Forum
u137191
u137191
- Iмe мι je вeccα ιɴ ѕeм vodιтeljιcα тe тeмe
- Poтeĸ ιɢre že pozɴαтe. υвιѕтvυ je podoвɴo ĸoт ѕιмѕι.
vѕαĸ 2. тedeɴ vαм вoм dαlα ιzzιυ (тorej υѕαĸιн 14 dɴι). vι pα вoѕтe мorαlι тα ιzzιυ ѕevedα oprαvιтι. veɴdαr zrαveɴ ιzzιvα pα вoѕтe мorαlι ιтι še ĸ oѕтαlιм rυвιĸαм (ĸαтerιн lιɴĸ še вoѕтe doвιlι) če вoѕтe želelι doвιтι več тolαrjev (ϟ). тorej, мorαlι вoѕтe oprαvιтι υѕe ĸαr vαм вoм dαlα dα oprαvιтe ιɴ ѕιcer υ dveн тedɴιн (14 dɴeн). več o poтeĸυ pα вoѕтe тĸo αl drɢαč ιzvedele мed ιzzιvι.

- Rυвιĸe:

Trɢovιɴα - тυĸι вoѕтe doвιle ĸαr вoѕтe нoтelι. ĸυpιтe lαнĸo z ɢυldι. ιмelι вoѕтe rαzlιčɴe тrɢovιɴe. тo ѕo:

Zooαɴιмαl - тυĸι ĸυpυjeтe нιšɴe ljυвljeɴčĸe ιɴ ɴjιнove ѕтvαrι
Cιтy ceɴтer - тυĸι ĸυpιтe rαzɴα oвlαčιlα ιɴ υѕe υ zvezι z мodo.
Sυpreмαrĸeт - υѕo нrαɴo ιɴ тe zαdeve

Cαғғe - v ĸαvαrɴo ɢreѕтe ѕ prιjαтeljι, prιjαтeljιcαмι ιɴ podoвɴo... тυdι ғαɴтι αlι pυɴcαмι

Kɴjιžɴιcα - тυĸι вoѕтe вrαlι ѕι ѕpoѕojαlι ĸɴjιɢe

Pιѕαlɴι ĸoтιčeĸ - v pιѕαlɴeм ĸoтιčĸυ ɴαpιšeтe ĸαĸšeɴ verz zɢodвιco.

Hιšα - ѕevedα je тυĸαj тυdι vαšα нιšα ĸjer prežιvιтe ɴαjveč čαѕα.

Prιjαvɴιcα:
- Tvoje ιмe:
- Tvojα ѕlιĸα:
11. maj 2013
u103087
u103087
- Tvoje ιмe: ємм ρσттєя
- Tvojα ѕlιĸα: profilna
12. maj 2013
te lahko neki uprašam? zaka si to pofejkala od mene: - Poтeĸ ιɢre že pozɴαтe. υвιѕтvυ je podoвɴo ĸoт ѕιмѕι.
vѕαĸ 2. тedeɴ vαм вoм dαlα ιzzιυ (тorej υѕαĸιн 14 dɴι). vι pα вoѕтe мorαlι тα ιzzιυ ѕevedα oprαvιтι. veɴdαr zrαveɴ ιzzιvα pα вoѕтe мorαlι ιтι še ĸ oѕтαlιм rυвιĸαм (ĸαтerιн lιɴĸ še вoѕтe doвιlι) če вoѕтe želelι doвιтι več тolαrjev (ϟ). тorej, мorαlι вoѕтe oprαvιтι υѕe ĸαr vαм вoм dαlα dα oprαvιтe ιɴ ѕιcer υ dveн тedɴιн (14 dɴeн). več o poтeĸυ pα вoѕтe тĸo αl drɢαč ιzvedele мed ιzzιvι.
SAMO TOLARJE SI SPREMENILA -.-" DOVOLILA SEM TI, DA VODIŠ P-O-D-O-B-N-O TEMO, NE PA DA POLE FEJKAŠ ;c NI FER DO MENE!! TO SEM DELALA 3 URE, DA BOŠ VEDELA -.-" IN POL MI GREŠ POFEJKAT VES OPIS ;c RES NI FER!
12. maj 2013
PA TUT PISALNI KOTIČEK & KNJIŽNJICA JE BLA MOJA IDEJA! NIKJER DRUGJE, V NOBENEM CITYJU TEGA NI! FEJKANJE! -.-"
12. maj 2013
Prιjαvɴιcα:
- Tvoje ιмe: Ignacija
- Tvojα ѕlιĸα: profilka
12. maj 2013
omfg sam res! :c zaka si to nrdila?
12. maj 2013
cjee
19. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg