Forum
u113054
u113054
Heei! :3
Amm sem Urška in mnogi me že poznate iz 1D fanficov... No to je še eden in upam, da vam bo ušeč :3 Pišem pa ga z najboljšo Niko <33

~~~~~~~~~~Jessie~~~~~~~~~~

''Bon appétit'' je zobno skozi zobe siknila varnostnica in mi na tla bolj vrgla kot pa položila pladenj. "In kako ga naj dobim skozi rešetke?'' sem ji nesramno odvrnila ona pa se je zlobno nasmehnila. "Znajdi se" reče jas pa se sunkovito vstanem in udarim po rešetkah. "Prasica. Nekoč ti bo žal. Prekleto žal" sem zamrmrala ona pa se je le začela smejati tako da je njen smeh odmeval po zaporu. "Pa dobro se najej kuzlica. To bo morda tvoj zadnji obrok" je rekla jas pa sem roko stegnila skozi rešetke ampak je nisem dosegla. Bila je pravi... HUDIČ! Dostavljen naravnost iz pekla! Najraje bi jo pretepla in se nato... Ah bom raje tiho. Še mojega fucking dreka ni vredna kaj šele kaj drugega. Stari nikoli ne bom oprostila, da me je obtožila umora po krivem in me aretirala. Nikoli. "Kaj če bi nehala jamrat in bi vzela hrano" je zamrmral moj sojetnik jas pa sem ga grdo pogledala. "Kar ti jej to pumije jas si bom raje priborila svobodo" sme zamrmrala ta čudna prikazen, ki ima čast biti moj sojetnik pa se je le zasmejal.

Aja no pa naj se vam predstavim. Sem Jessie Lloyd. Sem stara 18 let in kmalu jih bom dopolnila 19... In ja sem jetnica! In kmalu bom prosta! Ah saj ne samo lepo se sliši. Tukaj v tej gnili ječi še bom mogla preživeti 30 let... PO ZAKONU. Ampak v moji glavi bom pa jutri že na prostosti. Nekako bom pobegnila. No zagotovo vas zanima zakaj sem v ječi. No pa če vam povem: V ječi sem zato, ker sme kot 16 letnica oropala banko in tam je moj 'partner' ubil zaposlenega. Vsi so mislili, da sem bila jaz zato so me obtožili ropa, umora in poskusa umora... No poskusa umora so me obtožili, ker sem imela talce ampak never mind. Tako sem pristala v ječi za mladoletne ampak sem se tam preveč pretepala zato so me dali v zapor z navadnimi ženskami vse starosti... Zdaj pa so me celo poslali v zapor z moškimi, ker se pri ženskah zanetila tak pretep da so se tri ubile med sabo... In ja zdaj sem tukaj. Ampak prepričana sem da ne za dolgo.
Sicer nimam dosti sorodnikov ampak imam namen zbežati moji teti Lou in sestrični Lux. Mame in očeta nimam več... Lou je sestra od moje mame in je stalistka nekakšnega pomembnega boy-band... No pa briga mene glavno da še ta teden pridem ven. In to bo za enkrat vse...

Jaz:

"Hahahaha zbežala bi rada? In kako boš to izpeljala?" vpraša med smehom jas pa sem ga grdo pogledala in se vstala. "Tako" sem rekla in ga z vso močjo udarila po nosu. Tukaj sem obe dve leti trenirala boks tako da ja imam tehniko. Seveda, ker je pač jetnik mi je udarce vrnil in začela sva se pretepati. Ne nisva zblaznela... No on mogoče je jas pa imam načrt. Kmalu je v 'sobo' (Saj veste kaj mislim) pritekla stara vešča. "Hey kaj se pa gresta!" je zavpila in udarila po rešetkah ampak se nisva nehala pretepati. Upam, da bo prišla noter, da jo lahko namlatim in pobegnem, ker je tukaj pri teh rešetkah edina varnostnica ona. In ja moja želja se je izpolnila. Odprla je vrata rešetke in naju poskusila spraviti narazen ampak sem jo močno udarila v nos in še nato po vratu tako da je omedlela. "Kamo si..." je zamrmral sojetnik ko sem jo spravila na tla. "Bodi tiho in pobegni dokler še lahko bedak" sem rekla in si na hitro oblekla oblačila stare. "Cjooj ti pa maš 100 kil vešča" sem zamrmrala ko sem si na sebe navlekla razvešena oblačila.

вσš ρıκεč ρα вσš вяαʟ﹖ :З

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. februar 2013
Neeeeeeext
23. februar 2013
u113054
u113054
Zlobno* ne zobno
23. februar 2013
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. februar 2013
neeeeeeeeeeeeext
23. februar 2013
u117381
u117381
Neext!!
Ok protestiram ker mi nista rekli da bota pisali novo zhpdbico. Juice is angty.
23. februar 2013
u65741
u65741
neeeeeeeext
23. februar 2013
u76047
u76047
Neeeeeeeeeeexxxt!!
23. februar 2013
AHAHA Juice a me boš ubila zarad tega al kaj?
23. februar 2013
u113054
u113054
juice to sma se mi-dve odločli ko si ti že dve uri spala
23. februar 2013
u117381
u117381
Aaa no pojj bi mi pa lahk dans povedake er sm ze ceu cajt gor
23. februar 2013
pa saj sva ti povedale a ti nisva ?
23. februar 2013
meni tudi nistaaa x'd
23. februar 2013
u117381
u117381
Nee njt
23. februar 2013
next
23. februar 2013
neext, zelo dobr začetek (:
23. februar 2013
next
23. februar 2013
u116976
u116976
neeeeext(:
23. februar 2013
u110366
u110366
Neeeeeeeext nova bralkaa hitrrrrr
23. februar 2013
next
23. februar 2013
next
23. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
23. februar 2013
u117410
u117410
Next
23. februar 2013
u113054
u113054
Amm no Nike zdaj ne bo do približno 18:30 pa sem se odločla da jas napišem še en next :3 upam, da vam bo všeč...
Next pa posvečam čisto prvi bralki ● ρσкємση ● :3

~~~~~~~~~~Jessie~~~~~~~~~~

"In kako za vraga naj jas pobegnem? Mislim ti imaš obleko kot policajka jas pa ne" zagodrnja jas pa ga grdo pogledam. "in brez mojega brata ne grme nikamor" reče in se trmasto usede na posteljo. Iz žepa hlač, ki so od varnostnice sem hitro vzela ključe in mu jih zalučala on pa jih je spretno ujel in me začudeno pogledal. "Osvobodi brata in ostale... Mogoče se še kdaj vidiva" sem rekla on pa se je nasmehnil. Okej res mi ni bil nekaj pri srcu ampak on in njegov brat sta se res poboljšala in sta si zaslužila, da sta bila izpuščena. Jas sem stekla po hodniku v prostor kjer smo se zborovali večina časa. nato pa sem prišla do pisarne, ki je pripadala tisti stari vešči in poiskala ključe od vhodnih vrat. Ko sem jih našla sem vrata hitro odklenila in končno sme bila svobodna.
Ampak zdaj ni bil čas za neko proslavljanje. Že ko sme hotela nazaj zakleniti vrata sem se spomnila na mojega sojetnika James-a. Če bi zaklenila vrata bi zafrknila njega in vse ostale, ki jih bo izpustil. "Uggh" sem zamomljala in pustila vrata odklenjena nato pa zbežala daleeč vstran! trenutno se nahajam v Londonu in tukaj je moja teta... No vem kje ima hišo ampak ne vem če je doma. verjetno je spet kje s tistimi neumnimi fanti. Pa naj še vam zaupam manjšo skrivnost. V zaporu se je dogajalo marsikaj in tam so tudi krožila mamila katera sem kupovala... In ja odvisna sem od drog. Kaj češ...
Stekla sem na avtobus in pokazala značko, ki je sicer od tiste stare vešče ampak mi je voznik verjel. Tako sme se lahko peljala brez, da bi plača... Točno proti mestu kjer živi moja teta... Čakaj malo... Danes je 23. februar. O shit! Danes odpotuje bog ve kam... In edino letališče tukaj jee... "USTAVITE!" sem vzkliknila ko smo se peljali skoraj mimo letališča. "Hvala vam za prevoz" sem se na hitro zahvalila in stekla iz avtobusa na letališče. Ozrla sem se na okoli ampak tam nikjer nisem videla Lou. Prepozna sem! Bog me nima rad! Zdaj lahko samo tu sedim in čakam, da me policisti spet dobijo. Moje misli je prekinil krik ali vreščanje neke ženske. počasi sem se obrnila in tam zagledala Lou, ki teče za Lux in jo kliče... Saj se mi sanja kajne. Na široko sme odprla usta nato pa začela noro mahati. "LOU! LUX!!" stekla sme k njima ona pa me je začudeno pogledala. Mogoče me ni prepoznala. "Kaj pa ti tukaj?" je siknila skozi zobe jas pa sem močno objela malo Lux. "Lou moreš mi pomagati. Zbežala sme iz zapora in zdaj so verjetno že opazili. Prosim pomagaj" sem jo moledovala in, da bi pomagala ubežali kaznjenki, ki jemlje mamila in je morda nevarna?" reče jas pa sem hitro odkimala. "Lou nisem nevarna. Tebe in Lux imam zelo rada verjemi mi. Samo pomagaj mi prosim" sem rekla s solzami v očeh ona pa je zavzdihnila in iz žepa vzela denarnico. "Pridi" je rekla in me prijela za roko ter me 'odvlekla' do letala kjer naju je ustavil policaj. Sklonila sme glavo. "Nima karte" je rekel in pokazal na mene. "Se opravičuje... Prosim sprejmite to" reče in mu v roko da denar. Nasmehnil se je in pokimal mi-dve pa sva hitro odšli na letalo.
Takoj ko sem bila na očitno zasebnem letalu sem pogledala skozi majhno okno kaj se dogaja... Letalo je že vzletelo in lahko sem še videla kako so policisti pritekli na letališče. Sama pri sebi sem se zadovoljno nasmehnila ko me je kar na enkrat nekdo prijel za ramo. V prepričanju, da je policist sem se obrnila in ga sunkovito mahnila po nosu. "AAAA! SI NORMALNA!" je zavpil fant z kodrastimi lasmi jas pa sem bila še vedno 'v položaju' za pretep ali napad kakorkoli vzamete. V kabino je prišla Lou in poleg tega kodrčka je še stal nek blondinec. "Kaj se dogaja tukaj?" vpraša Lou in stopi do mene. "Jessie on ni nikakor povezan z policijo in ne ve, da si bila v zaporu in nič" mi sikne na uho jas pa počasi sprostim vse mišice. "Joooj. Amm ti koder... Oprosti" sem zamomljala in počasi stopila do njega. Kremžil se je in se držal za nos. "To je bolelo" je zamrmral in ravno takrat so v sobo prišli še trije fantje kateri so se mi tudi prikradli za hrbet in če nebi blo tukaj Lou bi jih verjetno namlatila... Pač zato, ker ne vem kdo so! ''Lou kdo so vsi??'' vprašam ona pa zavzdihne. "Ta ki si ga malo prej mahnila po nosu je Harry, tisti blondinec poleg njega, ki ga sprašuje če je ok je Niall, ta s črnimi lasmi je Zayn, ta s črtasto majico je Louis ali Lou in še nazadnje ta z kratko-rjavimi lasmi je Liam'' je rekla jas pa sem vse po vrsti pogledala. Oni so samo zijali v mene kot tele v nova vrata. "Aja fantje to je pa Jessie. Hčerka od moje sestre'' je rekla in me pogledala. ''Amm... Je malce... Napadalna? Umm... Pač odsvetujem vam, da jo izzivate, ker... je imela težko otroštvo in zdaj je pač napadalna konec" reče vsa prestrašena, da bi kaj ugotovili. "Napadalna?" jo vprašam začudeno. "No glede na to kaj si naredila Harry-u si napadalna ja" reče blondinec... Niall, jas pa ga grdo pogledam in počasi grem do njega. "Sanja se ti ne zakaj sem takšna" rečem in nato pogledam ostale. "Harry res mi je žal samo bala sem se... Vse v redu?" vprašam on pa se počasi nasmehne in pokima. "Fantje ne bom vas ubila in Lou pravkar si me opisala kot serijsko morilko... No nisem nevarna in tukaj bom nekaj časa zato nočem, da bi se me izogibali" sem rekla in vsi so se nasmehnili in pokimali. "Saj nismo imeli namena" reče Liam in se nasmehne. "Okej super" sme rekla in Lou se je vključila. "Amm tukaj je še le ena težava. Simon" je rekla in se popraskala po glavi. "Nebi mu bilo všeč, da smo v družbi takšne lepe in mlade punce, ker zelo nima rad, da smo v zvezi zaradi oboževalk" je rekel Liam in se usedel na sedež. "Oh Liam ne izgovarjaj se vemo, da je naš Harry glaven razlog... Ali pa se mogoče bojiš, da bi prevaral Danielle'' reče izzivalno Louis on pa mu v glavo zaluča čevelj, ki se je ravnokar sezul. "Eii skoraj bi mene zadel v glavo! Če tudi je Jessie lepa si ne rabite čevljev v glavo metat!" se je zdaj pritožil Zayn. Praktično so govorili o meni in moji lepoti. "Ja vi se, kar pogovarjajte mene sploh ni tukaj" sem rekla in vsi so se zasmejali.
23. februar 2013
u116976
u116976
neeeeext
23. februar 2013
neeext
23. februar 2013
neeeeeeeext
23. februar 2013
u76047
u76047
Neeeeeeeeeeexxt!!!