Forum
u63177
u63177
Naj zgodbica govori sama zase, jaz bom le opozorila, da vejice zelo rada pozabljam, včasih vem, da sem jo spustila pa se mi ne ljubi iti nazaj in jo vstavit.
Uživajte!
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

LISA

''Lisa, zbudi se! Ne smeš zamuditi gimnazije!'' me je nežno zbudil mamin glas. Ko sem odprla oči je že zapustila mojo sobo. Ozrla sem se po njej. Stene so bile snažno bele, moja pisalna miza je bila lično pospravljena. Na policah je bilo zelo malo stvari in vse so bile lepo zložene. Knjig je bilo ogromno in bile so urejene po vrstnem redu. Vstala sem in se pretegnila. Nataknila sem si svoje copate, ki so bili sive barve. Preoblekla sem se v nove kavbojke in si nadela majico, ki je imela narisanega mucka. Majica je bila bele barve. Ko sem pojedla zajtrk (jogurt in jabolko) sem se odpravila. ''Bodi pridna!'' je zaklicala mama, ko sem odprla vrata na hodniku. ''Ja...'' sem zamomljala in odšla. Torbo sem si vedno pripravila zvečer, da se zjutraj nisem preveč zamudila. Končno bom prišla na Gimnazijo Za Volkodlake in Mačkodlake. Kaj pa sem sploh ni bilo vprašanje. Mama mi je vedno govorila, da sem gotovo mačkodlakinja. Strinjala sem se. Moja osebnost je bila res malo mačja. Upala sem, da bodo novi šolski predmeti zanimivi in da se jih bo lahko učiti. Do sedaj sem imela odlične ocene. Upam, da bo tako tudi naprej. Šola mi pomeni vse. Je moja možnost za dobro prihodnost, ki jo moram izkoristiti.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

TYLER

Budilka me je zbudila. Ugasnil sem jo in vstal. Zapustil sem mojo razmetano sobo, ki je imela na milijone stvari, ki jih nisem nikoli uporabljal. No komu se pa ljubi pospravljat? Meni že ne. Za zajtrk sem požrl nekaj kosmičev in začel pakirati zvezke v torbo. Oblekel sem se v čisto nova oblačila v katerih sem izgledal zelo seksi. Oprtal sem si torbo na rame in odšel po stopnicah v spodnje nadstropje. Potem sem prehodil še nekaj metrov, da sem prišel ven. Pogledal sem našo hišo. Spominjala je na dvorec. Ja bili smo bogati in to je bilo odlično. Drugi so morali v šolo z avtobusom, mene je peljala limuzina. SIcer pa mi je oče obljubil, da mi bo kupil zelo dober športni avto, ko bom naredil izpit. Recimo lamborghini ne bi bil slab. Ali pa ferrari? No porscheja gotovo ne. Sploh niso bili lepi. In tako sem se v limuzini, odpeljal do gimnazije. Hmm, volkodlak ali mačkodlak? Kaj pa vem, volkodlaki so boljši...
Prvi dve glavni osebi sta že tukaj, če nextate, bosta prišli še dve.

Mačkodlak ali volkodlak? Kaj vam je ljubše?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. maj 2013
Mačke so precenjene. Defenitivno volkodlak ampak če bi jaz bila kaj bi pomoje bila mačkodlak next
28. maj 2013
Mn tut volkodlak
28. maj 2013
u15082
u15082
next
28. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt
28. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. maj 2013
u63177
u63177
SAM

Zbudil sem se točno kakor ura. To mi je prišlo v navado. Vstal sem se in se hitro oblekel. Nosil sem temna oblačila, na mojih hlačah so se pogosto znašle verige in na mojih dlaneh brezprstne rokavice. Spomnil sem se, da grem danes v gimnazijo, kjer bom izvedel ali sem mačkodlak ali volkodlak. Prav vseeno mi je bilo. Vseeno mi je bilo ali sem bil tu, tam ali pa mrtev. Moje življenje je bilo nesmiselno, takrat pa še nisem vedel, da bo kmalu postalo nočna mora. Zapustil sem mojo prazno sobo, ki je bila res prazna. Lahko bi jo primerjal z mojo dušo. V kopalnici sem s kotičkom očesa opazil sebe v ogledalu. Moji črni lasje so razmršeno viseli čez oči, kis o bile vijolične. Čeprav so se ljudje skušali prepričevati, da so samo modre ampak jaz sem vedel, da so vijolične. Sliši se neverjetno. V kopalnico je prišla moja starejša sestra. Ne bi si želel boljše sestre. Pri vsem me je podpirala in mi pomagala. Ime ji je bilo Neera. Klical sem jo Neer. Bila je tri leta starejša od mene in je hodila na isto gimnazijo. bila je volkodlakinja. ''Kva je zdej?'' je rekla in glasno zazehala. Skomignil sem in odšel iz zeleno modre kopalnice. Nekaj sem pojedel in šel po torbo. Ko sem odprl vrata je Neer zaklicala: ''Pa, da ne boš kaj ušpičil!'' je zaklicala. Saj ne, da bi bil kakšen huligan, težave so me preprosto oboževale. Bil sem magnet za težave.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

KEITH

Budilka je zazvonila tako glasno, da sem skoraj poletel iz postelje. In to se mi je zgodilo praktično vsako jutro. ''Potrebujem novo budilko,'' sem zastokal in vstal. Moja soba je bila kar vredu pospravljena, notri je bilo sicer nekaj neuporabnih reči in večino časa sem preživel za računalnikom (in knjigami seveda). Rahlo sem se veselil gimnazije saj nisem mogel vedeti kaj bom. Moja mama je bila mačkodlak, kakor tudi moj dedek. Moj oče in babica pa sta bila volkodlaka. Tako nisem mogel vedeti. Malo sem se pretegnil potem pa odšel pojest malo marmelade na kruhu in kakav. Potem sem se oblekel v belo majico, mojo najljubšo sivo jopo (vedno sem zavihal rokave) in oblekel kavbojke. Na roko sem mojo zapestnico, ki je bila rdeče in ... rožnate. Saj vem, kaj si ljudje mislijo o meni in prva imajo. Nikomur nimam nič za skrivat. Odšel sem v kopalnico, ki je bila mareličnih barv po mamini izbiri. Razmršil sem si lase (zakaj bi se ukvarjali s česanjem?) in se zagledal v moje oči. Bile so intenzivno modre, nekateri ljudje se zdrznejo, ko jih pogledam naravnost v oči. V vseh teh letih kolikor sem na svetu me je to začelo zabavati. Pograbil sem torbo in se napotil na avtobusno postajo.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
In še dva. Next?
29. maj 2013
Next :*
29. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. maj 2013
next next
29. maj 2013
next!!!!! lisa pa sam bi lepo skupi pasala <3
29. maj 2013
u63177
u63177
Imam drugačne načrte...no saj boste videli ...
29. maj 2013
neeeeeext!!!!
29. maj 2013
u133063
u133063
next
31. maj 2013
u63177
u63177
LISA

Čakala sem na avtobusni postaji. Tam se je začelo zbirati že mnogo učencev, nekateri izmed njih so bili najbrž moji bodoči sošolci. Do mene je pristopila vedra blondinka z iskrivo svetlo rjavimi očmi. ''Živjo!'' mi je zaklicala. ''Jaz sem Kitty, šla bom na Gimnazijo za Volkodlake in Mačkodlake, ti?'' je rekla. Malo sem bila presenečena nad njeno pozitivno energijo, kot sonce je žarela na ta oblačni dan. V osnovni šoli nisem sklepala veliko prijateljstev. ''Ehmm...Jaz sem Lisa, tudi jaz grem na to gimnazijo...'' sem rekla in živčno pogledala na cesto, če avtobus že prihaja. ''Oh ta avtobus vedno zamudi!'' mi je rekla Kitty kot bi brala moje misli. ''Kako to veš? Saj boš prvi letnik, ne?'' sem ji odvrnila. ''Ja itak! Ampak imam sestro, ki gre v četrti letnik! Ona mi je že vse povedala, veš, rekla je, da so nekateri predmeti zelooo zahtevni, mene je strah, mogoče, ne bom naredila letnika, veš, nerada se učim...o ja saj vem kaj si misliš! 'A ta punca sploh kdaj utihne?' A ti povem, da redkokdaj, mama mi vedno pravi, da sem taka gofla, ampak jaz ne morem pomagati taka pač sem, o glej avtobus!'' Nisem verjela od kod tej punci toliko besed. In res se je pripeljal avtobus. Bil je siv ampak zelo velik. ''Pridi, poiskala nama bom sedeže!'' je rekla Kitty in skočila v avtobus. Sledila sem ji.

TYLER

Prispel sem do gimnazije. Oče je vedno pravil, da ne bom nikoli prišel na to gimnazijo, ker se skoraj nič ne učim. No šola me res ne zanima preveč, raje sem v družbi in se zabavam. Ampak vedel sem, da ne bo več prirejanj zabav doma, to je posebna gimnazija, eno šolsko leto bivaš tam. Ko se šolsko leto konča greš lahko domov. No seveda, dovolijo obiske med prazniki in resnično upam, da bo tam vsaj nekdo, ki mu ni šola na prvem mestu! In še huje, nočem biti v neki smrdljivi sobi s poceni pohištvom, z ogabnim cimrom. In kako ta gimnazija sploh izgleda? Pogledal sem skozi okno. Sploh ni spominjalo na šolo. Gimnazija je bila velik dvorec (jasno, saj učenci preživijo tam celo leto) in videti je bila zanimiva. Ležala je na odprtem kraju, daleč, daleč stran od mest, obdajali so jo gozdovi. ''Dolgčas,'' sem pomislil in šel iz limuzine, ter vrgel torbo na rame. Najblj zanimivo je bilo, da se naselimo v to Gimnazijo šele drugi dan, prvi dan samo spoznavami predmete in gremo spet domov. Drugi dan gre pa zares.
31. maj 2013
neeeeeeeeeeext
31. maj 2013
neeext!
31. maj 2013
u110901
u110901
next!
+nova bralkaa
Super pišeš! Komaj čakam next!
01. junij 2013
u63177
u63177
SAM

Na avtobusu sem sedel sam. Pravzaprav ljudi ob pogledu name ni ravno mikalo sedeti poleg mene. Navadil sem se že. Bil sem samotar in vse svoje misli in skrivnosti sem obdržal zase. Še nikoli nisem občutil potrebe, da bi to s kom delil. Naj se okoli mene dogaja karkoli, to ni moja stvar.
Pripeljali smo se do gimnazije. Če ne bi na veliki tabli pisalo 'Gimnazija za Volkodlake in Mačkodlake' bi si najbrž vsi mislili, da smo zgrešili kako ulico. Izguba časa se mi je zdela, da prvi dan samo spoznavamo predmete in gremo potem domov po vse ostalo. Nisem se ravno veselil bivanja tukaj, doma sem imel mir, tukaj pa je bilo vse polno ljudi upal sem, da bom lahko v sobi sam.

KEITH

''To imenujejo gimnazija? Kaj ko bi raje rekli kar grad?'' je rekel Jackob, star znanec, ki je sedel poleg mene. Bila sva v istem razredu na osnovni šoli. ''Ja vem,'' sem odvrnil. Razmišljal sem kaj vse bom spakiral. Celo leto bom preživel tukaj, upal sem, da mi bo všeč. ''Se vidiva Jackob,'' sem rekel, ko sem šel dol z avtobusa. Po pravici povedano mi ni bil nikoli preveč všeč. Bil je prevelik ženskar in mislil je, da smo vsi fanti enaki. No, pri meni se je zmotil.
ali ali ?
01. junij 2013
u110901
u110901

neeeeeeext!
01. junij 2013
Next enako
01. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext

enakoo
01. junij 2013
neext!
01. junij 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. junij 2013
u63177
u63177
LISA

S Kitty sva prispele do gimazije. ''Ja vem, zelo je velika!'' je rekla Kitty: ''Ker mora jasno imeti dovolj prostora za vse učence , ima veliko sob in jasno mačkodlaki in volkodlaki ne morajo biti skupaj v sobah. Pa seveda, punce so ločene od fantov, po sobah mislim. Komaj čakam, da vidim kako izgleda notranjost! Pridi pohitiva!'' je nakladala, me zagrabila za roko in potegnila dol z avtobusa. Sploh nisem vedela, kako sem preživela enourno nakladanje te punce. Saj ne rečem, da je dolgočasna, ravno nasprotno, tako hitro govori, da ji težko sledim. Ampak bila pa je poštena in pravična punca. Vstopili smo v gimnazijo.

TYLER

Vse je bilo gromozansko. Odprla se je velika dvorana ko smo vstopili. ''Hmm, tole pa ni poceni,'' sem si mislil. Kar všeč mi je bilo. Bilo je svetlih barv in dvoje velikih stopnic je vodilo na vsako svojo stran. Pri levih je bila narisana mačka, pri desnih pa volk. ''Pozor učenci,'' je rekel glas pred nami. Zagledali smo vitko gospo z očali in kodrastimi rdečimi lasmi: ''Jaz sem Gospa Rosemore, ravnateljica, te prečudovite gimnazije! Prosim sledite mi prvi letnik, sedaj bomo ugotovili kateremu rodu pripadate!'' je rekla in nas popeljala stran od stopnic v veliko dvorano, kjer so bile tri dolge mize in ob njih dolge klopi. ''Posedite se! Gor pride samo kdor ga pokličem!'' je rekla in šla do še ene mize, ki pa je bila drugače obrnjena kot ostala, bila je krajša in bolj razkošna. Najbrž je bila za učitelje. Gospa Rosemore je vzela v roke nekakšen kamen in poklicala: ''Rinnah Flythoph!'' do nje je prišla sramežljiva plavolaska. ''Samo dotakni se kamna, ne bo nič hudega!'' je rekla prijazno Gospa Rosemore. Dekle se je dotaknilo kamna in v hipu je postala mačka. Vsi so presenečeno zazijali ko je majhna črtasta mačka zamijavkala in se spet spremenila nazaj v dekle. ''Mačkodlakinja torej,'' je rekla gospa Rosemore in se nasmehnila.
No uganite kaj bodo postali Lisa, Tyler, Sam in Keith!
01. junij 2013
u110901
u110901
jaz nimam pojma
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexeet!
01. junij 2013
Lisa - mačkodlakinja
Tyler - volkodlak
Sam - volkodlak
Keith - mačkodlak
01. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani