Forum
u175064
u175064

❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩❀✩
Po dolgem mučenju sem le zaprla svoj kovček poln oblačil in svojih stvari. Grem k teti na počitnice za nekaj mesecev in zato potrebujem veliko oblačil. Vzela sem kovček in torbico ter še zadnjič ta mesec pogledala mojo sobo. V njej sem delala vse; jokala, se smejala, brala, učila, se jezila...
Nato sem šla ven in za sabo zaprla vrata. V kuhinji me je že čakala mama in zajtrk. Moj najljubši.

Hitro sem ga pojedla. "Kdaj že moreš biti v pristanišču?" me je naenkrat vprašala mama in zraven drgnila skodelico z vodo. "Čez eno uro," sem ji povedala.
"Ne morem ti razložiti kako te bom pogrešala ljubica," mi je žalostno rekla in me objela. Spustila sem solzo ampak sem si jo hitro obrisala.
"Ne skrbi mami, super se bom imela," sem se ji nasmehnila. Pritisnila mi je poljub na lice. Bil je že čas, da grem saj je ura bila že 6.30, ob 7.00 pa imam ladjo. "Adijo mami! Se vidiva in vsak dan te bom poklicala," sem ji obljubila. Nato sem počasi šla k avtobusu, ki me je zapeljal na pristanišče.
Vsedla sem se na klop in čakala, medtem ko čakam pa se vam na hitro predstavim.
Sem Catherine Del Ray. Stara sem 18 let in sem zelo družabna punca. Rada se pogovarjam. Sem edinka in nimam več očeta, ker je umrl v prometni nesreči, ko sem bila stara približno 3 leta in pol.

Oh, moja ladja je tu! Hitro sem dala denar in vstopila. Usedla sem se v senco in pogledala na moj telefon. Imela sem sporočilo.
Od: Ashley
Živjo punca, fajn se imej pri teti! Res te bom pogrešala, xoxo<3

Nasmehnila sem se ob sporočilu in telefon spravila v žep. Ashley je moja najboljša prijateljica že nekaj let. Ne predstavljam si življenja brez nje.
Ladja se je začela premikati. Lepo je sijalo sonce. Na ladji so bili tudi ležalniki. Ulegla sem se in rahlo zaspala medtem, ko je veter nežno pihal vame

❀Kαנ мιѕℓιš, ∂α ѕє вσ zgσ∂ιℓσ?
❀Kαкσ вσ Cαтнєяιηє ѕρσzηαℓα Zαуηα?
❀Aℓι вσѕтα ℓαнкσ ѕкυραנ?
❀Nєχт?
02. julij 2014
Jaz vem kaj se bo, ko si mi že povedla
Ostala bom tiho haha
/
SURE NEEXTT:$
02. julij 2014
waw kak fajni začetek
❀Kαנ мιѕℓιš, ∂α ѕє вσ zgσ∂ιℓσ? nimam pojma
❀Kαкσ вσ Cαтнєяιηє ѕρσzηαℓα Zαуηα? pomoje da kje pr teti al pa neki takga
❀Aℓι вσѕтα ℓαнкσ ѕкυραנ? najprej mogoč ne sam pol pa bota stoprocentno
❀Nєχт? itak da
s tisto sliko od nutelle si mi kr lušte nardila
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
02. julij 2014
u175064
u175064
Hvala ampak ti povem, da si pri drugem vprasanju precej sfalila No pustimo se presenetiti
Next dobis takoj jutri, ko zdaj sem ze v postelji
02. julij 2014
komi čakam
02. julij 2014
u174849
u174849
❀Kαנ мιѕℓιš, ∂α ѕє вσ zgσ∂ιℓσ? Ka mene sprašuješ ;3
❀Kαкσ вσ Cαтнєяιηє ѕρσzηαℓα Zαуηα? Kje na plaži pri teti, ko bo kako pijačo po njem polila
❀Aℓι вσѕтα ℓαнкσ ѕкυραנ? prvo ja, pol bota skregana, pol spet ja...nakonc 1000% bosta
❀Nєχт? Moraš
Nutela <3 x,D
02. julij 2014
u155101
u155101
next
03. julij 2014
u175064
u175064
Hej punce, tu je že novi next, ki je namenjen vsem:*
Enjoy:*

Ko sem se zbudila je veter prenehal in bilo je malo hladno. Stresla sem se ter si oblekla jopico.
"Hitro! Vsi noter, kosilo je!" je zakričal kapitan. Vzela sem stvari in se odpravila.
Notri je bila lepo urejena miza in stoli. Usedla sem se in pogledala kaj je na krožniku.
Fuj, ribe! Zavdihnila sem in jih porinila ribe čisto na rob ter pojedla samo solato.

Nato sem se vstala in odšla k oknu. Začelo je deževati in se megliti. Čez nekaj minut sem videla slabih 15 metrov od ladje. Nato je ladja zavila in postala sem živčna. Prepletala sem prste.
"Hej, ne skrbi. Kapitan ve kam moramo," me je pomirila neka punca. Nasmehnila sem se ji. Bila je lepa, običajna, stara približno 20.

"Melinda," se je prestavila. "Catherine Del Ray," sem bolj veselo rekla. Nato sem spet hodila sem ter tja, ona pa me je opazovala. "Pomiri se punca," se mi je nasmejala ampak mene je postalo rahlo strah glede vremena.
Nato sem se le usedla zraven tiste punce in malo sva se pogovarjale, ko se je ladja hitro ustavila. "Kaj je narobe kapitan?" "Kaj se dogaja?" "Kaj je narobe?!" so se zaslišali zaskrbljeni glasovi ampak kapitan je bil čisto tiho in vidno zelo prestrašeno gledal skozi okno. Pogledala sem še jaz. Od groze sem se vstala in se od strahu začela tresti. Po telesu me je zmrazilo. "To še bo hudo," sem pripomnila...
❀Kαנ ѕтα νι∂єℓα кαριтαη ιη Cαтнєяιηє,∂α ѕтα ѕкσяαנ zαмяzηιℓα?
❀Nєχт?
03. julij 2014
❀Kαנ ѕтα νι∂єℓα кαριтαη ιη Cαтнєяιηє,∂α ѕтα ѕкσяαנ zαмяzηιℓα? pomoje kaka nevihta al pa kej podobnega
orkan, turnado, piratska ladja, ledena gora
ok z mano dans neki ni vredu
bolš da neham govorit
❀Nєχт?
03. julij 2014
po pomoti se mi je poslal
itak da morš nextat kr tole je absolutno popouno pa mene ful zanima ka bo zdej
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
03. julij 2014
u175064
u175064
Hmm..mogoče imaš pa prav Potrebujem 3 nexte, ker ta del bo zelo napet:*
03. julij 2014
u175064
u175064
Upam, da še kdo bere?
03. julij 2014
u172006
u172006
next nujno+ nova bralka
05. julij 2014
u158916
u158916
ja jst berem zgudba je fuul fajna
+next(nova bralka<33 )
05. julij 2014
u175064
u175064
In next je tuuu:*
Namenjen vsem, ker sem prijazna haha ;3
Enjoy sweetheart:*

Bila je piratska ladja. Mislila sem, da so to samo pravljice ampak zdaj je bilo resnično.

"Pomirite se! Pomirite se, vse bo vredu!" je vpil kapitan ljudem, ki so kričali in bili zelo prestrašeni. "Catherine! Kaj bomo zdaj?!" je prestrašeno zacvilila Melinda.
"Vse bo dobro," sem jo mirila in jo objela.
Ladja se nam je vse bolj bližala in vedno bolj smo bili prestrašeni. Kapitan je zaklenil vrata. "Samo mirujte! Vse bo v redu!" je rekel.
"A vse bo v redu? A mislite to?!" sem jezno zakričala.
Piratska ladja je bila tik pred nami in naša se je začela tresti. Nato je nekdo začel tolči po vratih. "Odprite!" so se zaslišali glasni in grozljivi glasovi. Začela sem jokati, prav tako Melinda. Nisem je več mogla miriti saj je tudi mene bilo tako strah, da mi je vzelo glas. Samo tresla sem se. Zavili sva v najbolj temen kot.
Nato je tolčenje prenehalo in vrata so se izbila. Vstopili so moški, pirati.
Prvi je bil verjetno kapitan, vsaj tako je izgledalo.

"Poglej, poglej kako lep ulov," se je zasmejal. Za njim je vstopilo še nekaj moških.
Z Melindo sem se stisnila še bolj v kot. "Verjetno me že poznate. Kralj teh voda sem in vi samo vsiljivci, ki ste vdrli v naš prostor. In zato boste plačali," je resno rekel.
"Ampak, ker smo danes dobre volje vas bomo izpustili." Naš kapitan si je vidno oddahnil. "Ampak zato hočemo nekaj v zameno," je rekel in se sprehodil po naši kuhinji. Gledal je okoli in razmišljal, vse je bilo tiho samo moje ihtenje in njegovi čevlji, ki so udarjali. "Ti!" je rekel in pokazal na mene,"z nami greš!" Široko sem odprla oči in ga pogledala. "Prosim?!" sem vprašala z visokim tonom. Stopil je do mene in me jezno pogledal v oči. "Seveda, lahko ostaneš ampak potem boste vsi umrli," je rekel z zmagovalnim nasmehom. Samo gledala sem ga in solze so mi tekle po licih.
"Victor!" je zakričal in prišel je visok moški z veliko brazgotinami na obrazu. "Pojdi z njo," je zašepetal. Odvlekel me je in slišala sem Melindine krike. "Pustite jo! Pustite jo!" je kričala. Solze so mi samo tekle in tisti moški me je vlekel za sabo kot psa.
"Pa zbogom!" sem slišala kapitana piratov, ki je odšel in za sabo zaprl vrata.
Nato so me potisnili na njihovo ladjo in me zvlekli v temno sobo, tam so me privezali k nekemu stebru. Nisem se mogla upirati, nisem imela moči. Stala sem tam, privezana in jokala. "Prekleti bodite!" sem zakričala na ves glas.

Next? V naslednjem delu spozna Zayna:*
05. julij 2014
u175064
u175064
Piratska ladja:

05. julij 2014
u172006
u172006
ful dobro in napeto
neeeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttt
05. julij 2014
u158916
u158916
of dej no zaka si tuki nehala nooooo
hitr napiši next
05. julij 2014
waw nisn si misla da bo ta odgovor pravi
omg hitr napiš naprej kr bo mene pobral
sam ne mi rečt da je zayn tut pirat
no sej lahka bi biu tut ujetnik
pustmo se presenetit
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
05. julij 2014
u155101
u155101
next
05. julij 2014
u175064
u175064
Malo sem še pokonci pa bom še tu en next napisala, ko ste tak neučakani:*
Pαтcнч. morem vas malo "mučit" hhaahaha:3
sweet love <3 jaz tudi nisem mislila, da bo to kdo ugotovil, bravo:*

Nato so se odprla vrata in noter je vstopil on. On, ki mi bo verjetno zagrenil življenje do konca.

"Kaj hočeš od mene?" sem jezno rekla. "Prvič, sem Jack Sparrow in kapitan tu. Drugič, delala boš po ukazih drugače boš pač privezana ali pa te bomo ubili. Tretjič, ti me boš vikala," je hladnokrvno rekel in hodil v krogih okoli mene. Žalost me je zapustila in sedaj me je popadla jeza.
"Danes boš nekoga spoznala in on ti bo razkazal vse tu a le, če boš pridna princeska. Če se boš upirala boš pač privezana tu. Jasno? Vse?" je razložil. Prikimala sem in komaj zadrževala napad svoje jeze. Princeska? V njegovih sanjah. Sovražim ga!
Nato je šel ven in poskušala sem se rešiti od tistega stebra a so bile vrvi preveč močno zategnjene. "Prekleto! Prekleti bodite vsi, ki ste tu! Kaj imate od tega?!" sem se začela dreti. Nato sem le popustila in zaprla oči. Slišala sem kako so se odprla in zaprla vrata. Nato sem slišala korake, ki so se naenkrat ustavili. Vedela sem, da je on. Jack. Sploh nisem pogledala.
"Ashley kajne?" sem zaslišala njegov glas. Ne, to ni njegov glas. Pogledala sem gor in tam videla postavnega fanta, zelo lušnega z čudovitim nasmehom. Ampak bil je eden izmed njih, ne morem mu zaupat.
Prikimala sem. "Zayn Malik," se je predstavil. Vseeno mi je bilo.

Oblečene je imel rahlo umazane črne kavbojke in črno ohlapno majico kot vsi tukaj. Razen kapitana.
"Povej kaj več o sebi," je rekel in s tem razbil tišino. "A ti izgledam tako, da se rada predstavljam privezana na ta fuc*ing steber?" sem siknila. Nasmejal se je. Goshhh*0*

Next?:3
05. julij 2014
neexttt
05. julij 2014
» A ti izgledam tako, da se rada predstavljam privezana na ta fuc*ing steber?" sem siknila.
hahaha ne vem zaka sam js bi kmal umrla od smeha pr tem stavku
i know i am weird haha
se mi je zdel da bo edn od njih
čeprav sn po tihem upala da ne bo
me prav zanima ka bo zdej
waw tole je res waw
kak ti uspe tak popoun pisat?
res ful mi je fajni tvoj način pisanja
pa zanimiv je kr je zmiri napet
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
06. julij 2014
u171835
u171835
Next+nova bralka
06. julij 2014
u175064
u175064
sweet love <3 to si vse sproti izmišljujem:* hvala hvala:*
Next je namenjen bitch† in niall's babe, ker kot sem zasledila sta novi tu:3
Enjoy:*

"Pridna boš, če hočeš dol," je rekel in me pogledal. Pogled sem umaknila v svoja zapestja iz katerih je tekla kri, ker sem se preveč naprezala.
"Samo spusti me dol, prosim!" sem začela prositi. "Če obljubiš, da boš sodelovala in ne boš poskusila pobegniti," je resno rekel. Nekaj časa je bila tišina."Prav," sem rekla s težkim srcem. Odvezal me je in se umaknil. Zapestja in gležnji so me boleli, da sem komaj vstala.
"Pridi miška," je rekel in mi pomignil naj pridem ven. Komaj sem stopila ven. Tam je bilo ogromno piratov, ki so delali. "To bo čez čas mogoče tudi tvoje delo, če ne boš ubogala vseh ukazov," je zamrmral. "In kdaj me boste spustili?" sem tiho vprašala. Glasno se mi je nasmejal in, ko je končno prišel do sape mi je rekel:"Nikoli ljubica, tu boš za vedno tako kot mi. Od tu ni več izhoda." Žalostno sem zavdihnila in se ozrla okoli. Vse kar sem videla je bilo morje, ki mu ni bilo videti konca.

"Kaj razmišljaš love?" me je naenkrat vprašal. "Ne ti meni love," sem jezno siknila in ga pogledala. Zasmejal se je. "Pridi, da ti razkažem prostore," je rekel in me prijel za roko. Hitro sem mu jo izmaknila. Sovražim ga. Sovražim ga tako kot vse preklete pirate, ki so tukaj.
"To je kuhinja in tam je jedilnica," je rekel in mi pokazal. "Tu je edino stranišče, ki je tu na ladji in ga uporabljamo vsi," je razložil.

Nato mi je pokazal še druge prostore. Glede na to kakšna je bila ladja so bili prostori kar urejeni.

NexT?
06. julij 2014
Next
06. julij 2014
Neeeeexxxxxtttt :3333
06. julij 2014
u171835
u171835
Hvala za posvečen next...
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. julij 2014
joj ta dva bota enkrat tak cute skupi