Forum
нєℓℓσυ...ιмє мι נє ℓαηα ιη тσ zgσ∂вσ вσνα ριѕαℓι נѕ ρα мσנα ρяנαтℓcα ηιкα к ѕι ∂єℓινα тα ρяσƒιℓ. gσνσяιℓα вσ σ ΙЭ ℓєтηι ρυηcι, кι ιмα νєℓιк ρяσвℓємσν z šσℓσ, ρяιנαтєℓנι, ƒαηтi, ѕє яєžє ιη zαнαנα ν νєčנє ιη νєčנє ρяσвℓємє. яєѕ υραм ∂α вσ к∂σ вяαυ ιη ∂α νм вσ υšєč.♥

яαвνє Э ηєχтє ∂α zαčηєνα.

PS:čє нσčтє ∂α šє νє∂ησ ριšєνα ѕ тαкιмι čякαмι ρσνєנтє, ∂яgαč вσνα ηєнαℓι.
26. april 2013
vedno s takimi črkami!
next
next
next
dejta no za mene 1. next ko sem prva bralka
26. april 2013
u122303
u122303
nexttt
26. april 2013
next
27. april 2013
nyy
next
27. april 2013
nexxxt
27. april 2013
α нσčтє ∂α šє νє∂ησ ριšєνα ѕ тαкιмι čякαмι αℓ ηανα∂ηιмι, ρσℓ кσ ρσνєѕтє вσ ηєχт c; ♥
27. april 2013
jaaaaaa
27. april 2013
nyy
js rečem ne več
27. april 2013
σкєנ вσνα ηαριѕαℓє ηαנρяєנ z ηανα∂ηιмι, ρσтєм ρα šє z тαкιмι. (: ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Da se vam najprej predstavim. Ime mi je Ana in stara sem 13 let. Eno leto sem bila zaljubljena v fanta po imenu Rok, ki pa je nato rekel da se je samo igral z mano. Že tako sem imela probleme v družini, s prijatelji in šolo. Rezala sem se že 3 leta in to je stvari samo še poslabšalo. Bila sem obupana in resno sem razmišljala o samoumoru. Čez dva meseca je v moje življenje prišel nov fant.Ime mu je Luka. Res mi je bil všeč in ko me je vprašal če bi bila z njim sem bila najbolj srečna oseba na svetu. Vprašala sem najboljši prijateljici kaj si mislita o tem in sta rekli da naj mu rečem ne, ker mi bo povzročal probleme in ker je strejši od mene. Nisem ju poslušala. Saj starost ni tako pomembna v ljubezni kajne? No ja rekla sem mu, da bom hodila z njim in tako sva postala par. Dobivala sva veliko sovraštva vendar nama je bilo vseeno, ker sva bila srečna. Videla sva se vsak dan in bil mi je fant in najboljši prijatelj. Edino kar me je pri njemu motilo je bilo to, da je bil ljubosumen na mojega zelo dobrega prijatelja Nika. Veliko sva se družila in res sem mu zaupala. Zato sva se tudi skregala ampak nama je bilo po tem obema žal in sva se pobotala. Imela sva se najraje nekega dne pa se je vse spremenilo...
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
∂α ѕє ναм ηαנρяєנ ρяє∂ѕтανιм. ιмє мι נє αηα ιη ѕтαяα ѕєм ΙЭ ℓєт. єησ ℓєтσ ѕєм вιℓα zαℓנυвℓנєηα ν ƒαηтα ρσ ιмєηυ яσк, кι ρα נє ηαтσ яєкєℓ ∂α ѕє נє ѕαмσ ιgяαℓ z мαησ. žє тαкσ ѕєм ιмєℓα ρяσвℓємє ν ∂яυžιηι, ѕ ρяιנαтєℓנι ιη šσℓσ. яєzαℓα ѕєм ѕє žє Э ℓєтα ιη тσ נє ѕтναяι ѕαмσ šє ρσѕℓαвšαℓσ. вιℓα ѕєм σвυραηα ιη яєѕησ ѕєм яαzмιšℓנαℓα σ ѕαмσυмσяυ. čєz ∂να мєѕєcα נє ν мσנє žινℓנєηנє ρяιšєℓ ησν ƒαηт. ιмє мυ נє ℓυкα. яєѕ мι נє νšєč ιη кσ мє נє νρяαšαℓ čє вι вιℓα z ηנιм ѕєм вιℓα ηαנвσℓנ ѕяєčηα σѕєвα ηα ѕνєтυ. νρяαšαℓα ѕєм ηαנвσℓנšι ρяιנαтєℓנιcι кαנ ѕι мιѕℓιтα σ тєм ιη ѕтα яєкℓι ∂α ηαנ мυ яєčєм ηє, кєя мι вσ ρσνzяσčαℓ ρяσвℓємє ιη кєя נє ѕтяєנšι σ∂ мєηє. ηιѕєм נυ ρσѕℓυšαℓα. ѕαנ ѕтαяσѕт ηι тαкσ ρσмємвηα ν ℓנυвєzηι кαנηє؟ ησ נα яєкℓα ѕєм мυ, ∂α вσм нσ∂ιℓα z ηנιм ιη тαкσ ѕνα ρσѕтαℓα ραя. ∂σвιναℓα ѕνα νєℓιкσ ѕσνяαšтνα νєη∂αя ηαмα נє вιℓσ νѕєєησ, кєя ѕνα вιℓα ѕяєčηα. νι∂єℓα ѕνα ѕє νѕαк ∂αη ιη вιℓ мι נє ƒαηт ιη ηαנвσℓנšι ρяιנαтєℓנ. є∂ιησ кαя мє נє ρяι ηנємυ мσтιℓσ נє вιℓσ тσ, ∂α נє вιℓ ℓנυвσѕυмєη ηα мσנєgα zєℓσ ∂σвяєgα ρяιנαтєℓנα ηιкα. νєℓιкσ ѕνα ѕє ∂яυžιℓα ιη яєѕ ѕєм мυ zαυραℓα. zαтσ ѕνα ѕє тυ∂ι ѕкяєgαℓα αмραк ηαмα נє вιℓσ ρσ тєм σвємα žαℓ ιη ѕνα ѕє ρσвσтαℓα. ιмєℓα ѕνα ѕє ηαנяαנє ηєкєgα ∂ηє ρα ѕє נє νѕє ѕρяємєηιℓσ...
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
SLIKE:

bff Neja:

bff Klara:

Jaz:

[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=67218726[/img]

Rok (bivši):

Luka (moj fant):

Nik (bff):

Next??<33333
27. april 2013
girl wolf - NE OGLAŠUJ.!
27. april 2013
nyy
next
27. april 2013
next
27. april 2013
še 1 next rabve c; <3
27. april 2013
u122303
u122303
nexxtt ljubim toto zgodbo
27. april 2013
next bo ju3 ker sva use napisali in se nama je potem zbrisalo -.- oglašujte prosim.♥
27. april 2013
next.♥
27. april 2013
u131284
u131284
next
27. april 2013
nyy
nnnnneeeeeexxxxxxxxttttt
29. april 2013
next♥
29. april 2013
hvala vam za vse nexte, prosim oglašujte (: pa oprostite ker je next šele zdaj samo prej nisva imeli časa.<333
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Zmenjena sva bila ob treh pri šoli. Ob pol treh je mene klical Nik in povedal, da se je razšel z svojo punco Karmen. Po glasu sem slišala, da je obupan in da rabi mojo pomoč. Seveda sem mu rekla, da bom ob treh pri njem na Lukata pa sem čisto pozabila, ker sem bila tako v skrbeh zaradi Nika. Ob pol šterih me je Luka klical kje sem, jaz pa sem mu razložila celo zgodbo. Postal je zelo ljubosumen in rekel, da če zdaj nebom šla od Nika sva končala. Nik mi je najboljši prijatelj in seveda ga nisem mislila pustiti in to sem povedala tudi Lukatu samo ni razumel. Samo prekinil je, jaz pa sem šla nazaj k Niku. Mislila sem si, da bo dojel kaj je naredil in da se mi bo opravičil. Ko nisem dobila nobenega njegovega smsa ali klica me je začelo skrbeti vendar ga nisem poklicala. Naslednji dan v šoli me je ignoreral in šla sem do njegove sošolke, da mi pove kaj mu je. Novice pa niso bile dobre.....
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
zмєηנєηα ѕνα вιℓα σв тяєн ρяι šσℓι. σв ρσℓ тяєн נє мєηє кℓιcαℓ ηιк ιη ρσνє∂αℓ, ∂α ѕє נє яαzšєℓ z ѕνσנσ ρυηcσ кαямєη. ρσ gℓαѕυ ѕєм ѕℓιšαℓα, ∂α נє σвυραη ιη ∂α яαвι мσנσ ρσмσč. ѕєνє∂α ѕєм мυ яєкℓα, ∂α вσм σв тяєн ρяι ηנєм ηα ℓυкαтα ρα ѕєм čιѕтσ ρσzαвιℓα, кєя ѕєм вιℓα тαкσ ν ѕкявєн zαяα∂ι ηιкα. σв ρσℓ šтєяιн мє נє ℓυкα кℓιcαℓ кנє ѕєм, נαz ρα ѕєм мυ яαzℓσžιℓα cєℓσ zgσ∂вσ. ρσѕтαℓ נє zєℓσ ℓנυвσѕυмєη ιη яєкєℓ, ∂α čє z∂αנ ηєвσм šℓα σ∂ ηιкα ѕνα кσηčαℓα. ηιк мι נє ηαנвσℓנšι ρяιנαтєℓנ ιη ѕєνє∂α gα ηιѕєм мιѕℓιℓα ρυѕтιтι ιη тσ ѕєм ρσνє∂αℓα тυ∂ι ℓυкαтυ ѕαмσ ηι яαzυмєℓ. ѕαмσ ρяєкιηιℓ נє, נαz ρα ѕєм šℓα ηαzαנ к ηιкυ. мιѕℓιℓα ѕєм ѕι, ∂α вσ ∂σנєℓ кαנ נє ηαяє∂ιℓ ιη ∂α ѕє мι вσ σρяανιčιℓ. кσ ηιѕєм ∂σвιℓα ησвєηєgα ηנєgσνєgα ѕмѕα αℓι кℓιcα мє נє zαčєℓσ ѕкявєтι νєη∂αя gα ηιѕєм ρσкℓιcαℓα. ηαѕℓє∂ηנι ∂αη ν šσℓι мє נє ιgησяєяαℓ ιη šℓα ѕєм ∂σ ηנєgσνє ѕσšσℓкє, ∂α мι ρσνє кαנ мυ נє. ησνιcє ρα ηιѕσ вιℓє ∂σвяє.....
Karmen:

NEXT?? usaj 5 jih rabve(: <33333
04. maj 2013
next next next next next
04. maj 2013
nyy
next next next next next
05. maj 2013
next c:
06. maj 2013
nyy
http://www.igre123.com/forum/tema/u-l-ve-me-all-the-time/55265/ berite!!! Sorry za oglaševanje
13. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg