Forum
heŁŁa!
naslov je malo dolgi ker pač to se bo dogajalo in vmes še nekaj samo ne bom razkrila je presenečenje... in da ne pozabim TO JE MOJA RESNIČNA ZGODBA... in osebe bodo izmišljene.
upam da boste brali....
čaw čaw

BI BRAL/A?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2011
osebe:

JAZ(Zala)

NAJBOLJŠA PRIJATELJICA(Eva)
29. julij 2011
Bila sem še v maminem trebuhu.In moja mama je bila ful dobra prijateljica z Silvo.
Bili sta na kavi in sta se menili kdaj imata rok da rodita in kako nama bo ime...Menili sta se in moja mami je rekla da ima rok 22.decembra in da mi bo ime ZALA.Silva pa je rekla da ima rok 14.februarja in da ji bo ime EVA.Minevali so meseci,minute,sekunde.In napočil je čas da rodi Silva in Eva je prišla na svet ob 12.44 zjutraj.Minevali so meseci,minute,sekunde.In prišla sem na svet jaz ob 18.34 zvečer. In napočil je trenutek da greva z Evo v vrtec. Bili sva v skupini MUCE.In samo še metulji so bili pred nama in lahko greva v šolo s tem da se tega nisva preveč veselili. HIHI....In naenkrat....
nadaljujem mogoče že danes. rabim 5 nextov in mogoče še kakšen komentar...
čaw čaw
29. julij 2011
nextii
29. julij 2011
tnx še 4 nexti
29. julij 2011
NEXT
29. julij 2011
Next obvešči me po zsb
29. julij 2011
In naenkrat... me Eva vpraša...:
EVA:Kaj bi bili najboljši prijateljici??
JAZ:Ne vem... saj se še sploh ne poznava...(sem okrevala)
EVA:Ja no se splača...
JAZ:Kaj se splača...
EVA:No saj sva šli skupaj v vrtec...
JAZ:No to še ne pomeni.... rajši se bolje spoznajva...
EVA:O.K
In tako sva se pogovarjali,pogovarjali.In sem jo vprašala kaj se veseliš šole?? In je rekla: no mi ni tako slabo.. in se zasmejala kot čarovnica... In sem rekla kaj s tem misliš?
Rekla je boš že videla: AHAHAH....!!!!!!Bil je čas da gremo domov. In od Eve sem se poslovila in sva šli z mamo domov. In mama me je vprašala:kako je bilo? uredu... ampak zdi se mi da Eva v šoli nekaj naklepa. Res.. no potem pa pazi kaj govoriš.In preteklo je 1 leto in bila sem stara 4 leta saj sem pri 3 letih šla v vrtec.In mami mi je rekla imam veselo novico zdaj greš v metulje in potem boš že stara 5 let in boš šla v šolo v 1.RAZRED...
ZDAJ PA GREMO NA PIZZO ZA KOSILO... VREDU... IN SEM REKLA SUPER...
SVA JO POJEDLI IN SVA ŠLI DOMOV. MAMI JE REKLA NO ZDAJ PA SE POJDI STUŠIRAT IN SPAT DA BOŠ ZA JUTRI SPOČITA IN DA GREŠ V METULJE. DOBRO... LEPO SPI CMOK,CMOK!!!
OKIII NADALJUJEM POL RABIM SPET 5 NEXTOV!!!!
29. julij 2011
HVALA OBEMA IN BOM TE OBVEŠČALA
29. julij 2011
u51714
u51714
next
29. julij 2011
tnx
29. julij 2011
Next
Next
Next
Next
29. julij 2011
tnx še 3 nexteki
29. julij 2011
u36350
u36350
next
next
next
a lohka mene tut po zasebci obveščaš?
29. julij 2011
ja
29. julij 2011
nextiii
29. julij 2011
Zazvonila je budilka.Mami pride v sobo in reče DOBRO JUTRO METULJČEK!!!! Kako si spala?
Uredu in se že veselim da grem v metulje.Tako pojedla sem zajtrk,se umila, in sem se oblekla.Zaklenili sva stanovanje in na poti sva srečali Evo in Silvo, in tako smo se skupaj odpravili v vrtec.V skupini metulji so bili baloni,keksi,smoki,čips in še pizza margerita.
NJAM NAJM sem rekla. In prišla je naša učiteljica in rekla:tako pozdravljeni metuljčki in metuljčice zdaj se lahko posladkate in se lahko greste ven igrat starše pa vabim da pridejo v mojo pisarno. Midve z evo sva se pogovarjali in me je vprašala:ali bova bff ali ne?? sem rekla nooo... okej naj bo, greva na gugalnico in Eva je rekla super zamisel.In starši so bili na sestanku in učiteljica je rekla da bomo v metuljih samo 2 meseca in imate 2 meseca počitnic in nakupovanje za šolo ker bodo vaši otroci šli v 1.razred.In odšli smo domov in z mamo sva gledali komedijo DEBELA MAMA 1,2.Ko sva pogledali sva se šli igrat uno.Čez nekaj ur sva pojedli večerjo in sva se šli umit in v posteljo.Mami me je vprašala:ali sta z Evo bff? JA SEM REKLA KER ME JE GUŠLA KO STARA BABA.
NADALJUJEM JUTRI
HVALA ZA NEXT IN ZAJ BOM PA ŠE DALA SLIKE KAKO SEM BILA OBLEČENA...
29. julij 2011

čevlji

majica

hlače
29. julij 2011
u51714
u51714
next
30. julij 2011
tnx
30. julij 2011
u34788
u34788
next=)
30. julij 2011
hvala
30. julij 2011
Zazvonila je budilka.In odpravila sem se v vrtec seveda z mamo.Tam sta bili Eva in Silva ko sta se pogovarjali z učiteljico.In midve z mamo sva tudi šli tja in nam je učiteljica povedala da je danes konec vrtca ker moram jaz hoditi na preiskave(mišljeno za učiteljico).Torej šli smo domov in me eva prime za roko in me vpraša ali sva še bff? Jaz ji odgovorim seveda.Eva reče dobro za tebe hahahah. Spet se mi zdi da nekaj naklepa.Minevajo meseci in minute ter sekunde.In z mamo sva se odpravili v mojo bodočo šolo po list za šolske potrebščine.In bil je že večer ter sva se z mamo odpravili spat.
NADALJUJEM MAYBE ŽE DANES 5 NEXTOV
30. julij 2011
u51714
u51714
nexttt
30. julij 2011
u34788
u34788
nexxt
30. julij 2011
Zvečer sem šla na wc in se je v ogledalu pokazala Eva obrnem se nazaj in ni blo nikogar.Grem nazaj v sobo ter se spotaknem ob copat in padem direkt na nos.Zaderem se AWW...To boli ko satan.Moja mami se zbudi in vzame robček ter mi ga postavi pod nos in mi glavo potisne nazaj.Zdaj pa mi je nehalo teči iz nosa in sva se odpravili spat.Zjutraj se zbudim moja mama pa je že bila v trgovini da kupi stvari za kosilo.Jaz pa si vklopim wii in grem igrat igro wii fit(ko maš gor aerobiko,jogo,stvari za ravnotežje in še za mišice).Skoraj me je kap ko pozvoni na domofon in bila je mama.Vpraša me kaj bi danes imeli za kosilo?Kaj imamo lahko čevapčiče in pomfri in za pit koka kolo.Mami je rekla no prav zdaj pa lahko greš nazaj igrati wii.No da ti ne pozabim povedati da greva danes nakupovati stvari za šolo.Jaz rečem OK kaj lahko greva po kosilu??Lahko.Tako mami me pokliče in imava kosilo.Moja mami naredi najboljše čevapčiče in pomfri.Greva pred televizijo in gledava komedijo blondinka s harvarda 1,2.In sva pogledali in sva se odpravili v papirnico in v mladinsko založbo.NADALJUJEM ŽE DANES 5 NEXTOV IN KAKŠEN KOMENTAR.ČAW ČAW
31. julij 2011
next po zs
31. julij 2011
OKII
31. julij 2011
u51714
u51714
neext
31. julij 2011
u55492
u55492
next