Forum
iz sobe v londonu se je zaslišal glasen otroški smeh.bili sta roselline in njena najboljša prijateljica emma.imeli sta skrivnost,najlepšo skrivnost.nista imele mame ne očeta,le staro teto margret,ki je v soseski slovela po njenih slavnih mačkah.imela jih je deset,in včasih sta jih prijateljici kar stežka prenašale.teta margret ju ni marala,ni marala otrok in zabav.res je bila nesramna.imela je podolgovat nos.ko jo je roselline prvič videla je mislila da je čarovnica.in še njene mačke.smrdele so bolj kot plesnive ribe.'rose,emma!' je zaklicala z glasnim tonom.emma in rose sta se spogledali.pritekle sta dol,še kar v pižami,neurejene in umazane.'kaj pa gledata?' na delo se je znašala nad njiju kot,da bi bili njuni služkinji.saj na nek način sta bile.oblekle sta si umazane obleke,večinoma sešite iz umazanih kuhinjskih krp.odšle sta na delo,zgrabili krtače in mačkam skrtačile kožuhe.naj sta bile še tako nežne,so mačke bile znervirane in končali sta z praskami.nista jokali,saj sta bili vajeni še hujšega.tudi teti nista upali povedati,saj bi ju nadrla kot cucka.ampak vseeno sta imeli tega življenja dovolj.'rose,vprašam te,misliš da je čas za TO.' je resno vprašala prijateljica. 'vsekakor,draga prijateljica.' je odgovorila rose.v star rjav kovček,sta stlačili umazane obleke,odejo,da ju nebi zeblo,in štruco kruha ki sta jo izmaknili teti.ukradli sta tudi maslene rogljiče ki jih je teta margret pripravila za svojo prijateljico.ko sta emma in rose skoz okno v posloplju splezali,sta tekli kolikor sta mogli.tekli sta prav do postaje king cross.tam sta videli majhno trgovinico z igračami.zraven je stal ogromen možakar v črnem plašču.bil je ogromen,lahko bi rekli velikan.vendar se ga nisma ustrašili saj sva ga prepoznali.DA! bil je hagrid oskrbnik bradavičarke šole za čarovnike.
rose-

emma-

nekst? < 3
09. april 2012
u84628
u84628
omg kak dober.
next:*
09. april 2012
u80059
u80059
next
09. april 2012
wow, dobr pišeš.
nextaj
09. april 2012
u72107
u72107
neeeeeeext!!;*
09. april 2012
u67395
u67395
next < 3
09. april 2012
ju3 nekstam nekak:* < 3
09. april 2012
u84111
u84111
next
10. april 2012
am,danes nebom mogla.nimam časa.če pa kdo hoče mu po zs sporočim kdaj bo nekst:* < 3
10. april 2012
u82216
u82216
next
11. april 2012
next deej
12. april 2012
u87780
u87780
alo, nexti žee, ker ja jačee ;**
15. april 2012
u87780
u87780
sporočaj mi prosim (:
15. april 2012
ne,ni bil on.bil je lahko rečemo 'košarkaš' ki je bil oblečen v plašč,ki ga je hotel imeti iz trgovine z starinami.'ema' sploh misliš da bova lahko bile ves čas tukaj? 'roselline,če po pravici povem,mislim da ne.' zagledale sva veliko uro.'emma? ni tvoj oče delal v uri,in tam mel nekakšno stanovanje?' sem radovedno vprašala. 'mja,no mogoče pa že.' je odgovorila.'kaj še čakava? GREVA!' sem jo potegnila za roko in jo dobesedno vlekla po tleh.prišle sva do ure,vendar vhoda nisva našle.'ah,nesrečo imava,in to SPET!' sem zavzdihnila.spet sva počasi hodile po postaji navzgor in spet nazaj.pogled se mi je vedno ustavil na trgovinici z igračami.'EMMA! MAČKA!' sem zavreščala.'in kaj potem?' meje nejevoljno vprašala.'joj emma.ti imaš spomin kot zlata ribica! dve sekundi,semizdi.'
se nespomniš uganke? sem vprašala,vendar je to bila že druga zgodba.ko sva bili leto mlajši sva si vedno želeli na šolo za čarovnike-bradavičarko.dobesedno obnorela naju je,zmešala najini glavi.ko sva že počasi obupali nad dejstvom da bradavičarka sploh obstaja,je na novo leto točno ob 0.00 na najino posteljo priletel listek.na njem je bila uganka.na njej je pisalo:
kdor verjame v to,na postajo septembra odšel bo.
na ulici bo kupuval,se z vlakom vame pripeljal.
to je prvi del uganke ki sva ga razrešili.to naj bi bila postaja king cross,na kateri pelje vlak za na bradavičarko.zdelo se nama je tako.in zdaj sva ideli mačko.natanko takšna je bila kot v uganki opisana:
sem črna kot oglje,sem bela kot sneg,
vitke so tace moje,lepe so veš.
proge okoli oči okrogle so,
na očala te najbrž spominjajo.
maška je imela kot ebenovina črn kožuh in okoli oči bele proge v obliki očal.
požvižgali sva ji.prišla je do naju,naju strogo pogledala,potem pa nama nakazala naj ji slediva.prišle sva v tisto trgovinico z igračami,kjer je prej delala gospa z velikimi okroglimi očali.v temnem kotu,se je mečka spremenila v TISTO gospo.vedele sva,da nama noče žalega.'sem že mislila da nikoli ne bosta pobegnili.' je olajšano rekla. 'a-ampak kao veste da sva pobegnili?' sem jeclaje vprašala.'najbrž vama gre teta magret precej na živca,ja saj je šla tudi meni.in če dobro pomislim nanjene mačke,fuj,gnusni mali stvori.' je mrmrala malo sebi balce nama.'poznate teto margret!? ' sva v en glas rekle jaz in emma.'ah ta moja sestra nikoli ni povedala zame najbrž.' je rekla.'VI STE NJENA SESTRA?' sva spet enotno vprašale,skorajda zakričale.na plan je prišla vsa zgodba.o čudnih sposobnosti gospe mchuddrove (gospa ki se je nama pogovarjala) in o tem kako jo njena sestra ni marala.povedale sva ji tudi da si tudi mivi želiva postati čarovnici in oditi na bradavičarko,kot si je to želela ona.'še ne vesta?!' je ogorčeno vprašala. 'KAJ?' sva rekle. 'nemorem verjeti na še nistaugotovili,ali da vama bi vsaj margret povedala.' je odkimavala z glavo.'ja čarovnici sta,ali sploh imata porebščinr,sta sploh dobili pismo in seznam?' je karseda panično govorila gospa,nama z emmo pa je srce pokalo od VESELJA.
ČAROVNICI SVA! < 3

17. april 2012
u84215
u84215
Neext;* ful dobro pišeš Bi mi sporočala ko bo Next? Hvala!
+ sori ker oglašuj ampak če bi kdo bral:
http://www.igre123.com/forum/tema/obupana/32455/
Prosim:* Zelo rada pišem pa nimam veselja če nimam nextov
17. april 2012
u84628
u84628
končno si nadlajevala< 3
kak jače noo, nextaj:*
18. april 2012
next:*
19. april 2012
u85640