Forum
нeej:'З
ɴo тo je мojα 2. zɢodвιcα. eɴo že pιšeм z ѕαro ιɴ pαč ѕм ѕe odločlα dα вoм še ѕαмα eɴo pιѕαlα. (: υpαм dα vαм вo υšeč :З

~ Olivia ~

O bog. V glavi mi utripa. Le kaj smo počeli včeraj zvečer? To je najhujši maček v mojem življenju. Spomnim se samo Sky in. Sranje.

*FlashBack*

"Daj no Oli. Pridi. Danes je tvoj 18. rojstni dan. Morava proslaviti." je rekla Sky in me povlekla iz hiše. "Torej draga. Imava na razpolago 2 možnosti. Bar ali klub?" me je vprašala in se naivno zasmejala. Grdo sem jo pogledala in ji siknila v obraz "Bolje zate da je dobro." . Zasmejala se je in mi pomežiknila nato pa me z roko povlekla v avto. Odpeljali sva se do kluba, kjer nama je varnostnik pregledal izkaznice. Pri meni se je ustavil in me pogledal potem pa mi voščil za rojstni dan. O moj bog. Ko sva končno prišli noter sva takoj odšli do šanka. "Nekaj zelo močnega za slavljenko." je začela Sky in zavila sem z očmi. Točaj nama je dal nekaj in z Sky sva takoj spili. Priznam. bilo je močno. Zelo. "Še enega." je rekla Sky in to sva ponovili približno 6-krat. Močno se mi je že vrtelo in z Sky sva se odločili da greva plesat. Ko sem prišla na plesišče sem se začela zibati in Sky je kmalu odšla k fantom do mene pa je pristopil lušten kodrolasi fant. "Živjo." sem rekla in ga objela. Ne vem kaj mi je bilo. Če bi lahko ponovila ta večer se to zagotovo nebi zgodilo. "Wow. Živjo." je rekel in po glasu sodeč je bil tudi on nadelan. "Torej kaj počneš tukaj?" sem ga vprašala. "Samo zabavam se z prijatelji. Smo na počitku od turneje. Ti?" Sploh se nisem obremenjevala da je rekel turneje saj mi je bilo v tistem trenutku vseeno. "Rojstni dan imam. Z prijateljico sva se prišli zabavat." sem rekla. "Torej iščeš zabavo?" me je vprašal. Pokimala sem. "daj mi telefonsko." sem rekla in mu dala svoj telefon on pa se je vpisal. "Še ti meni." je rekel in vpisala sem se mu v telefon. Ko me je pogledal sva si nekaj časa gledala v oči potem pa se poljubila. Resnično moram biti nadelana da obdelujem tujce. Kmalu je to poljubljanje preraslo v več in končala sva v postelji. Mislim da je jasno kaj se je tam dogajalo. Nikoli si nisem mislila da bom zgubila nedolžnost v postelji v klubu z neznancem. Ko sva končala sva se še nekaj časa poljubljala "Kako ti je ime?" sem ga vprašala saj sem se zavedala da niti tega nevem. "Harry. Harry Styles. Tebi?" "Olivia Madison White. Toda kliči me Oli." sem rekla in se nasmehnila. Nato sva se oba oblekla "Ne pozabi me poklicati jutri." je rekel in jaz sem mu pokimala in ga poljubila. Nato sem odšla poiskat Skylar. Očitno me je tudi sama iskala saj je kriknila "Kje za vraga si bila?" "Ti zjutraj vse povem prav?" sem rekla ona pa je pokimala in odšli sva domov. Šla sem se umit nato pa hitro v posteljo.

*EndOfFlashBack*

~~~~~~~~~~~~~~
Okej to je torej to za enkrt. Upam da vam je všeč in da boste brali.:')
Neext? ❤
29. oktober 2013
u146275
u146275
next *_________*
29. oktober 2013
u153117
u153117
Next
29. oktober 2013
u153052
u153052
next
29. oktober 2013
u147863
u147863
Omg kok popouno men je že ful ušeč,.... neeeeext! Ful dobr pišeš
29. oktober 2013
u136847
u136847
next
29. oktober 2013
Neeeeeeeeeeeexxxxxttttt
29. oktober 2013
neeeeeeeeeeeext
29. oktober 2013
u125821
u125821
next
29. oktober 2013
u151777
u151777
nnneeexxttt
full zakon!!!
29. oktober 2013
u153581
u153581
next
29. oktober 2013
ok ker si se potrudla pa mi poslala sporočilo,..... NEEEXTT!!!
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/fashion-designers/63377/1 sodelujte prosim in sori za smetenje
29. oktober 2013
nexttt
29. oktober 2013
neeeekšt *.*
29. oktober 2013
Next
29. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeext!! *_*
29. oktober 2013
neeeeeeeeexttttttt!!!!!
29. oktober 2013
next!!!
29. oktober 2013
Nextam;3

~ Olivia ~

Gledala sem v njegov kontakt na mojem telefonu. Naj ga pokličem? Raje ne najbrž se me ne spomni. "Olii. Si že budna?" se je iz kuhinje zadrla Sky in pokimala sem potem pa se spomnila da me ne vidi zato sem zakričala ja. Priletela je v mojo sobo in si me začela ogledovati. "Sranje Oli. Izgledaš starejša. Poglej. Siv las." je rekla in ko je videla moj čudni pogled se je samo zasmejala in skomignila z rameni. "Ammm. Kava je spodaj na mizi samo toliko da boš vedela." je rekla nato pa je že ni bilo več in slišalo se je samo še žvižganje. Oblekla sem se v prvo kar mi je prišlo pod roke in odšla v kuhinjo kjer me je že čakala kava. Spila sem jo in se ulegla na sedežno ter si prižgala televizijo. Na sporedu ni bilo nič pametnega zato sem se odločila da grem na sprehod. Odšla sem do parka in se vsedla na klopco in se spominjala prejšnje noči. Bilo je tako čudno a hkrati tako popolno. Čakaj malo. Sva se sploh zaščitila? Sranje. Seveda sva se. Zagotovo sva se. Harry je zagotovo poskrbel za to. Nekaj časa sem še razmišljala o tem potem pa se je ulila "Sranje." sem zaklela in stekla domov. Ko sem prišla domov sem bila povsem premočena. "Halo?" se je iz zgornjega nadstropja zadrla Sky. "Samo jaz sem." sem se zadrla nazaj. "Okeej." je še rekla nato pa je pritekla po stopnicah. Bila je navdušena. Mogoče celo malo preveč zato sem jo pogledala z vprašujočim pogledom. "Bi morala kaj vedeti?" sem jo vprašala in ona je pokimala. "Po internetu sem videla plesno tekmovanje. Ne me ubiti ampak prijavila sem naju." je rekla in vanjo sem strmela približno 5 minut nato pa jo počasi vprašala "Prijavila si naju?" "Ja. Saj veš da pleševa za zabavo in veliko ljudi nama je reklo da sva dobri zato sem naju prijavila. Upam da nisi preveč jezna." je rekla in me gledala z tistimmi njenimi otožnimi očmi. "Seveda da nisem jezna Sky. Samo kaj še čakava? Vaditi morava idiot!" sem rekla ona pa se je olajšano nasmehnila. Objeli sva se in skupaj odšli v telovadnico.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mudi se mi. Tak da več dobite naslednič. ;3
Neeeext? ❤
29. oktober 2013
neeexti + čeprav nimam rada 1D ( #nohate ) mi je všeč! <3333
29. oktober 2013
nextttt!!! ful cool zgodba!!!
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
u151777
u151777