Forum
Rosilo je. Sedela sem v avtu zraven mojega starejšega brata in vsak se je držal zase. Kljub temu, da sva se dobro razumela, sva bila tokrat tiho. Oba sva izgubila tisto neko voljo do življenja. Selili smo se. Za našim avtom so vozili tovornjaki z našim pohištvom. Mami in oči sta bila čisto presrečna, ker smo se selili nekam drugam. Jaz in Aidan pa sva nemo zrla skozi okno in razmišljala, kaj naju čaka v tem novem mestu. "Rochelle! Poslušaj ta komad!" je rekel Aidan in mi dal eno slušalko. Pravzaprav sploh nisem slišala glasbe. Bilo mi je tako neugodno, da sem pustila svoje prijateljice nekje drugje.
Rochelle:

Aidan:

13. januar 2013
neext
13. januar 2013
1 next še
13. januar 2013
u116630
u116630
next
13. januar 2013
Pripeljali smo se pred veliko hišo. Ni mi bila kaj preveč všeč. Tuja mi je bila. Nisem želela živeti v njej. Vsaj Aidan mi je bil v oporo. Mami in oči sta delavcem veselo ukazovala, kam naj gre kakšna stvar. Zvlekla sem samo sebe iz avta in nekaj trenutkov nemo buljila v hišo. "Pridi." mi je rekel Aidan in se kislo nasmehnil. "jaz vzamem večjo sobo!" je zavpil in stekel notri. Seveda sem se pognala za njem. Po stopnicah sva drug drugega spotikala zaradi neke usrane sobe. Jaz sem dobila največjo. Zmagoslavno sem se mu nasmehnila. "Kljub temu, da je tvoja imam vso pravico, da pridem notri kadar hočem!" je rekel in se zadihano sesul na tla.
Hiša:

13. januar 2013
neeeexTej!!
14. januar 2013
next!
14. januar 2013
Zasmejala sem se in pokimala. Nato se je ves zadihan spravil iz moje sobe. Ozrla sem se po sobi. Notri še ni bilo pohištva. "Rochiii!!!" je zavpila moja mami. Glavo sem pomolila skozi vrata. "Tvoje stvari so tukaaj!" mi je zavpila. Počasi sem se primajala po stopnicah in vsako škatlo posebej znosila v svojo sobo. Tam sem jih lepo razvrstila in moram reči, da sploh ni izgledalo slabo. AMpak soba se mi je še vedno zdela prazna. Ni bilo spominov. Šlo mi je na jok vendar sem solze kmalu zatrla. Zakaj pas bi jokala? Zdaj sem tukaj in imam novo življenje. Ravno to me je motilo. Prejšnje življenje sem ljubila. Pa sem ga morala prekiniti in začeti znova. Bila sem zdolgočasena. Zato sem šla raziskovat hišo. Bila je velika, torej zanimiva kljub temu, da je bilo vse prazno. Prišla sem na vrt. Ni bila kaj posebno negovan ampak moji mami se bo utrgalo, ko bo videla, koliko dela bo imela za tako čudovit vrt, kar pomeni, da se bo takoj spravila delat. Zaslišala sem moški smeh. Ni bil Aidanov ali očijev. Smeh je prihajal z druge strani ograje, torej iz zemlje naših sosedov. Dvignila sem se nad ograjo in opazovala, kaj se je dogajalo. 3 fantje, brez majice, s six-packi so se špricali z vodo. Pomislila sem, da sanjam.
Soba:

1. Fant:

2. Fant:

3. Fant:

14. januar 2013
next!
14. januar 2013
next
14. januar 2013
še 1 next
14. januar 2013
u116630
u116630
next
14. januar 2013
neeeeext
14. januar 2013
neext
15. januar 2013
Bila sem čisto medena ob pogledu, kako voda teče po teh mišicah. Pa še luškani so bili! "Ej!" je eden od njih zavpil. Kmalu sem dojela, da misli mene. Prestrašeno sem padal dol z ograje in obležala na tleh, upajoče, da me ne bodo opazili. Ampak kmalu je vsak od njih pokukal čez ograjo. "Kaj delaš!" mi je zavpil blondinec. Bila sem čisto onemela. Idiot, kaj pa misli, da sem delala? Gledala sem jih. Tega pač ne vidiš vsak dan, ne? Dvignila sta se še rjavolasec in tisti s črnimi lasmi. Ob vseh treh mi je srce tako noro hitro bilo, da ga je bilo kar težko zaustaviti.
sooori za kratk next
15. januar 2013
Next
15. januar 2013
neext
15. januar 2013
še 1
17. januar 2013
next
17. januar 2013
neeeeeeeeeeext
17. januar 2013
Pogoltnila sem slino in se za 1 meter odplazila stran od ograje na kateri so me gledali 3 postavni fantje. Zardela sem in črnolasec se mi je nasmehnil. "Pustimo jo. Saj je samo otrok." je rekel in odšli so nazaj. Hkrati sem si oddahnila in tudi ni mi bilo všeč, da me imajo za otroka. Z razbijajočim srcem, sem se odpravila nazaj v hišo. Usedla sem se na posteljo in onemelo zrla predse. Aidan je pokukal skozi vrata. Ko je opazil, da moj obraz ni ravno tak kot je vedno, je stopil bližje. "Sekica!!!" je rekel in me prijel za roko in me s tem premamil. Zmedeno in odsotno sem ga ošinila s pogledom in se zasrtmela skozi okno. "Ej, kaj pa je?" me je skrbno vprašal Aidan. Zmajala sem z glavo in mu prvič lagala "Samo šok zaradi preselitve.". Prvič sem mu lagala in še za to me je kasneje močno pekla vest.
17. januar 2013
neeeeeeext
17. januar 2013
neext
19. januar 2013
next
19. januar 2013
še 1
19. januar 2013
next
19. januar 2013
next