Forum
u35862
u35862
κσт ρʀνσ: тσ ɴı ғσʀυм тᴇмᴀ σ ɴᴀʀᴀνı.тυκı ɴᴇ sмᴇтıмσ,zᴀтσ ıмᴀš σɢʟᴇsɴᴇ ᴅᴇsκᴇ,тᴇн тᴇм נᴇ σκσʟı Ƽ૦ čᴇ ɴᴇ νᴇč.тυκı ɴısσ zᴀžᴇʟᴇɴı тᴇčɴı вʀᴀʟcı ıɴ ᴇνıʟ κσмᴇɴтı.ρᴀ šᴇ ɴᴇκı:вσᴅı cυκᴇʀčᴇκ ıɴ σɢʟᴀšυנ♥
ɴσ,zᴅᴇנ ρᴀ zɢσᴅвıcᴀ: ᴅ...

тσ sᴇм נᴀz:

ıмᴇ мı נᴇ ɴᴀᴅıɴᴇ,ρʀıנᴀтᴇʟנı мᴇ κʟıčᴇנσ ᴅıɴɴ.мσנ вʀᴀт נᴇ υмʀʟ κσ sᴇм вıʟᴀ sтᴀʀᴀ 7 ʟᴇт.sтᴀʀ נᴇ вıʟ ١Ձ ʟᴇт.мᴀмı ıɴ σčı sтᴀ мı κυρıʟᴀ κυžκᴀ,ᴅᴀ вı ʟᴀžנᴇ ρᴇвσʟᴇʟᴀ.ıмᴇ мυ נᴇ šνʀκ

zᴇʟσ ʀᴀᴅᴀ ғσтσɢʀᴀғıʀᴀм

žᴇ σᴅ ρʀᴇנ ıмᴀм ρsᴀ вıʟʟʏנᴀ

sтᴀʀᴀ sм ١મ ʟᴇт,κмᴀʟυ вσм ١Ƽ.נᴀнᴀм žᴇ σᴅ 6. ʟᴇтᴀ ᴅᴀʟנᴇ.ρʀı મ ʟᴇтıн sᴇм zᴀčᴇʟᴀ тʀᴇɴıʀᴀтı ᴀтʟᴇтıκσ.νᴇʟıκσ тᴇκмυנᴇм ıɴ ıмᴀм νᴇʟıκσ мᴇᴅᴀʟנ ıɴ ρʀızɴᴀɴנ...тᴇʀ ρσκᴀʟσν.нσᴅıм ν ୨. ʀᴀzʀᴇᴅ σš.тᴀм נᴇ ᴇɴ ʟυšκᴀɴ ғᴀɴт,ıɴ σɴ мᴇ....σsνᴀנᴀ.ᴅσвᴇsᴇᴅɴσ!ʀσžᴇ мı נᴇ ᴅσυ ρʀᴇᴅ σмᴀʀcσ,ρᴀ sκσs мı ρısᴇмcᴀ ρσšıʟנᴀ мᴇᴅ ρσυκσм...ıɴ sмs─נᴇ...тo je oɴ:[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLL0ZBpqpELKwdGWFJIaY60quw3oR_-VtXiZ23OoPEZvrDpxmG7g[/img]
ρʀıᴅᴇ šᴇᴇɴ ɴᴇхт
20. april 2013
u35862
u35862
ᴀנᴀ,мσנ вʀᴀт

ʟᴀʀʀʏ мυ נᴇ ıмᴇ.

ʀᴀвıм ૩ ɴᴇхтᴇ,ᴅᴀ zᴀčɴᴇм
20. april 2013
neext!
20. april 2013
u47327
u47327
NNext
20. april 2013
u35862
u35862
šᴇᴇɴɢᴀ!
20. april 2013
next?
20. april 2013
u35862
u35862
נᴇᴇᴇנ,ρʀıнᴀנᴀ ɴᴇхт!
20. april 2013
u35862
u35862
šᴇ ɴᴇκı,ᴀ ρıšᴇм s тᴇмı čʀκᴀмı,ᴀʟ ɴᴀνᴀᴅɴıмı?
20. april 2013
navadnimi, težko je te brat (saj so lepe, samo težko se berejo)
20. april 2013
u35862
u35862
ok
20. april 2013
u35862
u35862
imela sem zelo bogate starše,in zelo dobre konje:

1. Brownie https://www.hiddentrails.com/Uploads/Articles/haflinger_breed_info/Haflinger%203.jpg z njim sem nastopala na dresuri,pasma je Akhal-Teke.

2. Pika

preskakovanje ovir,pasma Shire

3. Vihar

Quater horse,za kratke proge

4. Blackie

military,frizijka

5. Brave

Paso Fino,dresura

6. Pegas https://static.igre123.com/slike/64359-73078/najlepsi-p.jpg
polnokrvni španski konj,vse
20. april 2013
u35862
u35862
next?
20. april 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/v-objemu-vampirja-spoznanje/53763/ bi kdo brau? je o vampirjih. sory za smetenje
20. april 2013
u35862
u35862
aja,pa vem,da vse pasme niso prave,in da bi mogla dat druge pri tekmovanjih,ampak moji konji so dresirani drugače.
20. april 2013
u35862
u35862
to je moja BFF Miley

ravno sva se med odmorom sprehajali po šoli,ko se je vame zaletel en izmed najpopounejših oseb...Max

na veliko se mi je opravičeval,a ga nisem poslušala,saj je Miley že tekla stran.Hitro sem se nasmehnila Maxu in stekla za Miley.Najdla sm jo na stopnicah pred šolo."Hej,zakaj si kar stekla stran?" sm jo uprašala."In zakaj si šla za amno?Izpustila si veliko priložnost,da govoriš z Maxom!" to je izgovorila z ledenim glasom."Zakaj si tako zlobna,Miley?" gledale sva se direkt v oči,dokler ni Miley sklonila glave in tiho rekla"Oprsti za ta izpad.Samo,sita sem že tega,da se vsi vrtijo okrog moje BFf,medtewm ko mene ignorirajo." zavzdihnila sem in odšli sva not.Rekla sem ji"Obljubim,da z Maxom ne bom imela ničesar." Pogledala me je in se nasmehnila.Ko je ob koncu pouka za mano po hodniku tekel Max sem se obrnila nazaj in odkimala,ter z glavo pomignila na Miley.Visoko je dvignil obrvi,jaz pa sem mu z ustnicami izoblikovala"te pokličem".pokimal je,in šel stran.Miley ni ničesar opazila.Še sreča.

next?
20. april 2013
u35862
u35862
zvečer sem prek fb-ja Maxu vse razložila.Reku je,da nej pridem ob 21.00 pred kavarno Berry.Prišla sem 5 min prej.Kar naenkrat je pristopil in...ena slika pove več kot tisoč besed... .domov sem prišla čez uro in pol,ko sem se spomnila...sranje!
20. april 2013
u35862
u35862
Miley sem obljubila,da z Maxom ne bom imela nič! V obupu sem pogledala skozi okno moje sobe,če je Max še tam.Svojim očem nisem mogla verjeti.Tam,je bila Miley,ki naj bi prišla k meni na obisk,ampak se ji ni nikamor mudilo.Ona je....ona se je...kar nisem mogla verjet.MOJA BFF SE JE POLJUBLJALAZ MOJIM FANTOM! Hitro sem zbistrila glavo in vzela v roke fotkič in ju slikala

nisem mogla verjet.Na srečo sem rekla Maxu,da grem še u šoping.Tudi luči še nisem prižgala,zato nista vedela,da sem doma.Toda,če bi fotografije pokazala,bi vedela,da sem lagala,zato sem vzela vrv in se čez okno svoje sobe,ki je 4 metre nad tlemi spustila dol.Še sreča,da sem trenirala atletiko,saj spust v petkah in oblekici,ne da bi se umazala ni mačji kašelj,a meni je uspelo.Stekla sem okrog vogala in se zaletela v Jamesa,voznika moje limuzine."hitro,v limuzino,načrt imam!" hitro mi je odprl vrata in speljal.Šla sva rikverc,da bi izgledalo,kot da sva se pripeljala.Čez 500 metrov je ustavil,in odpeljal naprej.Za drevesi na drugi strani sem že videla parček.Šeen ovinek in...videla sem samo Miley.Presenetila sva jo.Hitro sem v roke vzela fotoaparat in slikala Maxa,ki je ravno preplezal ograjo.Imela sem srečo.Iztopila sem iz avta,ne da bi počakala,da mi James odpre.Nasmehnila sem se Miley in se pretvarjala,da nič ne vem.V moji sobi sem si jo dobro ogledala,a so lasje zakrivali obraz."Lahko skočim v kopalnico?" me je vprašala."Ja,samo po novo majčko grem" sem odvrnila.Prikimala je in nekaj pisala v telefon.Stekla sem v kopalnico in samestila kamere.Vedela sem,da ne bo šla na stranišče.Videla sem celo kopalnico.Zadovoljna sem šla nazaj.Ravno ko sem hotela vstzopiti,sem slišala Miley,ki je telefonirala.Obstala sem pred vrati,in poslušala"Ja,no,vem....ne,nisem je poklicala!....vem...ampak...ne,nikoli!..kaj mi..?...ja,ampak..ne,ne bom ji povedala...ne strlo bi ji srce!..prijateljica ali fant?....ahhh...ne,ni mogla..NE ni te mogla vidt! sploh pa ne naju...kaj?Seveda sem 1oo %!..ja..jo bom uprašala..zakaj ne?..aha...ja,dijo" počakala sem 5 sekund,nato pa vstopila."kopalnico maš frej,Miley" spet si je zakrila obraz z lasmi

20. april 2013
u35862
u35862
aja,pa un ko je rekla,da gre po novo majčko,je mislila majico,ki jo je dala sušit,in jo je šla iskat,da jo bo dala v omaro..pa še slika kopalnice ki prej ni prijela

imamo več kopalnic,ampak vedela sem,v katero bo šla Miley: šla bo v to,saj ji je najljubša

Hitro sem vzela svoj laptop.Biu je applov,nanaprednejši in najboljši.Povezala sem se s kamerami."Nalagam...nalagam..nalag-povezava vspostavljena" je bilo na zaslonu"Yes!" videla sem kopalnico
res ni šla na WC.kamere so posnele tole:

O.M.G. pa kako sta se to on2 kušvala?!
še naprej sem gledala.In....O.M.G. X2! Ne,x1oo.ooo! na vratu je imela ...modrico.Nevem,kako ji je to ratal,ampak ji je.Čez si je dala flajštr.Pametno.Takrat je pod mojo ritjo nekaj zavibriralo.Tok sm se ustrašla,da sm se zvrnla iz pojstle.Njen mobi!Hitro sem počila laptop dol,da Miley ne bi izvedela da sm use vidla.Še preden sm se odločila, a bi pogledala,kdo kliče,je v sobo planila Miley,brez ličil in(kot je izgledalo) brez modrice.Začudeno me je pogledala,češ,kaj počnem na tleh."Usedla sm se na tvoj mobi,ko je zavibriru,sm se pa iz pojstle zvrnla..." sem zamomljala.Miley je uzela mobi in že hotla it,ko sem dubla hudo idejo."Hej,Miley,a bi pri meni prespala?James je zaposlen in te ne more dam zapelat,peš pa tut ne morš." "No,,,prou" šla je u kopalnico,js sm pa stekla u svojo kopalnico(če še nisem omenila,živimo v vili)

hitro sem se zrihtala in smuknila u pojstlo.V moji sobi sta dve pojstli,obe sta enaki,druga nasproti druge

20. april 2013
u35862
u35862
kmalu je prišla Miley,u svoji pižami.Ker pogosto prespi pri meni ima use stvari tu.Celo svojo sobo ima.Mileyina pižama

jaz

imela sem popoln načrt."Hey,Miley,a lah na tvojmu telefonu igram igrce?" pokimala je in mi dala telefon.

igrala sem igrico subway surf

imela sem rekord 5mio...Miley je kmalu zaspala,a je vzela svoj telefon.Imela ga je pod pouštrom.Splazila sem se na drugo stran postelje.In............
20. april 2013
u35862
u35862
....uspelo mi je.Njen mobi sem imela v rokah.Hitro sem skočila v posteljo in v prvo ugotovila kodo **** in telefon se je odklenil."Yes!" sem zamomljala.Hitro sem preverila SMS-je.Večina jih je bila mojih in od njenih sorodnikou čisto na koncu pa SMS od neznane številke.Hitro mi je začelo utripati srce.Odprla sm SMS:
N-neznana tel. številka M-Miley

N:živjo!
a si ženski rekla,da ne sme met nč z mano?
M:ne govor ji ženska,moja BFF je!
NK,OK cukerček,zate karkol...♥<3**<3<3<3
M:♥♥♥
N:<3<3<3<3<3<3<3<3
M:zdej jo moreš,drugač bo podvomila...
N:F**,a jo morem?
M: ja...zame..<3**
N: ok,čaw
M:čaw

ostala sem brez besed.Nezna številka je Maxova!Odprla sem naslednji njegov sms.Biu je ful doug,ampak oči so se mi ustavile na enem samem stauku,ki ga je napisala Miley:

M: juj,ju3 bova že 2 leti skupiii***mwa

mislila sm da bom umrla.Telefon sem hotela odložit,ko sem nekaj po nesreči pritisnila.Galerija.Videla sem nek okvirček,ki je utripal.Pritisnila sem in napisala kodo ki odklene mobi.Vrgli me je v nov album,kjer so bile vse slike večinoma take:

dovolj sem videla.Šla sem naprej in videla sliko mene,v precej nerodni pozi...

to je bilo,ko sem trenirala konja.Bila serm nepripravljena.Bilo jih je še več...nato pa sem najdla......
20. april 2013
u35862
u35862
...ponarejeno sliko.Na sliki naj bi bila jaz,ampak to nisem bila jaz!

vse take slike sem izbrisala,nato pa preverila poslana sporočila.Dobro,nihče je še ni videl.Oddahnila sem si
20. april 2013
next
20. april 2013
u35862
u35862
:ᴅ
20. april 2013
u35862
u35862
nextam
20. april 2013
u35862
u35862
če ti bereš to,bom js tvojo
20. april 2013
ok
20. april 2013
neeeeeext *o*
20. april 2013
u35862
u35862
zjutraj sem se zbudila pred Miley.Šla sem u kuhinjo in naročila služabnici naj mi prpravi za zajtrk umešana jajca in solato iz paradajza.Naročilo je prenesla v kuhinjo.Ura je bila 7:30.Jedla sem v naši jedilnici,za ogromno mizo.Kmalu je pristopil oči...Nič še ne veste o moji familiji.Mami Kate

zelo lepa
oči:

klik

...in rekel"Nadine,na tekmovanje v jahanju greš.Nagrada je konj frizijec.In 20.000$ (evrou,sam laži pišem$koker e)Sem te že prijavil,ne skrbi" nasmehnila sem se mu in rekla"Super,sam najprej morem na trening atletke,pol pa vadit.Kr Pegaza bom uzela,najhitrejši je." "Super,upam,da zmagaš" se je oglasila moja mami.Spet sem se nasmehnila in se spomnila,da sem u spalni srajčki.Joooj,hitro peoblečt!

hitro sem zbudila Miley"zaspanka,zbudi se..." sem jo nežno stresla,ona pa se je le obrnila na drugo stran.Nova taktika...

20. april 2013
u35862
u35862
next? pa oglašujte mau...
20. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg