Forum
u198404
u198404
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
15. avgust 2015
u198404
u198404
❖ ℋełøøω <33
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
♡ Nooo ɴαpιѕαlα вoм ɴovo zɢodвιco pα čeprαv še ɴιѕeм ɴαpιѕαlα υѕpešɴe вoм vzтrαjαlα. ♡ Neхт вo po 1х ɴα тedeɴ αlι 1х ɴα šтιrιɴαjѕт dɴι ĸer вo ĸмαlυ šolα.
♡ Hvαlα vαм zα ɴeхтee.
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Dιɴɴ dιɴɴɴ je zαzvoɴιlo prι vrαтιн. Oвυlα ѕeм ѕe vrɢlα тeleғoɴ ɴα poѕтeljo ιɴ odrvrelα po ѕтopɴιcαн. Odprlα ѕeм ιɴ zαɢledαlα Eмιly мojo вғғ. V eɴ ɢlαѕ ѕмα zαcvιlιle ιιιιιιιιι ιɴ ѕι plαɴιle v oвjeм...

Hej jαz ѕeм Sтepнαɴιe Blodι. Sтαrα ѕeм 16 leт ιɴ нodιм v vαмpιrѕĸo ѕredɴjo šolo v Loɴdoɴυ, тαĸo je vαмpιrѕĸo šolo. Seм čιѕтoĸrvɴα vαмpιrĸα αмpαĸ ɴe pιjeм ĸrvι. Ne мαrαм pιтjα ĸrvι ɴedolžɴιм. Čeĸαɴe ιмαм zα zdαj ѕαмo zα oвrαмвo pred Korpι. Korpι ѕo тrυplα, ĸι jιн je ožιvel Morĸ. Morĸ je vαмpιr ĸι нoče zαvzeтι ѕмrтɴιĸe ιɴ cel ѕveт.

Jαz :

15. avgust 2015
u198404
u198404
Tok tok tok se sliši od vrat moje sobe. Ljubica prinesla sem ti večerjo, mirno reče teta in odide. Zadnje čase nič ne jem in nikoli ne odidem iz moje sobe noo razen če morem na wc. Moji najboljši prijatelji so youtube, moja soba in robčki. Ravno jočem ob posnetkih mene in Madeline. Moje bff. Umrla je zaradi raka. Napovedali so ji še več let življenja a se je zlomila. Brez nje življenje nima več smisla. Razmišljala sem že o samomoru ampak s tem bi še bolj prizadela bližnje. Js še dolgo nebom umrla. Čarovnica sem živim lahko še enih sto let. Opravila sem šolo za čaranje z odliko dobila mojo novo palico in ogrinjalo. zdaj lepo počivata v kotu moje sobe. Najbrž razmišljate zakaj ne obudim Madeline od mrtvih? To zmorejo samo veliki čarovniki, in če bi jo oživela bi smrtniki izvedeli za čarovnijo kar se nebi spodoblo.
gre mi a?
21. avgust 2015
u198404
u198404
Tok tok tok se sliši od vrat moje sobe. Ljubica prinesla sem ti večerjo, mirno reče teta in odide. Zadnje čase nič ne jem in nikoli ne odidem iz moje sobe noo razen če morem na wc. Moji najboljši prijatelji so youtube, moja soba in robčki. Ravno jočem ob posnetkih mene in Madeline. Moje bff. Umrla je zaradi raka. Napovedali so ji še več let življenja a se je zlomila. Brez nje življenje nima več smisla. Razmišljala sem že o samomoru ampak s tem bi še bolj prizadela bližnje. Js še dolgo nebom umrla. Čarovnica sem živim lahko še enih sto let. Opravila sem šolo za čaranje z odliko dobila mojo novo palico in ogrinjalo. zdaj lepo počivata v kotu moje sobe. Najbrž razmišljate zakaj ne obudim Madeline od mrtvih? To zmorejo samo veliki čarovniki, in če bi jo oživela bi bilo očitno da čarovniki obstajajo. Pravzaprav ne samo čarovniki tudi volkodlaki vampirji kentavri.... In s tem bi razkrila veliko skrivnost kar bi me stalo mojih moči. Moje ime je Bella Grey. Imam sestro Sarah in brata Justina skupaj živimo pri teti ki je čarovnica. Naš oče oz. njen brat je izgubil moči pri čarovniškem tekmovanju. Zdaj so tekmovanje ukinili in vsi obdržimo naše moči. In mama, no ona ne vem kje je nihče mi ni povedal kaj se je zgodilo z njo. Vesta samo Justin ker je najstarejši in teta.
22. avgust 2015
u198404
u198404
Tσκ тσκ тσκ ƨε ƨʟıšı σɔ νяαт мσנε ƨσвε. Lנυвıcα ρяıпεƨʟα ƨεм тı νεčεяנσ, мıяпσ яεčε тεтα ıп σɔıɔε. Zαɔпנε čαƨε пıč пε נεм ıп пıκσʟı пε σɔıɔεм ız мσנε ƨσвε пσσ яαzεп čε мσяεм пα шc. Mσנı пαנвσʟנšı ρяıנαтεʟנı ƨσ чσυтυвε, мσנα ƨσвα ıп яσвčκı. Rανпσ נσčεм σв ρσƨпεтκıн мεпε ıп Mαɔεʟıпε. Mσנε вғғ. Uмяʟα נε zαяαɔı яακα. Nαρσνεɔαʟı ƨσ נı šε νεč ʟεт žıνʟנεпנα α ƨε נε zʟσмıʟα. Bяεz пנε žıνʟנεпנε пıмα νεč ƨмıƨʟα. Rαzмıšʟנαʟα ƨεм žε σ ƨαмσмσяυ αмρακ ƨ тεм вı šε вσʟנ ρяızαɔεʟα вʟıžпנε. Jƨ šε ɔσʟɢσ пεвσм υмяʟα. Čαяσνпıcα ƨεм žıνıм ʟαнκσ šε εпıн ƨтσ ʟεт. Oρяανıʟα ƨεм šσʟσ zα čαяαпנε z σɔʟıκσ ɔσвıʟα мσנσ пσνσ ραʟıcσ ıп σɢяıпנαʟσ. zɔαנ ʟερσ ρσčıναтα ν κσтυ мσנε ƨσвε. Nαנвяž яαzмıšʟנαтε zακαנ пε σвυɔıм Mαɔεʟıпε σɔ мятνıн? Tσ zмσяεנσ ƨαмσ νεʟıκı čαяσνпıκı, ıп čε вı נσ σžıνεʟα вı вıʟσ σčıтпσ ɔα čαяσνпıκı σвƨтαנαנσ. Pяανzαρяαν пε ƨαмσ čαяσνпıκı тυɔı νσʟκσɔʟακı ναмρıяנı κεптανяı.... Iп ƨ тεм вı яαzκяıʟα νεʟıκσ ƨκяıνпσƨт καя вı мε ƨтαʟσ мσנıн мσčı. Mσנε ıмε נε Bεʟʟα Gяεч. Iмαм ƨεƨтяσ Sαяαн ıп вяαтα Jυƨтıпα ƨκυραנ žıνıмσ ρяı тεтı κı נε čαяσνпıcα. Nαš σčε σz. пנεп вяαт נε ızɢυвıʟ мσčı ρяı čαяσνпıšκεм тεκмσναпנυ. Zɔαנ ƨσ тεκмσναпנε υκıпıʟı ıп νƨı σвɔяžıмσ пαšε мσčı. Iп мαмα, пσ σпα пε νεм κנε נε пıнčε мı пı ρσνεɔαʟ καנ ƨε נε zɢσɔıʟσ z пנσ. Vεƨтα ƨαмσ Jυƨтıп κεя נε пαנƨтαяεנšı ıп тεтα. Tσ мε נε zεʟσ ρяızαɔεʟσ... пıнčε мı пε zαυρα.

22. avgust 2015
next!<3 + top slika
22. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg