Forum
u42077
u42077
My new story

Heila.sem Bella in imam 16 let.Prosim help mi denvnik!Nevem več kaj naj naredim.
To je moj zadnji zapis v dnevki. Danes smo 17.6.2009 ta zapis pa je od 12.2.2000.Ojoj......
Nekaj moram napisa......
BELLA!Takoj pridi sem!
Joj ne spet mama.

M(mama)Klical je Amyin oče in rekel da se je Amy zgodila prometna nesre......
Jaz: Prometna nesreča?Kaj,Kdaj,Kako zakaj?
M: Bella,žal mi je..
Jaz: NE!Nemore biti res!!
02. april 2011
NeXt
02. april 2011
u42077
u42077
Mella sprijazni se!Any ni bil..
J:AMY NE ANY!
M:No pa Amy.Isto je!Ni pomembna.Razumeš?Pomembno je da...
Stekla sem v sobo in po licih so se mi ulile solze.Ni mogoče!Uzela sem album z naslovom "Najlepši spomini" in gledala slike.....Najbolj pri srcu mi je bila slika čisto na koncu albuma.Bila sem jaz in Amy.

Amyine modre oči so mi žrle srce.Nisem mogla gledati slike.Album se je pokoma zaprl in vrgla sem se na postlejo.Takrat je v sobo prišla Claire,moja druga Bff.
C:Žal mi je Bella.
J:Nisi ti kriva Clair.
C:Vseeno.
Pogledala sem jo.Prisedla je k meni in objeli sva se.

Claire

02. april 2011
NeXt
02. april 2011
u42077
u42077
Danes sem v šolidobila ena,,,,A Adam,moja simpatija me je povabil na zabavo.Oblekla sem se lepše kot ponavadi.

Bilo je...super.Nato me je tim peljal na HollyWood-napis.Nekaj časa sva sedela na črki H ato pa me je poljubil.Ko sva bila že v njegovi sobi(bil je sam domaa)je hotel se**.Rekla sem da je prezgodaj.In čudno.Razuimel me je!

ČEZ ENO LETO.....
S Adamom sva še vedno skupaj in danes je moj rojstni dan.Zdaj grem k Adamu.Presenečenje ima zame.Tam je Adam reel.Sva zdaj dovolj časa skupaj?
Jaz:Misliš za....Ja mislim da!
Adam: Pridi sem no.Šla sva v njegovo sobo.tam je vse potekalo normalno.Ko sva gola ležala na postelji sem remkla : Samo malo.To je zame prvič..In....Imaš zaščito?
Adam: Tudi zame je prvič..n ja imam jo.
No bilo je kar lepo.Potem je bila zabava in..Vse kot normalen BD
02. april 2011
u40735
u40735
Nextii ;D
J fuul zakon zgodbica ;D
02. april 2011
u42077
u42077
Naslednje jutro je bila nedelja.JOJ pozbaila sem!Sestra se poroči(ma že 27 let)Shit,Shit,Shit!Kje je obleka nooo.
Oblekla sem si svetlo modro obleko

Določila mi jo je sestra Amanda.Obula sem še visoke pete se naličila in pšla.Pred vrati je čakala BELA LIMUZINA!

iz nje mi je mahala Amanda in moja mama Vanessa
02. april 2011
u42077
u42077
Amanda

mama Vanessa

02. april 2011
u68138
u68138
neeeeeext!!!!!
19. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani