Forum
u24979
u24979
bom kr začela .. pol pa sami odločtee al nej pišem al pa ne XD

Hei !!...
zaenkrat se bom sam opisala ...
ime mi je Ines ... sem upisana na eno šolo ki je zloo stroga pa bolj za take revne. Moja želja je da bi bila na kakšni drugi šolii . Jaz nimam BFF saj me na šoli nihče ne mara .Vsi ki hodijo na to šolo so bogati in razvajeni. Samo jaz nisem bogata. Vsi mi nagajajo, celo punce se mi smejijo. Vsak dan se bojim iti v šolo. (Razn v soboto in nedeljo seveda) Imam zelo strogo učiteljico. Najbolj sovražim Tilena. On me zmeraj zmerja z grdimi besedami...Pravi da sem grda. Ali se vam zdim grda?

Vseeno sem zelooo nasmejana punca. Stara sem 12 let .
GLASUJ ...

ali nej napišem al ne??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. oktober 2010
u24979
u24979
ma nej uam bo nadaljujem
05. oktober 2010
u28575
u28575
Dej!
05. oktober 2010
u24979
u24979
No ok.

Bom kr začela. (Kar vam pri opisu nism povedala bom pač povedala umes)
Danes je petek, ravno prišla sem iz šole. Groza ! Polomija !
Moja mama Teja me je zjutraj peljala v šolo, imela sem mobitel saj mi je mama rekla da naj ga nujno vzamem. (Moj mama in oče sta krušna starša, povem pozneje.
Ko sem prišla, je bila prvo uro matematika. Ravno sem povedala rezultat, popolnoma nepravilen, mi je začel zvonit mobitel ! Učiteljica me je takoj poslala ven na hodnik, da je mobitele PREPOVEDANO nositi v šolo. (To je res, ampak je bilo nujno da sem ga nesla, da sem po šoli poklicala mojo mamo, da bi vedela da je vse uredu, saj zadnjič ko sem šla peš so me pretepli sošolci zakaj sem grda blablabla.. ) No mama pa mora tudi podpisati v moji beležki. Samo zaradi mobija ?!
No kar je od krušnih staršev.. Moja prava starša sta mi umrla v prometni nesreči ko sem bila majhna. Moj brat Aleš ki je star 16 let se še zmeraj spominja, jaz se ne. Zmeraj se zjokam ko pomislim na niju.
Podrobnosti povem drugič.
To je moj brat Aleš:

podoben je mojemu učetu .
Več pozneje.
05. oktober 2010
u24979
u24979
Pišeeeem naprej al ne >.< ?
05. oktober 2010
u24979
u24979
OK prekinm !
11. oktober 2010
u24979
u24979
napisala vam bom še 3. zgodbo pa če uam nebo ueč ušeč ne pišem nobene zgodbe ueč
11. oktober 2010
u28575
u28575
Dej next!
15. oktober 2010
next js sm zej začela brat pa je cool dei nextiiiiiiiiiiiiiiiii
15. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg