Forum
u147843
u147843
Hej napisala bom zgodbico in noter bodo nastopali tudi One Direction! V to, da sem sploh objavila prvi next me je prepričala Patricija<3 Brez tebe Patricija, te zgodbice ne bi bilo hvala! Že na začetku se opravičujem za pravopisne napake in če kdaj nebom takoj napisala nexta! Upam, da vam bo zgodbica ušeč!$

-PATY-

''Misliš resno?'' sem jo vprašala in jeza v meni je naraščala vedno bolj. ''Poponoma resno! Živela boš pri tvojemu bratrancu Louis-u in fakulteta ni daleč proč od njegove hiše'' je rekla odločno moja mami. ''Ampak ne razumeš, nočem živeti pri njemu'' sem rekla obupano in roke prekrižala, tako sem zgledala bolj odločno. ''Kaj te muči? Louis zna dobro kuhati in verjamem, da bo tudi dobro poskrbel zate'' je rekla in se mi nasmehnila. ''Hočem živeti najstniško življenje in biti v študenskem domu, hoditi na zabave in se družiti z prijatelji'' sem rekla in jo milo pogledala. ''Paty ljubica, lahko se boš družila s prijatelji in tudi na zabave boš lahko odšla, žal pa sem se že zmenila z Loui-som, da boš stanovala pri njemu in on bo res dobro poskrbel zate'' je rekla in odša iz moje sobe. Zavila sem z očmi in kaj mi je preostalo drugega?Samo to, da sem spakirala kovčke, saj danes že letim proti Londonu.
''Paty pridi mudi se nama'' je zakričala mami. ''Že grem'' sem rekla in se skobacala, do avtomobila. Ko sva prišle na letališču, sma se z mamo poslovile in jas sem z težkimi kovčki odšla na letalo. ''Potniki pripnite se! Vzleteli bomo!'' sem zaslišala glas pilota. Pripasala sem se in letalo je vzletelo, kar malo me je bilo strah, ampak nato sem se sprostila in uživala v letu. Oh oprostite nisem še se vam predstavila sem Paty Tomlinson in sem navadna najstnica. Malo še pa bom dočakala svoj 19 rojstni dan, zdaj se odpravljam k mojemu bratrancu Louis-o v London. V Londonu bom odšla na fakulteto in tam spoznala nove prijatelje, mogoče tudi kakšnega lepega fanta. ''Potniki pripravite se na postanek'' sem zaslišala pilota, ki me je prebudil iz razmišljanja. Odšla sem iz letala, ter vzela moje kovčke. Na letališču je bilo veliko ljudi, zato sem se morala prebiti, čez veliko množico. Nisem preveč gledala okoli sebe, samo prerivala sem se in z pogledi iskala Louisa. ''Bum'' je nardilo in zaletela sem se v eno osebo, ter skoraj padla na tla. ''Oprosti, mudi se mi in ne gledam kje hodim'' je rekla oseba v katero sem se zaletela. Zaletela sem se v fanta imel je lepe rjave lase in popoln nasmeh. ''Ah nič ni'' sem rekla in se nasmehnila, čeprav bi ga nadrla tako, da bi ga bolele ušesa. Nasmehnil se mi je in rekel ''Brez zamere, ampak morem poiskati Louisovo sestrično'' je rekel in že je hotel iti, ko sem ga prijela za rokav majice. ''Si rekel Loui-sovo sestrično? Misliš Louisa Tomlinsona?'' sem vrašala in ga pogledala v njegove sijajne oči. ''Jap! Poslal me je ponjo, saj on ne more…mislim, da ji je ime Paty Tomlinson. Zdaj pa se mi že resno mudi'' je rekel in se nasmehnil. ''Hej. Počakaj jas sem Paty Tomlinson'' sem rekla, ko je že hotel oditi. ''Ti si Paty Tomlinson, Louisova sestrična?'' je začudeno vprašal. ''To sem jas'' sem rekla in se nasmehnila. ''Priid z mano. Drugače mi je ime Liam'' je rekel in me prijel za roko, ter odvlekel iz te velike gruče ljudi.

09. avgust 2013
u143217
u143217
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!
Prva next napisalaa *w* Waaa komi čakam naslednji del ! ;*
09. avgust 2013
u146386
u146386
Neeeeeeeeeeeext! Popolno je!
09. avgust 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<333
zakon je ;**
09. avgust 2013
u125625
u125625
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *o*
09. avgust 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
šøяяeч zα šмeтeиנe øz. øgłαšeναиנe
09. avgust 2013
u147843
u147843
Ne oglašuj! Zato so tudi posebne teme, za oglaševanje! Ampak moja tema ni tak, ok?-.-
09. avgust 2013
Nextt
09. avgust 2013
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!! *ooo* the best začetek *o*
09. avgust 2013
neeeeeeeeeeeexxtt
10. avgust 2013
u144296
u144296
next
16. avgust 2013
neeeeeeeeeextt
16. avgust 2013
u126957
u126957
neeeext
16. avgust 2013
zakon...
nnneexxttt
16. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ;D
17. avgust 2013
u119629
u119629
neext *o*
17. avgust 2013
Neeeeeext!!!!! <33333
17. avgust 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. avgust 2013
u148333
u148333
Nexttttt
17. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeexet
17. avgust 2013
Next
17. avgust 2013
u147843
u147843
Hvala vam, ker berete<3 Še enkrat oprostite za pravopisne napakice! Mudilo se mi je in sem next, čisto na hitro napisala, tako, da oprostite, če je beden! Lepo branje$$$

-KELLY-

''Ugasni to bedarijo, takoj'' je zakričala Lidniy, ko se je ravno pogovarjala z svojo najboljšo prijateljico Taylor po skaypu. Nisem je poslušala, poslušam metal in to mi je všeč, tega ne bo nobeden spremenil. ''Hej si gluha? Ugasni že to bedasto glasbo, da lahko Taylor povem zadnje novice o One Direction'' je jezno rekla in me grdo pogledala. Zavila sem z očmi, samo Justin in One Direction, že, ko samo pomislim na njih me zvije v želodcu. Zaradi miru sem ugasnila zvočnike in si začela lakirati nohte. ''Saj ne moreš verjeti, da je Zayn takšna zguba! Kako se je lahko vrnil k tisti Perry, čeprav je ne ljubi'' je sarkastično Lidniy rekla Taylor. Še zadnji noht sem si nalakirala in čakala, da se mi posušijo, do takrat pa sem mogla prenašati mojo sestro Lidniy, kako zavzeto razlaga o njeni najboljši skupni One Direction. ''Oh Zayn rajši si poišči dekle, ki jo ljubiš in ne da prenašaš Perry'' je Taylor blebletala Lidniy preko kamere. Nisem ju mogla več prenašati, zato sem se vstala in jima rekla ''Kaj mu moreta ubogemu Zaynu, če je zguba! Lidniy malo pomisli samo klepetaš o Justinu in One Direction, a ni Joe ljubosumen!'' sem rekla se sama pri sebi zasmejala in odšla iz sobe. Joe je vendar od Lidniy fant in res z njo dela, kot s princesko, tudi jas sem si želela takšnega fanta, a sem sčasoma ugotovila, da se to zgodi samo v pravljicah. Obula sem si rožnate japonke in se odpravila na kratek sprehod po parku. Oh resno pozabila sem se vam predstaviti! Sem Kelly Simson in sem najstnica, ki posluša metal. Stara bom kmalu 20 let in delam v majhni trgovini s CD-jami, zraven pa študiram glasbo. Rada pomagam in se zabavam, včasih pa imam dneve, ki hočem biti čisto sama. Hodila sem po parku in resno bilo je precej vroče, že na daleč sem zagledala sladoledarja in hitro sem odhitela do njega. ''Pol jagode, ter pol limone prosim'' sem rekla in se rahlo nasmehnila. Začela sem iskati denar, ampak ga nisem našla. ''Prosim 2.50$, zadaj še čakajo drugi, ki hočejo sladoled'' mi je rekel sladoledar jezno. Še vedno sem nestrpno iskala denar in tedaj sem se spovnila, da sem ga pozabila doma. ''Bom jas plačala za obe'' je reklo dekle za mano in si še sama naročila sladoled. Nato je plačala in meni v roko potisnila sladoled ''hvala ti'' sem rekla in se ji nasmehnila. ''Ni problema, drugače sem pa Paty'' je rekla in mi podala roko. ''Kelly'' sem ji odgovorila in se ji nasmehnila. Mislim da je to začetek novega prijateljstva.

17. avgust 2013
nnneeexxttttt
17. avgust 2013
u143217
u143217
neeeeeeeeeeeeeext
popolnoo ;$$$
17. avgust 2013
neeeeeeeeeext
17. avgust 2013
neext
17. avgust 2013