Forum
odločla sem se, da bom objavila nekaj mojih zgodbic ki so za mlajše otroke..prosim za kake komentarje da vidim če sem na pravi poti? D

naj objavim zgodbice?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2012
u72009
u72009
25. januar 2012
Zgodba o žalostni jajčki

Ta zgodba govori o žalostni jajčki. Vedno, resnično vedno je bila žalostna. Nič in nihče je ni mogel razvediti-jo narediti srečnejšo. Njeni prijatelji ki so se vedno igrali z njo, so se čudili, zakaj je vedno tako žalostna. Ko so jo to vprašali, se je le namrščila in vsa žalostna odkorakala stran. Nekega dne pa je na igrišče, kjer so bili vsi jajčki, prikorakal najlepši jajček, kar ga je vesolni svet videl. Ampak ta naša jajčka, ki je ravno vsa žalostna sedela v kotu, ga ni opazila. Jajček jo je opazil in tiho stopil do nje : "zakaj si tako žalostna?" jo je vprašal, a ker ga jajčka prej ni opazila je kriknila in se obrnila in takrat je zagledala...je zagledala... najlepšega jajčka kar ga je vesolni svet videl! V jajčkinem srčku je naenkrat nekaj preskočilo. Kaj je bilo to? Jajčko je prevzela neznana toplina in veselje je nadomestilo žalost. Prvič v njenem življenju se je na njenih ustih prikazal nasmeh. Jajčka se je zaljubila! Čudila se je nad tem kar se je ravno zgodilo : ljubezen na prvi pogled! Jajčka se je v trenutku odločila- zgrabila je jajčkovo roko in odirjala sta na igrišče k priateljem. Jajčka je dobila najbolšega prijatelja!
In nikoli, res nikoli več ni bila žalostna. D
25. januar 2012
aja pa naslove lahka predlagate če hočete ))
25. januar 2012
nextttt hahahahhahahah
26. januar 2012
ti mi rajš naslou povej
26. januar 2012
Zgodba o ženskarju prašičku? Zgodba o hinavskem prašičku :-)
28. januar 2012
hahahhahahahhahahha sara? šlo po gobe? use skup? DDD
23. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg