Forum
✝✝ Dєαтнcoяє ✝✝ feat. мeтallιca gιяl†

"Andrew!!!", sem slišal vpitje moje mami. Z mojo potovalko sem se počasi priplazil po stopnicah v vežo. Nato sem spet slišal: "Nesi potovalko, ven k očiju!". Ubogal sem jo. Oči je vse pazljivo zlagal v avto in bil popolnoma navdušen nad tem, da gremo v džunglo za 2 meseca. Ja res! Nič interneta! Nič telefona! Samo levi in tigri, ki čakajo na moj podhranjen telo.

Andrew:

30. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeextttttttttttttt
30. september 2012
u92728
u92728
neeext!!
30. september 2012
next
30. september 2012
next
30. september 2012
next
01. oktober 2012
u90832
u90832
Sem Kelly Msquan in vsako leto pridem v to džunglo. Pravzaprav zmeraj skoraj vsak dan pridem sem. Ljudje,ki ne znajo bivati v džungli so po nekaj dneh mrtvi,ker v džungli bivajo strašne zveri. Ampak jaz sem tega že vajena. Pravzaprav se znam sporazumevati z opicami... No ampak pustimo zdaj to. Skoraj vsak dan pride v džunglo nekdo,ki se ne zna branit pred drugimi živalmi. In jaz jih moram reševati. Mislim braniti. Npr. Lansko leto je opica nekomu ukradla denarnico. Jaz sem jo morala uloviti in gospodu dati denarnico nazaj. Torej živali so me že vajene in vedo,da se znam braniti pred njimi za to me pustijo pri miru.

01. oktober 2012
u30718
u30718
nekšti! +nova bralka!
01. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttttttttttttt
01. oktober 2012
š 2 nexta
01. oktober 2012
next
01. oktober 2012
1 next plz
01. oktober 2012
next
05. oktober 2012
u30718
u30718
next
05. oktober 2012
Dobesedno sem se vrgel v avto in sedel ob oknu kot nekakšen kup nesreče. Mami in oči sta se v avtu prijela za roke in bila vsa navdušena. Moji sestrici pa sta se zraven mene tepli, katera bo sedela na sredini in katera ob oknu. Catherine in Casandra sta dvojčici in včasih je ravno to problem oz. vedno. Obe iz gledata isto in obe vedno hočeta isto. Kot recimo vedno hočeta mojo pozornost. In to ravno takrat, ko želim jaz izginiti, ne obstajat ali, da bi preprosto ljudje mislili, da sem mrtev pa v resnici nisem. Odpeljali smo se do letališča. Sedli smo na letalu, kjer je sedela neka totalno simpatična punca. Parkrat sem se ji nasmehnil in začuda mi je nasmeh vrnila. Mami pa me je potem spravila v zadrego... KOT VEDNO!!! "Andrew!!! Catherine in Casandro nahrani!", se je zadrla čez celo letalo. Tisto dekle me niti pogledalo ni več. Zadnje kar sem videl je bilo to, da sem je začela norčavo smejati.
Catherine (prva), Casandra (druga):

06. oktober 2012
u30718
u30718
nextii! :** <333
omg kera popouna slikca!
06. oktober 2012
še 3 nexte
06. oktober 2012
neeext
06. oktober 2012
next
07. oktober 2012
u108957
u108957
neext!
07. oktober 2012
u90832
u90832
Ta noč je bila hladna. Veter je nekajkrat zapihal,jaz pa sem še zmeraj čepela na drevesu in jedla sočno sadje. Prišla je opica,ki me je že poznala. Skupaj sva si delili sadje. Bili sva kot najboljši prijateljici,ampak vsaj ona je bila. Nisem imela prijateljev. Ostala sem brez prjateljev,ker jih sploh nimam. "Mailly," sem zakričala. Tako je bilo ime opici. Mailly je ravno splezala na vrh drevesa in prinesla še več jabolk. "Najedla sem se že," sem ji rekla,a me ni ubogala. Nekaj je zakričala,a jaz ne razumem opičjega jezika. Na koncu sem le ugotovila,da je jabolka nabrala zase in za svoje prijatelje. Ljudem,ki so prihajali mimo,so jim na glavo padala jabolka. "Mailly," sem šepnila. "Izdala me boš." Ampak ni me ubogala. Nadaljevala je in nadaljevala,dokler nisem zaspala na drevesu.

07. oktober 2012
u108957
u108957
neext!!!
07. oktober 2012
še 2 nexta
07. oktober 2012
next
07. oktober 2012
1 next plzzzz
07. oktober 2012
u108957
u108957
neeeext!
07. oktober 2012
Catherine in Casandri sem v roke porinil flaško. Nekaj časa je bilo vse v redu, dokler se nista začeli prerivati in me polili z mlekom. Po najnovejših TOM TAYLOR hlačah in eni od najbolj dragi DC majici. Čisto sem znorel. Moja mami je vstala in začela tolažiti sestrici, ki sta se jokali, oči pa se je drl name češ zakaj zganjam tak hrup. "Kaj je narobe s tabo!!!", "Oči!!! Polili sta me!", "Naslednjič pa raje pazi, kam vtaknita flaško!", "Pa jih ti hrani! Imam 17 let in ne bom hranil tedve kozi tečni! Ti si njun foter!!!", sem zavpil nanj in stekel na stranišče. 10 minut sem sedel v stranišču, ko sem zaslišal trkanje. "Gospod, prosim, vrnite se na svoj sedež. Vzleteli bomo.", sem slišal. Stopil sem ven in šel na svoj sedež. Mami me je postrani gledala. Oči me je postrani gledal. Sestrici pa sta se ob pogledu name začeli jokati.
Majica:

Hlače:

07. oktober 2012
neeeeeeeeexttttttttttt
07. oktober 2012
next
07. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg