vivian, Selim,Wendy,Miha,Luka,Leon,Hana,Vita,Maria,Ellenora glasbena šola: High Music school Wasinghton
Teia, Mollie,Sarra, Iva Šola lepote ličenja in frizerstva: Beauty high school
Sanya,jaz modna šola:High School Street Morrow
Je še enkrat ponomila ga. Alex. "Zdaj pa moji srednješolčki spakirajte beležko, nahrbtnik lepo se odblecite, pisala in mapo. Ker vas peljem na ogled vseh šol,ki ste si jih izbrali in sicer za School of sports pri učiteljici športa!,Za High Music school Wasinghton pri učiteljici glasbe, za Beauty high school pri učiteljici splošne francoščine in za High School Street Morrow pri meni! Vamonos,vamonos bambini!!!" Hitro sem šla v sobo in spakirala, se preoblekla v moj lastni izum:

in smo šli...
Nexššt?:**
rabim 5 nexštoww .***
03. avgust 2012
u102197
u102197
Drgač res fejkaš...
03. avgust 2012
od koga ???
03. avgust 2012
u102197
u102197
http://www.igre123.com/forum/tema/pos-j-ors-de-l-c/38942/
Sorii samo je toook podobn da prosim..še slike si ene kopirala pa vso vsebino samo niso ista imena...
03. avgust 2012
ejj jst te zgodbice sploh ne bermmm!!!haklllllloooo
03. avgust 2012
u76594
u76594
next
03. avgust 2012
šee 4
03. avgust 2012
u30718
u30718
nekšt
03. avgust 2012
šee 3 hehe : P
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
še 2 hihihi ( : P
03. avgust 2012
u30718
u30718
u95766
u95766
neeeeeeext
03. avgust 2012
še 1 next če wam je praw al pa nee . P hihihehehe
03. avgust 2012
u93404
u93404
Nexxt!
03. avgust 2012
u30718
u30718
nekst
03. avgust 2012
u100534
u100534
next.!
03. avgust 2012
u97751
u97751
neext
03. avgust 2012
uuu samooo šeee....hehehehe Nexštamm zdele:

taka je bla modna šola.
Sanyi in meni so zelo hitro predstavili prostore. Seveda sva morali povedati svoje podatke. To je izgledalo tako:
T-Tajnica M-Mel oz. jaz
T-kdo si?
M-Melanie
T-kaj bi bila imamo tri možne izbire manekenka oblikovalka ali style kreatorica. zadnje dve lahko imaš obojne po tvojem opisu sklepam...
M-da oboje bii? nrdim puppy face :3
T-jajajjaja sej lahko noo.
M-torej kako bo z manekenko
T-torej lahko je to tvoja prijateljica Sanya
M-jahh smmmm ona ni moja prijateljica
T-saj je vseeno.
M-jaa mmhhmmm prav imate.
T-pridi tebi in tvoji prijateljici...
M-mnnhh saj je vseeno.
T-bom pokazala učilnicoo, če dovoliš?
M-ofcorse mislim seveda . red face
Tukaj bom jaz sedela oz to je moja delovna miza:

No končno! Sprejete sma bile. V mestu pa sma dobile stanovanje, sicer ne vsaka svojega. Jaz z tremi fanti : c ona pa z tremi puncami! Naj bo srečnica. Noo, lahko uganete kaj so fantje, glasbeniki. Nisem lih srečnaa :c
No, pridem v ulico. Imenovala naj bi se Lincolin street. Ok, rekla je, da bo stanovanje pomislim, ko pred seboj zagledam tole hišo:

Stopim pred vrata in notri slišim smeh. "WoW. Mali raj tukaj notri." Si rečem potiho. "Mali? Ogromen!" Se še začudim sama sebi. Haha sem duhovita." In pozvonim. Notri slišim, da vse utihne. "Fantaa jzz booooomm!!!!" Se nekdo tako zadere, da slišim do sem tako kot bi nekdo govoril pred mano. Odpre mi on:

"Emm haj ti si najbrž uno nova ki bo stanovala tle, mhm?" "Ja jaz sem Mel." "Aha jzz pa Will" "Ja kul samo naslednjič majico nase ok?" Dvignu je roke "Ok,ok..." Težek kovček sem nesla v hišo. Tam sta stala še dva fanta."Haii jst sm Harry."
Harry:

Drugi pa je še kr nekm zijau zgledau je tako:

"Jah amm jaz sem Mel." Sem rekla naglas.Fant se je prebudil in rekel: "Ja, jaz sem Rayan welcome!" In je sedel....
Next? Ja wem kr neki je. A sploh pišem??
03. avgust 2012
u93404
u93404
next, ja.
03. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg