Forum
➤Wεʟʟ нεʟʟσ тнεяε ƨтяαпɢεя <33
➤Tσ נε вʟσɢ σɔ Sнıвε.† ρα ✞QueenBiersack✞
➤Čε ƨı ρяʟεzυ ƨм ρσ ρσмσтı мяš ;*
➤Tнαтƨ вαƨıcαʟʟч αʟʟ *_*

20. junij 2016
Hello from the other side<3
20. junij 2016
u212042
u212042
Next!!!
20. junij 2016
Next
20. junij 2016
Neeext ofc
20. junij 2016
Uhm well bom js začela z polovico prvega dela.. when the other gurl comes up i will force her to do the rest.. ENJOY <3
*************************************************************************************************************
Oki the original one.... FACTS ABOUT ME <3

➤ Heh za nejm kr u zs ;*
➤ My 13th b-day coming up <33
➤ Živim u slo
➤ V šoli sm prfect ker drgač nbo novga fona ;P
➤ Sm klavstrofobična -.-
➤ I want a pup <33
➤ I have a crush *.*
➤ I'm obsessed about Sweden -------> Govorim okol 30%, actually never been there, jem mesne kroglce z marmelado (like all doges), i'm a ultimate bro (sup pewds), mam velikrat fiko and meine life motto is inte för mycket och inte för litte (u got google translate for this)
➤ Im single
➤ Moj vzdevk je Doge (usi prjatli me tko kličejo) al mi pa rečejo kr pes
➤ IM AGAINST DONALD TRUMP
➤ Sm edinka, rada bi mela starejšga brata da bi se šla rokoborbo z njim im nuts
➤ Gorenjka
➤ Crazy about chocolate
➤ Ful bi bla anglarca k bom velka
➤ Good friends with an often drunk 15 year old gal
➤ U prostm času rada nč ne delam ker sm a loner
➤ Igram violino pa klavir
➤ Im an ultimate cockblocker
➤ Sm velik fan youtuba, najbolši so mi pewds, oli white, marcus butler, markiplier pa my friends bro
➤ Ne spim ponoč k preveč kave spijm
➤ Učasih se obnašam kokr da sm pijana in na vibru pišm čist nesmisle (kokr tkrt k sm vidla video od dveh degenov z naše šole in zčela jokat bcs idk why)
➤ Zadne čase se derm po bajti ob coverjih christine grimmie.. R.I.P.
➤ I actually really luv Sia,eh?
➤ Tok nesposobna da u šolskm zboru igram na kozarc
➤ Nwem kva še napisat
*************************************************************************************************************

Next, mnenje?
<33
20. junij 2016
Neeeext!<3
Zanimivo *-*
20. junij 2016
u212042
u212042
Nextt! I'm single to . Broarmy 4 life <33
Pa R.I.P.
20. junij 2016
yesh jokala sm
20. junij 2016
u212042
u212042
jz tud
20. junij 2016
Evooo,jz sem nadaljujem z drugo polovico,če je to mislila........
Okey,berite naprej!
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
►Za nejm vam povem vzdevek:Lili
►Sem iz okolice Lj.
►BRO ARMY!!
►Gledam: Marcus Butler,Pewds,markiplier
►Sem v pevskem zboru
►Poslušam veliko glasbe in o njen bom že kdaj več napisala
►zlo rada govorim TWIIINS če mam kšno lastnost skupno še z kom
►Zlo rada imam pse,doma imamo dva majhna psa
►pa dihurčka tud
►Ne maram Fifth harmony,ampak nov album majo hud
►Treninram cheerleadin(najdite če ne veste kaj to pomen)
►Ne da se mi pisati knjižno rajši pišem pogovorno
►V šoli nisem slaba ne odlična,ampak letos bom verjetno prav dobra
►full mi je hudo za Christiono Grimmie,ker je ful lepo pela in je mela praktično cel lajf pred njo
►Rada pišem zgodbice,in jih imam ene par
►Če na volitvah zmaga Donald Trump smo pečeni
►knjižni molj
►I have a big crush<33
►OBOŽIJEM ANDYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA<33
►Živim za grozljivke,in če kdo kšno dobro pozna naj mi piše *__*
►Najboljše osebe v mojem življenju iz kle: Doge,maša,Lara,Ann pa Maggie:Lovve ya babes
►Rada mam krone in samoroge
►PINK FLUFFY UNICORNS DANCING' ON RAINBOWS<3
►Živim za rollercoasterje
►I'm living for chocholate,ice-cream<33
►IM A QUEEN AND DOGE,LARA,MAGGIE,MAŠA AND ANN ARE MY PRINCESS<333333

Hočete naslednji Next?
<33
loce yaa
21. junij 2016
u212042
u212042
NEEEXTT!!
Bro army 4 everr!!
Less Donald Trump more Patrick Stump (If you get what I mean )
ANDY*________________*
21. junij 2016
ups hotla sem napisati Love ya*
my mistake<3
21. junij 2016
Neeeext!<3
ANDYY *___*
zaninivo <3
Grozljivje *-*
21. junij 2016
YOLO
21. junij 2016
u212968
u212968
Nextt
Love it < 33
21. junij 2016
nextttttttt
21. junij 2016
Next kul
21. junij 2016
Next Andy zakon
21. junij 2016
WELL THIS IS GOING FUCKING WHACK <33
****************************************************************************************************************
MUSIC

1. I LISTEN TO SWEDISH GAY MUSIC (NO OFFENSE)
Jap, na svetu obstaja člouk, kliče se Eric Saade. Je valda šved (kao da je ukrajinc al nwm :/) in njegova muska je whack. Če gledate kej evrovizijo se je tip pojavu v letu 2011 in 2013. Hes hot. Za en komad tko ponavad že kšne tri mesce prej oglašuje k nor povsod. Hes god. Js mam njega full rada čeprou je njegova muska učasih pedrska sam who cares right :3 nuca autotune sam se dobr sliš tud v živo kar je ful dokazau. Love u Eric <33333 HERES A PHOTO OF HIM

WHY THE FUCK DO I WANNA EAT HIM? :3

2. SIA, EH?
Avstralka. Ful se mi dopade da noče kazat obraza ker šteje talent ne pa kako zgledaš. Npr Ariana Grande po mojem mnenju ne poje tok dobr ampak je pač lušna in jo majo zrd tega usi rada. Sam Sia.... wow. Pr njej dejansko šteje glas k je itak prfekt (bolši od marsikoga) pa tud hudo zgleda. Ful je carsko k je Maddie Ziegler povabla k videom ker res prkazuje neko mini verzijo Sie pa uglaunm paše h komadu. She rocks that red lipstick :3

3. CHRISTINA GRIMMIE :/

Vrjetn že veste. Punca je mela pred sabo še ceu lajf IN TA PEDR JO JE ŠOU STRELAT WTF IS HAPPENING WITH THE WORLD. Sam zdej je mrtva in tega nemormo spremenit in zdej bo konc sveta (ne zares ampak ok). Njeni coverji so THE BESTEST IN THE WHOLE WIDE WORLD in jih nabijam zdej že skor dva tedna ker ja. Ker mi je ful hudo zanjo. And she was beautiful af. Sicer znam pet sam želim si da bi znala tko prfekt k ona :3

Yesh, that is all idk what should i write.
Mnenja?
Next?
Luv u <33
21. junij 2016
u212042
u212042
Next!!
Sia *o* pač nisem neka fenica sam ma dobre pesmi in se strinjam s tabo
Chrisina :c
21. junij 2016
Next svetovna glasba eric je zakon christina pa tak fajn je bila
21. junij 2016
NEEEEEEXTT<3
o šit,čis sem pozabla da je delno to tudd moj blog....ups?
ahhah
Next kmalu
21. junij 2016
Neeeext!<33
R.I.P cristina :c
SIA *____*
21. junij 2016
u212968
u212968
SIA *-*

Christinaa
21. junij 2016
u212968
u212968
Next
21. junij 2016
MUUUUUUUUUUUUUSIIC
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ONE DIRECTION
Prvi boyband ki sem ga začela poslušati,in zato mi bo za vedno ostal v spominu.Obsedena sem z njimi,celo sobo mam popisano z njimi,mislim česa boljšega ne moreš doživeti!!Zlo rada bi šla na njihov koncert,in upam da bojo ressss prišli nazaj<3Naj mi je Liaaaame...Ko je šel Zayn ven,mi je bloo ress fuul hudo,ampak pač spoštujem njegovo odločitev.Naj pesem mi je You and I<3Fandom je pa res velik(DIRECTIONER<3)So pa iz Velike Britanije,skupino pa sestavljajo Harry Styles,Louis Tomlinson,Liam Payne,Niall Horan in Zayn Malik(2010-2015 ker je šel ven)

5 SECONDS OF SUMMER
One of the best,most craziest bands in the world.Sem hotla it na njihov koncert sam na konc nisem šla... Ampak je še velik priložnosti!No v glavnem,so iz Avstralije,band sestavljajo Ashton Irwin,Calum Hood,Michael Clifford in Luke Hemmings.So res dobri,talentirani in zloo zabavni.Za njih me je navdušila Maša in sem fuull vesela.Seveda pišem F.F. o njih če hoče kdo brati.naj pesem mi je Long way home.

BLACK VEIL BRIDES
Dobesedno njihove pesmi so....so ugh najboljše,iidk ne vem kako bi opisala....take ki ti lahko rešijo življenje.skupino sestavljajo Andy Biersack(Andy Black,Andy Sixx if U dont know),Ashley Purdy,Christian "CC" Coma,Jinxx and Jake Pitts.Ne vem kera mi je naj pesem ker jih je več zato:
-Set the world on fire
-Youth and Whiskey
-Devil's choir
-In the end
in še več.Eni jih majo za Heavy Meatl ampak ne,niso.So iz Amerike in jih obožujem.Fenica nisem dolgo,ampak že načrtujem naslednji F.F. o njih...hahhh....idk what to say...Just ANDY IS MINE...but hes married....nevermind

FALL OUT BOY
Res tooppp ljudje...res.Fanica sem tok dolgo kot sem od BVB in jih obožujem.Naj album mi je Save Rock and Roll.Člani so: Patrick Stump,Pete Wentz,Andy Hurley in Joe Trohman.Patrick ma tak glas da padeš dol *___*.Resss nimam nič za reči. samoOSLUŠAJTE JIIIIIIH!!

TROYE SIVAN
ON JE TOOOOOOOKKKKKK LUŠTKAAAAAAAAAAAN....Je youtuber ampak tud pevec,ima tak zeeeeloo miren glas.Pesem je lahka hitra ampak njegov glas je mireeeeeen.Njegove pesmi imajo nek pomen in to mi je pri njem všeč.Je drugače zeeeeeellloooooooooo zabaven in je gej,ampak on to z ponosom pove,kar mi je všeč.Je iz......Avstralije!
Very funny guy...and cutee<33Naj pesem verjt Wild in Talk mi down.

LITTLE MIX
punceeeeeeeeeee!!!
Res fenica sem že od nekdaj*O*
Ob pesmih se včasih začnem režat brez razloga ali jokati brez.....mislim SAY WHAAAAAAAAAT?
Že 3 albume maaaaajoooo.....Plešejo svetovno,make-up(vsaka čast),obleke dabest,ressss carice<3
Pesem od njih k mi je naj in mi je pomagal čez težke čase:Change your life.
So iz Velike Britanije,members: Leigh-Anne Pinnock,Perrie Edwards,Jade Thirlwall,Jesy Nelson.

ANDY BLACK
Poznamo ga iz BVB.Je padel angel,ker po mojem mnenju so padli angeli lepši od originalnih.HES MINE AND IM HIS QUEEN<33
vse pove moje ime.Njegova naj pesem pa je verjetnooo......Break your hello.Fuulll žalostn k je meu tisto poškodbo k je padel in si zlomil rebra....poor baby.Več o njem v BVB(joke).Hes married with Juliet Simms.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Love ya
THE END.
upam da ni predolgo
21. junij 2016
WHACK <3
21. junij 2016
u212968
u212968
Next
midve svaa twinsss xxx < 333
21. junij 2016