Forum
u52162
u52162
živjo mislm hi!!!*

kdor bere to zgodbo o meni je lahk zlo osamlen in jezen...no moja zgodba govori kao o meni in upam,da vam bo zanimiva...*

vse se je začel ko sta se moja mat in oči ločila mislna sm da se mi je podru svet kr ni potem bilo nič več toku kot je bilo.moja mami me je dobesedno prisilila,da grem živet k njej...res da mi plačuje šolnino ampak jaz rabim od nje le ljubezen ona pa mi je govorila le kaj moram nardit drgni drgni tla je bilo od nje slišati ko mi je govorila,da naj se sveti ko bi bila tla iz porcelana.ko neham čistit grem u svojo sobo ki je samotna.,no ampak u šoli mi je bolše imam 0 cela 0 prijateljev zaradi moje matere ki jih odganja od mene...*no to je use aia in še nekaj očeta na videz ali po glasu ne bi prepoznala saj mi ga je tako povedano izbrisala iz spomina...

ime pa mi je:lily,...sama sebe kličem osamljena!!!*

jaz lily:

moja mami:

next?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. julij 2011
u52162
u52162
nextam jutr
14. julij 2011
u52162
u52162
očka se spominjam kakor sm že povedala zelo bežno ne vidim ga dobro u svojm spominu ampak vem da je del njega in mojega srca in nameravam ga poiskati in zaživeti z nim in iti stran od te grozne matere al kakorkoli že...no danes pa lahko preidemo na bolj veselo novico kajti danes sm dobila in spoznala novo prijateljico ime ji je linda in ful kul GiRŁ sve zlo dobre prjatlce saj kr naprej neprestano klepetave po facebooku no in u glavnm nej vam opišm dogodek koku sm jo spoznala:

l:linda j:jst

l:oiii nekaj te moram uprašat...
j:oiii kaj le saj sm le navadnu dekle,ki je osamljeno in bi rabilo eno ful kul prjatlco 4ever!*
l:ja ravno to te hočm uprašat bi bla moja prjatlca 4ever???*kr jst tud ful osamljena in mislm d s tud ti.
j;ja!z veseljam bi bla tvoja prjatlca 4ever čeprou te še ne spoznam ampak imaš fb???
l:ja imam zakaj?*
j:ja zatu da se bove po njem še bol spoznale in te reči in jutr lahk za malco sedive skupi!*
l:ja O.K. in ob osme bod na fb-ju in se vidve jutr pr fizki!!!*
j:čau se slišve ob osme na fb-ju!!!*

ko pridem domov me mama začudeno pogleda kr sm zlo vesela in ponavadi nism ravno vesela pa me useno spet zasuje z enim in istim uprašanjem no dns so bli pa mau drgačni ampak ne dost!!!

m:mami j:jst

m: (vsakdanja uprašanja):
zakaj si tko vesela/potrta?
slaba/dobra ocena? in bla,bla,bla...

no povedala sm ji u bistvu sm se ji prvič zlagala OMG prvič imam tolk poguma da ji lahk lažm YES!!!***
rekla sm ji:mami ni slabe ocene pravzaprav sm dobila odlično matematiko s vsemi možnimi odstotki in zato sm tko vesela kr sm jo prvič tko dobr pisala pa še zarad tega kr matematika mi dela kr nekaj lukenj u glav in mi gre kr slabu matematka...

ona pa me again nadere kt d sm gluha:

aha,..No sedaj pa mi ZGINI u svojo sobo in naj se sveti kot da je iz ŠKATLICE jutri pa te čaka NAPOREN dan ker bom te tepla z BIČEM DA SE BOŠ NAUČILA KAJ SPOŠTOVANJA...

samo pogledam in hitro stečem gor...vsa sm u solzah ker to lekcijo sm že doživela in imam še vedno veliko ran,...grem na računalnik sobe se mi ne da pospravt in nekdo me klikne na fb-ju videla sm da je to linda in začneve se pogovarjat po kameri kr tipkat se nama ne da no pove mi da ima doma japonskega špica jaz pa ji povem da imam doma dve čivavi...

to je linda:

to je njen kuža kiki:

to pa sta moji čivavi moja mišo in liza:

14. julij 2011
u52162
u52162
next???
14. julij 2011
jaaa !
14. julij 2011
u52162
u52162