Forum
u107875
u107875
-------------------------------------------- ~ KATHERINE ~ --------------------------------------------
Heej! Ime mi je Katherine, pišem se Style. Živim v Londonu in mama pravi, da imam kar srečo. Namreč lahko bi rekla, da sem praktično najsrečnejša punca na svetu! Imam najboljšo prijateljico po imenu Emma, s katero se razumem kot še z nobeno do sedaj, stara sem 16 let in imam fanta po imenu Dave. Moja družina in jaz se razumemo odlično, kar mi je še dokaj všeč. Nismo pretirano bogati, pa tudi revni ne, denarja je ravno dovolj. Moji mlajši sestrici dvojčici Hana in Anna sta res prikupni. Včasih se jima zelo nasmejim, saj sta stari 7 let. Imam še mlajšega bratca Alexa, star je komaj 4 leta. Ah, me boste že spoznali čez celotno zgodbico, le preberite!
Jaz, Katherine:

Hana & Anna:

Alex:

Dave:

"Heeej, kaj počenjaš!" sem rekla smejajoče, ko me je Dave že hotel poljubiti. A to ga je zgleda malce potrlo. Tisti trenutek je izgledal bolj žalosten in .. čuden? "Heej, nisem mislila tako, no," sem bila na koncu žalostna še jaz. Zazvonil je zvonec za 1. šolsko uro. "Pohitiva," je rekel Dave. In stekla sva po stopnicah v najino novo šolo. Prišla sva v 1. letnik gimnazije in nikogar nisva poznala. Čudno pa je, da sva se oba odločila za podoben poklic. Poklic fotografa. Ko sva prišla v razred, sva se usedla skupaj za mizo v prvi vrsti. Učitelj naju je predstavil in vse je bilo okej, dokler se ni oglasila važička Masha iz zadnje klopi: "Iz kod sta? Doma na kmetih? Ha-ha-ha," in cel razred se je zasmejal. "TIŠINAAAA," se je zadrl učitelj, kot da bi bilo že konec sveta. Priznam, malo sem se prestrašila. Ko je odzvonilo za glavni odmor, sem si šla v trgovino kupit kavo. Kadar sem pod stresom, me kava vedno pomiri, čeprau vem da ni zdrava in mama mi jo je prepovedala, a v šoli me ne bo našla. Skoraj bi zamudila k pouku, ko sem pritekla v razred, me je učitelj zgodovine že grdo gledal. Dobil me je na piko! "Po koncu pouka se oglasi pri meni," je zagodrnjal. "Ja, ja, ..." "In ne ugovarjaj!!" Uff....tole pa je bilo!!
25. november 2012
Neeeext!
Drugač je vredi, sam mal hitiš z dogodki (če veš ka mislim) :'D Drugače je pa super!
25. november 2012
u107875
u107875
Jaa, vem :c
Sej to zgodbo pišem še z ❤cяαzу❤ριкαcнυ❤...
+ huala za next.< 3
25. november 2012
Sa boš vedno boljše pisala ;D nzk :*
25. november 2012
u107875
u107875
ahh...js u tem nism dobra. D':
25. november 2012
Jaz na začetku tut nisem bla! Prvi dve zgodbici sta bli kr neki pol pa tretja pa četrta pa že uspešnici pa mi gre zaj vedno na bolje
25. november 2012
u107875
u107875
hahah
25. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.< 33
25. november 2012
u107875
u107875
huala nastja. ampak nexta Kaja... ;**
25. november 2012
u112166
u112166
................................EMMA.........................................
Haaj : )))
sem Emma pišem se Love imam najbolšo prijateljico Katherine.
imam sestrico Lily, ki je stara komaj eno leto in pol.
moja starša sta se nemalo nazaj ločila in z lily živiva pri očetu, saj je mama v tujini.
oče ima novo punco(ženo) in ime ji je Maria. sovražimm joo....
Emma

Lily

Začelo se je novo leto in Katherine sploh ni vedela da hodiva na isto šolo le da sva v različnih razredih. pri omaric sem pospravljala svoje stravi in si odvezovala moje nove čevlje, ki so mi bili pa tesni, pa je prišel čeden fant do svoje omarice ki je zelo blizu moje. pospravila sem svoje stvari in hotela iti v razred. omarice nisem mogla zapreti zato mi je pomagal on ime mu je bilo Harry. sploh nisem vedela da sva skupaj v razredu.... učitelj naju je posedel skupaj saj mi bo lahko pomagal. bila sem zelo vesela. po koncu pouka me je Harry povabil na sladoled.
27. november 2012
u57082
u57082
Next.
02. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg