Forum
Sem Ana. Osamljeno najstniško dekle. Nisem priljubljena, bolj sem popluvana. Pomojem je še šoljska plesen v prhah bolj popularna... no nevem ampak pomojem je. Pojdimo k bistvu zgodbe. In bistvo zgodbe je.... to da NIsem popularna. Ampak tudi naj popularniški so, in na tej šoli je to McMacenzia. Ja mogoče mislite da je McKenzie ampak ni. So zelo premožna družina ki živi v ogromni hiši z 156 okni(šla sm jih štet za Helowin) in z 67 služabniki. Ima zelo lepo in fino garderobo z oblekami priznanih znamk. Misli da je dobra slikarka, a se moti! Lani sm jo z 46 glasovi premagala z tole slikco:

Njena pa je bila ta:

To sem pa jaz:

Rabim dva neksta
08. december 2016
Res judo narisan hah
09. december 2016
u216558
u216558
Next
17. april 2017
Next
17. april 2017
Poglavje 2
Jutr!!!!... al pa dons, bom vidla!!!!!!!!!
17. april 2017
Jaz sem začel risat pri 50 .ih letih in nisem objavljal slik sploh ti ni treba razmišljat o priljubljenosti in o popularnosti ...samo bodi srečna in zadovoljna z seboj sicer tvoja slikca je lepa in morda bolj avtentična bolj kot tista druga ....pazi nase in bodi srečna....čao
17. april 2017
Darko100 wtf to je zgodba ki jo piše ne pa kar se njej v resnici dogaja!!!!!
02. maj 2017
Next
02. maj 2017
Next
02. maj 2017
Next
02. maj 2017
Next zdele in PS pisala bom kot dnevnik

31.3.
Ko sem se zjutraj zbudila sem se najprej oblekla in umila in odšla dol pojesti zajtrk, ki mi ga je, kot ponavadi, mama pripravila vsako jutro. Danes so bile moje najljubše palačinke z nutelo.
Napoti v šolo sem poslušala petje ptic ki so letele nad mano. Za trenutek sem bila v mojem svetu. V svetu kjer ni bilo tečne McMacenzije... grr že ob misli na njo mi postane slabo. Njene ustnice premazene z 15 slojin LipGlossa. Trepalnice ki komaj stojijo pokonci od teže njene maskare. In nasploh njen obraz s prevodnikeč pudra. In njene obl... Nemorem dokončati, preveč se mi gnusi. Pa seeno. Moram jo prenašati. Vsak dan. Vse mesec. Ampak samo še 2 leti da se srednja šola konča. Razen če bo šla na gimnazijo. Hodila sem po hodniku in se zaletela v McMacenzijo. Njen parfum me je omamil in padla sem po tleh. Fant v katerega sem zaljubljena me je prišel oživljat. Usta na usta.
Samo hecam se! Bilo je tako.
Zaletela sem se v McMacenzijo, in njene knjige so padle po tleh. Zavpila je da so se omarice tresle: Takoj poberi te knjige. Pokleknila sem in hotela pobrati eno od njenih dragih knjig. Ampak še preden sem jo zgrabila je rekla: Ne! Ti si preveč ogabna, da bi se dotikala mojih knjig! Iz žepa je potegnila plastični rokavici in nadeljevala: Na, gnusoba, s tem pomeri!
Oči so se mi napolnile s solzami in stekla sem stran.

Next? Pohvale? Kritike?
+Kam sem stekla?
31. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg