Forum
Heii jaz bom pa pisala po knjigi OPRAVLJVKA, na zacetku pa na sredini knjige je tko kot da je ona res na internetu, tak da bom napisala malo vec, prvi del lahko vun spustite!

bote brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. avgust 2011
piši, piši! ;P
17. avgust 2011
Ok bom brez tistega taprvega dela

"Ves dopoldan sem v sobi gledala tv da mi ne bi bilo treba zajtrkovati z njima!" Je blair povedala Kati in Isabel, svojima bff. "Mama mu je spekla omleto. Sploh nisem vedela da zna!" Blair si je svoje dolge temne lase potisnila za usesa. "Kaj si gledala?" Je vpr. Isabel ter umaknila pramen las iz blairine jopice. "A je sploh pomembno?" Je rekla blair. "Bistvo je v tem da sem bila celo dopoldne ujetnica lastne sobe,ker sta imela nagnusen romanticni zajtrk! Vsak v svojem kopalnem plascu! Niti oprhal se nista!" Moski zaradi katerega se je blair tako razburjala je bil...
Next?
17. avgust 2011

blair
17. avgust 2011

kati
17. avgust 2011

isabel
17. avgust 2011
u57511
u57511
next
17. avgust 2011
je bil Cyrus Rose,mamin novi partner. Prav v tem trenutko je Cyrus stal na drugi strani sobe in sprejemal povabljen goste. Videti je bil kot prodajalec pri Saksu - plesast, z izjemo las na vsaki strani glave. zelo glasno se se smejal in bil zelo prijazen z blairino mamo. seveda ni bil blairin ata. blairin ata ja lani z nekim moskih odsel v francijo! Brez heca. skupaj sta v dvorcu z vinogradom pridelujeta vino. kar je pravzaprav precej kul ce dopro pomislis. seveda ni bil za nic od tega kriv cyrus, vendar blair to ni zanimalo. mislila je da je cyrus...
Next??
18. avgust 2011
pa to je jebeno isto ko kniga... Skor dobesedno prepisano...
18. avgust 2011
u35127
u35127
next
18. avgust 2011
Pa sej sn napisala da pisem po knjigi!!
18. avgust 2011
u56592
u56592
next
18. avgust 2011
u56592
u56592
piši!!!!!!!1
23. avgust 2011
totalno zoprna, debela zguba. Ampak nocoj bo morala blair prenasati Cyrusa saj je njena ama priredila slavnostno vecerjo za njega in vsi prijatelji Waldorfovih so ga prisli soznat. Blairina mama je slovela po slaviostnih vecerjah in ta je bla prva po njeni locitvi. Blair je bila tista ki je postajala povrsna. In ce Cyrus ne bo nehal nadlegovat njenega fanta Nata bo morala oditi tja in mu politi viski po njegovih neumnih oblekah. "Z blair sta ze dolgo skupaj imam prav?" Je rekel Cyrus in boksnil nata v roko. Hotel je da bi se vsaj malo sprostil. Vsi ti najstniki iz Upper Eas Sida so bili veliko preveec zadrzani. To misli on, cyrus. Vpr je.: "ali ze spita skupaj?" Nate je postajal rdec kot rak in rekeln...
Next?
23. avgust 2011
Nate

23. avgust 2011
u56592
u56592
next!!
25. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg