Forum
Helloo ! everyone !

Ker so se poletne počitnice začele in ker vreme ni takšno kot bi moralo biti ( poletno - vroče ) , in ker bom počasi odšla na morje in ne vem ali bom imela internet bom imela veliko prostega časa za pisanje. Tako sem se odločila pa malo pobrskam po spominu in sem se spomnila nekakšne ideje, o čem in kako bi lahko pisala. Ker smo obdani z internetom in nekako odvisni od njega sem se odločila, da bo nekakšno ''glavno'' vlogo v tej zgodbici igral internet - Twitter. Ta zgodbica bo nekakšna fanfiction zgodbica, a ne bo takšna kot druge ( se famus oseba in ''navadno'' dekle zaljubi, se nekaj zgodi, sta nazaj skupaj, in potem živita happy ever after - večinoma se tako konča ), konec bo odprt, same/sami boste ustvarili konec. Upam, da vam bo zgodbica ušeč, da jo boste prebrali, ji dali možnost. prosim tudi priložnost za sebe. kritike so dobrodošle, prav tako pohvala. zmerjanje pa žal ne .
ker so počitnice dolge mislim da ena zgodbica več ne bo odveč Tukaj je prvi del,
TEll what ya think, MERCI lov ya all <3
ORDINARY LIFE AND COMPLICATED LOVE

*Twitter*

NiallOfficial
Guys how r ya today ? Feeling relaxed ! I'm thinking 'bout twitcam ?

Reetweet Favorite Replay
_________________________________________________________________________________________

Ellai
feeling good ! 1000 votes for twitcam !! I'm glad you'r feeling OK

Reetweet Favorite Replay
_________________________________________________________________________________________

NiallOfficial
Ya sure ?? Then see ya in 30sh

Reetweet Favorite Replay

*Evelin*
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOmg , ne morem verjeti Niall mi je dejansko odpisal. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , ne jokaj, ne jokaj ne jokaj ne jokaj, samo ne jokaj se … okeej tudi prav pa se joči ! Ha, odpisal mi je. Kaj mu naj odpišem nazaj, ELLAI !! razmišlaj, uuuh, hmm , aam , muuh ….

I'm counting on ya !

is that good ?? nooo .. meeeh I dont care

*Twitter*

Ellai
I'm counting on ya !

Reetweet Favorite Replay

*Evelin*
Kaj naj si začnem teh 30 min ?? uu, lahko bi šla kar na to stran, da bom potem 100 % noter. Love is in the air, everywhere i look araund... la la la la … kako gre dalje besedilo ?? eeh, saj ni važno. Kje naj zdaj najdem to stran, kaj lahko naredim svojo ?? mislim da to ne gre , ali ?!

''Evelin, nekdo je prišel k tebi '' le kdo bi to lahko bil ? Da bi kdo prišel,k meni, na obisk .. čudno
'' Mama, kdo pa je ?? ''
'' ne vem, pridi pogledat '' resno mama, se moraš vedno izgovarjati s tem, hjoooo … jooj, kako se mi ne da iti … i demand you to stand up, and go down stairs.

*zunanji pripovedovalec*
Evelin, je punca stara 17 let. Doma je v Ljubljani. Živi v obrobju mesta, v zeleni hiši, skupaj z očetom, materjo ter kužkom Pepotom . Obiskuje 2 letnik Splošne Gimnazije. Rada se ukvarja z športom, rada posluša glasbo ter ima talent za risanje. Ne mara ravno zabav ter brezglavega napijanja. Ima kar nekaj prijateljev, vendar se najraje druži z Petro, Matejo in Tomažem. Všeč ji je fant iz njene šole. Njegovega imena žal ne pozna, vendar si je obljubila, da kadar ga bo nasljednič videla bo stopila do njega in se predstavila.
Evelin je odšla do vhodnih vrat, saj je nekdo prišel. Stopila je v pred sobo in tam zagledala Petro, takoj ji je skoćila v objem
''Peeeetra, kako sem te vesela, kaj pa ti tuukaj ?'' je bila Evelin navdušena nad obiskom svoje prijateljice
'' Ooh Eveli, veš koliko to miram povedati, kaj vse se je zgodilo'' ji govori zasanjana Petra.
Dekleti se odpravita v Evelino sobo.
'' Povej, povej povej '' je Evelin že cela neučakana, Petra se zasmeje svoji prijateljici ter začne z pripovedovanjem
'' včeraj sem šla ven, v klub in tam sem srečala Sašota, ooh, moraš ga videti, takšen cukerček je.. celo noč sma plesala in se pogovarjala, plačal mi je pijačo, nato pa me pospremil domov. Ko sma prišla do doma, me je vprašal za telefonsko, in seveda sem mu jo dala. In ko je prišel domov, mi je napisal SMS.. Takšen gentleman je.. '' Evelin je bila vsa navdušena nad dogodivščino svoje prijateljice
''kako lepo, Peeeetra, tako vesela sem za te ''
''kaj pa se je tebi zgodilo, da tako cela se bleščiš ?? '' jo je vprašala Petra
'' tako vesela sem zate .. in pa .. '' je začela Evelin a jo je Petra prekinila
'' Aaa Evelyyyy, tell me tell me , kaj je bilo, si se predstavila tistemu ?? '' je vprašala Petra , Evelin se je samo zasmejala nad prijateljčinim navdušenjem
''ne nisem se predstavila, saj ga nisem videla že 3 dni !! grooza … ''
''kaj pa potem ? '' jo je Petra spet prekinila
'' Niall mi je odgovoril na tweet'' Evelin je čakala na odziv svoje prijateljice. Le-ta jo je gledala z odprtimi usti in široko razprtimi očmi
''kkk-kaj ?? daj pokaži mi ! '' je zahtevala Petra od Evelin.
Evelin je odšla po računalnik in ji pokazala.
''Evelyy, morma it na twitcam !! saj je že skoraj pol ure !! '' je zakričala Petra iz veselja.

Nekaj minut za tem, se je Niall res prikazal na Twitcamu, dekleti sta cvilili, se smejali in pošiljali sporočila. Ker pa seveda je bilo veliko fanic na spletu seveda ni zasledil njunih sporočil.

*Evelin*

Joooj, ne morem še kar ne verjeti, končno se je naša Petra zaljubila, kakooo lepo, moram spoznati tega Sašota in mu povedati svoje, da si je ne upa prizadeti...

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

To bi bilo za danes vse, let me know what ya think , thanks ( obožujem smeške, dodam ji pa lahko samo 3, vse sem morala iti brisat * smrk * )
30. junij 2014
30. junij 2014
Bekkkooo !! upam da to ni sarkastično, haha tudi če je zadrži zase hihih sej ne
30. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.
01. julij 2014
Hvala vama da bereta. Means a lot hope you like it :*

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*Evelin
Petra je pri meni ostala do večera, želele sma, da bi lahko prespala pri meni, vendar so njeni starši zelo strogi.
'' Adijo evely, se vidiva jutri v šoli, te počakam na busni ?? ''
'' ja seveda, se vidima'' ji rečem objamem ter odprem vrata. Petra stopi mimo mene
'' pa da te ne bom spet čakala'' mi reče poučno
'' kaj jas, kdaj zamudim'' naredim nedolžno obraz, ona mi le pokaže jezik ter odpeketa domov.

Torej, kaj naj grem delat sedaj. Nič. Mislim, da bom se odpravila tuširat in spat. Res sem šla se stuširat in spat. Vendar nisem mogla zaspati. Le kako bi lahko, Niall mi je odgovoril na Tweet, še zdaj ne morem verjeti. Po histeričnem smejanju sem le zaspala.

Trintrintirntrintrintrintrin mi začne piskati budilka zjutraj, vzamem telefon in vidim beležko, ki sem si napisala. Piše wake up you lazy ass ! zasmejem se ter se odločim da danes se bom vstala, da me Petra ne bo čakala. Opravim jutranjo rutino ter se odpravim na postajo. Petra je že tam, zato pogledam na uro in vidim da sem 5 min prej tukaj. Ampak Petra ni sama, zraven nje stoji fant. je to Sašo, se sama sebe vprašam. pristopim do njiju. Petra me objame.
''Evely, to je Sašo. '' ter pokaže na njega '' Sašo, to je moja najboljša prijateljica Evelin'' še doda, z Sašotom se rokujema in se pozdravima.
''Danes, moraš priti do Travsa'' reče Sašo Petri '' tudi ti bi morala priti zraven'' me pogleda in mi reče
'' Hm, ne vem no, jutri je šola'' mu odgovorim
''Evely, saj ne bova dolgo, samo eno urico'' me preprečuje Petra. Samo pokimam.
Sašotov avtobus je prišel, zato sma tudi mi dve odpeketale naprej do najine šole.
''Torej, kaj misliš '' me vpraša Petra
''Mislim o čem ? ''
'' Dobro veš kaj mislim ''
''kaj pa ? '' se delam norca in želim da mi pove do konca
'' Evely!! '' krikne, obe se zasmejiva
'' hm, prvi vtis je okej, ko ga spoznam in izprašam ti povem detajle'' ji povem po pravici, ona le prikima.

Pouk je hitro minil. Ko sem prišla domov sem bila sama doma. Odšla sem na vrt kjer je bil moj kužek, malo sma se igrala nato pa me je nekdo poklical po telefonu.

PETRA
'' si se že zrihtala'' me je vprašala
''oo Shit ... I totaly forget about that'' sem ji povedala,
'' Evelin !! pojdi hitro, samo 10 min imaš časa''
'' Kaj, kako ?? saj je šele .. ''
'' pol 8 je ura'' me prekine Petra
''kaj, kako ? saj še mojih staršev ni doma .. ''
'' pa ju pokliči, daj pojdi zrihtaj se ! '' mi ukaže ter prekine klic.

Odšla sem v sobo in si izbrala tole :
Make up sem še imela od šole, nisem s ga niti popravila, počesala sem si lase ter poklicala starše.
''mami, kje sta ?'' sem vprašala mamo ko se mi je končno oglasila na telefon
''saj sva ti povedala, sma na službeni zabavi''
''kdaj sta mi to povedala, jas se tega nič ne spomnim'' sem protestirala
''saj ni važno, pozno boma prišla domov, si vredu ??'' me je vprašala zaskrbljeno
''ja, super sem. Hotela sem ti samo povedati, da grema z Petro ven za kakšno uro'' sem ji objasnila
'' vredu, da si najkasneje do 11 ure nazaj, in ne rini v težave in brez alkohola'' mi začne pridigat
''vredu, adijo'' se poslovim

*v baru*
'' Evely, a vidiš kje Sašota''
''a-a'' sem ji odkimala
'' a, tam je ... pridi '' mi zakriči na uho
''zdravo Sašo, sma le prišle'' reče Petra, Sašo jo objame, mene pa pogleda in se mi nasmehne jas mu samo pokimam.
''Druščina, to je Petra in njena prijateljica Evelin''
'' zdravo'' rečema obe hkrati
'' jas sem David'' reče temno las fant z kulskimi očali
''Matej'' se nama predstavi. Ful dober stil ima, si rečem v glavi. Imel je blontne lase počesane nazaj ter modre oči
''Zdravo, Grega'' se še predstavi zadnji fant, ko ga pogledam ne morem odmakniti pogleda z njega. Tako nebeško zgleda. Ima rjave lase, malo zavite na konicah, srednje postave in vidi se da telovadi. In tako lep nasmešek.
'' Boš kaj spila'' me vpraša Grega, zasmejem se ter prikimam
''kaj boš ?''
''hm... kaj je na voljo?'' ga vprašam ter pogledam
'' pivo ali pivo'' zasmejem se njegovi bedni fori
'' potem pa pivo'' mu odgovorim.
ko dobim pivo se vsedema kjer je še bil prostor
''torej, kaj počneš tukaj, sama ? '' me vpraša
''saj nisem sama, sem z Petro'' pokima ter me gleda nekaj časa
'' A maš fanta'' me naposled vpraša, spijem požirek piva in mu med tem odkimam
'' a greš plesat'' me takoj za tem vpraša. seveda sem bila takoj za.
''daj povej mi nekaj o sebi'' mi reče med tem ko sma plesala
'' kaj bi rad vedel'' ga vprašam
'' vse '' mi odgovori
''prav. torej ime mi je Evelin, lahko me kličeš kar Evely. Nimam ne brata ne sestre, hodim na gimnazijo, sem 2 letnik, najljubša barva je rjava, imam kužka, Petra je moja najboljša prijateljica .. hm .. še kaj '' ko končam ga pogledam in vidim da me gleda, direktno v oči, zdi se mi kot da lahko vidi v mojo dušo, da jo preiskuje.
'' te lahko poljubim'' me vpraša zelo nežno in dokaj tiho, da ga lahko samo jas slišim. Bi mu morala povedati, da se še nisem poljubila, da ne vem kako to gre, če mu povem, kaj bo naredil. rahlo pokimam. počasi se skloni do moje uhe
''zelo si lepa'' mi nežno zašepeta. nato pa prisloni svoje ustnice na moje. Počasi, ampak res počasi se premakne in mi nekako pokaže kaj želi od mene. ustnice še malo bolj razprem in ugotovim, ne vem kako, ampak nekako, kot da bi se že poljubljala, vem kaj moram narediti. svoje roke premaknem za njegov vrat. on me objame okoli pasu. ne vem kako dolgo sva se poljubljala. a bilo je magično.
'' ti je bili všeč'' me vpraša ko se odmaknema drug od drugega. nasmehnem se mu in pokimam
''upam da ti je bilo, ker potem ne vem kaj bi naredila, ker nameravem te kar obdržati'' mi reče z njegovim sladkim glasom. ne vem od kje sem dobila pogum a sem ga poljubila
''je bil to tvoj prvi kiss'' me vpraša
''ja, kako veš ?'' sem ga osupla vprašala. zmaje z glavo ter se mi nasmeje .

V baru sem bila do 10 ure. Takrat je morala Petra iti domov, jas pa sem jo spremljala.
'' Te pokličem okej '' mi reče Grega. pokimam mu ter se odpravim domov.

Ko pridem domov, še vedno nikogar ni doma, odločim se da grem na Twitter.
''o madona'' rečem ko vidim koliko Followarjev imam, in to vse samo zaradi tega ker mi je Niall odpisal. hohoh se smejem. Par jih followam nazaj. takoj za tem dobim eno sporočilo.

Denloh3low
Hello. How are ya ? We don't know each other, but I would like to talk to you. I know this might sunds crazy, but I saw your profile and you look really cute and I thought we could chat a bit ?

Ko sem videla sporočilo sem si pobirala braz z tal. Kaj naj si mislim o tem sporočilu. Kaj naj naredim. Meh YOLO pravijo ...

Elai
Hi. I'm very fine. Thank you. How are you ? Yeah this is little bit strange and its creapy a bit too. haha Well thanks. I think we can chat a bit

ko sem mu poslala nazaj sporočila sem šla gledat njegov profil. Bil je navaden fant . Njegovi tweeti so bili normalni, mislim da ni nekakšen hater ali kar koli. Nisem dobila nobenega odgovora zato sem se odpravila spat.
02. julij 2014
neeeext : )
02. julij 2014

- To kar sem si izbrala za obleči ( pozabla sem prilepit sliko ) -.-
02. julij 2014
neeext.
02. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg