Forum
u215961
u215961
-----Matic--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gasilci so se razpršili po prostoru. Nisem imel pojma zakaj se je zanetil požar in sploh nastala ta eksplozija. Primaknil sem se bliže. Iz pogovora med gasilci, sem izvedel, da so to eksplozijo povzročili teroristi. Zakaj to sploh delajo? Stal sem tam in gledal kako rešujejo majhno punčko, ki je zabredla v težave. Če ne bi vedel, da sem neviden, bi kar stekel tja in vse močno objel. Konec koncev se moram tudi sam rešiti, na mojo veliko žalost tudi neviden človek enkrat zgori. Vsaj mislim. Nakar pa me je prešinilo. Sara! Ona je tu.
20. november 2016
u215961
u215961
-----Matic--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gasilci so se razpršili po prostoru. Nisem imel pojma zakaj se je zanetil požar in sploh nastala ta eksplozija. Primaknil sem se bliže. Iz pogovora med gasilci, sem izvedel, da so to eksplozijo povzročili teroristi. Zakaj to sploh delajo? Stal sem tam in gledal kako rešujejo majhno punčko, ki je zabredla v težave. Če ne bi vedel, da sem neviden, bi kar stekel tja in vse močno objel. Konec koncev se moram tudi sam rešiti, na mojo veliko žalost tudi neviden človek enkrat zgori. Vsaj mislim. Nakar pa me je prešinilo. Sara! Ona je tu. Pred očmi se mi je odvrtela ena vizija, no po pravici ne vem kaj. Bila je punca s hrbtom obrnjena proti meni. Vsa odeta v ognjene plamene... To je Sara, sem ugotovil. Na moč je bila podobna le njej. Njeni lasje so bili vihravi kot vedno. Kjerkoli in kadarkoli bi jo prepoznal. Ampak kljub vsemu sem se spraševal ali je ta vizija resnica. Potem pa sem si sam sebi rekel: ''Ničesar ne morem izgubiti če grem k njej, edino pa lahko izgubim njo. Tekel sem kolikor so me gnale tace, čeprav nisem vedel kje je. A se sčasoma povezal vizijo z letališčem. Delo pa mi je oteževal dim, ki se je širil na vse širne strani prostorov. V daljavi pa zagledam žensko postavo, katera pa sem upal, da je bila od Sare. Tekel sem še hitreje in hitreje. Nenadoma pa...
21. november 2016
u215961
u215961
Next je posvečen lili123456! Upam, da vam bo všeč.
....................................................................................................................
Gasilci so se razpršili po prostoru. Nisem imel pojma zakaj se je zanetil požar in sploh nastala ta eksplozija. Primaknil sem se bliže. Iz pogovora med gasilci, sem izvedel, da so to eksplozijo povzročili teroristi. Zakaj to sploh delajo? Stal sem tam in gledal kako rešujejo majhno punčko, ki je zabredla v težave. Če ne bi vedel, da sem neviden, bi kar stekel tja in vse močno objel. Konec koncev se moram tudi sam rešiti, na mojo veliko žalost tudi neviden človek enkrat zgori. Vsaj mislim. Nakar pa me je prešinilo. Sara! Ona je tu. Pred očmi se mi je odvrtela ena vizija, no po pravici ne vem kaj. Bila je punca s hrbtom obrnjena proti meni. Vsa odeta v ognjene plamene... To je Sara, sem ugotovil. Na moč je bila podobna le njej. Njeni lasje so bili vihravi kot vedno. Kjerkoli in kadarkoli bi jo prepoznal. Ampak kljub vsemu sem se spraševal ali je ta vizija resnica. Potem pa sem si sam sebi rekel: ''Ničesar ne morem izgubiti če grem k njej, edino pa lahko izgubim njo. Tekel sem kolikor so me gnale tace, čeprav nisem vedel kje je. A se sčasoma povezal vizijo z letališčem. Delo pa mi je oteževal dim, ki se je širil na vse širne strani prostorov. V daljavi pa zagledam žensko postavo, katera pa sem upal, da je bila od Sare. Tekel sem še hitreje in hitreje. Nenadoma pa...
....................................................................................................................
1. Nenadoma pa...?
2. Kaj se bo zgodilo?
3. Bo Sara še živa?
4. Vam je všeč?
5. ŽELI KDO POSVEČEN Next?
6. Next???
21. november 2016
u215961
u215961
...se je Sara obrnila, jaz pa sem še bolj in bolj pospešil. Vsa je bila odeta v plamene. A ni gorela, to je bilo zanimivo. Njeni lasje so plapolali v vsem tem dimu ter vetriču, zaradi prepiha. Stala je tam, lica so se ji bleščala od potu. Bil sem še 5 metrov pred njo, a nisem se začel ustavljati. Dobesedno sem jo dvignil v višave in jo trikrat zavrtel okoli moje osi. Na njej je zacvetel nasmeh.
22. november 2016
u215961
u215961
...se je Sara obrnila, jaz pa sem še bolj in bolj pospešil. Vsa je bila odeta v plamene. A ni gorela, to je bilo zanimivo. Njeni lasje so plapolali v vsem tem dimu ter vetriču, zaradi prepiha. Stala je tam, lica so se ji bleščala od potu. Bil sem še 5 metrov pred njo, a nisem se začel ustavljati. Dobesedno sem jo dvignil v višave in jo trikrat zavrtel okoli moje osi. Na njej je zacvetel nasmeh. Prijel sem jo za roko in z njo odtekel ven na čist zrak. Po resnici ni bil čist zaradi izpušnih plinov x'd.
-----Sara----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sem zagledala Matica, sem bila presrečna. V očeh so se mi nabirale krokodilske solze. Gledal me je brez da bi trenil z očmi. Nato me je privzdignil v zrak. In v meni se je vsaka mala celica napolnila z veseljem. Še najmanjša celica je bila do vrha polna smeha ter veselja.
22. november 2016
u215961
u215961
...se je Sara obrnila, jaz pa sem še bolj in bolj pospešil. Vsa je bila odeta v plamene. A ni gorela, to je bilo zanimivo. Njeni lasje so plapolali v vsem tem dimu ter vetriču, zaradi prepiha. Stala je tam, lica so se ji bleščala od potu. Bil sem še 5 metrov pred njo, a nisem se začel ustavljati. Dobesedno sem jo dvignil v višave in jo trikrat zavrtel okoli moje osi. Na njej je zacvetel nasmeh. Prijel sem jo za roko in z njo odtekel ven na čist zrak. Po resnici ni bil čist zaradi izpušnih plinov x'd.
-----Sara----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sem zagledala Matica, sem bila presrečna. V očeh so se mi nabirale krokodilske solze. Gledal me je brez da bi trenil z očmi. Nato me je privzdignil v zrak. In v meni se je vsaka mala celica napolnila z veseljem. Še najmanjša celica je bila do vrha polna smeha ter veselja. Ko sva prišla ven na sveži zrak, sem ga takoj objela močno ter poljubila. Zunaj je bilo na stotine ljudi. Ah, jaz butara, sej to je bilo celo letališče zunaj. Seveda brez letal x'd. Pogledala sem na uro. Ura je bila...
22. november 2016
u215961
u215961
Oprostite ker je Next kratek. Next je posvečen ʍʀš.ƈʊȶɛ.
Ko sem zagledala Matica, sem bila presrečna. V očeh so se mi nabirale krokodilske solze. Gledal me je brez da bi trenil z očmi. Nato me je privzdignil v zrak. In v meni se je vsaka mala celica napolnila z veseljem. Še najmanjša celica je bila do vrha polna smeha ter veselja. Ko sva prišla ven na sveži zrak, sem ga takoj objela močno ter poljubila. Zunaj je bilo na stotine ljudi. Ah, jaz butara, sej to je bilo celo letališče zunaj. Seveda brez letal x'd. Pogledala sem na uro. Ura je bila...
Koliko je ura?
Kaj se bo zgodilo?
Bosta Matic in Sara zamudila vlak?
Vam je všeč?
1 Next
22. november 2016
u215961
u215961
...10.00. Imela sva samo še 15 minut, da prideva do vlaka in najdeva Matičev kovček. Komaj sva ga našla, gasilci so hitro pogasili. Škoda ni bila velika, nobenih žrtev, k sreči, ni bilo.
23. november 2016
u215961
u215961
Ko te gleda v usta-poljubi jo.
Ko te dregne ali udari-objemi jo.
Ko te preklinja-reci ji da jo ljubiš.
Ko je tiha-vprašaj jo kako je.
Ko te ignorira-nakloni ji pozornost.
Ko jo vidiš žalostno v najhujšem stanju-ji reci da je lepa je prelepa.
Ko vidiš da joče-objemi jo in bodi tiho.
Ko hodi-objemi jo odzadaj.
Ko je prestrašena-brani jo.
Ko ti pove skrivnost-nikomur je ne povej.
Ko te prime za roko-igraj se z njenimi prsti.
Ko te gleda v oči-ne odmakni pogleda dokler ona ne naredi tega.
Ko ti pove da te pogreša-čuti bolečino.
Ostani na liniji z njo tudi če ne govorita.
Nikoli ne dovoli da je njena beseda zadnja.
Reci ji da jo ljubiš bolj kot ona tebe.
Na njen rojstni dan jo pokliči ob 00:00 samo zato da ji poveš da jo ljubiš.
Ostani buden z njo celi večer-ko je bolna.
Dovoli ji da nosi-tvoja oblačila.
Ko ji je dolgčas ali je žalostna-pojdi ven z njo.
Daj ji vedeti da ti je ona najpomembnejša.
Ko objokana teče proti tebi, prva stvar ki jo reči je: Koga je potrebno pretepsti?
Poljubi jo na dežju.
23. november 2016
u215961
u215961
...10.00. Imela sva samo še 15 minut, da prideva do vlaka in najdeva Matičev kovček. Komaj sva ga našla, gasilci so hitro pogasili. Škoda ni bila velika, nobenih žrtev, k sreči, ni bilo. Odhitela sva do železnice. Res, pa se je videlo, da so ljudje izven območja stavbe vedel kaj se dogaja.
24. november 2016
u215961
u215961
ANGLEŠKE MISLI
-Hate is something which motivates someone to do much greater things than love ever could. Love makes people dependant and ignorant. Hatred makes people focused (revenge) and help's them find strength (fury)
-Do what no one else is doing and talking about publicly, and you can bank a lot longer, with a lot less struggle.
SLOVENSKE MISLI
-Sreča ne izhaja iz posedovanja moči ali veljave, ampak je posledica odnosov z ljudmi, ki jih spoštujemo in jih imamo radi.
-Nihče na tem svetu ti ne more podariti svobode. Nihče ti ne more podariti denarja ali pravičnosti! Nič ne dobiš podarjeno! Vzameš si, kar ti pripada! Na svetu vedno obstaja prostor za človeka, ki ima moč!
ANGLEŠKI VERZI
-Look at the sky tonight, and notice that no matter what, I'm always this star bright in your heart
-PEOPLE: destroy what destroys you ME: *show them my scars* I tried but I can’t kill the monster
SLOVENSKI VERZI
-So dnevi, so leta in so pomladi, ko se imamo preprosto radi, so trenutki,
ko je treba na novo začeti in so ljudje, ki jih je treba preprosto objeti!
-Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinasa jo življenje.
24. november 2016
u215961
u215961
...10.00. Imela sva samo še 15 minut, da prideva do vlaka in najdeva Matičev kovček. Komaj sva ga našla, gasilci so hitro pogasili. Škoda ni bila velika, nobenih žrtev, k sreči, ni bilo. Odhitela sva do železnice. Res, pa se je videlo, da so ljudje izven območja stavbe vedeli kaj se dogaja. Ravno pravi čas sva prišla.
Vlak je ustavil in sva šla notri. Mislila sem, da bo veliko več ljudi. A jih ni bilo. Pravzaprav sva bila samo midva, voznik, stari par in poslovnež. Vozovnici sva plačala na vlaku. Bilo je prav smešno. Usedla sva se, jaz sem bila pri oknu.

Med vožnjo sva se zabavala. Pogovarjala ter gledala kako drevesa ter hiše bežijo iz okna.
24. november 2016
u215961
u215961
...10.00. Imela sva samo še 15 minut, da prideva do vlaka in najdeva Matičev kovček. Komaj sva ga našla, gasilci so hitro pogasili. Škoda ni bila velika, nobenih žrtev, k sreči, ni bilo. Odhitela sva do železnice. Res, pa se je videlo, da so ljudje izven območja stavbe vedeli kaj se dogaja. Ravno pravi čas sva prišla.
Vlak je ustavil in sva šla notri. Mislila sem, da bo veliko več ljudi. A jih ni bilo. Pravzaprav sva bila samo midva, voznik, stari par in poslovnež. Vozovnici sva plačala na vlaku. Bilo je prav smešno. Usedla sva se, jaz sem bila pri oknu.
Med vožnjo sva se zabavala, kot nikoli prej. Pogovarjala ter gledala kako drevesa ter hiše bežijo iz okna. Tokrat sva bila oba odkrita in dobre volje. Nisem si mislila da vožnja z vlakom pomeni toliko. Bila sem prav vesela...da sem odšla od doma. Zdaj lahko samo še upam, da me bo stric sprejel.
Bilo je zelo zabavno. Menim, da ima Sara kar prav o tem, da bo odšla. No, v bistvu je že odšla in zdaj ni poti več nazaj.
----Sara-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kar naenkrat je zazvonil telefon. Potniki so me očrnili s pogledom. Kaj pa jaz morem, če me nekdo kliče. Telefon sem dala potiho ter pogledala kdo kliče. Klica/a je....?
24. november 2016
u215961
u215961
...10.00. Imela sva samo še 15 minut, da prideva do vlaka in najdeva Matičev kovček. Komaj sva ga našla, gasilci so hitro pogasili požar. Škoda ni bila velika, nobenih žrtev, k sreči, ni bilo. Odhitela sva do železnice. Res, pa se je videlo, da so ljudje izven območja stavbe vedeli kaj se dogaja. Ravno pravi čas sva prišla.
Vlak je ustavil in sva šla vanj. Mislila sem, da bo veliko več ljudi. A jih ni bilo. Pravzaprav sva bila samo midva, voznik, stari par in poslovnež. Pravzaprav nevem, kdo je bila ta nazadnje omenjena oseba. Imel je aktovko ter prenosnik, zato sem mislila, da je poslovnež. Vozovnici sva plačala na vlaku. Bilo je prav smešno, ker nas je bilo tako malo v zelo velikem vlaku. Usedla sva se, jaz sem bila pri oknu.
Med vožnjo sva se zabavala, kot nikoli prej. Pogovarjala ter gledala kako drevesa ter hiše bežijo iz okna. Tokrat sva bila oba odkrita in dobre volje. Nisem si mislila da vožnja z vlakom pomeni toliko. Bila sem prav vesela...da sem odšla od doma. Zdaj lahko samo še upam, da me bo stric sprejel.
Bilo je zelo zabavno. Menim, da ima Sara kar prav o tem, da bo odšla. No, v bistvu je že odšla in zdaj ni poti več nazaj. Spoštujem njeno odločitev. Zaslišal sem zvonenje.
----Sara-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kar naenkrat je zazvonil telefon. Potniki so me očrnili s pogledom. Kaj pa jaz morem, če me nekdo kliče. Telefon sem dala potiho ter pogledala kdo kliče. Klica/a je....?
24. november 2016
u215961
u215961
...10.00. Imela sva samo še 15 minut, da prideva do vlaka in najdeva Matičev kovček. Komaj sva ga našla, gasilci so hitro pogasili požar. Škoda ni bila velika, nobenih žrtev, k sreči, ni bilo. Odhitela sva do železnice. Res, pa se je videlo, da so ljudje izven območja stavbe vedeli kaj se dogaja. Ravno pravi čas sva prišla.

Vlak je ustavil in sva šla vanj. Mislila sem, da bo veliko več ljudi. A jih ni bilo. Pravzaprav sva bila samo midva, voznik, stari par in poslovnež. Pravzaprav ne vem, kdo je bila ta nazadnje omenjena oseba. Imel je aktovko ter prenosnik, zato sem mislila, da je poslovnež. Vozovnici sva plačala na vlaku. Bilo je prav smešno, ker nas je bilo tako malo v zelo velikem vlaku. Usedla sva se, jaz sem bila pri oknu.
Bilo je zelo zabavno. Menim, da ima Sara kar prav o tem, da bo odšla. No, v bistvu je že odšla in zdaj ni poti več nazaj. Spoštujem njeno odločitev. Zaslišal sem zvonenje.
24. november 2016
u215961
u215961

Vlak je ustavil in sva šla vanj. Mislila sem, da bo veliko več ljudi. A jih ni bilo. Pravzaprav sva bila samo midva, voznik, stari par in poslovnež. Pravzaprav ne vem, kdo je bila ta nazadnje omenjena oseba. Imel je aktovko ter prenosnik, zato sem mislila, da je poslovnež. Vozovnici sva plačala na vlaku. Bilo je prav smešno, ker nas je bilo tako malo v zelo velikem vlaku. Usedla sva se, jaz sem bila pri oknu.
1. Kdo kliče?
2. Kaj se bo zgodilo?
3. Bo pot potekala mirno?
4. Vam je v redu, kako pišem? Ali imate kakšno pripombo?
2 nexta
24. november 2016
u215961
u215961
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃

✿ Hello, ιт'ѕ мe..

✿ мy ɴαмe ιѕ Sαrα,

✿ I'м very нαppy тodαy,

✿ I love popcorɴ αɴd wolғ,

✿ I prαcтιce αтнleтιcѕ,

✿ yoυ αlreαdy ĸɴow тнe rυleѕ ѕo тнαт ιт cαɴ ɴoт вe repeαтed...

✿ нowever, yoυ нαve тo тαĸe ιɴтo αccoυɴт.

✿ ѕpαмαɴje dovoljeɴo ιɴ vrαčαм 100/н

(če тeɢα ɴe rαzυмeš, pejт ɴα тrαɴѕlαтe...)

(clιcĸ*)

♥Čє ηєкσgα Ɩנυвιš zαяαɗι Ɩєρσтє, тσ ηι Ɩנυвєzєη, тσ נє žєƖנα. Čє ηєкσgα Ɩנυвιš zαяαɗι
ιηтєƖιgєηcє, тσ ηι Ɩנυвєzєη, тσ נє σвčυɗσναηנє. Čє ηєкσgα Ɩנυвιš zαяαɗι ɗєηαяנα,
тσ ηι Ɩנυвєzєη, тσ נє ιηтєяєѕ. Aмραк, čє ηєкσgα Ɩנυвιš ρα ηє νєš zαкαנ, ρσтєм נє
тσ Ɩנυвєzєη! ♥

(click*)
Sαмo zα dve ѕтvαrι veм, dα ѕтα ɴeѕĸoɴčɴι. Veѕolje ιɴ človešĸα ɴeυмɴoѕт. Pα zα
prvo ɴιѕeм preprιčαɴ. - Alвerт Eιɴѕтeιɴ

Bιlo мι je dolɢčαѕ ιɴ ѕeм мαlo rιѕαlα:

http://sketchtoy.com/67658349
http://sketchtoy.com/67659241

Mojι ɴαjljυвšι volĸcι ѕo:
✿ lili123456, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Tιм, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Tejα, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Elα, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Aɴej, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj

Če jιм ĸαj ɴαredιš, тe вo preтeplα мojα vojѕĸα ѕмαjlιjev!

Mojα oɢlαѕɴα deѕĸιcα:
✿ мojα тeмα:

http://www.igre123.com/forum/tema/new-york-boy-(neyorski-fant)/188516/

✿тeмe, ĸι ѕo vredɴe вrαɴjα:

http://www.igre123.com/forum/tema/vemo-da-nas-lahko-vidite!/188491/

http://www.igre123.com/forum/tema/on-the-horse./189869/

http://www.igre123.com/forum/tema/my-s-nd/189605/1

✿ če ѕι preвrαl мoj proғιl pα ɢα še ĸoмeɴтιrαj ѕpodαj

✿ ĸer ɴι ɴoвeɴ proғιl ɴeѕĸoɴčeɴ, ѕe вo тυdι тα ĸoɴčαl

✿ zαjeмι dιн zα 10 ѕeĸυɴd,

✿ 10 ѕeĸυɴd je poтeĸlo

SMILE EVERYDAY BECAUSE IS GOOD FORYOU

✿ υžιvαjтe vѕαĸ dαɴ poѕeвej, ĸoт dα je zαdɴjι <3

BYE-BYE

█║▌│║▌║█│║▌
© ORIGINAL PROFILE ®

24. november 2016
u215961
u215961
▃▃▃▃▃▃

✿ Hello, ιт'ѕ мe..

✿ мy ɴαмe ιѕ Sαrα,

✿ I'м very нαppy тodαy,

✿ I love popcorɴ αɴd wolғ,

✿ I prαcтιce αтнleтιcѕ,

✿ yoυ αlreαdy ĸɴow тнe rυleѕ ѕo тнαт ιт cαɴ ɴoт вe repeαтed...

✿ нowever, yoυ нαve тo тαĸe ιɴтo αccoυɴт.

✿ ѕpαмαɴje dovoljeɴo ιɴ vrαčαм 100/н

(če тeɢα ɴe rαzυмeš, pejт ɴα тrαɴѕlαтe...)

(clιcĸ*)

♥Čє ηєкσgα Ɩנυвιš zαяαɗι Ɩєρσтє, тσ ηι Ɩנυвєzєη, тσ נє žєƖנα. Čє ηєкσgα Ɩנυвιš zαяαɗι
ιηтєƖιgєηcє, тσ ηι Ɩנυвєzєη, тσ נє σвčυɗσναηנє. Čє ηєкσgα Ɩנυвιš zαяαɗι ɗєηαяנα,
тσ ηι Ɩנυвєzєη, тσ נє ιηтєяєѕ. Aмραк, čє ηєкσgα Ɩנυвιš ρα ηє νєš zαкαנ, ρσтєм נє
тσ Ɩנυвєzєη! ♥

Če ɴe veš, je jeѕeɴ мoj ɴαjljυвšι leтɴι čαѕ. Ker je ѕevedα тαĸrαт мoj rojѕтɴι dαɴ!
Sαмo zα dve ѕтvαrι veм, dα ѕтα ɴeѕĸoɴčɴι. Veѕolje ιɴ človešĸα ɴeυмɴoѕт. Pα zα
prvo ɴιѕeм preprιčαɴ. - Alвerт Eιɴѕтeιɴ

Bιlo мι je dolɢčαѕ ιɴ ѕeм мαlo rιѕαlα:

http://sketchtoy.com/67659241

Mojι ɴαjljυвšι volĸcι ѕo:
✿ lili123456, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Tιм, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Tejα, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Elα, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj
✿ Aɴej, rαdα тe ιмαм do ɴeвeѕ ιɴ ɴαzαj

Če jιм ĸαj ɴαredιš, тe вo preтeplα мojα vojѕĸα ѕмαjlιjev!

Mojα oɢlαѕɴα deѕĸιcα:
✿ мojα тeмα:

http://www.igre123.com/forum/tema/new-york-boy-(neyorski-fant)/188516/

✿тeмe, ĸι ѕo vredɴe вrαɴjα:

http://www.igre123.com/forum/tema/vemo-da-nas-lahko-vidite!/188491/

http://www.igre123.com/forum/tema/on-the-horse./189869/

http://www.igre123.com/forum/tema/my-s-nd/189605/1

✿ če ѕι preвrαl мoj proғιl pα ɢα še ĸoмeɴтιrαj ѕpodαj

✿ ĸer ɴι ɴoвeɴ proғιl ɴeѕĸoɴčeɴ, ѕe вo тυdι тα ĸoɴčαl, pα тυdι ĸer ιмαм ɴα voljo ѕαмo še 100 zɴαĸov

✿ zαjeмι dιн zα 10 ѕeĸυɴd,

✿ 10 ѕeĸυɴd je poтeĸlo

✿ υžιvαjтe vѕαĸ dαɴ poѕeвej, ĸoт dα je zαdɴjι <3

BYE-BYE

█║▌│║▌║█│║▌
© ORIGINAL PROFILE ®

24. november 2016
u215961
u215961
Klical je Jakob, to pa sem predvidevala. Seveda se nisem oglasila. ''Kdo je?''je vprašal Matic. ''Jakob..'' sem rekla in zavila z očmi. Matic pa:''Sej se ne boš oglasila?'' ''Seveda ne.'' sem rekla. Tako butastega vprašanja, ob takem trenutku, še nisem slišala. Šla sem od doma, kliče me brat, ki je grozen. Jaz pa se bom oglasila na njegov klic, zakaj fantje ne znajo razmišljati logično? Očitno je to preveč za njihove možgane. Stisnila sem se k Maticu. Bilo pa mi je res malo neprijetno, ker so vsak moj gib nadzorovali drugi potniki. Kaj je to kaj takega, če se stisnem, mi zvoni telefon ali kihnem? In stavim, da jih ni motilo. Mogoče tisto babico, ki je brala, v bistvu je spala na knjigi (x'd). Ustanimo pri bistvu.
Stisnila sem se k Maticu, ta pa me je poljub na lase. Bil je topel kot krušna peč. Malo pretiravam ali pa tudi veliko. Nakar pa so moje veke postale težke in se zaprle. Tema..Zbudila sem se, mislila sem da sem spala pol dneva. Zbudila sem se zaradi nenavadnega zvoka vlaka. Vrglo me je naprej, k sreči sem bila v Matičevem objemu.
25. november 2016
u215961
u215961
Klical je Jakob, to pa sem predvidevala. Seveda se nisem oglasila. ''Kdo je?''je vprašal Matic. ''Jakob..'' sem rekla in zavila z očmi. Matic pa:''Sej se ne boš oglasila?'' ''Seveda ne.'' sem rekla. Tako butastega vprašanja, ob takem trenutku, še nisem slišala. Šla sem od doma, kliče me brat, ki je grozen. Jaz pa se bom oglasila na njegov klic, zakaj fantje ne znajo razmišljati logično? Očitno je to preveč za njihove možgane. Stisnila sem se k Maticu. Bilo pa mi je res malo neprijetno, ker so vsak moj gib nadzorovali drugi potniki. Kaj je to kaj takega, če se stisnem, mi zvoni telefon ali kihnem? In stavim, da jih ni motilo. Mogoče tisto babico, ki je brala, v bistvu je spala na knjigi (x'd). Ustanimo pri bistvu.
Stisnila sem se k Maticu, ta pa me je poljub na lase. Bil je topel kot krušna peč. Malo pretiravam ali pa tudi veliko. Nakar pa so moje veke postale težke in se zaprle. Tema..Zbudila sem se, mislila sem da sem spala pol dneva. Zbudila sem se zaradi nenavadnega zvoka vlaka. Vrglo me je naprej, k sreči sem bila v Matičevem objemu. Nisem vedela kaj je bilo.
-----Matic-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Sara se je stisnila k meni. Vedel sem, da se v objrmu počuti varno.
25. november 2016
u215961
u215961
Stisnila sem se k Maticu, ta pa me je poljub na lase. Bil je topel kot krušna peč. Malo pretiravam ali pa tudi veliko. Nakar pa so moje veke postale težke in se zaprle. Tema..Zbudila sem se, mislila sem da sem spala pol dneva. Zbudila sem se zaradi nenavadnega zvoka vlaka. Vrglo me je naprej, k sreči sem bila v Matičevem objemu. Nisem vedela kaj je bilo.
-----Matic-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Sara se je stisnila k meni. Vedel sem, da se v objemu počuti varno. Potem pa je nekaj zacvililo in nas vrglo naprej. Po zvočniku smo zaslišali govorjenje...
25. november 2016
u215961
u215961
Next je posvečen mojemu predragemu svinčniku, odvisna sem od svinčnika. Skus pišem z njim, če še neveste, da lahko izguba svinčnika pripelje do smrti. Ste pač zdej izvedeli, da je to res.
Sara se je stisnila k meni. Vedel sem, da se v objemu počuti varno. Potem pa je nekaj zacvililo in nas vrglo naprej. Po zvočniku smo zaslišali govorjenje...
1. Zdej bodo nexti malo krajši.
2. Kaj se bo zgodilo?
3. Kaj je z vlakom?
4. Kaj hoče voznik sporočiti potnikom?
5. Vam je všeč?
4 nexti
25. november 2016
u215961
u215961
..., ki pa je pravilo takole:''Ostanite mirni in se pripnite z varnostnimi pasovi. Brez panike, gre samo za tehnične napake. Ne premikajte se..'' Jaz sem se še bolj stisnila k Maticu. Svojo glavo sem zakopala v njegovo telo. Seveda ne dobesedno. Dišal je po milu, fantu in sreči. Če ne bi bili prisotni drugi, ga bi zagotovo poljubila in..., a ga nisem. Spet smo zaslišali zvok:''Prosimo vzemite vse stvari, ki ste jih imeli samo in odidite skozi zasilna vrata.'' Nismo imeli pojma kaj se dogaja.
Nemudoma smo zapustili vagon. Ugotovila sem, da smo bili ne daleč stran od železniške postaje. Ampak na tabli ni pisalo Mendoza (mesto v katerem je živel Sarin stric). Pisalo je Godoy Cruz (mesto blizu Mendoze). Vse je bilo čudno. Nakar se mi je zavrtelo in sem padla v znak, na nekaj trdega.
Ko sem spet odprla oči sem ležala na tleh, s položeno odejo. Ob meni je klečal poslovnež in držal za mojo roko ter gledal na uro. ''V redu je, najbrž je samo omedlela.'' je rekel poslovnež. Ugotovila sem, da je zdravnik. Dvignila sem se v sedeči položaj. Matic me je gledala s sinje modrimi očmi in vprašal: ''Je vse okey? Si dobro?'' Prikimala sem. Še enkrat sem pogledala na okoli. Motila sem se, na znaku je pisalo Mendoza. Najbrž je bil to samo privid.
26. november 2016
u215961
u215961
..., ki pa je pravilo takole:''Ostanite mirni in se pripnite z varnostnimi pasovi. Brez panike, gre samo za tehnične napake. Ne premikajte se..'' Jaz sem se še bolj stisnila k Maticu. Svojo glavo sem zakopala v njegovo telo. Seveda ne dobesedno. Dišal je po milu, fantu in sreči. Če ne bi bili prisotni drugi, ga bi zagotovo poljubila in..., a ga nisem. Spet smo zaslišali zvok:''Prosimo vzemite vse stvari, ki ste jih imeli samo in odidite skozi zasilna vrata.'' Nismo imeli pojma kaj se dogaja.
Nemudoma smo zapustili vagon. Ugotovila sem, da smo bili ne daleč stran od železniške postaje. Ampak na tabli ni pisalo Mendoza (mesto v katerem je živel Sarin stric). Pisalo je Godoy Cruz (mesto blizu Mendoze). Vse je bilo čudno. Nakar se mi je zavrtelo in sem padla v znak, na nekaj trdega.
Ko sem spet odprla oči sem ležala na tleh, s položeno odejo. Ob meni je klečal poslovnež in držal za mojo roko ter gledal na uro. ''V redu je, najbrž je samo omedlela.'' je rekel poslovnež. Ugotovila sem, da je zdravnik. Dvignila sem se v sedeči položaj. Matic me je gledala s sinje modrimi očmi in vprašal: ''Je vse okey? Si dobro?'' Prikimala sem. Še enkrat sem pogledala na okoli. Motila sem se, na znaku je pisalo Mendoza. Najbrž je bil to samo privid.
Kaj se bo zgodilo?
Vam je všeč?
Se vam zdi zgodba dolgočasna?
3 nexti
26. november 2016
u215961
u215961
26. november 2016
u215961
u215961
Hvala za nexte.
27. november 2016
u215961
u215961
Hvala za nexte.
Res pa me je malo že skrbelo. Malo čudno je, da se mi to kar tako zgodi, iz nenada. Ah, saj ni nič takega. Gotovo je zaradi vseh skrbi, sem si mislila. Matic me je prijel za roko ter privzdignil, da sem vstala. Rekel je:''Pridi, greva. Tukaj ne rabiva nič več iskati..'' Bil je čisto drugačen, seveda govorim o Maticu. Prijel je kovčke in hodil proti postaji. Jaz sem zgrabila svoje in stekla za njim. ''Kaj pa ti je? Si v redu?'' sem ga vprašala. ''Nič ni..'' je rekel odrezavo. Pospešil je korak. Roko sem dala na njegovo ramo in ga obrnila ter pogledala v oči. Nekaj je skrival. ''Kaj je?'' nisem odnehala. ''Nič..ni. Ne skrbi.'' je rekel, s pomirjajočim glasom. Ampak to me ni pomirilo, samo delala sem se kot, da me je. ''Na kateri ulici živi tvoj stric
27. november 2016
u215961
u215961
Hvala za nexte.
Res pa me je malo že skrbelo. Malo čudno je, da se mi to kar tako zgodi, iz nenada. Ah, saj ni nič takega. Gotovo je zaradi vseh skrbi, sem si mislila. Matic me je prijel za roko ter privzdignil, da sem vstala. Rekel je:''Pridi, greva. Tukaj ne rabiva nič več iskati..'' Bil je čisto drugačen, seveda govorim o Maticu. Prijel je kovčke in hodil proti postaji. Jaz sem zgrabila svoje in stekla za njim. ''Kaj pa ti je? Si v redu?'' sem ga vprašala. ''Nič ni..'' je rekel odrezavo. Pospešil je korak. Roko sem dala na njegovo ramo in ga obrnila ter pogledala v oči. Nekaj je skrival. ''Kaj je?'' nisem odnehala. ''Nič..ni. Ne skrbi.'' je rekel, s pomirjajočim glasom. Ampak to me ni pomirilo, samo delala sem se kot, da me je. ''Na kateri ulici živi tvoj stric?'' je vprašal. ''Sentiago del Estero,'' sem zamomljala ter dodala ''do tam je še 20 kilometrov,''
27. november 2016
u215961
u215961
LE DVE BESEDI
27. november 2016
u215961
u215961
Hvala za nexte.
Res pa me je malo že skrbelo. Malo čudno je, da se mi to kar tako zgodi, iz nenada. Ah, saj ni nič takega. Gotovo je zaradi vseh skrbi, sem si mislila. Matic me je prijel za roko ter privzdignil, da sem vstala. Rekel je:''Pridi, greva. Tukaj ne rabiva nič več iskati..'' Bil je čisto drugačen, seveda govorim o Maticu. Prijel je kovčke in hodil proti postaji. Jaz sem zgrabila svoje in stekla za njim. ''Kaj pa ti je? Si v redu?'' sem ga vprašala. ''Nič ni..'' je rekel odrezavo. Pospešil je korak. Roko sem dala na njegovo ramo in ga obrnila ter pogledala v oči. Nekaj je skrival. ''Kaj je?'' nisem odnehala. ''Nič..ni. Ne skrbi.'' je rekel, s pomirjajočim glasom. Ampak to me ni pomirilo, samo delala sem se kot, da me je. ''Na kateri ulici živi tvoj stric?'' je vprašal. ''Sentiago del Estero,'' sem zamomljala ter dodala ''do tam je še 20 kilometrov,'' Najin načrt je bil, da si bova izposodila avto. Matic je znal voziti avto in imel je šoferskega.
3 nexti
Žal mi je ker je kratek.
1.Zakaj je bil Matic tak, kot, da bi nekaj prekrival?
2. Kaj je hotel (Matic)?
3. Vam je všeč?
27. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg