Forum
--------Pred 2 letoma-------------------

˝Anna pogrešali te bomo˝je žalostno rekla Hanna.Rahlo sem se nasmehnila in jo spet objela.˝obljubite da me ne boste nikoli pozabili?˝jih uprašam.˝Obljubimo˝v zborčku odgovorijo naredimo še zadnjo ˝grup hug˝ potem pa že moram oditi.Dolgo časa sem jim mahala potem pa z solznimi očmi odšla proti domu.
------------------------Zdaj--------------------------------------------------------------------------------------------
Sedim v svoji sobi in poslušam glasbo.Justin Bieber-Nothing like us.˝Anna bi lahko pripravila sobe za goste,fantje pridejo?˝se je zadrla mami.˝Seveda na to sem čakala˝sem zagodrnjala nazaj in dvignila svojo leno rit ter se odpravila čez hodnik v sobo za goste ter iz omare potegnila 2 rjuhi,dve prevleki za blazini in za koutre ter oblekla postelji in se odpravila še v drugo sobo in tam naredila enako.Resnično se mi ni dalo nič nič nič in nič zato sem se skoraj odplazila v svojo sobo ter kar na tleh zaspala.˝Ljubi Jezus,Anna fantje pridejo čez 10 minut ti pa še vedno v trenirki˝je v sobo usa živčna pritekla mama.Zavila sem z očmi in ustala ter odšla do omare in jo odprla.Ojoj napaka name se je usul cel kup cunj.˝Anna ti nisem rekla da pospraviš omaro?˝me je ogorčeno uprašala mami.Jaz pa sem se poskušala priboriti skozi cunje .Ko mi je uspelo sem uzela iz kupa črne kavbojke ter majico ACID.Ja obožujem metal,rock poslušam pa tudi pop.No v kopalnico sem se odšla preoblečt in spet čop.Iz poličke sem potegnila moje ljubčke-bulerje in jih obula ter se odpravila po stopnicah dol.
˝Ding Dong...˝ se je oglasil zvonec.Nisem se premaknila amapk še vedno buljila v ugasnjen TV.Slišala sem hitre korake v predsobi potem pa mami glas˝Živio fantje kar naprej.˝jih je pozdravila.Potem sem zaslišala neko ropotanje in spet korake ki so se mi približevali vendar sem še vedno sedele in gledala.˝Je zanimivo?˝sem prepoznala Louisov glas.Pokimala sem in še vedno ˝zavzeto˝ gledala TV.Čutila sem kako se je kauč nagnil potem pa še glas ki mi je zlomil srce glas od Harrya˝smem prisesti?˝Odkimala sem in še vedno buljila.Dvignil se je in odšel nekam.˝Večerja je na mizi˝ je poklicala mami fantje so se zapodili proti jedilnici jaz pa sem počasi ustala in se odpravila.Pogledala sem kje je prosto mesto in videla da je med Harryom in Louisom počasi sem se premaknila in se usedla.Nisem imela apetita po juhi sem samo šarila z žlico.Pomfrija se nisem dotaknila kaj šele dunjca.Nisem več mogla zdržati.Stol sem odrinila od mize in ustala ter s eodpravila gor v svojo sobo.Ulegla sem se na posteljo in gledala v strop.Nisem se jokala,le smilila sama sebi.Nato pa so se vrata sobe odprla in notri je ustopil...............Harry.Pogledala sem ga on pa mene.Odvrnila sem pogled.
****************************************************************************************************************************
No mislim da je čas da se predstavim.Moje ime je Anna.Poplno ime Anna Rose King.Stara sem 18 in končala sem šolanje.Živim v Londonu.Moja mami je stilistka najbolj znani badboy skupini One direction.No učasih sem hodila z Harryem Stylesom vendar mi je strl srce.Prevaru me je.PREVARU.Obožujem svoje dolge blond lase in modre oči.Imam manekensko postavo in lep nasemh.No usaj tako govorijo.Obožujem konje,mačke,pse,morske prašičke....no oziroma use živali razen žuželk,polžov,.............

Me:
http://ak1.polyvoreimg.com/cgi/img-thing/size/s/tid/74401282.jpg
31. januar 2013
neeeeext
31. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg