Forum
u136908
u136908
Ja, ja, ja! Zgodbic je več kot 1.000.000! Ampak ena pa ne bo podrla sveta, a ne?

Heiii!
Sem Rebecca Sophie Cristall. Imam blond lase in prečudovite modre oči.

Sem precej mlada, saj hodim šele v 8. razred in sem stara 13 let. Imam najboljšo prijateljico. Ime ji je Jessica Houl. Ona pa je moje čisto nasprotje. Ima prekrasne rjave lase in prav tako lepe oči.

Imam tudi mamo Jane, očeta Chrissa, sestrico Lanno in brata Benyaminna. Lanna je stara 10 let, Benyaminn pa 3. Benyaminna imam veliko raje od Lanne. Lanna ni popularna tako kot jaz, nima fanta (jaz sem z enim "hodila" že pri 9-ih) sploh pa jo imata starša čez glavo rada. Mene pa zaničujeta. "Reb, pomij posodo!" "Reb, počisti okna!" "Reb, zamenjaj Beny-ju plenice!" In tako naprej... To je tudi razlog, zakaj ne maram Lanne. Pa še enkrat je rekla mojemu fantu, da sem se v parku zalizala s klošarjem. On pa ji je verjel in me pustil. Kašen bedak! Naslednji dan sem ga videla, kako se objema z Lanno. No, zato ne bi rekla da ravno ni popularna, ampak... Vsem na šoli gre na živce. Meni pa najbolj. Samo nekateri jo lahko prenašajo. Ko pride Jess k meni, da bi prepisala snov, začne govoriti Lanni, kako ima lepo sobo. Halooo! A je to normalno? Mislim, da ne. Od tistega dne, ko je Lanna rekla mojemu bivšemu fantu, da sem se poljubljala s klošarjem, pišem dnevnik. Vsak dan redno in pridno zapisujem svoja čustva v knjičico. Moj dnevnik ima rdeče platnice in seveda, ključavnico. Da je varen pred Lanno, seveda. Torej, lepo, da je sobota. Dan, ko se spi do kosila. Pogledala sem na uro. 8.45 je kazala. Oh, to bo še veliko spanja! Le na... delo..... In sem spet potonila v svet sanj.

nextam? vam je ušeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. junij 2013
neeeeeeext
11. junij 2013
u126608
u126608
Neeext
11. junij 2013
u136908
u136908
Tnx za nexte!
REBECCA
Zbudila sem se. Ne vem zakaj. Kar tako. Vstala sem in se sprehodila po hodniku, polnem vrat. Na vratih je vse pisalo. Pogledala sem na svoja vrata. Z lepo, zlato pisavo je bilo napisano REBECCA. Pogledala sem naprej. BENYAMINN, STARŠA(CHRISS&JANE), LANNA (poskusila sem si priboriti sobo, čim dlje od nje) in še ALICE. Joj, skoraj sem pozabila na mojo dvojčico! Kako sem lahko tako pozabljiva? No, imam dvojčico; Alice Sophie Cristall. Hodiva v isti razred in ona je starejša za dve minuti. Imam dve sestri in enega brata. Ja, tako bo pa prav. Ampak, kako sem lahko pozabila na mojo Alice?! Kako sem MOGLA?! Imam jo zelooooooo rada. Alice ne mara Lanne, tako kot jaz. Nekaj časasva imeli TDLD! Pomeni: tajno društvo Lanna dol! Ampak kaj kmalu je propadlo, saj je ta Lanna (grrrrrr) vdrla v najin načrt in ga zažgala. Škoda. Jaz imam drugo ime po Alice. Da sva si podobne tudi v imenu. Sem identična ona, le da ima ona temnejše oči. A vseeno je prelepa. Veliko lepša od mene, čeprav mi vedno govori ravno nasprotno. Skupaj radi počneva veliiiko stvari. A le pri glasbi sva si malo različni. Ona posluša Justina Bieberja, jaz pa obožujem Rihanno (ne vem, kako se napiše). Rada poslušam tudi Avril. Toda moja naj pevka je Adele. Obožuuuuujem jo. Mislim, kako ima lahko en človek TAKOOO dober glas? *______*
Next?
11. junij 2013
u137240
u137240
Next!
11. junij 2013
u126942
u126942
Next!:*
11. junij 2013
kul pišeš.
aja pa itak NEXT!!!
11. junij 2013
nexxt
11. junij 2013
next (hitro)
12. junij 2013
Next next hitro
12. junij 2013
u136908
u136908
Tnw k berete :******* pišm...
12. junij 2013
Super
12. junij 2013
next next nex!! ;P♥
12. junij 2013
u136908
u136908
Hwaaalla za nexteee...
REBECCA
Med tem, ko sem stala na hodniku so se odprla vrata. Zdrznila sem se, ko se je pred mano znašla Lanna. "O, gospodična Velika! Kaj pa vi počenjate tukaj?" me je sarkastično vprašala. Namenila sem ji ubijalski pogled, a je le zamahnila z roko. Potem sem se spomnila, da je to namen, da me draži. "Kako pa kaj Vaš fant gospodična Ševečja?" sem jo sarkastično vprašala. Že me je hotela popraskati, ko je iz svoje sobe planila Alice in jo dvignila v zrak. "Kaj?! Kaj se dogaaaaaajaaaaaa?" Lanna je prestrašeno vpila, jaz pa sem umirala od smeha. Potem jo je Alice spustila na posteljo in hitro skočila k meni. "Ka-katera je Alice? In katera Reb?" Še vedno je bila prestrašena. Pa da ne boste mislili, da me je "Reb" poklicala, ker me ima rada. Ne, oh ne! Samo ne da se ji izgovoriti celega mojega imena. Sovražim, če me tako kliče! Že sem hotela zasikati, ko me je prehitela Alice. "Kliči me Rebecca, ti mala glista!" je siknila proti Lanni. Ta je že hotela napasti Alice, ko je na hodnik stopil še ati. "Kaj pomeni ves ta hrup?!" je ponovil enega svojih najljubših stavkov. Lanna je začela govoriti, da jo napadava in ji ne pustiva spati. Vedela sem, da nima smisla ugovarjati. Ati je Lanno nežno pogladil po laseh in ji prigovarjal kot dojenčku, ki se joka. Potem se je obrnil k nama. V očeh se mu je bliskalo in v njih se je bleščala jeza. "Danes vaju bom s pasom 14-krat po hrbtu! Da se bosta naučili!!!" Buljila sem vanj. Ati je bil velikokrat jezen, tepel pa naju ni nikoli. Alice je stopila naprej.
"Jaz sem kriva. Reb je ravnokar prišla. Tudi njo je zanimalo, kaj povzroča hrup. Poskusila naju je pomiriti, a ji ni uspelo. Žal mi je, Lanna. Oprosti. In verjemi, da se ti bom odkupila. In,ati, mene lahko 28-krat, Reb pa pusti pri miru. Nedolžna je," je mirno govorila in gledala atiju v oči. Sklonil se je čisto k njej, da sta se z nosovi skoraj dotikala in rekel: "Prav. Tokrat je Sophie ml. ušla, toda naslednjič ne bo!" Divje je pogledal še mene. Opazovala sem Lanno in zdelo se mi je, da je njo pripoved zelo ganila. Chriss je že hotel in zgrabiti Alice, ko je Lanna rekla: "Ne, ati! Nista krivi. Ne Alice, ne Reb. Z-z-zlaga..." Besede ji niso šle z jezika. Proseče me je pogledala. "Lanna ti poskuša povedati, da se je..." Tudi meni ni šlo. "Zlagala," naju je rešila Alice. Joj, zdaj bo ati jezen!
Next?
12. junij 2013
neeeeeeeeeext ↨♥♥♥!
12. junij 2013
u136908
u136908
》》Tnnnxxx :***♡♡♡♡《《
12. junij 2013
Nexxxxxxxxxt
12. junij 2013
u136908
u136908
Tnxxyyy
12. junij 2013
u120926
u120926
Next!!
12. junij 2013
next
13. junij 2013
u136908
u136908
Nextam in hwala za nexte! Mwaaa! ♥♡
REBECCA
Toda na srečo naju je z Alice le premeril od glave do peta, potem pa se vrnil v spalnico. "Fjuuh! To pa je bilo blizu! Hvala Lanna. Pravzaprav sploh nisi TAKO slaba sestrica!" sem olajšano zavzdihnila. Lanna se je zahihitala in med tem rekla: "O, ja pa sem!" Pogoedala sem jo. "Kako to misliš?" je tokrat vprašala Alice. Lanna naju ne zna ločiti. Niti po glasu. Ne ve za oči prav tako pa tudi mami in ati ne vesta, da imava z Alice različne oči. "Kako to misliš?" sem začudeno vprašala Lanno. Tudi Alice jo je čudno gledala. "Hihihihi, poglejta v svoji sobi! Hihihi," se je hihitala Lanna. Stekla sem v sobo. Najprej nisem opazila nič, toda ko sem se hotela usesti na posteljo, sem zaduhala... zenf? Pogledala sem na posteljo. Tam se je v ogromnih količinah bohotil zenf, v vsem svojem smradu. "LAAAAAAANNAAAAAAAAAAA!!!!!!!!" sem jezno, popravek, več kot jezno, zavpila. Kamlu za tem sem zaslišala isti krik, le iz druge sobe. Alice. Stekla sem v njeno sobo. Tam je na postelji bil namazan kečap. "Ogaba!!" mi je všlo. Hitro sem se prijela za usta, ampak Alice se je strinjala. "Točno tako!" je z gnusom dejala. Gledala sem Lanno. Dobesedno prebadala sem jo s pogledom. Ona pa se ni menila za to in se valjala od smeha. Bila sem besna, zelo besna.
Sorry za kratek next, sam mormm nextat še eno zgodbico
13. junij 2013
u136908
u136908
Next?
13. junij 2013
next HITR!!!!
13. junij 2013
Jaa hitr neeeext!!♥♥♥
13. junij 2013
u136908
u136908
Nextam
LINNA
Joj, je bilo to smešno! Še vedno sem se smejala, Alice in Reb pa sta bili rdeči od jeze. Kadar ju ne razločim, ju kličem kar "Sophie", saj je tako ime obema. Nimam ju rada. Niti pikice. Sem pa hvaležna Reb, da je pripeljala svojo BFF Jessico. Kasneje sem jo začela klicati kar Jess. Imam srečo, da me imata starša rada. Ni lepšega občutka, kot je da dobiš odrasle na svojo stran. Ni lepšega. Ko sem razmišljala, se je od zadaj do mene prikradla Sophie in me dvignila v zrak. Potem me je v zraku zavrtela v svojih rokah, da sem se z glavo obrnila dol. "Kdo je to?!" sem zavpila. Verjetno je bila Alice, saj je Reb zavila v sobo z napisom REBECCA. Izvila sem se iz prijem in padla na hrbet. Ni me bolelo, a sem se naredila, da me je. Sophie je pokleknila poleg mene in me začela miriti. Zdaj sem bila SIGURNA da je bila to Alice, ki je bolj prijazna od Reb. Ne vem, kako ju ločita mami in očka. V našem razredu je en zeloooo lušen fant. Na ušesa sem ujela, da je govoril svojim prijateljem, da ima facebooo, twitter in tumblr. Samo zaradi njega sem si ustvarila facebook pod imenom "Lanna.Cristall". Mislim, da je njegovo ime "jack srcii". Odvihrala sem v svojo sobo in zaklenila vrata. Šla sem na ta facebook in se prijavila. Kmalu sem bila razočarana. Ena prošnja za prijateljstvo, en komentar na mojo sliko. Pogledala sem, kdo je bil tako usmiljen in bil je Jack! JACK!!!! Moj sanjski fant me je opazil na facebooku! Videla sem, kaj je napisal pod sliko: "hej, srcek! fhool si mi vsec. pejva se mau pugovarjat... <333". Skoraj sem padla v komo. Takoj sem ga kliknila.
~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤
J-jaz O-Jack (on)
J- heeeej <333 :*
O- ej lej sam hecu sm se okej!? ful mi nis usec in ful si grda. sploh naus mela nubenga fanta kr si odurna!
J- ja, ja! Samo hecaš se, a ne? Drugače me ljubiš, kajne?
O- ne, ves, zdis se mi resnicno odurna! blak te se sam gledat
~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤
Zelo me je prizadel.
Jaz:

Jack:

Eto en krajši next.
Next?
13. junij 2013
u120926
u120926
Next!!!! Jah lannie, lepi fantje že imajo svoje fante... Razen seveda mojega cukrčka. Ta ima punco
13. junij 2013
next next next!!!♥♥♥
13. junij 2013
u136908
u136908
Hahahah! ja, IshaKatin! Prov maš
13. junij 2013
dEEEj Hitr Nexxtii
13. junij 2013
u136908
u136908
Bom čez ene... pol ure bo next ok?