Forum
u162202
u162202
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Zaprla sem oči, globoko vdihnila. Mami me je držala za roke. Že samo, ko sem zaprla oči sem videla NJO. Ta obraz, ki me že od 7 leta plaši. Glasno sem zakričala. Mami je vstala in jasno izgovorila besede, ki jih nisem hotela slišati. "Dokončno je. Selimo se!"
Že tako ali pa tako bi se mogoče selili, ker je mama dobila boljšo službo in bo "lahko" preživela več časa z mano. Je pomočnica glavnega kuharja v ugledni restavraciji. Tako ali pa tako je ni nič doma. Nova služba bo spremenila samo to, da bo postala glavna kuharica in da bo še manj doma z mano. Ah. Ne obremenjujem se več z tem. Rada sem sama. Ali pač?
Če vas mogoče zanima sem Megan Alison Damon, glavna oseba v moji zgodbi. To nebo ena izmed tistih zgodb, ko so vsi fantje zaljubjeni vame in da imam eno sovražnico z katero nakoncu postanek najboljša prijateljica. Nazadnje, ko sem preverila ni bil noben "madly in love with me" in na naši šoli sem še kar priljubjena. No saj veste... Priljubljena v normalnih količinah. Držim se v ožjem krogu prijateljev. Če ste mogoče opazili nisem napisala "najboljših" prjateljev, ker smo samo prijatelji. Nimam fanta. Logično. Še vedno nisem imela svojega prvega poljuba. Za zjokat. Tako ali pa tako mi je vseeno za fante. Mogoče. Ah, saj nevem kaj hočem.
Stara sem 14. Če imaš matematiko vsaj 2 lahko izračunaš, da sem v 9 razedu. Rojstni dan imam, ugani na kateri dan. Ja, na dan, ko se hodi okoli po sladkarije, preoblečen v čarovnice in podobno. Rojstni dan imam na noč čarovnic. Ne nimam nobenih čarobnih moči, če vas to zanima. Sem že poskusila. Če bi si lahko izbrala katero koli čarobno moč bi bila, da bi si lahko pričala vse vrste pic in krofov. Yeah i'm that kind of girls.
Najbolj, kar bom pogrešala tukaj v svojem najljubšem kraju na svetu je mir. In pa seveda zavetišče. Tja sem prihajala skoraj cel dan. Obožujem kužke. No i'm not a cat person. Vseeno mi je ali je rodovniški, čistokrvni ali pa mešanček važno, da je glasna kosmata kepa na štirih nogah, ki te je najbolj vesel, ko prideš domov. Prijatelj, ki te nasmeje vedno, ko misliš, da je to tvoj zadnji dan na zemlji. To je moja največja želja. Želim si dobiti psa. Veseli pa me tudi igranje bobnov. Ne kitare, ne klavirja ampak bobnov. Igram jih že od 7 leta in moram se pohvaliti gre mi kar dobro. Igram v bljižni glasbeni šoli, kjer imam 2 prijateljci. Njima lahko zaupam vse, ker se poznamo že zelo dolgo. Vse igramo bobne, kar je najbolši del. Njiju bom najbolj pogrešala.
Živim v Philadelphii selimo pa se v Miami. Večina bi se takoj odpravila. Sploh nebi razžišljala ali naj gre ali ne, ampak jaz, ki imam vse veselje tukaj v Philadelphii... Ampak moramo se preseliti. Zaradi mene in zaradi mame. Ah ja nisem povedala. Sem ednika. Ne nimam mlajšega nadležnega bratca, ki vsako jutro priteče v mojo sobo in skače po meni. Edinka sem, ker mama ne more imeti več otrok, moj oči pa sploh nvem kje je. Mama ne govori o njem, ker pravi, da naju je zapustil, ko sem imela 3 leta. Pravi, da tako ali pa tako ni bil zrel za otroka. But i need a king in my life.
✧ Yeah, that's me, Megan Alison Damon.

✧ That's my perfect mommy. *-*

All you have to do, to join this super-duper- crazy ride you just next to write "neext" in the comments beautiful.:3
Upam, da am je všeč. Prosim, da še mal pglašujete <3 HVala vam zlate ste :* <3
Za naslednji next, rabim vsaj 10 nextov bejbike <3
Lubčke od Zalee <3
25. oktober 2014
u181237
u181237
next*-*
25. oktober 2014
u146160
u146160
NJEKST FAST FAST!
25. oktober 2014