Forum
1. Poglavje
Pa ne že spet!
Ana,Ana, ANA!
Zadnjo besedo je profesor tako zavpil da so mi slušalke kar same popadale z ušes.
Ana dobro veš da med razrednikovo uro ne dovolim telefonov! Ob zadnji besedi je pričakujoče stegnil roko. Svoj lepi iPhone sem mu morala dati da mi ga je lahko zaplenil. LIFE SUCKS!
Še posebej ko nimaš telefona da te rešuje iz sodobne stiske o kateri nimaš posebnega pojma če si kaj podoben meni.
Pred 3 meseci smo se preselili v to razpadajočo vasico. Razmere vasice so tako vplivale na našo hišo da je prav tako razpadajoča in zelo majhna proti prejšnji.
Po razredni uri sem se napotila domov. Na avtobusu je pogovor začela neka punca ki je bila podobna Taylor Swift z zobnim aparatom, volnenim pulijem in želvastimi očali. Pa še blond ni bila! Poleg vsega ni na obrazu nosila tudi pikice pudra ali korektorja da bi prekrila mozoljček ki se ji je začel delati na spodnji strani lica.
Rekla je Kako butasti so lahko učitelji!
Prav imaš.
Videla sem kako ti je danes profesor zaplenil iPhone. Škoda pa tako lep je bil.
Ja res.
Nisem se hotela pogovarjati z želvarko kot so jo klicali sošolci za hrbtom, moje družabno življenje bi končala še preden se je sploh začelo!
Do konca poti sem jo ignorirala, nato pa izstopila iz avtobusa.
Doma sem izstopila v vrtec. Sestrica Eva se je spet igrala z butastimi konjički.
Sama pri sebi sem si rekla: Če hitro ne dobim svoje sobe bom popenila Arghhh.
...
Ko sem končala z toliko domače naloge kot se mi je ljubilo sem odšla v sobo starejše sestre Eme.
Sedela je na postelji in reševala fizično dodatno nalogo. Ko sem računalnik že pograbila je za mano zaklicala: Ana! Pusti računalnik rabim ga za seminarsko iz biologije!
Samo 1 uro obljubim!
Preden bi lahko kaj rekla sem stekla v kopalnico in se vsedla na WC, žalostno a resnično je to da drugje že nimaš miru.
Ni trajalo dolgo da mi je sestra Lara že udarjala po vratih. Ana! Spusti me noter da se lahko umiru stuširam! Zlagala sem se da sem na potrebi. Ko se je Lara še glasneje pritoževala sem računalnik skrila pod večji kup brisač spustila vodo in šla ven.
Ko je Lara opravila sem šla nazaj po računalnik in se conectala na facebook profil TheGirl33.
Ko sem zjutraj napisala LIFE SUCKS!
Sem dobila že kar nekaj komentarjev. Kot recimo:
A tvoj tud?!
Haha stara maš prov!
in
A ti tud dons mato pišeš
---
2 Nexta za 2. poglavje pls!
02. april 2016
Next
02. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani