Forum
u211126
u211126
Da razjasnimo! Ta tema je zamene, da vidm kok pridejo slike, nexti od zgodbic ipd. Ne pište mi po tej temi!!!!!

Papa!!
16. julij 2016
u211126
u211126
♥Heiii
♥Sm Dala- zalubleni dinozaur (če še kdo nwe)
♥Mam fanfiction, če te zanima- check<33
♥Uzami mi kar čš, sm Mašo mi pust♥ #jedinaljubav

♥Ed Sheeran, fuzbal, John Green, The fault in our stars, Coffe.♥
♥Othr dinosaurss:
-Lannaa♡
-Tinaaa♡
16. julij 2016
u211126
u211126
1.
Noge so se mi tresle. Nisem imela poguma da bi ga pogledala. Njegova smrt me je preveč bolela. Nikdar me nišče ni razumel, razen mojega dedka. Edini me je sprejemal takšno kot sem, odmaknjeno, zasanjano in nepredvidljivo. Odpravili smo se s pokopališča. Vožnja se mi je zdela kot vožnja v prazno. Kot da se ne peljemo domov. In tudi v hiši sem se počutila kakor da nisem doma. Brez njega je bilo vse drugače. Edino uteho sem našla v glasbi, ki je bila moj smisel za življenje. Edova glasba, ki sva jo poslušala skupaj z dedkom. Oči so se mi spet napolnile z solzami, ko je v sobo vstopila mami. "Oh, Skyler. Poslušaj me. Potrebuješ hobi." Pod posteljo je poiskala moj prenosnik in se z njim vred sesedla na posteljo. Pogled se mi je le za hip ustavil na dolgem seznamu aktivnosti, ki se je meni zdel bolj kot Mučilni seznam za najstnike ki bi radi samo sedeli doma in gledali v strop. Vedela sem, da bi se Ed strinjal z mano. Mama je med pregledovanjem možnosti zopet začela: "Skyler, vem, da se ti je nerodno pokazati pred vrstniki (dejansko je rekla vrstniki... Ughh moja mami je takooo zastarela) s tvojim slušnim aparatom, ampak moraš ga nositi. In, ah, ta tvoj Ed. Saj veš, da brez aparata ne bi mogla poslušati njegove glasbe. Zdaj pa k poslu." Drsela je gor in dol po mučilnem seznamu in me prisilila na vpis v art delavnico. Ona dejansko misli da sem full nadarjena, ker mi je v mali šoli uspelo narediti povprečno hiško iz gline. Ampak ne; dejansko sem bila umetnica. Moje skice Eda, črke E in naslove ter besedila sem imela lično zložena, okrašena in pospravljena. Ampak mami jih ni videla saj sem jih imela še predobro skrita. Well, odločila sem se, da poslušam mami in se vpišem v art club.

PRIJAVNICA:
Ime: Skyler DooLittle
Art področje: risanje s svinčnikom
Zakaj se prijavljaš?

Odgovora na to vprašanje nisem imela. Seveda ne morem napisati, da me je v sodelovanje prisilila mama. Na koncu sem napisala najbolj beden možen odgovor:

"Ker imam rada umetnost."
18. julij 2016
u211126
u211126

18. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg