Forum
u121843
u121843
Hellou! Pač sm se odločla da napišm še eno zgodbico ki bo prav tako govorila o One Direction... Če ti kej ni všeč pa pač ne komentiri... No ne bom nakladala... Pa začnimo.
UVOD

Vse je drugače ko ti umre oče... Oseba ki je zate skrbela dolgih 10 let. In jaz sem to občutila ko sem bila stara 13 let. Pri treh mi je umrla mama zaradi raka,pred štirimi leti pa še oče zaradi bog ve česa. In kje sem pristala? Služkinja v lastni hiši? Ja točno tako. Ampak to ni zgodbica o pepelki ki na koncu najde svojega princa... Ali pač?
Morda pa se je vse zgodilo z razlogom, ki ga ne poznam. Vem pa le da je življenje do mene vedno bilo krivično. Nikoli mi ni namenilo nekaj lepega in na vse stvari sem vedno gledala optimistično. Torej negativno. Ampak enkrat se je to spremenilo. Ko je v moje življenje vstopil on.
1. DEL
Annie Baker

"ANNIE!" sem že navsezgodaj zjutraj slišala kričati mojo 'mačeho' po neki napravi ki je visela na moji steni pri postelji.
"Takoj pridem Caroline!" sem se zadrla nazaj in se trudila odpreti oči. Pogledala sem po moji sobi in opazila da je okno odprto.
"Super! Spet so bile v moji sobi." sem potarnala in se počasi z muko vstala.
"Annie! TAKOJ!" se je spet zaslišalo in tokrat sem se kar ustrašila.
"Evo me! Sekundo." sem leno odvrnila in zaprla okno. V omari sem hitro poiskala raztrgane kavbojke in neko staro majico z napisom 'Be Happy'. Stekla sem iz moje podstrešne sobice po stopnicah do jedilnice.
"Annie! Se zavedaš da bodo tvoje polsestre zamudile šolo če mi v petih minutah ne narediš zajtrka!?" se je name zadrla Caroline.
"Ja takoj gospodična Caroline." sem odvrnila saj je sovražila ko jo je nekdo klical gospa. V kuhinji sem začela pripravljati sendviče in nek dijetni napitek za Caroline ki je bila danes še posebej tečna...
Naj se predstavim. Sem Annie Baker. Prihajam iz Severne Amerike in stara sem 17 let. Živim v srednje veliki hiši z svojo mačeho in njenimi tremi hčerami. Nicole(20), Kate(19) in Jesy(24). So največje važičke kar jih poznam. V šoli ne vem kako se obnašajo in z kom se družijo saj jaz ne hodim več v šolo že od 15 leta, ko me je Caroline izpisala saj sem imela kao več dela z šolo in mi nismo imeli denarja za služkinjo vendar ima Caroline denarja na pretek. Denar pa je od mojega pokojnega očeta. Umrl je ko sem bila stara 13 let. Mama pa mi je umrla pri 3 letih. Pri njej sem vsaj vedela da se gre za raka pri očetu pa nikoli niso posebaj raziskovali smrt... Ko sem bila stara 5 let si je oče našel Caroline in bil zelo srečen z njo. Do mene se je obnašala še kar vredu glede na to kako se obnaša zdaj. Za svojo služkinjo me ima! Vsa hišna opravila delam in hiša ni ravno majhna. Za povrh vsega pa jo Nicole,Katy in Jesy dodatno razmetavajo. Nikoli jih nisem smela zatožiti ali odgovarjati Caroline saj sem imela še več dela. Zdaj me sploh več ne moti. Oh saj res! Hvala bogu imam vsaj nekoga v svojem življenju. Mojo najboljšo prijateljico Emily. Ne vem kaj bi brez nje. Včasih ko nikogar ni doma se splazi k meni in mi pomaga pri delu. Ne bi si mogla želeti boljše osebe kot je ona. Sicer je bolj sramežljiva kot jaz ampak se odlično razumeva...
"Annie? Pa kaj je s tabo? Ti bi res rada da zamudijo ali kaj?!" sem zaslišala histerično dretje iz jedilnice. Zavila sem z očmi in ponovila za njo malo tišje.
"Annie? Pa kaj je s tabo? Ti bi res rada da zamudijo ali kaj?" sem jo oponašala in se smejala sama sebi... Odhitela sem v jedilnico in iz pladnja vsaki dala en krožnik.
"Končno." je rekla Nicole in začela žreti sendvič. Sama sem odšla v kuhinjo da sebi pripravim kosmiče.
"ANNIE!Pridi sem!" sem zaslišala dolgočasno Caroline. Super zdaj me še med zajtrkom ne pusti na miru! Odhitela sem v jedilnico in čakala kaj me zdaj čaka.
"Pojdi v trgovino! Tukaj imaš seznam in nekaj denarja. Danes me cel dan ne bo doma ker morem urediti neke stvari." je rekla in mi v roke potisnila listek ter nekaj denarja. Najprej sem si mislila da je napisano na eni strani a je bil ubistvu dolg seznam ki je segal do tal. Pokimala sem in se šla obut.
"Hah! Res nimamo denarja za služkinjo." sem trmasto zagodrnjala in odhitela proti trgovini ki je bila kilometer od naše hiše.

What do you think?
Next?

Boš Brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. junij 2013
dober začetek!!
a je to na pricip filma: Cinderella story ali Another cinderella story??
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. junij 2013
u121843
u121843
Ni čist tko ampak sm učeri ko sm gledla film dobila idejo ja ;P
27. junij 2013
u126497
u126497
kulj začetek :**
ja a bo tok k neka Pepelka?
27. junij 2013
u121843
u121843
Ne smem usega izdat ;P
27. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
27. junij 2013
Neeeeeextt usecen zacetek
27. junij 2013
u56764
u56764
Neeeeeeeeeeeeext!!! :ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ
27. junij 2013
u138180
u138180
next<3
27. junij 2013
neeeeeeeext ful mi je všeč :3
27. junij 2013
Neeext!
27. junij 2013
neeeeeeeeeeeext
28. junij 2013
neeeeext
28. junij 2013
u119629
u119629
neeeext<33
28. junij 2013
neeeeeeeeeeeeext
28. junij 2013
u121843
u121843
Wau kuk nextou *o*
Hvalaa useem! <3
Grem zdej nextat ;**
28. junij 2013
u126497
u126497
woooohoooo<3
28. junij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. junij 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. junij 2013
next
28. junij 2013
neeeeext!
28. junij 2013
u121843
u121843
2. DEL
Emilie Johnson

"Driiiiing!" je še zadnjič zazvonil šolski zvonec in vsi so veselo stekli iz razreda. Sama sem še malo ostala in govorila z razredničarko. Nato sem se poslovila in tudi jaz odšla. Hodila sem po pločniku naravnost do doma.
"Domaa sem!" sem se zadrla in torbo vrgla v kot kjer bo ostala dokler je mama ne ne najde in mi začne težit naj jo pospravim...
"Končno konec a ne sestrica!" je rekel Alex in mi skuštral frizuro.
"Ah daj nehaj! Glej kaj si naredil!" sem jezno odvrnila in ga odrnila od sebe. Stekla sem v mojo sobo in začela iskati telefon. Ko sem ga končno našla v omari sem poklicala Annie a se ni oglasila. Namesto nje sem zaslišala tisti grozni glas ob katerem mi gredo vse dlake pokonci...
"Prosim." se je oglasila Caroline.
"Oprostite pomota..." sem se izgovorila in prekinila. Uh ravno ko jo pokličem se oglasi ta koza! Telefon sem vrgla na posteljo nato pa sem odšla na zgodnje kosilo.
"Mmm! Špageti!" je rekel Alex ko sva hodila do jedilnice. "Kdo je prvi dobi več!" je rekel in začel teči proti mizi. Hitro sem ga prehitela in prva sedela za mizo.
"Saj se nisem igral..." je rekel in se važno vsedel za mizo. Zavila sem z očmi in si nametala nekaj špagetov nato pa še bolonjsko omako.
Pa se bom še jaz predstavila! Sem Emelie Johnson. Za brata, mamo in Annie pa kar Emily ali Emm. Stara sem 19 let in delam v nekem baru nasredi našega malega mesta... Annie je moja najboljša prijateljica in seveda tudi edina poleg Alexa. Živim samo z mamo in Alexom. Zdaj se verjetno sprašujete kaj pa moj očka? No on se je odselil ko sva bila z Alexom še mlada. Jaz sem bila stara 7 on pa 11. Prvo leto je bil šok. V šoli se nisem z nikomer pogovarjala in spremenila sem stil. Vsi so me imeli za čudakinjo in me imajo še zdaj. Za to se ravno ne menim boli pa me da se me moja lastna mama sramuje... Zakaj je oče odšel? V tem malem mestu ni mogel imeti veliko priložnosti biti slaven zato je odšel. To je prizadelo tudi mamo. Spremenila se je. Z Alexom sva si včasih morala sama pripravljati kosilo, zajtrk in celo pospravljati celo hišo zato pa sva zdaj že zelo odgovorna. No pa dovolj o meni...

"Konec!" sem rekla ko sem pojedla. Pospravila sem svojo posodo kot sem navajena nato pa sem se odločila da grem malo do Annie, čeprav je to lahko zelo nevarno. Njena 'mačeha' me je enkrat ko me je videla skoraj vrgla ven! Poslovila sem se od mame in Alexa nato pa stekla do Anniene hiše. Stanovala je 7 hiš od moje zato sem jo večkrat obiskala ampak seveda pri zadnjem vhodu kjer sem se splazila notri in v njeno sobo...
Kmalu sem stala pred njeno hišo. Pogledala sem če je Caroline doma. Avta ni bilo zato sem sklepala da je ni. Ampak seveda tiste tri groze-torej njene hčeke so bile zagotovo doma saj je konec šole. Počasi sem odšla do zadnjega vhoda. Ok zdaj gre zares. Potiho sem odprla vrata. Nikogar ni bilo na spregled. Po prstih sem prehodila manjši hodnik. Pokukala sem v dnevno sobo. Na kavču je sedela Nicole.
"Shit!" sem rekla sama pri sebi. Sklonila sem se in po štirih preplazila po tleh do kuhinje. V kuhinji je sedela Jesy. To bo še težje. Nekaj sem si mogla zmislit. Zagledala sem neko majhno metlico na tleh. Vrgla sem jo v smeri okna. Jesy se je prestrašila.
"Kaj je bilo to?" je vprašala in pogledala v tisto smer. Zdaj je bila moja priložnost. Stekla sem preko kuhinje. Pogledala sem če je ugotovila a je stala pri oknu in gledala ven. "Končno!" sem rekla in stekla po stopnicah. "A-a! Kaj pa ti tu?" sem zaslišala Katy, ki je tekla dol po stopnicah. Zdaj sem pa v dreku! Annie kje si?
Next?
28. junij 2013
neeeeeeeeeeext<33
28. junij 2013
u113639
u113639
neeeext
28. junij 2013
woww*___*
pol ti men da ni dobra zgodbica!!!!
next takooj!!;D
28. junij 2013