Forum
Dekleta jest mam tut za vas en FF with our amazayn boys Zayn, Niall, Louis, Harry and Liam. ja vem, je že ogromno teh stvari, bo pač zdej pa še eden. Kaj mi pa morejo.
upam, da vam bo cool.....

»Pusti me!« sem vpila na Jaka. »Ne! Vsaj enkrat me poslušaj, preden si boš mislila svoje« je rekel in me močno prijel za roko. »Jake, zmeraj moram poslušati te tvoje butaste izgovore, ki nimajo ne glave ne repa« sem začela vpiti in solza mi je spolzela po licu. »Larissa, prosim poslušaj me. Prosim.« me je neusmiljeno rotil. »Pa povej kaj, kaj samo ponavljaš, naj te poslušam« sem govorila, kaj govorila že skoraj brez glasu sem kričala. »No pa mi povej kaj hočeš slišati, ker jaz ne vem kje začeti« »Kaj kje začeti. Pri začetku, kje pa misliš, da se zgodbe začenjajo?« sem še bolj kričala. »Ja.a.z. te imam neskončno rad in res mi je žal, ker sem te zopet prizadel. Prosim daj mi še eno možnost. Dokazal ti bom, da si te zaslužim, Larissa« »Ne morem verjeti, da mi po 3 letih še kar naprej lažeš. Veš koliko stvarem sem se mogla odreči, da sem te lahko imela, ker si me hotel samo zase. In ja odpustila sem ti, ker sem mislila, da boš vsaj malo hvaležen. Ampak ne, ti Jake Madsen tega enostavno ne moreš, ker si postal preveč sebičen« sem zdaj popolnoma hladno in brez duše povedal njemu v obraz. »Resno to misliš, da sem delal ves čas. Larissa, jaz sem te imel, te imam in te bom vedno imel rad, pa če me ti sovražiš še ne vem kako« mi je rekel z napol zlomljenim srcem. »Jake, saj veš, da sva končala, vendar boš ostal v mojem srčku za vse moje življenje, vendar je moje življenje že tako ali tako uničeno in nočem, da me še kaj potre. Zato mislim, da bi bilo ponovno odpuščanje zame pretežko. Ampak vedi, da te ne sovražim.« sem mu rekla, ga objela in odšla. »Larissa! Počakaj! Imava lahko še poljub za v slovo?« »Jake Slepiš se, ne morem. Vedno je tako, se posloviva razideva potem mi daš poslovilni poljub in naslednji dan sem zbudim ob tebi. In tega si res ne morem privoščiti.« sem rekla in komaj zadrževala solze. »Jake zbogom« sem rekla in dokončno vstala. In vedela sem, da to ne bo dobro zanj, ker se lahko spet vrne na stara pota. Ampak sam je kriv za najin razhod.

Sem Larissa Mitchele Underwood, nadobudna in večna optimistka. Imam brata Daniela in Beaua. Stara sem 18 let in živim v predmestju Melbourna. Najlepše mesto, kar jih za enkrat poznam (sicer jih nisem še veliko obiskala) in vedno se nekaj dogaja. Polno trgovskih centrov, imaš vlake za zabavo in lahko si privoščiš cel dan zase pa ti ni dovolj. Najbolje je, ko se zvečer izmuzneš ven iz hiše in se greš zabavat, pa starši tega nikoli ne opazijo. No tako, ko sem pri 15 začela hoditi v klube sem spoznala Jaka, fanta z rjavimi očmi, rjavimi lasmi, izjemnim smislom za humor in prijatelji iz slabe družbe. To sem opazila takoj. Do deklet se obnaša zelo lepo, tako, da se takoj zaljubiš. Ampak kaj kmalu pokaže svoj pravi obraz in dokaže, da je velik izkoriščevalec in ženskar. Ampak jaz sem ga ljubila in čeprav sem ga velikokrat dobila v postelji z drugimi dekleti sem mu vedno odpuščala. Zdaj pa sva končno konec. Svoje življenje sem si tako ali tako že uničila, tako, da je zdaj zadnji čas, da si ga popravim. Kako?
Odpravila se bom v London in tam začela na novo. Saj sem vendar že polnoletna kajne??

vam je všeč začetek??
12. april 2013
neeext!!!
super je
12. april 2013
u125481
u125481
neeexxttttttttt
12. april 2013
neeexxtttttttt
12. april 2013
neeexxttt
12. april 2013
neeeeeeeeeeext
12. april 2013
neeeeeeeeeext
12. april 2013
neeeeeeeeeeeeext
12. april 2013
u110366
u110366
Neeeeeeexxxxxxxtttttttt
12. april 2013
next
ti pišeš
s
u
p
e
r
mislim čist resn js sm vedno resna hehehe
12. april 2013
Neext
13. april 2013
Neeeeeext
13. april 2013
u117407
u117407
nextt
13. april 2013
u103529
u103529
neeeeeexxt!
13. april 2013
ƒαя αωαу☁
ƒαя αωαу☁
Neeeext!!!!
13. april 2013
hvala usem, sam naj vam povem, da nazačetku še neki časa ne bo naših lubčkov, ker nočem prehitevat, zato bosite strpne.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Chapter 1-
Preboj naprej

»Larissa, torej se je Jasse razšel?« me je vprašala moja »prijateljica« »Ja Lauren. Vsak par se lahko razide.« »Bogi Jake« »Lauren, nehaj težit! Če ti je tako žal zanj pa pojdi tja in seksaj z njim! Gotovo bo vesel seksa, tako kot zmeraj. Saj drugo tako ali tako zna bolj slabo!« mi je zdaj prekipelo »Komaj čakam, da ga zdaj spravim v svoje okrilje. Hvala Lara. Samo, da ga ne boš kdaj vzela nazaj, ko bova skupaj, ker boš potem videla hudiča« Je rekla Lauren, si popravila svoj reroksidni pramen las, vzela torbico in odšla.
Odšla je iz mojega življenja za zmeraj. Nič več zlaganih prijateljev, ki so nori na tvojega fanta in nič več takih prijateljev, ki ti ne želijo dobro in se brigajo samo za svojo rit. Komaj čakam, da bom lahko odšla od tu, oziroma pobegnila. Zanima me, če me bo sploh kdo pogrešal ali iskal. Še prej pa moram Zbrati še nekaj denarja in si narediti dober načrt, da bom lahko v miru pobegnila. Ampak to bo šele potem, ko bom naredila maturo in se bom potem vpisala na plesno akademijo v Londonu, ker sem slišala, da je tam najboljša na svetu. Vedela sem, da če ne bi pobegnila, se ne bi nihče strinjal z mano, ker me tako ali tako ne bi nihče podpiral. Vsi skrbijo samo za svoje riti.
*Flash back*
»Pa resno misliš, da boš lahko uspela v takem poslu« me je mučil očka, ko sem mu povedla, da bi rada uspela v plesu. »ja« sem bila kratka, odločna in jedrnata. »Ne me hecat. V tem ni prihodnosti Larissa. Kaj bo pa potem, ko si kaj zlomiš ali se ti zgodi kaj drugega?« je bil še vedno tečen. Prav hotel me je spraviti v jok »Oče, ne boš mi branil, ker se bom še bolj upirala.« »Larissa. Takoj v sobo in premisli o tem, najdi si kaj drugega!« »Vedno mora biti po tvoje. In ne, ne grem v svojo sobo ampak k Jaku, ker greva na z-m-e-n-ek« sem mu črkovala zadnjo besedo, da ga še bolj razjezim. Prav uživala sem v tem, ko sem ga jezila. Ampak še nikoli se ni tako razjezil. »Larissa. Si mogoče pozabila, da imaš hišni pripor?« »briga me!« sem zajedljivo rekla in se že obuvala. »Larissa! Če greš zdaj ven, ti dam daljši pripor, pa še brez računalnika, televizije in telefona boš ostala« »Ah, televizije tako ali tako ne morem uporabljati, ker je večinoma samo tvoja rit na kavču pred njo. Z računalnikom rudi nimam potrpljenja, ker si preveč len, da bi ga peljal na popravilo, ker ima preveč virusov. S telefonom pa tudi lahko delaš kar želiš, ker že zdaj preverjaš vsa moja sporočila in prisluškuješ vsem mojim pogovorom,« sem mu odločno in hladno vse povedala v obraz ter zaloputnila z vrati. Vedela sem, da bo spet segel nad pločevinko alkohola. S tem se pa res da rešiti vse težave, bolje to, kot to, da pelješ hčerin računalnik na popravilo in ji pustiš malo več svobode. Res bolje je prijeti pivo v roke kot, to.

Bo Larissi uspelo?
Vaše teorije so zmeri dobordošle
13. april 2013
neeeext!!!!
jaa
13. april 2013
u125481
u125481
jaaaa
neeeeeeeeeeexxxxxxxtttttttttt
13. april 2013
Ja itak, da ji bo!!!!
Neeext
13. april 2013
js its
next
13. april 2013
itak*
13. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. april 2013
u106677
u106677
http://www.igre123.com/forum/tema/one-true-love-in-the-life........(one-direction....)/49691/

res res sorry kr oglasuiem sm pliss a bi kdo brall...??!!
14. april 2013
neeeeeeeeeeeext
15. april 2013
neeeeeeeeeeeext
15. april 2013

»Larissa, si se že odločila katere predmete boš vzela na maturo?« me je oče zmotil pri večerji, ki pa tako ali tako ni bila preveč dobra, ker se oče v prekletih 6 letih ni mogel naučiti skuhati prekletega riža in ga vedno pozabi solit in ga vedno preveč razkuha. Ogabno. »Ja« »Kaj ti je miška snedla jezik ali kaj, da mi nočeš povedati?« »Ah ne, mogoče bi ga morala tebi. Vzela pa sem angleščino, slovenščino, matematiko in likovno vzgojo« sem mu brez izraza povedala, ker se mi ni nič dalo in bolela me je glava. »Kje je pa fizika?« »Ja kje neki, v šoli ne« »Larissa brez sarkazma prosim« »Ja, če si pa ne morem pomagati« sem rekla in brskala po krožniku ogabne rižote. »Larissa jaz ne vem kaj bi s tabo« je obupano rekel »Ja kaj naj pa bi? Tisto kar po navadi delaš ni dovolj?« »Larissa trudim se biti dober oče in dober starš vendar ti nočeš biti vzorna hčerka. Veš kako bi bilo lažje, če se ne bi cele dneve prepirala in bi na maturo vzela fiziko, ki vsem v naši družini veliko pomeni?« obupan reče oče. »Oče ne morem ti pomagati, če sem pa anti talent za fiziko in zaradi tega ne bom kvarila maturitetnega povprečja.« sem rekla in glava me je od vseh teh skrbi že preveč bolela. Želela sem si samo, da mi oče ne bi težil zaradi te preklete fizike in, da bi bilo vse v redu, da mi ne bilo treba bežati. Da ne bi bila taka kakor moja mami, ki je pobegnila stran. »Oče jaz grem v sobo, ker se moram učiti« sem rekla, pospravila krožnik in ga odnesla v kuhinjo.
V sobi sem poiskala vrečko, kjer sem imela skrito nekaj trave in jo vrgla v torbo in vzela še škatlico cigaret in se skozi okno pretihotapila ven iz hiše. Stran od problemov, stran od človeka, ki ga v življenju preziram. Sploh po tistem, kar je naredil moji mami in jo prisilil, da se je odselila in me zapustila.
Tekla sem po ulici in iskala drevo pri katerem sva z mamo vedno šli in se pogovarjali dolgo v noč in se domov vračali pozno. Tako pozno, da je bil oče jezen, ker nisem še spala in, ker imam naslednji dan šolo, a se mama za take stvari ni menila. Navajena je bila, da se oče tako obnaša.
*flash back*
»Mama kam greš?« sem jo v joku spraševala, ko je s kovčkom hodila dol po stopnicah. »Larissa, samo na počitnice grem, kmalu bom nazaj, ne skrbi.« mi je brezskrbno odgovorila a videla sem solze v njenih očeh. »Grem lahko s tabo?« mi je spolzela solza po licu »žal ne moreš ljubica« je rekla in me močno objela. Odprla je vrata in stopila na prag. Skoraj je že odšla, ko se je vrnila k meni, me še enkrat objela in mi podala medaljon z napisanim: »rada te imam, ne pozabi me«, ki sem ga odločno nosila, kasneje pa mi je oče prepovedal, da bi ga nosila zato ga imam shranjenega v škatli spominov.
*back to reality*
Našla sem tisto drevo in usedla sem se pod veliko krošnjo in se zatopila v globoko razmišljanje. Kako je zdaj mama, bi jo lahko še enkrat videla in kako ji gre. Samo taka vprašanja, na katere nisem poznala odgovora. Na žalost. Čutila sem kako komaj zadržujem solze. Šele zdaj sem spoznala kako močno pogrešam mamo in bila sem prepričana v to, da jo bom našla in jo še enkrat videla. Bila sem sto odstotno prepričana.
Preden bi začela jokati sem si raje zvila travo in jo pokadila. Čutila sem jo v sebi, čutila sem kako me dopolnjuje, kako me izpolnjuje, kako je že od nekdaj moja najboljše prijateljica in kako se ne mislim nikoli ločiti od nje. Čutila sem vse to in bila sem zadovoljna.

vam je všeč??
17. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
17. april 2013
Je zgodbica je tooop *__*
Neeext
17. april 2013
u110366
u110366
♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠
HEYYYY!! Pišem nov ff o 1D u angleščini in še nimam newek kolk brauk. Ful bi bla vesela če bi pogledala!
http://www.igre123.com/forum/tema/from-the-bottom-of-the-tar-to-the-top-of-the-or-c/53688/
Hvala če boš!♥
17. april 2013
u87504
u87504
Next
18. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg