Forum
Drin,drin je zazvonila budilka ob 5 zjutraj.Z družino gremo namreč na družinski izlet v London.Komi že čakam,da prestopim prag Londona.Iz omare sem vzela ven kovček in vanj zložila obleke in druge stvari.Šla sem se poslovit še od moje bestike Roxy in z očetom ter mamo smo se peljali z taxijem do letališča.Vkrcali smo se na prvo letalo.Tam pa zagledam hudo sexy fanta,ki m je začel gledati z velikimi,lepimi očmi.Sedel je nekaj sedež za mano.Iz torbice sem si vzela ven telefon in poslušala pesmi.Telefon mi je padel na tla in ravno,ko sme ga hotela pobrati mi ga je pobral tisti fant.''izvoli''mi je rekel z popolnim glasom.hvala,sem mu odvrnila.''kako ti je ime''?Jasmin Clark,tebi?''Harry Styles''.Pogovarjala sva se cele ure,ko smo končno prišli.Poslovila sem se od Harryja in z mamo in očetom smo izstopili iz letala.Odšli smo poiskat hišo,ki smo jo najeli.Iz kovčka sem razpakirala vse stvari ven in še šla mami in očetu pomagat.Nato sem še malo vzela ven iz omarice računalnik in se prijavila na facebook.

Zdaj pa,da se vam predstavim.Sem Jasmin Clark in stara sem 16 let.Končala sem 1.letnik.Z mamo in očetom živimo v prelepem,velikem mestu Los Angeles.V londonu smo samo na počitnicah.Imam modre oči in črne lase.Moja postava je za bruhat.Preveč sem debela čeprav mi družina in prijatelji govorijo,da imam popolno postavo.Sem zelo trmasta in hecna oseba.

вoš вrαl/-α?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. julij 2013
u140958
u140958
next
26. julij 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeext!
26. julij 2013
u142843
u142843
next <3
26. julij 2013
next
26. julij 2013
Next.
26. julij 2013
neexxtttt
26. julij 2013
u100166
u100166
next
26. julij 2013
u132398
u132398
Next<3
26. julij 2013
next
26. julij 2013
neeext
26. julij 2013
neext
26. julij 2013
neeeeeeeext
26. julij 2013
neext
26. julij 2013
Nexttt
26. julij 2013
nextt
26. julij 2013
nextii
26. julij 2013
nekšttt
26. julij 2013
neext
26. julij 2013
next
26. julij 2013
next
26. julij 2013
neext
26. julij 2013
Neext.
26. julij 2013
next
26. julij 2013
next
26. julij 2013
next!
26. julij 2013
u82874
u82874
Neext!!
26. julij 2013
nexttttttt
26. julij 2013
nexttttttt
26. julij 2013
Dodal me je nek tip,ki mi je bil zelo znan.Sprejela sem ga in začela sva si dopisovat.Nato sem končno spoznala,da je to Harry.Začele so se mi potiti roke zato je tipkovnica bila vsa mokra.Vzela sem robček in jo pobrisala.Nato me je kliknil Harry.''Hej''.Haj,mu odpišem.''sej veš kdo sem kajne?''seveda,kako bi pozabila fanta,ki mi je pomagal na letalu.''hehe,kak si drgač''?Ne glih super ampak okej,ti?''dobro in slabo''.Dobro in slabo?Kaj je dobro in kaj slabo?''Dobro,ker si pišem najlepšo punco na svetu in slabo,ker...pač družinske težave sej veš kok je družina''.Ja,na srečo je moja zdej normalna.Aja prej si omenil,da si pišeš z najlepšo punco,katero?''ti ni jasno''?Ne,res mi ni.''Tebe sem mislil.Ful si mi všeč''.Ti pa meni,ej morem dol adijo''.Ugasnila sem računalnik in šla v slaščičarno na sladoled.Ko sem si naročila sladoled sem za mano opazila pet sexy fantov.

Ko sem jih videla se mi je začel sladoled vse topiti.Zanimalo me je kdo so.Enega sem pa le prepoznala.Harry?Sem vprašala.''ja,js sm.''kdo so tile''?Aja,no to so moji kolegi oz.moja skupina''.Skupina?''Ja,vem nisem ti povedal imenujemo se One Direction''.Lepo ime.''No tale levi je Nial Horan,potem Louis Tomlinson,Liam Payne in Zayn Malik''.Bili so tok srčkani fantje,da bi tole skupino imenovala beautiful boys.:-D.Usedli smo se na sosednjo klopco,poleg slaščičarne in poklepetali.''A ti si torej Jasmin Clark,Harryjeva punca''?Vprašala Zayn''.Prosim?Punca?To pa ne.Samo prijateljica.''Aja''.Poslovili smo se,ker so mogli oditi domou js pa sm odšla domou in se ulegla na postelj.Govorila sem si...

Lepšega tipa res še nikoli nisem videla.Po ustah sem samo govorila...Harry,Harry...res je čudovit čeprav dvomim,da se bo kda zatreskal v tako grdobo kot sem js.Še posebej sem debela kot zavaljan pujs.Kmalu je bila ura 20.20 zato sem se preoblekla v pižamo in odšla spat.Zjutraj me je zbudila mama.''ljubica vstani''.Zakaj?Malo bi še spala.''Dovolj klepetanja vstani''!Nisem poslušala mamo in se skrila pod odejo.Mama me je vrgla iz postelje.Kaj ti je?''ne vidiš koliko je ura?Čez 15 minut bo 12 ti še pa spiš''!Res?Nisem vedela.''No zdaj veš zmigaj se''.Vstala sem iz tople postelje in se šla v kopalnico umit.Iz omare sem vzela najlepšo obleko in odšla k zajtrku,čeprav bo za 15 minut kosilo.Pojedla sem zajtrk nato še pa takoj kosilo...ni čudno,da sem debela kot pujs.Nekdo je potrkal na vrata.Zagledala sem...

a)koga sem zagledala?
b)predlogi,pripombe?
c)next?
26. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg