Forum
u207113
u207113
Moj ostnutki pač...pejt stran!
13. februar 2016
u207113
u207113

13. februar 2016
u207113
u207113
Pa zkj je na glavo obrnjena -.-
13. februar 2016
u207113
u207113
♥Hello
♥Tukaj Eva z novo zgodbico, upam da vam bo všeč.
♥Problem?-go away!

Moje ime je Katniss, stara sem 15 let. Pred 1 tednom smo se preselili v Malibu. Res ne razumem zakaj se mora moja družina neprestalno seliti. V zadnjih 5 letih smo se preselili že najmanj šestkrat. Vsakič ko najdem dobre prijatelje se moramo preseliti. Ni pošteno, prav res ni! Pogrešam svoje stare prijatelji iz New Yorka. Na mojo srečo sem uspela ohraniti stike z Venesso. Venessa je moja stara BFF. Pogrešam jo prav vssak dan, odkar smo se preselili. Čez 2 dni grem v novo šolo. Upam da se bodo stvari spremenile.
Jaz-v vlogi Katniss Hot
Shawn Mendes-v vlogi Jamesa Smith-a
Selena Gomez-v vlogi Camile Addres
Vanessa Hundges-v vlogi Olivie Month

Taylor Swift-v vlogi Mirande Allstea
Lady Gaga-v vlogi Roosie Light

14. februar 2016
u207113
u207113
♥Hello
♥Problem?-go away!

Moje ime je Katniss, stara sem 15 let. Pred 1 tednom smo se preselili v Malibu. Res ne razumem zakaj se mora moja družina neprestalno seliti. V zadnjih 5 letih smo se preselili že najmanj šestkrat. Vsakič ko najdem dobre prijatelje se moramo preseliti. Ni pošteno, prav res ni! Pogrešam svoje stare prijatelji iz New Yorka. Na mojo srečo sem uspela ohraniti stike z Venesso. Venessa je moja stara BFF. Pogrešam jo prav vssak dan, odkar smo se preselili. Čez 2 dni grem v novo šolo. Upam da se bodo stvari spremenile.
Jaz-v vlogi Katniss Hot

14. februar 2016
u207113
u207113
♥Hello
♥Problem?-go away!

Jaz-v vlogi Katniss Hot

14. februar 2016
u207113
u207113

*0*
16. februar 2016
u207113
u207113

*0* *0* *0* *0
16. februar 2016
u207113
u207113

*0* *0* *0* *0*
16. februar 2016
u207113
u207113

17. februar 2016
u207113
u207113
Danes je zame pomemben dan. Strah imam v kosteh, vidi se v mojih oceh. Vedela sem da ne bo lahko, ampak na da bo tako težko. A potruditi moram se dokazati. Zapeti na ves glas to sem in to bom jaz! Pokazati svoj pravi obraz!

To sem jaz! In takšna ostala bom, dokler hotela bom. Življenje gre naprej in jaz z njim, a ostala bom jaz, a ostala bom jaz, a ostala bom jaz...

Tista luc ki name je posijsala, dol z odra me je pregnala. A danes je nov dan, nov zacetek. Cas je da pokažem kaj znam, kdo sem!

To sem jaz! In takšna ostala bom, dokler hotela bom. Življenje gre naprej in jaz z njim, a ostala bom jaz, a ostala bom jaz, a ostala bom jaz...

Vsak korak v mojem življenju kuje pot to tega kar bom, kar bom. A dotakrat pela bom na glas...!

To seem jaaaz...
05. marec 2016
u207801
u207801
gledam gledam bezen ♥♥ x'd
06. marec 2016
u207801
u207801
Gledam gledam s svojimi modrimi očmi ♥♥ ♥♥
14. marec 2016
u207113
u207113
1.9.2015
_____________________________________________________________________________________
"Hihihihihihihih" Slišati je bilo hihitanje. Ozrla sm se naprej in poskušala zaspati. "hihihihihi" Spet. Pogledala sm dol. Gala je spala. Odejo sm si potisnila čez glavo. A čez enkaj minut... Spet. "Hihihihihi" Užgala sem luč. Vse je bilo normalno. Carrot je spala v svojem gnezdu... "Hihihih" Zdaj sm imela tega dovolj! Šla sem po lestvi dol in užgala luč. V sobi je vladala smrtna tišina
17. marec 2016
u207113
u207113
Hvala za vse nextee<3
_____________________________________________________________________________________
"Hihihihihihihih" Slišati je bilo hihitanje. Ozrla sm se naprej in poskušala zaspati. "hihihihihi" Spet. Pogledala sm dol. Gala je spala. Odejo sm si potisnila čez glavo. A čez enkaj minut... Spet. "Hihihihihi" Užgala sem luč. Vse je bilo normalno. "Hihihih" Zdaj sm imela tega dovolj! Šla sem po lestvi dol in užgala luč. V sobi je vladala smrtna tišina. Počasi sm splezala nazaj gor.."hihihihi" Stekla sm dol in užgala luč. Zagledala sm Galo kako se hihita. "Gala, danes je prvi šolski dan, rada bi spala.." "Nisi vznemirjena, niti malo?" "Ja, zelo sem navdušena nad tem da me čaka 10 mesecev dolgčasa, učenja in bede." "Eva.." "pipippipupipipipipipi..." "Izklopi če budilkooo, nooo" "Saj bom, saj bom, pomiri se Eva." "pip" "Končno, hvalaaa" "Pojdiva v kuinjo" "Saj grem, saj grem..." Na mizi v kuhinji me ja čakala skudelica čaja in palačinke od včeraj. Vsedla sm se in začela piti, ter jesti. "Eva, te lahko nekaj uprašam?" Ooo, spet bo začela..." "No, se kaj veseliš..saj veš da boš spet videla Tejo in Tilna." V tišini sem odšla do kopalnice. Gala prikoraka za mano.. Spet. "Eva.." "Utihni žee, noo." Okej bom pa tiho gospa tečnoba." "Ooohhh, veš kaj dovolj imam trega da skos govoriš kuk sm nesramna, pa tečna..." "Ti si fuul nesramna do mene in to veš." "Ooooohhhh" Umila sm si zobe in odšla v spalnico. Izbrala sm si oblačila in se oblekla. "Galaa, pohiti, zamudilu bova buss!" "Sej grem, no.." Čakala sm, in čakala.... "Končno, sm mislna da si skos okno padla" "Dej mir Eva!" "Ohh, samo obleci se da lahko greva, okk? Odšli sva na postajo. Tam sm videla veliko svojih sošolcev. Če mene uprašate so vsi klovni, veliki klovni. Po desetih minutah je končno prišel bus. Vsedla sm se in odpeljali smo se. Odpeljali, do novega šolskega leta, polnega vznemirjenja, bem da bo tako, preprosto vem.

→upam da je okk.
→kritike/mnenja?
→6 nexttov

xoxox Eva.
17. marec 2016
u207801
u207801
OOOOooo uni 1. mi je všeč x'd
18. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg