Forum
u104815
u104815
Moja nova zgodbica in ja spet se bo šla o ONE DIRECTION <3333 mal drugačna bo od mojih ostalih zgodbic ker bom pisala za 4 različne osebe oz. za 4 punce ki se med sabo ne poznajo. v zgodbi fantje ne bodo meli punc se pravi ne bo Eleanor,Perrie in Danielle (#NoHate!).no ja bom kr začela upam da boste brali ker bi vam bla fuuuul hvaležna!!! <3
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
-----------------Clare--------------------
Hej.Sem Clare.Starši me kličejo Clare in tudi prijatelji me kličejo Clare,zato nimam nobenega posebnega vzdevka.

Stara sem 17 in z starši živim v majhnem mestecu blizu Londona.Čeprav se nerada hvalim smo zelo bogati.Starša namreč delata v podjetju,kjer veliko zaslužita.Veliko delata in sta ves čas zelo resna.Svoje delo vzemata tako resna da se redkokdaj zmenita zame,zato sem se naučila biti bolj samostojna čeprav včasih zelo pogrešam naše skupne pogovore pri večerji in smejanje ko se Marie čisto umaže z hrano.Oh,skoraj bi pozabila na moji dve mlajši sesrici Marie (5 let) in Hannah (15 let).Ravno zdaj Hannah teče proti meni z neko revijo v rokah...Oh pa ne že spet! "Claaaaaaaaareeeeeee!!! Čez 1 teden bodo One Direction izdali svojo novo pesem!! Denar pa bodo namenili otrokom v Afriki,ki so zelo bolani in brez domov in ooooh!!! Komaaaj čakaaaaaaam!!" se je drla in začela skakati pred mano. "Spet te tvoji kaj so že...one direction...Kaj je na njih sploh takega da ves čas kričiš ko gledaš njihov video in lubčkaš njihove posterje preden greš spat?" jo zdolgočaseno vprašam. "A se ti hecaš?! Poglej jih!! Oooooohhhh najlepši na svetu so! Samo enkrat poglej njihovo sliko,prosim!" mi pove in mi pomoli njihovo sliko pod nos. "No...res niso slabi toda kaj imaš od tega da jih tako obožuješ,saj veš da ti te ''ljubezni'' ne bodo nikoli vrnili." sem ji hotela razložiti ona pa me sploh ni poslušala,saj ji je zazvonil telefon.Očitno je bila spet ta njena prijateljica ki ji je zelo podobna,zato se je začela dreti še v telefon in govoriti kot da bo konec sveta.Zavil sem z očmi in odšla v svojo sobo.

kako se vam zdi? c: zdej bom nadeljevala še z ostalimi puncami! upam da boste brali! <3
26. februar 2013
u104815
u104815
-----------------Amanda----------------
"Amy zakaj ste se preselili v London? Ste si res zlomili prst? Ste odšli zaradi fanta? Kdaj začnete s šolanjem?" so me ves čas spraševali praparaci takoj ko sem stopila iz avta.Sploh ne vem o čem so govorili.Nisem se preselila v London le na šolanje sem prišlja,čeprav sva se z fantom ravnokar razšla tudi to ni razlog da sem prišla sem,sploh pa o kakšnem zlomljenem prstu govorijo? Mislim,da bi bilo pametno če se zdaj predstavim...Sem Amanda Green,čeprav hočem da me kličejo Amy ker sovražim svoje pravo ime.Stara sem 18 in pred tremi meseci sem zmagala na X-factorju zato sem od takrat naprej zelo slavna.Ne bom rekla d mi to ni všeč le včasih to postane zelo moteče.Ne morem niti na sprehod brez da bi za grmom videla fotoaparate in listke ter pisala v mojih rokah.In sedaj sem v Londonu da bi se šolala za pevko pa še svoj prvi singel bom naredila! Torej tole sem jaz:

Končno sem se rešila zoprnih paparacov! Sedaj grem v hotel kjer bom prebivala ta čas dokler mi ne uredijo stanovanja do konca.Kdo ve,morda se bom nekoč res preselila sem ker mi je zelo všeč! Hm...kaj naj vam še povem o sebi? Kaj pa nekaj o moji družini? Pravzaprav ni nič posebnega pri nas...Nimam brata ali sestre,starša pa živita v Ameriki-v New Yorku.Tam živim tudi jaz,a kot sem že povedala sem prišla v London za nekaj časa.Sedaj pa imam veliko dela za moj prvi album,zato...čau!
26. februar 2013
u122800
u122800
NNNEEEXXXTTT
NEXT
N
NE
NEX
NEXT
drgač pa fajna zgodba
26. februar 2013
u104815
u104815
--------------Emily-------------
"Kaj?! Selimo se v London?! Kako mi lahko to naredita?! Kaj pa moje življenje in prijatelji in vse kar imam tukaj?! Ni šans! Ne grem!" sem se zadrla na sarša in izginila v svojo sobo.Kako mi lahko to naredita? Ne! Ne bom šla pa če se svet podre! Tukaj v Liverpoolu se imam čisto v redu! Imam veliko prijatelju,v šoli sem zelo popularno,a kar je najbolj vano imam fanta Toma! Poklicala sem ga in mu povedala za žalostno novico.Odločila sva se da greva narazen ker nama zveza na takšno daljavo ne bo uspela.Vedela sem da nimam izbire zato sem se začela pakirati,ker gremo že čez dva dni.V solzah sem izpraznila omaro z oblekami,potem sem pospravila mizo,na zadnje pa še vse svoje posterje na stenah-bilo jih je ogromno! Pač...sem velika oboževalka One Direction!! Najboljši so! Hej...saj gremo v London! Morda bom imela celo priložnost da grem na kakšen njihov koncert! Hitro sem spakirala še ostalo in se odpravila spat. Joj,skoraj bi se pozabila predstaviti. Sem Emily Todd,stara 19 let.Prijatelji me pogosto kličejo kar Em.

~~~čez 2 dni~~~
Tako! Še 3 minute in izstopili bomo iz letala na trdna londonska tla.Že zdaj zelo pogrešam Liverpool saj vem da verjetno nikoli več ne bom videla svojih prijateljov in Toma. S tem korakom bom stopila v svoje novo življenje......................................................................................................................next?
26. februar 2013
u122800
u122800
next next
next next
NEXT NEXT
NEXT NEXT
26. februar 2013
u104815
u104815
še usaj 3 nexte c:
26. februar 2013
u94182
u94182
neeeeext
26. februar 2013
u122800
u122800
next
next
next

3je nexti
26. februar 2013
u104815
u104815
sori sej bi nextala ampak rabm bralce :c
26. februar 2013
u122800
u122800
sj vm tk je pač :c
26. februar 2013
next
02. marec 2013
u124282
u124282
next
02. marec 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/resnica-ali-izziv-(about-boys)/47670/1
a bi kera brala.. rabm bralce pa še 1D bodo notr
(sori k ti smetim s temu )
02. marec 2013
nextt
02. marec 2013
u104815
u104815
--------------------Kelly--------------------
Živjo.Sem Kelly Leftwood.Živim v središču Londona in stara sem 18.Imam grozne blond lase,sem zelo debela in vsi me sovražijo.Tudi moja starša.Predkratkim me je pustil fant,pravzaprav me je prevaral z mojo najboljšo prijateljico,se pravi da tudi prijateljice več nimam,oči je zbolel za rakom in ker ne gre v službo imamo premalo denarja za operacijo...Mislim,da vsi veste kaj to pomeni...Nikoli nisem bila vesel otrok,nisem imela tistega živahnega otroštva,ker sta moja babica in dedek umrla v prometni nesreči in imela sem jju zelo rada.Celo raje od mame.Ona mi ves čas teži,se dere name brez razloga in narediti moram vse hišno delo ker mora ona ''delati'',v resnici pa cel dan gleda televizijo v svoji pisarni.Imam najbolj grozno mamo na svetu! Čisto vseeno ji je če bo oči umrl,samo da ne porabi niti centa.Z mano dela kot da sem njena služkinja in meni je vsega dovolj! Že nekaj časa se režem,ker mi je tako lažje. In tole sem jaz:

Sedaj pa bo bolje da neham ker morem pomiti posodo.Zaželite mi srečo...

-----------------Clare---------------
Ko me je zjutraj zbudila budilka sem skoraj začela skakati po postelji.Zakaj? Danes imam rojstni dan!! Končno sem stara 18! S prijateljicami grem po trgovinah potem pa še na noro zabavo ki jo je priredil en luškan tip iz naše šole! Kdo ve...mogoče se bo kaj zgodilo! Na srečo je soboa in nekaj časa bom z družino potem pa grem v mesto s prijateljicami.Vsa vesela sem vstopila v kuhinjo kjer me je že čakal zajtrk

sicer sem upala na kakšen poseben zajtrk naprimer palačinke ampak očitno se jih mami ni dalo delati. "Dobro jutro!" sem vsa srečna pozdravila,vsi so me samo nazaj pozdravili in naprej zehali in jedli.Čudno...vseeno sem pričakovala da mi bo kdo čestital saj imam vendar 18 let! Po zajtrku sem upala da se bodo spomnili,toda ni bilo nič boljše čeprav sem jim ves čas namigovala da imam rojstni dan...toda nič. Že vem! Zagotovo mi pripravljajo zabavo! Seveda more biti skrivnost...Zato mi nihče ni čestital.Končno je v kuhinjo priletela Hannah. "Sori ker zamujam zajtrk...Upam da je še kaj ostalo zame!" je glasno rekla (vedno glasno in hitro govori). Takrat me je pogledala in še glasneje zavpila. "Točno Clare rojstni dan imaš!! Vse najboljše!!" in me objela da sem komaj dihala.Starša sta presenečeno pogledala. "Saj res! Vse najboljše Clare!" sej je spomnila mami. "Vse najboljše ljubica! Čisto sem pozabil...nemorem verjeti kako velika si že! 17 let ni več tako malo." je rekel še oči,brez posebnega zanimanja.Pa saj ne morem verjeti.Pozabili so na moj rojstni dan in oči sploh ne ve koliko sem sedaj stara! Oči 18,ne pa 17! Čisto sem šokirana.Samo tiho sem se zahvalila,potem pa žalostno odšla v sobo.Počutila sem se grozno.Čigavi starši še pozabijo hčerin rojstni dan,sploh 18.rojstni dan? Vrgla sem se na posteljo in začela jokati.
[img]http://www.avenue7.com/MakeThumbnail/400/400/ProductImages/GoodsPickedByShoppers/129825371371460938e7a081c5-643b-4390-a157-e24cfae66937%5BD%5Djpg[/img]
02. marec 2013
u124282
u124282
next
02. marec 2013
u94182
u94182
neeext
02. marec 2013
Nextt !!
04. marec 2013
next
06. marec 2013
neeext
06. marec 2013
Next
06. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. marec 2013
u104815
u104815
--------------Amy--------------
Končno sem prišla v hotel.Soba je zelo prijetna.Vrgla sem se na posteljo in hotela počivati,a me je že čez 5 minut zmotil moj menedžer Joe. V resnici je zelo prijazna in zabavna oseba,toda kar se dela tiče je zelo resen. "Amy,oprosti ker motim ampak imaš še veliko dela zato mislim da nimaš časa za počitek.Pridi,spoznati moraš pisatelja tvoje nove pesmi!" je rekel in mi pokazal naj grem za njim.Utrujeno sem zavzdihnila in vstala iz postelje.Počasi sem se premikala za Joe-om.Šla sva iz hotela in se z taxijom odpeljala nekaj kilometrov.Med vožnjo sem skoraj zaspala,a sem vedela da moram ostati zbrana,ker bom verjetno novo pesem tudi kaj vadila.Končno smo prispeli na naš cilj.Ko sem stopila iz taxija sem zagledala veliko stolpnico,ki je imela najmanj 25 nadstropji.Vstopili smo v dvigalo ki nas je popeljalo v 17.nadstropje.Izstopili smo v dolg hodnik,poln ljudi.Razne tajnice so šibale sem in tja,poslovni moški so se pogovarjali po zelo naprednih telefonih nekateri pa so bili tam čisto zgubljeni,kot jaz.Joe me je popeljal do ene od sob in potrkal na vrata.Odprla so se in kmalu sem zagledala fanta,kakih 23 let z oranžnimi lasmi.Ed Sheeran!! "Živjo Amy,jaz sem Ed." me je pozdravil in se mi nasmehnil.

Bila sem malce živčna,saj je prva znano osebnost ki sem ga uspela spoznati.Bil je tudi eden od mojih vzornikov,saj so mi njegove pesmi zelo všeč! "Torej,najbolje da se kar lotimo dela.Amy napisal sem ti pesem,ki mislim da se bo super podala s tvojim glasom." je rekel in mi izročil mapo z listi papirja.Odprla sem jo na prvi strani in jo prebrala. "Vau,super je!" sem povedala,ko sem slišala še melodijo ki jo je Ed zaigral na kitaro.Bila je super za mojo prvo pesem! Potem sem jo zapela še sama in vsi so začeli ploskati.Malo sem zardela potem pa so mi povedali da bom čez en teden tudi posnela video za to pesem.Še bolj sem se razveselila! Čez kakšno uro smo se odpravili nazaj v hotel.Končno sem imela čas za počitek!

-------------Emily-------------
Končno smo prispeli v svoje novo stanovanje.Ni mi bilo preveč všeč,ker bomo od zdaj živeli v bloku,namesto v hiši,kot smo jo imeli prej...Čeprav ni bilo tako grdo,še posebej mi je bila všeč dnevna soba!

Odšla sem v svojo novo sobo in se razpakirala.Spoznala sem da imam veliko večjo omaro za obleke! Spet sem obesila svoje posterje najboljših 5 pevcev,potem pa sem odletela na kosilo. "Torej Em kako se ti zdi tukaj?" me je vprašal oči.Skomignila sem z rameni. "V redu.V katero šolo pa bom hodila?" me je takoj zanimalo. "Pravzaprav na to še nismo pomislili,jutri bova šli na ogled dveh šol ki sta tukaj v bližini in se boš za eno odločila." mi je razložila mami.Prikimala sem potem pa zaužila svoje kosilo.Oh,palačinke!......................................................................................................................................................................................................................................next? : p
06. marec 2013
u101174
u101174
ooooo neeeeeeeeext
+nova bralkaaaaaa ;D <3
06. marec 2013
fghdjskijghjfvikbnujkivkvibjgfokldspodkfigjhugkolfpdčlfokgitoflrprkgitlitlfllllllllllllllllllpluokjouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulhzš NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXT
06. marec 2013
u94182
u94182
neeeeeeeeeeeeeeext
06. marec 2013
neeeeext
06. marec 2013
next
06. marec 2013
neeeext!
http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-fanfiction-music-and-love/51571/
pišem mojo prvo zgodbico PROSIM BERI
oprosti za smetenje
06. marec 2013
next!!!
07. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg