Forum
no, nekater že wete d bom nowo zgodbico pisala...ta se bo šla o 1 dekletu, ki živi u bogati družini, z zelo strogimi starši, in nima prijateljev. stara je 14, in hodi v 9 razred OŠ, ker bo to leto valeta...si bo kmalu morala najti spremljevalca, kar bo težko, nadarjena pa je tudi za petje in ples. A ta talent njena starša zastirata, ker se jima zdi to ceneno, da ima dovolj denarja za celo življenje ona pa sanjari samo, o tem...

A NEI NAPIŠEM?!

dam al ne?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. januar 2011
ok grem zele....
08. januar 2011
u34611
u34611
nextttttt
08. januar 2011
driiiiiiiiiiiiiiin driiiiiiiiiiiiiiiiiiin prebudi me šolski zvonec...končno konec te butaste slovke. -.- grem ven, use sošolke skupaj hodijo, in se smejijo, mene pa nikoli ne spustijo no3 v njihovo družbo, nevem zakai,....a zaradi tega, ker sem najbogatejša na šoli? ali zato, ker nimam fanta...a zato, ker nisem najlepša, in imam nekaj kilogremov preveč? nevem kai jih odbija od mene....use sošolke so suhe, lepe so skoraj use emo...čepraou jaz nebi bila emo za noben denar sveta. vse imajo fanta...tako, da je cel razred poparčkan, celo piflar iz našega razreda ima punco, torej kaj je narobe z menoj?!! to me razzaložsti usak dan. niti najboljše prijateljice nimam, nobenemu se ne mroem zaupati...ZAKAJ?! na zemlji na tem živem svetu me ohranja petje. in ples...to sta moja hobija, ki mi zauzameta cel dan....in se z veseljem ukvarjam s tem...a mama ibn oče tega ne preneseta, na srečo jih ni skoraj nikoli doma...na srečo...
seveda sem tudi zaljublena... v so sošolca..iz 9.b jaz sm 9.a on je tako lep...vanj sem zaljublena že skoraj 1 leto...to ni normalno...wedno mi zadrhti srce in mehke noge imam ko samo pomislim nanj...
NEXŠT?
08. januar 2011
u34611
u34611
nexttttttt
08. januar 2011
DALA BOM BOLJ REALISTIČNE SLIKE NE BOJO SAMI EMOTI
08. januar 2011

JST GOR

sošolci in sošolke

tim (fant v katerega sem zaljublena)

08. januar 2011
2. del
¸¸¸¸¸¸¸¸¸~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
naslednjo uro imamo matematiko, in sem v 3. skupi (tu so najbolj pametni, ki jim matematika gre) tu, se tudi tiim...ooh..kako sem zaljubljena vanj,..ok dosti s temi bedarijami, prišel je v razred, s tistim popolnim svetrom s kapuco, in skejtom v torbi, in tiste njegove kauboojke..use na njem je pefect! kako lahko človek rodi kai tako popolnega?!! se usede blizu mene, samo tisto, kjer hodiš je bilo med nama...to je tako perfektno, kar voham ga..welikokrat sem mu pomagala, pri matematiki seveda.
u učilnico je prišla učitelca...
spet tista snov, vse sem obvladala z levim nožnim mezincem xĐ, med računanjem, sem si prepevevala, ono pesem: I just had sex and it's feel so good....
usi so utihnili, pogledala sem gor, in usi so se zasmejali
učiteljica: Kaja (tako mi je pač iime) saj lepo poješ, ampak prosim ne med poukom.
zardim pogledam proti Timu in tudi on me pogleda ter se mi zareži, češ kaj sem naredila, še bolj osramočeno se spet zatopim v rčune...
konec ure pa je bil malo drugačen od navadnega
c
c
c
c
NEXŠT?
08. januar 2011
u34333
u34333
next
08. januar 2011
u34611
u34611
nexttttttt
08. januar 2011
neeext !
08. januar 2011
woooowww...matr ws je
08. januar 2011
u34333
u34333
nexti
08. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. januar 2011
hahahaha....o leputice...itak d nextam .D
09. januar 2011
kot sem rekla, je biu konec ure malo drugačen od drugačnega takole:
zazvoni zvonec, ustanem da bi pospravila u torbo, a vame prileti neka torba, pogledam gor, in opazim da me je ponesreči Tim s torbo v glavo, pogledam ga in rečem: AUUAA tu j pa bulel...
Tim: jah ok nooo, naslednič pa pazi mater -.- , nism ti jst kriu
jst: ja okej.. nooo..matr pizda -.-
Tim: pa naslednjič ne poj med klassam, kr ful fušaš
jst: brigi se zase debil, in mu eno primežem (klofuto)
Tim: aua mater, ti nisi nurmalna... pmau ušeč si mi bla, zei p tkole, prasica -.-
jst: pa ok, ti p men sploh nisi, tko d škoda kei
Tim: ja kako me p pol gledaš, kr slačiš me z učkami
jst: hahah, kdu bi p tebe
Tim:
09. januar 2011
u34333
u34333
next
10. januar 2011
neeeext
10. januar 2011
nexxti
10. januar 2011
u34611
u34611
nextttttttt
10. januar 2011
ewo:
3.DEL
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tim: jah meni se je tako zdelo, sorry če me nisi -pogelda v tla
Jst: ja zaka se p zei tak žalostno vedeš?
Tim: jst žalostno?!!!!!!! ahahha, se widi d si budala, sei ni čudno d te nuben ne mara
jst: hahhaha zlo si smešen -.-'
grem v svojo učilnico, ter se usedem na stol. Zraven mene nihče nikoli ne sedi. Samo tukaj, pri zgodovini, zraven mene sedi Žan, tooo, je en piflar, ki je res piflar ..skoz se use uči na pamet, pol k je pa prašan pa nč ne zna.
spet si začnem prepevati, ker so usi zunaj na hodniku, jaz pa nimam prave družbe da bi se lahk oSPLOH s kom družila =(...prepevam si od Cascade-Everytime we touch. Kai bi dala, da bi sploh dubila fanta..mojega PRVEGA FANTA. use druge majo fanta... in to me moti...še posebej Tim, njega ljubim tak močno, ampak wem, da me nikoli ne bo mel, ne jaz njega Đ: wem da je zaljubljen v drugo, ki je precej-ampak res ogromno boljša od mene. in spet zgoodoooviiinaaa....med to uro, Žan celo spregovori z menoj, čeprav ne morem reči, da je grd, ampak je piflar in takšnih ne maram...a danes, se mi je pokazal v čisto drugačni luči =)...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
NeXt?!
11. januar 2011
u34611
u34611
nexttttttttttt
11. januar 2011
u34333
u34333
next
11. januar 2011
nextii
11. januar 2011
pridna pupa tudi ti biti ^^
neeeext
iLy < 3
11. januar 2011
nejči, zaka pa pridna pupa?
I love you too < 3
12. januar 2011
učitelj nam začne razlagati o eni bedni snovi, takrat pa me Žan praša...: Ei Kajč, a maš ti dons kei cajta, d bi mi mau pomagala pri učeji?
jst: hmmm...a nis ti pflr...tko po asku?
Žan: ne nism, jst take ucene duowam zarad prfoksu, in nism piflr čprou mam same 5kee..
jst: ahaaa ok, kje kdaj?
Žan: hmm....a boš res?
jst: ja re sjaa...č ti hočš
Žan: lei, pr en duba, ub 17:20 ok??
jst: ja itak, se widma takrt
Žan: in ka zei ta prfoks razlaga?
in sm mu mogla tete snovi razlužit -.- tiste podrobnosti 2. svetoune vojne ki smo jih jemali....brezveze vam povem, če slučajno še niste u 9 klassu.
končno konec ure,...
(ne morm welik, kr grem zele na basket....baaaaay)
12. januar 2011
pridna pupa zato, ker si nextala (A)
xD
neeeeeeeeeeeeeeext
12. januar 2011
u34333
u34333
next
12. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg