Forum
u151777
u151777
z mojo frendico sva se odločle napisat zgodbo upam da jo boste brali! usi nexti ki jih bova objavili bodo napisani od obeh. obe bova pisali vse. jaz bom pisala v imenu Alice, ona pa v imenu Alesha. i hope you like it!

Alice
****************************************************************************************************************************
Moje ime je Alice Watson. Stara sem 17 let in obiskujem gimnazijo v Californiji. Moja mama je lastnica slaščičarne, oče pa je latnik podjetja Apple, imam tudi sestro Lilly, ki živi New Yorku s svojim fantom. Vidim jo samo dvakrat do trikrat na leto. Po navadi je to med poletnimi počitnicami, za božič in za moj rojstni dan. V šolo hodim kar rada, saj imam prijatelje, ki me imajo rado takšno kot sem. Na šoli imamo tudi Emmo, ona je najlepša oseba na šoli, z njo hočejo biti vsi prijatelji, ampak v svojo družbo ne sprejme vseh. Npr mene in Aleshe ni sprejela medse. Z Alesho naju vedno ponižuje, zafrkava in naju odriva iz družbe. Seveda nisva edini. Alesha je moja najboljša prijateljica, brez nje ne bi mogla živeti. Najboljši prijateljici sva že od vrtca, vse si poveva in si zaupava.Emma pa vedno poskuša razdreti najino prijateljstvo z raznimi lažmi, ki jih trosi po šoli. Vedno je nesramna do naju. Komaj čakam da bo konec 3 letnika, in nato še 4, da bom lahko končno odšla od nje.
Jaz:

****************************************************************************************************************************

Alesha
jaz sem Alesha Rollew, stara sem 17 let obiskujem Gimnazijo v Californiji.Jaz živim z starši moja sestra Linda pa se je skupaj s svojo družio preselila v London saj je stara že 28 let.Moja mama je šefica kozmetičnega salona, moj oče pa je ravnatelj osnovne šolei. V šoli imam veliko prijateljev ampak ena oseba v našem razredu, ki jo potrebujem je Alice. Midve sva Bff in vedno drživa skupaj in se nikoli ne postiva na cedilu. Na naši šoli pa je tudi Emma ona pa je najlepša na šoli in vsi fantje se kar lepijo na njo. Nikoli si nebi želela biti Emma, preveč je važna. Všeč sem si takšna ko sem zato se ne bom nikoli spremenila.Že od osnovne šole si želim imeti fanta samo ga nikoli nisem imela saj so vsi zaljubljeni v Emmo in vsi so malo čudni.
Jaz:

kako se vam zdi?
next?
21. december 2013
next
ful cool
21. december 2013
u151777
u151777
tnx nextava jutr
21. december 2013
u154996
u154996
next P.S. lah daš sliko emme
21. december 2013
u151777
u151777
v naslednjem delu bova dale sliko Emme!
jutri nextava! hwala ker berete! +oglašujta!!
pa prosm povejta svoje mnenje!
21. december 2013
u152981
u152981
next
ful fajni next je bil
21. december 2013
Next
+začetek obeta
22. december 2013
u151777
u151777
hwalaaa danes nextava....
+to zgodbo pišem s "love its fun", ona piše kot Alesha js pa kot Alice
slika Emme bo pršla v tem delu
22. december 2013
next
22. december 2013
u120477
u120477
hvala nika
22. december 2013
u151777
u151777
hwala ker berete!
***********************************************************************************************************
Alice
Danes je ponedeljek. Grozna budilka me je z svojim butastim zvokom zbudila tako, da sem skoraj padla iz postelje. Vstala sem in se oblekla.
Moja oblačila:

Nato sem si uredila lase, vzela šolsko torbo in so po naših super stopnicah spustila v prvo nadstropje.
Stopnice:

Stekla sem v kuhinjo in hitro pojedla svoj zajtrk. Ko sem v miru pojedla sem odšla v vežo, kjer sem se preobula. Nato sem se poslovila od mame in odšla ven. Pred vrati me je že čakala Alesha.
Pogovarjali sva se do šole, nato pa odšli vsaka v svoj razred. Saj prve ure v ponedeljkih nimava skupaj. Na žalost sem jaz prvo uro v ponedeljkih pristala skupaj z Emmo. Učitelj naju je celo dal sedeti skupaj.
Emma:

Ta ura se je zelo vlekla. Učitelj je razlagal dolgočasno snov, Emma mi je težila, poleg tega pa me je učitelj ves čas klical, da mu povem odgovor. Proti koncu ure mi je šlo že vse na živce, komaj sem čakala, da me reši zvonec in da bom naslednjo uro lahko pri uri sedela z Alesho. Kmalu je zvonilo. Odšla sem do omarice kjer me je že čakala Alesha. Kmalu je prišla tudi Emma, Alesha se ji je hotela skriti ampak jo je videla. Prišla je do naju in začela preklinjati na vse strani. Še celih 5 minut se je drla, da so jo že vsi čudno gledali. Nato pa je na srečo zvonilo in z Alesho sva odšli v razred, saj te ure nisva imeli skupaj z Emmo. Imeli smo geografijo. Ta ura je kar hitro minila, saj sva se z Alesho ves čas nekaj smejali in se pogovarjali.
************************************************************************************************
Alesha
Danes je ponedeljek.Zvonila mi je budilka zato sem se šla uredit. Oblekla sem si kratko oblekco saj je zunaj toplo in jasno vreme.
obleka:

Pripravila sem si še torbo jo dala na rame in odhitela k Alice.Ker še je ni bilo odzunaj sem jo počakala pred vrati.Ves čas sva se do šole pogovarjali na to sva se objeli saj prve ure nimava skupaj. Odšla sem v razred kjer so me čakale še moje druge prijateljice.To uro sem imela Zgodovino to je moj naj hujši predmet, vedno učiteljica nekaj naklada, da skoraj zraven zaspim. Tako je bilo tudi to uro, skozi sem gledala na uro in si govorila: kdaj bo zvonilo. Ura je bila 8.30 in zvonec je zazvonil vsi smo se zgužvali z razreda k našim omaricam.Pri omarici sem srečala Alice, in tisto čudaško Emmo sem tudi vidla hotela sem se ji skriti ampak me je pravi čas videla. Prišla je do mene in se pred mano važla in govorila grde besede, tega nisem prestala saj mi gre naživce ko to govori.Tako je 5 minut tam preklinjala,in na srečo je zvonilo in vsak je šel v svoj razred.Seveda, da sem bila vesela saj pri Geografiji sedim z Alice se z njo pogovarjam in smejim.Ta ura mi je hitro minila.
*********************************************************************************************
ODGOVORTE:
a) kako se vam zdi?
b) a vam je uredu da piševa tko v dveh osebah?
c) next?

nextava enkrat do srede!
22. december 2013
u154996
u154996
a)supr
b)jp
c)next
22. december 2013
next
22. december 2013
u159605
u159605
i like it neeeext :3
22. december 2013
u159665
u159665
next
22. december 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/raziest-top-model-by-opular./65472/
ϟϟϟ najbolj NORI in najbolj ZABAVNI top model ever! :$
BOŽANSKO bo, zato se nam nujno pridruži ;3

LUPČKAAA ♥

ϟsorči za oglaševanje..
+drgač je pa fhol dobra zgodbicaa <3.
22. december 2013
u151777
u151777
NE OGLAŠUJ!!!!!!!!!
22. december 2013
u151777
u151777
tist k bo oglašvou mu bom vrnila!!!!
22. december 2013
u159665
u159665
dobro a lahko daš zdaj next?
22. december 2013
u151777
u151777
ne morm! moje sopisatlce ni gor....use piševa skupaj! mogoče pride next dons ampak bol zvečer....č ne pride dons bo pršu pa jutr al pa v tork!
22. december 2013
u159665
u159665
O.K....
22. december 2013
u151777
u151777
hwalaa ker berete!
Alice
Ta ura je hitro minila. Zazvonil je zvonec in vsi smo odšli bolj natačno tekli iz razreda. Bila je malica zato se je vsem malo mudilo. Odšli smo v jedilnico in pojedli. Sedaj naj bi bila na vrsti matematika, vendar se je cel razred odločil “špricati“ 4 ure, zato da bi odšli na plažo se malo zabavati. Seveda ker so vsi šli, sva se jim pridružili tudi midve z Alesho. Hitro smo se odpravili, da nas učitelji nebi opazili. Prišli smo na plažo in ugotovili, da na njen ni skoraj nikogar. To je bilo odlično za nas.
Plaža:

Na plaži sva se z Alesho namestili in se pogovarjali. Sploh nisva opazili, da sta do naju stopila dva fanta, ki ju ni v našem razredu. Predstavila sta se kot Edward in Jace. Povabila sta naju, da se jima pridruživa na pomolu, kjer sta imela svoje stvari. Seveda sva privolili. Stali sva na pomolu, ko je kar naenkrat proti nama tekel Luke. To je najin sošolec, zaletel se je v naju in vsi trije smo oblečeni padli v vodo.
Edward:

Za nami sta v vodo oblečena skočila Edward in Jace. Celo uro smo se tunkali in na koncu sem bila že skoraj brez zraka. Nisem imela moči, da bi se potegnila nazaj na pomol. Zato me je Edward dvignil, saj je tam lahko stal (meni je malo manjkalo). Stopila sem na pomol in Edward mi je ponudil svojo brisačo saj svoje nisem imela.
next?
23. december 2013
u120477
u120477
Zdaj je zazvonil šolski zvonec. Vsi smo hiteli iz razreda, saj je bila malica vsi smo bili že zelo lačni. Danes je bila ugly malica zato sem na hitro pojedla,in počakala Alice.Naslednjo uro je bila matematika in odločili smo se da bomo špricali in odšli na plažo se zabavat. Hiteli smo saj nismo hoteli da nas učitelji vidijo.Nekaj časa smo hodili do plaže ampak saj zabavali se bomo.Ko smo prišli na plažo sma se z Alice namestili in se pogovarjali.Do naju sta stopila dva fanta ampak midve z Alice sma se tako zaklepetale da ju nisva opazili.Predstavila sta se ime jima je bilo: Edward in Jace. Povabila sta naju da se pridružima na pomolu. Seveda da sva rekli JA in skupaj smo odšli do pomola.Kar naenkrat pa na pomol priteče najin sošolec Luke, ki se zaleti v naju in vsi trije pademo oblečeni v vodo.Za nama sta skočila še Jace in Edward. Ko pa z pomola skočim drugič pa me zanese in padem na trebuh. Nisem več mogla normalno dihati zato me je Jace prijel in odnesel na pomol kjer je mel brisačo in me je s to ogrnil.

23. december 2013
u154996
u154996
http://www.igre123.com/forum/tema/kraljica-iger-2013-2014**/65537/1 sori res sam bom bla zlo hvaležna če zame glasujete!!!
23. december 2013
u120477
u120477
a ti nisi prebrala da nesmeš oglaševat!!!
23. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. december 2013
ι ηєє∂ нιм! <3 <------------- to je biu moj prejšnji profil! ZBRISALA GA BOM! (čz neki cajta) tkoda me usi dodajte tukej +zgodbo bom nadaljevala iz tega profila!
hwala ker berete!
23. december 2013
nextita!!!!
23. december 2013
jutr nextava
23. december 2013
AJA JUTR PA MENE NE BO DOMA PA NE BOM MOGLA BRT saaaaaaaaaad
23. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg