Forum
u215961
u215961

03. december 2016
u215961
u215961

03. december 2016
u215961
u215961
...bila je volkdolak. Popravek volkodlakinja. Še en popravek čedna volkodlakinja. Z svojimi modrimi očmi je zrla name. ''Kaj? Kaj se je zgodilo?'' je vprašala s tresočim glasom. ''Volkodlakinja si.'' sem brez zadržkov rekel. Saj sem mislil, da ne bo nič narobe.

''Kaj? Kako? Kako je to mogoče?'' je rekla z bolj napetim glasom. Preobrazil sem se nazaj v človeka. Ter jo pobožal. Malo čudno zveni, ampak to je resnica. Videl sem, da se ji v očeh nabirajo solze. Velike, debele, krokodilske solze.Obrnila se je stran in stekla v daljavo.
''Sara! Kaj je narobe?! Sara!'' sem zaklical, a ona me ni več slišala. Ali pa me ni hotela. Spet sem se preobrazil nazaj v volka in v pospešenem tempu stekel za njo.
03. december 2016
u215961
u215961
Hvala za nexte...
....................................................................................................................
...bila je volkdolak. Popravek volkodlakinja. Še en popravek čedna volkodlakinja. Z svojimi modrimi očmi je zrla name. ''Kaj? Kaj se je zgodilo?'' je vprašala s tresočim glasom. ''Volkodlakinja si.'' sem brez zadržkov rekel. Saj sem mislil, da ne bo nič narobe.

''Kaj? Kako? Kako je to mogoče?'' je rekla z bolj napetim glasom. Preobrazil sem se nazaj v človeka. Ter jo pobožal. Malo čudno zveni, ampak to je resnica. Videl sem, da se ji v očeh nabirajo solze. Velike, debele, krokodilske solze.Obrnila se je stran in stekla v daljavo.
''Sara! Kaj je narobe?! Sara!'' sem zaklical, a ona me ni več slišala. Ali pa me ni hotela. Spet sem se preobrazil nazaj v volka in v pospešenem tempu stekel za njo.
....................................................................................................................
1. Kaj se bo zgodilo?
2. Bo Sara naredila samomor?!?
3. ŽELI KDO POSVEČEN Next???
03. december 2016
u215961
u215961
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃

✿ Hello, ιт'ѕ мe..

✿ мy ɴαмe ιѕ Sαrα-REMEMBER,

✿ I'м very нαppy тodαy,

✿ I love popcorɴ αɴd wolғ,

✿ I prαcтιce αтнleтιcѕ,

✿ yoυ αlreαdy ĸɴow тнe rυleѕ ѕo тнαт ιт cαɴ ɴoт вe repeαтed...

✿ нowever, yoυ нαve тo тαĸe ιɴтo αccoυɴт.

✿ ѕpαмαɴje dovoljeɴo ιɴ vrαčαм 100/н

(če тeɢα ɴe rαzυмeš, pejт ɴα тrαɴѕlαтe...)

(clιcĸ*)

♥Čє ηєкσgα Ɩנυвιš zαяαɗι Ɩєρσтє, тσ ηι Ɩנυвєzєη, тσ נє žєƖנα. Čє ηєкσgα Ɩנυвιš zαяαɗι
ιηтєƖιgєηcє, тσ ηι Ɩנυвєzєη, тσ נє σвčυɗσναηנє. Čє ηєкσgα Ɩנυвιš zαяαɗι ɗєηαяנα,
тσ ηι Ɩנυвєzєη, тσ נє ιηтєяєѕ. Aмραк, čє ηєкσgα Ɩנυвιš ρα ηє νєš zαкαנ, ρσтєм נє
тσ Ɩנυвєzєη! ♥

Mojι ɴαjljυвšι volĸcι ѕo:
✿ lili123456, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ beyourself, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Tιм, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Elα, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Aɴej, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj

Če jιм ĸαj ɴαredιš, тe вo preтeplα мojα vojѕĸα ѕмαjlιjev!

Mojα oɢlαѕɴα deѕĸιcα:
✿ мojα тeмα:

https://www.igre123.com/forum/tema/new-york-boy-(neyorski-fant)/188516/

✿тeмe, ĸι ѕo vredɴe вrαɴjα:

https://www.igre123.com/forum/tema/vemo-da-nas-lahko-vidite!/188491/

https://www.igre123.com/forum/tema/on-the-horse./189869/

https://www.igre123.com/forum/tema/my-s-nd/189605/1

✿ če ѕι preвrαl мoj proғιl pα ɢα še ĸoмeɴтιrαj ѕpodαj

✿ ĸer ɴι ɴoвeɴ proғιl ɴeѕĸoɴčeɴ, ѕe вo тυdι тα ĸoɴčαl, pα тυdι ĸer ιмαм ɴα voljo ѕαмo še 100 zɴαĸov

✿ zαjeмι dιн zα 10 ѕeĸυɴd,

✿ 10 ѕeĸυɴd je poтeĸlo

✿ υžιvαjтe vѕαĸ dαɴ poѕeвej, ĸoт dα je zαdɴjι <3

#be.crazy.girl

BYE-BYE

█║▌│║▌║█│║▌
© ORIGINAL PROFILE ®

03. december 2016
u215961
u215961
Zakaj sploh kaj obstaja? Zakaj obstaja nekaj, in ne nič? Zakaj? Zakaj? Zakaj? In je bil, preden je kaj obstajalo, prej samo nič? In se je ta nič spremenil v nekaj? In če se je ta nič spremenil v nekaj, kako je to naredil in zakaj? Zakaj? Zakaj?
03. december 2016
u215961
u215961

04. december 2016
u215961
u215961
-----Matic--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sara je počasi izginjala v daljavo, a jaz se nisem udal v usodo. Ker ta usodo ni takšna. Spet sem zagledal tisto svetlobo in Saro kako je slonela ob deblu. Spremenila se je nazaj v človeka. Po prstih sem se odplazil do nje. ''Ne približuj se mi.'' je rekla z negotovostjo. Ubogal sem njene besede in obstal na mestu. Glavo je imela obrnejo stran od mene. Nenadoma je vstala in se sama s sabo spraševala:''Kako je to mogoče? Zakaj je on to naredil?'' Hodila je v krogih. Ko sem hotel narediti en samcat korak proti njej, se je obrnila in me objela. To se je zgodilo iz nenada. Nisem imel pojma kaj se je zgodilo. Še eno sekundo prej je bila vsa razočarana. ''Si dobro?'' se vprašala. Ona pa me je na mesto odgovora poljubila. Kaj se dogaja?
04. december 2016
u215961
u215961
-----Matic--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sara je počasi izginjala v daljavo, a jaz se nisem udal v usodo. Ker ta usodo ni takšna. Spet sem zagledal tisto svetlobo in Saro kako je slonela ob deblu. Spremenila se je nazaj v človeka. Po prstih sem se odplazil do nje. ''Ne približuj se mi.'' je rekla z negotovostjo. Ubogal sem njene besede in obstal na mestu. Glavo je imela obrnejo stran od mene. Nenadoma je vstala in stekla stran. Hitro sem stekel za njo. Ona je bila manjša in se je lažje izogibala raznim grmom v gozdu. Ustavila se je na robu pečine. ''Ne približuj se mi.'' je rekla. Vedel sem kaj namerava. Hotel sem narediti korak naprej, a sem se zadržal.

se sama s sabo spraševala:''Kako je to mogoče? Zakaj je on to naredil?'' Hodila je v krogih. Ko sem hotel narediti en samcat korak proti njej, se je obrnila in me objela. To se je zgodilo iz nenada. Nisem imel pojma kaj se je zgodilo. Še eno sekundo prej je bila vsa razočarana. ''Si dobro?'' se vprašala. Ona pa me je na mesto odgovora poljubila. Kaj se dogaja? ''Je vse v redu?'' sem vprašal, da bi se še enkrat prepričal. ''Ja je.'' je z veliko energije rekla.
04. december 2016
u215961
u215961
Sara je počasi izginjala v daljavo, a jaz se nisem udal v usodo. Ker ta usodo ni takšna. Spet sem zagledal tisto svetlobo in Saro kako je slonela ob deblu. Spremenila se je nazaj v človeka. Po prstih sem se odplazil do nje. ''Ne približuj se mi.'' je rekla z negotovostjo. Ubogal sem njene besede in obstal na mestu. Glavo je imela obrnejo stran od mene. Nenadoma je vstala in stekla stran. Hitro sem stekel za njo. Ona je bila manjša in se je lažje izogibala raznim grmom v gozdu. Ustavila se je na robu pečine. ''Ne približuj se mi.'' je rekla. Vedel sem kaj namerava. Hotel sem narediti korak naprej, a sem se zadržal, da ne bi kaj naredila. Takrat me je bilo zares strah. Ljubil sem jo, še vedno jo ljubim. Pišem tako kot, da je mrtva. Sara se je usedla na rob skalovja. Nekaj časa sva brez oddanega glasova stala in sedela.
Nenadoma pa se je dvignila in stekla proti meni. Ter me poljubila. Kako lahko Sara tako hitro pozabi na žalost? To je samo ena velika uganka.
04. december 2016
u215961
u215961
Next je posvečen______.
Sara je počasi izginjala v daljavo, a jaz se nisem udal v usodo. Ker ta usodo ni takšna. Spet sem zagledal tisto svetlobo in Saro kako je slonela ob deblu. Spremenila se je nazaj v človeka. Po prstih sem se odplazil do nje. ''Ne približuj se mi.'' je rekla z negotovostjo. Ubogal sem njene besede in obstal na mestu. Glavo je imela obrnejo stran od mene. Nenadoma je vstala in stekla stran. Hitro sem stekel za njo. Ona je bila manjša in se je lažje izogibala raznim grmom v gozdu. Ustavila se je na robu pečine. ''Ne približuj se mi.'' je rekla. Vedel sem kaj namerava. Hotel sem narediti korak naprej, a sem se zadržal, da ne bi kaj naredila. Takrat me je bilo zares strah. Ljubil sem jo, še vedno jo ljubim. Pišem tako kot, da je mrtva. Sara se je usedla na rob skalovja. Nekaj časa sva brez oddanega glasova stala in sedela.
Nenadoma pa se je dvignila in stekla proti meni. Ter me poljubila. Kako lahko Sara tako hitro pozabi na žalost? To je samo ena velika uganka.
3 nexti, mogoče sedaj ne bodo tako redni nexti. Pa tudi prej niso bili
1. Vam je všeč?
2. ŽELI KDORKOLI POSVEČEN Next? Če ne ga bom posvetila mojemu prijatelju Božički
3. Mnenja/kritike?
04. december 2016
u215961
u215961
Next je posvečen______.
Sara je počasi izginjala v daljavo, a jaz se nisem udal v usodo. Ker ta usodo ni takšna. Spet sem zagledal tisto svetlobo in Saro kako je slonela ob deblu.

Spremenila se je nazaj v človeka. Po prstih sem se odplazil do nje. ''Ne približuj se mi.'' je rekla z negotovostjo. Ubogal sem njene besede in obstal na mestu. Glavo je imela obrnejo stran od mene. Nenadoma je vstala in stekla stran. Hitro sem stekel za njo. Ona je bila manjša in se je lažje izogibala raznim grmom v gozdu. Ustavila se je na robu pečine. ''Ne približuj se mi.'' je rekla. Vedel sem kaj namerava. Hotel sem narediti korak naprej, a sem se zadržal, da ne bi kaj naredila. Takrat me je bilo zares strah. Ljubil sem jo, še vedno jo ljubim. Pišem tako kot, da je mrtva. Sara se je usedla na rob skalovja. Nekaj časa sva brez oddanega glasova stala in sedela.
3 nexti, mogoče sedaj ne bodo tako redni nexti. Pa tudi prej niso bili
1. Vam je všeč?
2. ŽELI KDORKOLI POSVEČEN Next? Če ne ga bom posvetila mojemu prijatelju Božički
3. Mnenja/kritike?
04. december 2016
u215961
u215961

04. december 2016
u215961
u215961
To je link od naslovnice, ker mi drugače noče poslati.
Link: http://tmp.igre123.com/images/gallery/1/215961/397681.jpg
04. december 2016
u215961
u215961

04. december 2016
u215961
u215961

04. december 2016
u215961
u215961

04. december 2016
u215961
u215961
-----Sara---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Usedla sva se v avto in odpeljala
08. december 2016
u215961
u215961
u215961
u215961

10. december 2016
u215961
u215961
-----Sara---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Usedla sva se v avto in odpeljala. Bila je tišina. Slišal se je samo zvok navigacijske naprave. ''Peljite naravnost. Čez dvesto metrov ostro zavite levo....Zavite levo.'' se je oglašala naprava. Videlo se je, da Matica dela ta naprava malo nervoznega. ''Zavite levo!'' je skoraj zakričala naprava. Čudno, da nista iz naprave ven pogledali roki in zgrabili volan. Matic je navigacijo izključil, ker mu je gotovo šla že na jetra. A vseeno je zavil levo. Zavil je na makadamsko cesto. Pod gumami avtomobila so rožljali kamenčki. Edina luč, ki je svetila in dajala svetlobo, je bila sprednja luč od avtomobila. Mislim, da je bil Matic razočaran nad mano. Vsaj tako je dajal vtis. Vem, da sem bila najprej, ko sem spoznala, da je volkodlak, zelo navdušena. In tudi sama sem želela, da bi bila to bitje. Zdaj pa ko sem to postala, tudi sama..Je ne vem kaj. Nekako si tega ne morem predstavljati. Preprosto ne dojamem. To je preveč zapleteno, da bi Vam razložila. Matic bi gotovo rekel; 'Mar nočeš biti lepa volkulja? Saj si si to vendar želela.' Seveda, če bi slišal vse moje misli. Jaz pa bi odgovorila: 'Ja, samo preprosto ne morem...' Pa ne vem zakaj. No, to ni ravno preprosto.
10. december 2016
u215961
u215961
Oprostite, ker ni bilo nexta...Posvečeno Ƒυтυяєღgιяℓ...
...................................................................................................................
Usedla sva se v avto in odpeljala. Bila je tišina. Slišal se je samo zvok navigacijske naprave. ''Peljite naravnost. Čez dvesto metrov ostro zavite levo....Zavite levo.'' se je oglašala naprava. Videlo se je, da Matica dela ta naprava malo nervoznega. ''Zavite levo!'' je skoraj zakričala naprava. Čudno, da nista iz naprave ven pogledali roki in zgrabili volan. Matic je navigacijo izključil, ker mu je gotovo šla že na jetra. A vseeno je zavil levo. Zavil je na makadamsko cesto. Pod gumami avtomobila so rožljali kamenčki. Edina luč, ki je svetila in dajala svetlobo, je bila sprednja luč od avtomobila. Mislim, da je bil Matic razočaran nad mano. Vsaj tako je dajal vtis. Vem, da sem bila najprej, ko sem spoznala, da je volkodlak, zelo navdušena. In tudi sama sem želela, da bi bila to bitje. Zdaj pa ko sem to postala, tudi sama..Je ne vem kaj. Nekako si tega ne morem predstavljati. Preprosto ne dojamem. To je preveč zapleteno, da bi Vam razložila. Matic bi gotovo rekel; 'Mar nočeš biti lepa volkulja? Saj si si to vendar želela.' Seveda, če bi slišal vse moje misli. Jaz pa bi odgovorila: 'Ja, samo preprosto ne morem...' Pa ne vem zakaj. No, to ni ravno preprosto.
...................................................................................................................
Kaj se bo zgodilo?
Zakaj Sara ne sprejme, da je volkodlakinja?
Vam je všeč?
ŽELI KDORKOLI POSVEČEN Next?
10. december 2016
u215961
u215961
Oprostite, ker ni bilo nexta...Posvečeno Ƒυтυяєღgιяℓ...
Usedla sva se v avto in odpeljala. Bila je tišina. Slišal se je samo zvok navigacijske naprave. ''Peljite naravnost. Čez dvesto metrov ostro zavite levo....Zavite levo.'' se je oglašala naprava. Videlo se je, da Matica dela ta naprava malo nervoznega. ''Zavite levo!'' je skoraj zakričala. Čudno, da nista iz naprave ven pogledali roki in zgrabili volan. Matic je navigacijo izključil, ker mu je gotovo šla že na jetra. A vseeno je zavil levo. Zavil je na makadamsko cesto. Pod gumami avtomobila so rožljali kamenčki. Edina luč, ki je svetila in dajala svetlobo, je bila sprednja luč od avtomobila. Mislim, da je bil Matic razočaran nad mano. Vsaj tako je dajal vtis. Vem, da sem bila najprej, ko sem spoznala, da je volkodlak, zelo navdušena. In tudi sama sem želela, da bi bila to bitje. Zdaj pa ko sem to postala, tudi sama..Je ne vem kaj. Nekako si tega ne morem predstavljati. Preprosto ne dojamem. To je preveč zapleteno, da bi Vam razložila. Matic bi gotovo rekel; 'Mar nočeš biti lepa volkulja? Saj si si to vendar želela.' Seveda, če bi slišal vse moje misli. Jaz pa bi odgovorila: 'Ja, samo preprosto ne morem...' Pa ne vem zakaj. No, to ni ravno preprosto.
Pri tem nextu sem malo prevečkrat uporabila besedo naprava, samo nwm kako bi jo nadomestila...
Kaj se bo zgodilo?
Zakaj Sara ne sprejme, da je volkodlakinja?
Vam je všeč?
ŽELI KDORKOLI POSVEČEN Next?
Kritike/Mnenja?
10. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg