Forum
Hello, punce!
Torej ... Pišem novo zgodbo, vendar tokrat ne sama.
Z mano piše Uɴɪᴄᴏʀɴs✞ᴀʟɪᴇɴs. Pravzaprav je ona predlagala, da piševa skupaj in nastala je tale ideja
Gre se o dveh dekletih, ki ... Ok, stop! Nič več ne povem. Za več informacij vas vabim k branju

___________________________________________________________________________________________

OUR LIFE WITHOUT LOVE

___________________________________________________________________________________________

PROLOG

“Alekseia, ubogala boš!”
Zastokala sem.
“Mama, prosim,” sem šepnila.
Bilo mi je težko. Komaj sem se privadila na novo mesto, novo šolo, znance ... Pa je mama se spet odločila, da se bomo selili. Ne, slednje mi je bilo odveč. Hotela sem ostati tukaj, saj sem se uspela komaj privaditi ...
“Brez ugovorov,” se je namrščila.
Nenadoma sem jo sovražila. Njene pobarvane lase na svetlo, njeno strogo obleko in njen glas, ki ni trpel ugovore.
“Oči!” sem se po pomoč obrnila k očetu.
Oči je le skomignil z rameni.
“Mama je dobila boljšo službo,” je dejal. Vedela sem, da je na moji strani. Vendar mama je nosila hlače v naši družini. Oči je bil le dobričina, ki ji ni nikoli ugovarjal. Nenadoma mi je postalo jasno, da bo obveljala njena volja.
“Sovražim te!” sem zavpila na mamo, nato pa se obrnila na petah in odšla v zgornje prostore. Vrgla sem se na posteljo, ki je bila odeta v zeleno posteljnino in zakopala obraz v blazino. Bilo mi je popolnoma jasno, da ne bom dosegla svojega.
Solze so se mi spolzele preko lic.

mnenja?
08. avgust 2017
H
U
D
O
O
O
O
O
O
O
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next NextNext Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next NextNext Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next NextNext Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
ze prolog mi je prfect
08. avgust 2017
omg neeeext
09. avgust 2017
wow wow wow, ka je pa zdej to?
neverjetnoooo
ful dobro
neeeeext
09. avgust 2017
nexttttt
09. avgust 2017
Next
ful zanimivo
09. avgust 2017
Next
09. avgust 2017
mnenja, teorije?
09. avgust 2017
Next
09. avgust 2017
Next
Zaniniv začetek c:
09. avgust 2017
Next
09. avgust 2017
Next
09. avgust 2017
Pozdravljeni še v mojem imenu! Sem namreč sopisateljica in veliko mi pomeni da berete.

Our life without love~Prvi del
Jayden

Gledala sem skozi umazano okno norega taxija. Ubijala me je misel, da bom sedaj živela v Kaliforniji. Ceste mesteca Long Beach so se tako vlekle, ko pa še pomislim na to, da bo to moj nov dom me zmrazi. Zaslišim škripanje zavor in se skobacam iz avta. S seboj vzamem svojega majhnega bratca Theodorja in zaloputnem z vrati.
"Pa kako se to obnašaš Jayden?" ja.. pričakovala sem ugovor moje mame.
"Res mi je žal mama.." sem se obrnila in zavila z očmi. Iz prtlažnika sem vzela svoj raztrgan nahrbtnik poln šolskih stvari in velik tekstilni kovček. Nahrbtnik sem si oprtala na eno ramo saj je na drugi utrujeno počival Theo. Šla sem zelo počasi, da ga ropot koleščkov ne bi prebudil. Moja mama je že iz vsega veselja raziskovala hišo. Kako je lahko tako navdušena glede na to kaj vse je izgubila? No ona ravno ne. Jaz pa vsekakor ja. Moji prijatelji, sošolci, znanci.. vse je ostalo v Texasu. In sedaj me vprašate, zakaj se selimo? Po resnici povedano nimam blage veze.
Odprla sem vrata sobe ki si jo bom delila z bratom. Bila je kar nekoliko večja od prejšnje.
"Prostooor!" je zatulil moj oče.
"A ti neveš kaj je tišina?" sem šepnila in pomignila na spečega otroka.
"Oprosti." je rekel in otroško posteljico postavil nasproti moje postelje, zraven prazne pisalne mize.
Ko je zapustil sobo, sem Theoja dala v posteljo in se izmučeno vrgla na posteljo. Je meni tega treba? Zakaj? Veliko vprašanj mi je rojilo po glavi, a bres odgovora. Zrla sem v svetlo zelen strop.
"Jade pridi pomagat!" sem zaslišala očeta.
Nejevolno sem se kot megla odvlekla dol. Prišel je kombi z stvarmi iz Texasa. Po eni strani, stvari nisem hotela nikoli več videti, ker bi me vse preveč spomnile na prejšnje življenje. Vseeno sem znosila škatle v mojo sobo. Ta dan je bil zagotovo eden najhujših kar sem jih doživela. Počasi sem začela razpakirati vse stvari. Zakaj mi je sploh tega treba? Ob misli na mojo najboljšo prijateljico, sem spustila plastično vazo iz rok. Zaropotalo je huje kot bi bila tretja svetovna vojna. Ne dolgo za tem se je zaslišal ubog Theojev jok. Super! Sem si zamislila sama pri sebi in stekla do posteljice, da bi ga zamotila z dudico, ki jo je imel pripeto na majčko. Po kakšnih desetih minutak pomirjala sem končno dokončala svoje delo.
Imela sem le eno srečo. Moja soba je imela okno točno zraven mize in stola. Že prej sem zelo rada zrla skozi okna, ter razmišljala o življenju. In to sem naredila tudi sedaj. Zrla sem skozi okno ko sem nenadno zagledala nekaj, kar je izgledalo kot ljudje ki nosijo pakete oziroma nekakšne škatle.
Next
09. avgust 2017
Next
oprosti malo me moti ko skačeš iz preteklika v sedanjik
09. avgust 2017
Drugač pa vse pohvale
09. avgust 2017
Neexxt
09. avgust 2017
Next
10. avgust 2017
Next