Forum
˝Zgini piflarka˝˝Umri˝so se za mano spet usule opazke.Globko sem udihnila in se s hitrimi koraki odpravila proti vratom,vendar me je nekdo spotaknil,da sem padla,moje očala pa so se skotalila na drugi konec hodnika.Usi so se mi začeli smejati jaz pa sem s epo kolenih odplazila proti očalom,jih pobrala ter si jih hitro nataknila na nos.Stekla sem proti vratom.Hvala bogu da je konec šole in s tem tudi konec trplenja.Tiho sem se odpravljala po potki proti stanovanju.Sonce je močno sijalo in rahel vetrič je mršil moje lase.Odklenila sem vrata stanovanja ter torbo zabrisala proti stolu ki se je nevarno zamajal ko je na njem pristala torba.Počasi sem se odplazila proti svoji sobi.Leno sem se skotalila na posteljo in zadremala ko me je zbudilo nekaj toplega na mojih nogah.Počasi sem se dvignila in zagledala Puhico.Pobožala sem jo in pogledala na uro ki je mirno tiktakala na steni.Kazala je točno pet.Počasi sem se premaknila proti vratom ni jih odprla.Na hodniku je bilo zelo soparno zato sem prižgala klimo.Z majhnimi koraki sem s eodpravila proti kuhinji.Posodo v pomivalnekj koritu sem zložila v pomivalni stroj,iz hladilnika pa sem uzela tetrapak mleka in ga nekaj spila.˝V klub grem˝se mi je v glavi porodila ideja.Sama sebi sem se nasmehnila ponosna na svojo super idejo.Usa vesela sem odskakljala proti svoji sobi.Z silo sem odprla vrata omare in ven so zletele razne cunje.˝Obleka,obleka,kje si obleka?˝sem se spraševala ko sme že 5 minut brskala bo omari.˝Aha,tukaj si˝vzkliknila,ko sem končno našla svojo edino normalno oblekco.Potegnila sme jo iz kupa in si jo ogledala,temno modra z kristalčki,malo nad koleni.I like it.Obleko sem navlekla nase.¨Hmm...črne balerinke?Ne.Črni salonarji?Ja.˝sem razmišlajala in iz police potegnila črne salonarje.Ogledala sem se v ogledalu in bila sem zadovolnja.˝Še make-up in frizura ter nakit¨Odpravila sem se proti kopalnici.Prvo sem si narahlo skodrala svoje svetle lase,potem pa sem s črno barvico obrobila oči,na trepalnice nanesla malo maskare.Na ustnice sem nanesla svetlo roza šminko,na ušesa pa nataknila temno modre vrtnice.Pogledala sem se v ogledalo in bila zadovolnja.

Narahlo sem še pogladila svojo modro oblekico in se odpravila proti izhodu.Iz omare sem pogravila torbico.Ko sem prišla ven je vame butnil svež Hawaiski zrak,globoko sem ga vdihnila ter dvignila roko,da bi se ustavil taksi.Ko me je roka že prekleto bolela je končno nekdo ustavil.Ustopila sem notri in povedala kam želim iti-Kmalu sem prispela,taksistu sem v roko uštulila denar in se zahvalila ter iztopila.Počasi sme se odmajala h varnostniku.˝Osebno!˝je strogo dejal jaz pa sem it torbice potegnila osebno.˝Anna Marie Parker...18 let....˝si je potiho mrmra.nato pa pokimal in mi vrnil osebno.Počasi sem ustopila v klub.Glasba je bila zelo glasna.Počasi sem se odpravila do točilnega pulta in naročila vodo.Ne pijem alkohola,niti pod razno.Nekaj časa sem že sedela na stolu in glasba mi je ˝prijetno˝ odmevala v glavi.
***********************************************************************************************************
09. maj 2013
Neeext
09. maj 2013
u87504
u87504
next
10. maj 2013
˝Glavo pokonci,da knjige ne bodo padle˝je sitno uzkliknila Maria,ko so mi knjige skoraj padle iz glave.˝Okei,STOP!!˝Se je zadrla da sem cviknila in knjige so popadale po tleh˝Za danes sva končali˝je priliznjeno dejala,ko je v sobo ustopila mami.Pohitela sem gor po stopnicah,kakor hitro se je le dalo.Tiho sem vstopila v sobo ter se usedla za računalnik.V iskalnik sem vtipkala YouTube in prižgala pesem Emeli Sande Read All About It.Zaigrali so uvodni takti nato pa sem začela peti...
You've got the words to change a nation but you're biting your tongue You've spent a life time stuck in silence afraid you'll say something wrong If no one ever hears it how we gonna learn your song So come on ,come on Come on, come on You've got a heart as loud as lions So why let your voice be tamed? Baby we're a little different there's no need to be ashamed You've got the light to fight the shadows so stop hiding it away Come on, Come on
I wanna sing, I wanna shout I wanna scream till the words dry out so put it in all of the papers, i'm not afraid they can read all about it read all about it oh oh-oh-oh oh-oh-oh oh-oh-oh oh-oh-oh oh-oh-oh oh-oh-oh....˝Kaj je to dretje˝je v sobo udrla mami,jaz pa sem hitro ugasnila glasbo.˝Morala bi vaditi balet,ne pa,da poslušaš to zabito glasbo˝je zaupila,nato pa zaloputnila z vrati.Poklapano sem se ulegla na posteljo in začela razmišljati kakšno bi bilo življenje če ne bi bila princesa.Lahko bi se potikala po parkih,hodila v klube,zdaj pa tega ne morem delati,lahko le hodim po ogromni hiši in sedim na večerjah.Zelo zanimivo res...Kaj pa če bi pobegnila?Sem se uprašala in že skočila iz postelje.Z sebe sem potegnila dolgo rozno obleko,ter po garderobi začela iskati kakšne hlače in normalno majico,ko sem ugotovila,da nimam nič pametnega,sem uzela dolgo zeleno obleko.Iz omare s čevlji sem pograbila bele balerinke in se pognala po stopnicah dol in ven na ogromno teraso.Tekla sem do parka in se zavrtela,bila sem tako srečna kot še nikoli,nazadnje sem bila v tem parku,ko sem bila še majhna.Še enkrat sem se zavrtela nato pa mi je spodrsnilo na mokri travi.Padla sem in moja obleka se je čisto umazala.Majkuš,če bi me mami vidla...˝Kaj pa taka lepotica dela na tleh?˝sem zaslišala moški glas.˝Nič˝sem odgovrila in se dvignila.˝Jake˝podal mi je roko˝Sophia˝sem se tudi sama predstavila.
**********************************************************************************************************
10. maj 2013
next
10. maj 2013
neeeeeeext+nova brauka
10. maj 2013
Neeext!!!
10. maj 2013
Next
11. maj 2013
Next po pršu zvečer al pa še prej.Sam neki bi vs uprašala.Kok hočte da punc nastopa v zgodbici?
a)2
b)3
c)4
d)5
Ker js se ne morm odločt
11. maj 2013
Neeext
Hmmm nwm 3?
11. maj 2013
u132397
u132397
neext!!!
11. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!

3?
11. maj 2013
Okej,odločila sem se,da bodo tri punce.
No skupej sem spackala en next in upamd a vm je ušeč
*****************************************************************************************************
˝Adijo Anna,probaj se pogovoriti z Ericom˝sem se poslovila od Anne,ki je ravno odhajla iz pisarne.Zavrtela sem se na vrtečem stolu in v zvezek napisala,kaj mi je danes povedala Anna.Kmalu je v pisarno že vstopila naslednja punca.Imela je svetlo modre oči in lepe dolge rjave lase.Plaho me je pozdravila.˝Usedi se˝sem prijazno rekla in pokazala na stol.Usdla se je.˝Smem najpej izvedeti tvojega imena?˝sem uprašala.Ona pa je stegnila roko˝Molly˝se je predstavila.˝Sue˝sem povedala svoje ime in narahlo stresla njeno roko.˝Mi boš zaupala svojo težavo ali bi najprej rada se spoznava?˝sem ji ponudila dve možnosti za prvo uro.˝Mogoče se vam bo moja težava zdela brezvezna,ampak...˝je začela.Jaz pa sem jo prekinila z pokimavanjem.˝Prvo kot prvo,predidiva na Ti.In drugo,nobena težava ni brezvezna,tudi če je taka,da si preveč len,da pi peljala svojega psa na sprehod˝sem takoj povedala.Sramežljivo je pokimala.˝No...˝je počasi začela˝jaz ne razumem fantov,govorjio ti,da te ljubijo,da te nikoli nebi zapustili,dajo ti razlog,da živiš.Nato pa nekega dne ugotoviš,da to kar je govoril,da je bila samo laž,prekleta laž.˝je jezno dejala.Jaz pa sem ji razumljivo pokimala.˝Fante je res zelooooo težko razumeti.Ampak postavi se v njihovo kožo.Tukaj je zelo veliko lepih deklet.Težko je izbrati usaj eno.Fantje so tako nerazumljiva bitja,še sami sebe ne razumejo povsem.Ljubijo eno dekle,ampak osvajajo ga druga in težko je izbrati.Če pa dekle resnično ljubi in,da je to prava ljubezen,potem pa te ne bo zapustil za nobeno ceno pa če ga bodo obletavala še nevem kako lepa dekleta,zapustil ti be samo če bi bilo to dobro za tebe in tvojo družino.Veliko deklet se začne rezati zaradi tega ker jo je fant zapustil,ampak ne tega ne smeš.Večina se tudi odloči,da bo začela lomiti srca drugim fantom,kaj pa če te drugi fantje niso taki kot njen bivši?Kaj če so boljši in tega nikoli nebi storili dekletom?˝sem ji razložila in pokimala je.˝Ampak zakaj te nekateri spolno nadlegujejo?˝je uprašala in močno zardela.˝To pa delajo ali ker si mu resnično ušeč in neve kako se ti približati ali so pijani ali pa so taki po značaju.Ampak noben čisto noben te ni kar tako začel spolno nadlegovati˝sem ji povedala,kar je bilo napisano v nekem učbeniku.˝Hvala,da ste si uzeli čas zame in mi pomagali˝se je zahvalila jaz pa sme zamahnila z roko po zraku like:*Ni problema*.Nasmehnila se je in pohitela skozi vrata.V zvezek sem napisala njeno ime in kaj mi je povedala.Pogledala sem na stensko uro,ki je mirno tiktakala na steni,kazala je 16.00.Ustala sem in iz obešalnika pograbila svojo bež jakno.Pohitela sme skozi nadstropje do dvigala in nato z dvigalom v pritličje.Pozdravila sem vratarja in pohitela skozi vrata ven.Nežna sapica je rahlo pozibavala moje spuščene lase.Bila sem zadovoljna s svojim delom danes.Pomagala sem 6 puncam,od nekdaj obožujem svoje delo psihiatrinja.Na poti domov se zavila še v trgovino in kupila Nutello.
11. maj 2013
Next
11. maj 2013
Neeext!!
11. maj 2013
neeeeeeeeeeext
13. maj 2013
Dons zvečer ga bom napisala zdle grem na smarnice pol pa u fantazijo
13. maj 2013
Heii!Vem,da sem rekla da bom nextala amapk pol smo bli u fantaziji do enajstih,pol sme nalogo delala do enih in pol me je Špela zvlekla vm zvezde gledatzadnje dni pa tut nism mogla.No dons vm bom predstavla punce
*********************************************************************************************************************************************************************************************************************************
Anna Marie
-----------------------
Aloha!Sem Anna Marie Parker.,stara sem 18 let im imam dolge blond lase in modre oči.Končala sem vzgojitelsko.V šoli so me usi zafrkavali in to mi je zbilo samozavest.Sem zelo sramežljiva oseba,ki ljubi ples in petje.Nimam najboljše prijateljice,imela sem jih veliko vendar so me use izdale,nato sem se združila z fanti,nato pa sem ostala sama in zaradi tega so me usi začeli zafrkavati.Vendar se ne režem v nobenem primeru moja mama je umrla zaradi tega,oče pa...oče mi je umrl v prometni nesreči.Zazo zdaj živim sama na Hawaih, v skromnem apartmaju.V moji garderobi je zellooo malo oblek oziroma je samo ena.Prevladujejo pa hlače in majice.Moja najljubša barva je zelena.Poslušam Pink,Avril,Bon Jovi,...

Sophia Rose
-----------------------
Heii!Moje ime je Sophia Rose.Pišem se Kingles.Vem ja priimek je dizaster.No stara sem 19 in sem princesa.Ja prov ste slišali princesa.In samo za informacijo,ni glih uredu bit princesa,kot usi mislite.Zakaj?Ker imaš vsak dan neke vaje za to vzravnano hojo,lepo hojo,lepo govorjenje,.....In ta bullshit.No pa še ena slaba stran princese je,da ne smem oditi iz hiše razen če en gremo na kakšno večerjo itd..Dobra stran pa je da imam use kar si zaželim,no razen prijateljic.Ja res je nimam niti ene prijateljice,razen če šteješ zraven tiste stare babice,ki se pogovarjajo o Justinu,kako je luškan.Mislim 70 so stare in sanjajo o Justinu Bieberju.Resno?No obožujem petje.To je moja strasr,vendar mi mama ne pusti peti,čez da to ni za princeso.Sem nisem js kriva,da sem princesa.Ali pač?.No imam dolge valovite rjave lase in zelene oči.Imam sestro Sue,ki pa ne živi z nami ampak nekje v Parisu.Mi živimo v Londonu.

Anna Sue
------------------
Hello!Kličem se Anna Sue Kingster.Bog ve od koga imam ta priimek.No stara sem 20.Študirala sem pravo,vendar sem s enato preusmerila v psihologijo in tako postala psiholognija.Svoje delo obožujem,vendar ne bolj kot Nutello.Nutella je moja strast.Imam BF Jenny in je res najboljša.Živim v mestu ljubezni-Parisu.Najraje poslušam balade,nimam pa nič proti pop-u in rock-u.Nekje v Londonu imam sestro Sophio,nikoli me ni zanimalo nič o njej.Sem zelo energična oseba,ki obožuje oblekce in balerinke.Veliko ljudi mi je že reklo,da sem v nekem trenutku zeloo otročja,v naslednjem pa spet resna.Ampak meni s ene zdi tako,niti slučajno.Obožujem surfanje in nogomet.Navijam za Barcelono.I-T-A-K-!Imam krajše rjave lase in zeleno-modre oči.

16. maj 2013
Next
16. maj 2013
Zdej bo res en čist kratek next
---------------------------------------
Anna Marie

Kmalu je DJ začel vrteti počašnejšo glasbo in do mene je prostopil,cute fant z blond lasmi in mislim,da modrimi očmi.˝Bi zaplesala˝je uprašal in mi podal roko.Rahlo sem pokimala in sprejela njegovo roko.Potegnil me je na plesišče ter me nežno prijel za boke,jaz pa sem ga prijela za roke.Počasi sva se začela premikati ob ritmu glasbe˝Ti si...˝je uprašal.˝Anna.Anna Marie Parker.˝sem se predstavila˝Ti pa...?˝še bolj me je potegnil k sebi˝Niall˝je nežno zašepetal.Moje telo so prehodili mravljinci.Kmalu se DJ spet zavrtel hitrejšo glasbo.Niall mej je izpustil iz objema ter me prijel za roke in začel migati po glasbi.Poskušala sem se izviti vendar nisem mogla.Niall me je prižel k sebi in mi nežno zašepetal,da nikamor ne grem.Nežno sem ga udarila po roki da bi me spustil vendar ni naredil čisto nič le še bolj se mi je nasmehnil.Odkimala sem z glavo in se počasi tudi sama prepustila glasbi.
16. maj 2013
Next
16. maj 2013
neeeeeeeeeext
16. maj 2013
next
16. maj 2013
Začela pisat...
18. maj 2013
In zdej prihaja moja packarija
-------------------------------------
Anna Marie
----------------
˝Okei,dost˝sem zavzdihnila,ko sva že kakšno uro plesala.Prikimal je in me povlekle do točilnega pulta.˝En martini in...˝je začel ter me pogledal˝in vodo˝sem ga dopolnila.Natakar pa je pokimal in kmalu prinesel en martini in vodo.Usedla sem se na stol in Niall me je posnemal.Počasi sem srkala svojo vodo in ga gledala-Nialla namreč.Nasmehnil se mi je in svoj stol potegnil bližje mojemu.Svoje šape-ogromne roke je položil na moja kolena,vendar sem jih odmaknila.Na obrazu se mu je pokazal še večji nasmeh.˝Greva plesat˝je rekel in že ustal iz stola.˝Si normalen že uro in pol plešem u teh ogromnih salonarjih in ti bi rad,da še plešem?˝sem se izgovorila na čevlje,čeprav je bil pravi razlog,da prvo kot prvo sem lena in drugo kot drugo v njegovi bližini sme s ečudno počutila.˝Oh daj no˝potegnil me je za roko.A sem se trmasto usedla nazaj na stol.Izdihnil je in se v znak predaje usedel nazaj na stol.˝O glej,glej kaj imamo tukaj piflarko˝je do mene in Nialla prišla Brokelyn-moja sovražnica.˝Grem˝sem šepnila Niallu in ustala iz stola.Resnično se mi ni dalo kregati.

Sophia Rose
--------------
Rahlo se mi je nasmehnil.˝Moram iti˝.Sem se ´poslovila´ in odhitela,ko sem zaslišala,da zvoni ura štiri.Stekla sem proti našemu domu in se počasi odplazila notri.Hitro sem stekla v svojo sobo,ter izpod vzglavnika potegnila knjigo Harmonija svile ter začela brati kar nekje na sredi.
˝Sophia Rose,večerja je˝je prišla povedat Diana-naša služkinja,ravno,ko sem končala z branjem knjige.Pokimala sem ji ter ustala iz postelje,popravila obleko in z majhnimi koraki stopila proti jedilnici iz katere je že dišalo po pečeni hobotnici.˝Dober večer˝vstopila sem v jedilnico,katera je bila polna mojih sorodnikov.Ko me je mama zagledala,je hitro pohitel k meni˝Umazano obleko imaš˝je siknila.Jaz pa sem se opravičujoče nasmehnila in odhitela nazaj v sobo.Iz omare sem potegnila lepo kožnato obleko ter si jo oblekla in spet odšla v jedilnico.Zame je bil prostor na sredi mize.Usedla sem se in počasi smo si usi začeli nalagati na krožnike.˝Poglejo,saj ji že prsi rastejo in poglej mozoljči˝je kmalu začel izivati stric.To tako ali tako zmeraj dela.˝Tebi pa že lase izpadajo,poglej to plešo˝nisem mogla ostati tiho.Vsi so se potiho zahihitali,le mami je je grdo pogledala.

Anna Sue
----------
Kmalu sem že stala pred domačim pragom in odklepala vrata.Ustopila sem in se sezula ter na noge nataknila copate in jakno obesila na obešalnik.Počasi sem se odmajala do zofe in se leno vrgla nanjo.Na slepo sem začela iskati dalinjec in ga po petih munitah KONČNO našla.Prižgala sme televizijo in pogledala če je kakšna nogometna tekma.Aha Bayern-Barcelona.Premaknila sme na kanal kjer so prenašali tekmo in jo začela gledati.Na koncu je zmagal Bayern.Nažalost.Lena kot sem sem samo ugasnilča televizjo in utonila v spanec brez sanj.
Zjutraj so me zbudili sončni žarki,ki so nepovabljeno ušli v dnevno sobo.Leno sem se pretegnila in ugotovila,da danes nima službe saj je sobota.Počasi sem se skobacala in kavča in odšla v kuhinjo.Naredila sem si kavo in jo začela počasi srkati.Ko sem jo popila,sem se odšla gor preoblečt.Iz omare sem potegnila spodnje perilo in rumeno oblekco z črnim pasom.Še prej pa sem odšla pod tuš.Ko sem se čisto zrihtila sem odšla ven po časopis.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. maj 2013
Next
19. maj 2013
neeeeeeeeeeeext
19. maj 2013
Next ma 427 besed
.......................
Anna Marie
--------------------
˝Heii počakaj Anna˝je zaklical Niall,ko sem skoraj stopila ven iz kluba.Ustavila sem se in ga počakala.Do mene je prišel ves zadihan.Prijel me je za roko in povlekel iz kluba.˝In kdo je to..?˝odkimala sem- kot:govoriti.Razumno je pokimal.˝Greva k meni?˝je uprašal in pokimala sem.Zdajle se mi pa resnično ni dalo pešačiti domov,ker tako ali tako še dolgo ne bi dobila Taxija.˝Pridi˝potegnil me je v neko ulico.Ustavila sva se pred ogromnim blokom in vstopila.Stopila sva v dvigalo in pritisnil je številko 2.Nekaj časa sva se vozila in bila je tišina.Dvigalo se je odprlo in izstopila sva.Iz hlačnega žepa je potegnil ključ in vstopila sva v stanovanje.V predsobi je bila manjša omarica in stojalo za obešanje jaken,klobukov in podobnega.V robu je stal tudi manjši radijator.Slekla sem jakno in jo obesila,čevlje pa sem položila ob rob.˝Pridi˝me je povabil naprej in stopila sme za njim.Vstopila sva v veliko dnevno sobo,modre barve z bež sedežno in veliko plazma televizijo,ki je počivala na steni.˝Kar usedi se˝pokazal je na sedežno in nasmehnila sem se mu,ter se usedla.˝Boš vročo čokolado?˝je uprašal in pokimala sem.Odšel je verjetno v kuhinjo.Udobno sem se namestila na sedežno in se bolje razgledala po prostoru.Na levi steni so visele slike,v desnem kotu pa je stala kitara.˝Izvoli˝podal mi je skodelico in nasmehnila sem se,ter počasi srknila vročo čokolado.˝Odlična je˝sem ga pohvalila in samovšečno se je nasmehnil.˝Povej mi kaj o sebi˝je rekel in globoko sem vdihnila˝Moje polno ime je Anna Marie.In pišem se Parkers.Stara sem 18 let,nimam najboljše prijateljice oz. je sploh nimam.V šoli so me vsi zmerjali.Sem edinka,moja starša sta umrla.Povej mi ti kaj o sebi?˝sem dokončala svoje opisovanje.˝Moje polno ime je Niall James.Pišem se Horan.Star sem 19 in pojem v znani Boy band skupini One direction.Imam brata Grega˝se je tudi on predstavil.˝Saj si se mi zdel zelo znan˝Skodelico sem položila na mizico in pogledala okoli če bi kje videla kakšno stensko uro in ni je bilo.˝Koliko je ura?˝sem uprašala Nialla.Predvidevala sem,da je že zelo pozno.˝Pol polnoč˝je odgovoril.˝Oditi moram˝ustala sem iz sedežne in se odpravila proti predsobi.˝Te zapeljem?˝je uprašal.In pokimala sem.Obula in oblekla sem se.Spet sva se odpravila v dvigalo in se odpeljala v pritličje.Napotila sva se proti vratom ven.Odklenil je črnega BMW-eja.Usedla sem se na sovoznikov sedež˝Kam želite?˝je v smehu uprašal.In povedala sme mu naslov,kjer živim.Kmalu sva prispela pred moj blok in poslovila sem se˝Saj bi te povabila notri,pa je že pozno˝sem še dodala,preden sme zaprla vrata.Počasi sem se odmajala proti vratom in jih odprla.Ojej,še 2 nadstropja.Ja naš blok nima dvigala in potem moram pet let plazit se do mojega stanovanja,ki je v 2 nadstropju.Začela sem se plaziti po stopnicah gor.
20. maj 2013
Next
20. maj 2013
neeeeeeeeeeext
21. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg