Forum
heeeei guys... pisala bom novo zgodbico & ker jih enostauno obožuuuujemo bom pisala o One Direction ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

"AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" sem se zadrla in 'vdrla' v hišo. "Nina? Kaj je narobe?" je prestrašeno vprašala mami oči pa me je z zanimanjem pogledal. "Sprejeta seeeeeeeem! sprejeta sem na londonsko univerzo!" sem zavpila in se široko nasmehnila. "Suuuper" sta rekla oba v en glas. Kmalu je pozvonilo. "Ana!" sem zavpila in skočila v objem moji najboljši prijateljici, ki je stala pred vrati. "Torej?" je vprašala. Le nasmehnila sem se in že je vedela, da sem sprejeta še enkrat me je objela potem pa mi je rekla, da ima presenečanje. "Izberi roko!" je rekla in dala obe roki za hrbet. "Leva" sem rekla in pokazala je roko. "AAAAANNNNNNNNNNNNNNNNAAAAA, LJUUUUUUBIM TEEE" sem se zadrla in ji iz roke dobesedno iztrgala eno izmed kart za koncert One Direction in v sekundi bila pri mami "mami sem danez že omenila, da imaš izmerno urejeno pričesko" sem se namuznila. "Ja Nina... kaj želiš?" je rekla. Očitno ne pada več na te fore :'/ "Toreeeeeej!" sem rekla in ji pred očmi pomahala z karto. "Ja.!" je rekla še preden sem jo vprašala. "Kaj ti to resno?" sem izbuljila oči. "Ajde pojdi že, da si ne premislim" je dodala in se nasmehnila. "TOOOOOO" sem se zadrla ko sem že spet stala pred Ano. "Šooping?" je vprašala Ana in že naju ni več bilo. Domov sta prišli z precej vrečami... nato pa imeli 'modno revijo'. "Torej se vidiva ju3. Točno ob 7. NE ZAMUDI" sem še zavpila za Ano ko se je odpravljala domov. "Nina! Kdaj pa sploh je koncert?" je pri večerji vprašala mami. "Ju3 ob 8. Z Ano se bova odpravili ob 7... saj je le nekaj km od tukaj" sem rekla in se nasmehnila. Jp.. živimo nekaj km stran od Hala Tivoli v Lj. :'D "Prav!" je dodala in nadaljevala z večerjo. Kmalu je zazvonila budilka. Ponavadi komaj komaj vstanem ampak danes sem bila pokonci v sekundi. Pojedla sem zajtrik potem pa sem se cel dan odločala kaj bom oblekla. Na koncu sem se odločila za :

Ob 7 je končno prišla Ana :

"naaajs" me je pohvala in isto sem naredila jaz. Nato sem s poslovila od staršev in odhitele sve do taxija, ki naju je že čakal. V 10 min. sva bili pre Hala Tivoli. Varnostnikom(al kakorkoli že)sve pokazani karti in odleteli v Tivoli. Karti sva imela za čisto prvo vrsto zato sva se vrinili med ljudi in po 15 min. končno prišli do prve vrste. Počakali smo še nekaj minut potem pa so se ugasnile luči. Vsi so začeli nooooooreti, se dreti, fotoaparati so slikali gor in dol in končno "oooooooone direction". "Hello Slovenija" so se zadrli. Nekateri oz. nekatere so celo jokale... odpeli so nekaj pesmi... potem pa je prišla pesem "gotta be you" kjer vsak povabi punco iz množice na oder. Seveda so imele največ možnosti za na oder tiste v prvih vrstah kar pomeeeni, da lahko izberejo mene. V mislih sem cel čas ponavljala "izberi mene, izberi mene, izberi mene..." ko sem je nenadoma dodaknila roka "Come on" je rekel. ŠOOOK :'O Izbral je mene, on je izbral mene, Zayn je izbral meeeeene. Začeli so peti pesem jaz pa sem ga le gledala v njegove rjave oči in se smejala. Končno so odpeli nas, ki smo bile na odru pa so odvedli v zaodrje. & ja tudi Ana je bila z mano, njo je izbral Liam, vedno je bila zaljubljena v njega vendar pa ima on dekle... (: Obe sva kričali od veselja in se objemali ko so naenkrat fante vstopili v zaodrje. Vse so začele kričati in so 'odletele' do njih midve z Ano pa še kar nisva dojeli, kaj se dogaja... končno me je Ana bucnila "greeeva" je rekla in tudi midve sva se pridružili ostalim dekletom.

No to je začetek, vi pa z 'nexti' povejte ali naj nadaljujem ali neee.
& vse bom od zdaj naprej pisala slovensko (ko bodo govorili pač)! :'D
07. april 2012
next
08. april 2012
neeext
08. april 2012
next
08. april 2012
neext
08. april 2012
next full je carsko
08. april 2012
hualaaa useeem & evo vam neext :'D

Vsaka se je lahko slikala z njimi & dali so nam tudi intervjuje potem pa smo morale oditi. Z Ano sva skoraj ponorele od veselja in že ko sva mislili vstopiti v taxi sem se spomnila, da sem pozabila v zaoderju torbico, ki sem jo položila na mizo med slikanjem. Ani sem rekla, da bom takoj nazaj in odhitela nazaj v zaoderje. Ker ni bilo skoraj nikogar več sem hitro prišla do vrat, ki so vodile v zaoderje odprla sem jih in začuda tam ni bilo nikogar, po pravici sem bila malce razočarana pričakovala sem fante... ampak... no saj je vseeno pograbila sem torbico in odšla iz zaoderja. Že sem stopala po stopnicah do izhoda ko sem kar naenkrat začutila roko na moji rami. "Živijo!" je rekel. Obnemela sem. "Živijo" je kar naenkrat za mano spregovoril glas, ki ga dobro poznam. Ana. Nasmehnila se je in mu ponudila roko. Takrat sem se zbudila tudi jaz. "Hej" sem izjavila in še sama naredila isto kot Ana. & ja bil je Zayn :3. "Jaz sem Zayn.Lahko izvem še ime dekleta, kateremu sem prej pel pesem?" se je predstavil in vprašal. "Nina sem." sem rekla in se nasmehnila. Vrnil mi je nasmeh in pokazal svoje čudovito bele zobe. "Nina torej. Zanimalo me je samo... če bi mogoče jutri ..." "seveda!" sem rekla in ga s tem prekinila čeprav nisem vedela za kaj gre in ko sem končno opazila, da sem izpadla kot tepka sem se opravičila in ga prosila naj nadaljuje. "Torej z fanti smo tukaj še ta teden in me je zanimalo če bi nam mogoče 'razkazala' Lj. no torej če bi MI razkazala Lj.?" je končno vprašal. "Seveda. Jutri ob 11.ooh se lahko dobiva tukaj!" sem rekla. "Prav." je dodal nato pa izginil za vrati Tivolja. "Niiiiiiiiinaaaaaaa zmenekk imaš z Zaynom!" je zacvilila Ana. "Ne pa nimam le razkazala mu bom Ljubljano" sem rekla in se nasmehnila. "Če ti tako praviš!" je še dodala nato pa sva se končno odpravili domov. Kmalu je spet zazvonila budilka. Pokonci sem bila v sekundi. Najprej sem se stuširala potem pa oblekla :

Ura je bila 15 min. do 11.ooh zato sem se odpravila staršev hvala bogu ni bilo doma saj so na obisku pri babici zato sem preostanek dneva sama. :'D K HaliTivoli sem prispela 2 min. pred 11.ooh in Zayn me je že čakal. "Pozdravljena!" je rekel in objel čeprav objema nisem pričakovala sem mu ga vrnila. "Torej kje začneva?" je vprašala. "Pridi!" sem rekla in ga povlekla za roko. Šla sva v park... nato sem mu pokazala še šolo ki jo obiskujem... nekajkrat sva se ustavila v baru... potem sva šla še do drugih 'znamenitih' stavb v Lj. in na koncu sva odšla še k najboljšemu sladoledarju v mestu *-* Z sladoledom v roki sva se vsedla na klopci v parku zdraven majhnega vodnjaka. Bilo je popolno. "Veš Nina, nekaj je na tebi... nekaj posebnega. Vsak trenutek z tabo mi jamlje sapo" je navsezadnje rekel. "Česar lepšega še nisem slišala" sem rekla in se sramežjivo nasmehnila. Približal se mi je.. in še malo bolj... in že sem zavohala njegov preprosto popolni parfum... in "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Zayn!!!!!!!!!!!!!!!!!" kar naenkrat so naju obdale fanice. *Pa neno* sem si mislila v mislih a sem se vseeno nasmehnila. Ko se je nekajkrat slikal z fenicami in podpisal nekaj CD-jev in posterjev in slik... so končno vse odšle. "Hm... torej morala bi do..." sem nadaljevala a me je prekinil z nežnim poljubom. Čeprav je bil kratek je bil najpopolnejši in najbolj sladek eeeeeeever :***

Po poljubu sem ga prijela za roko in tako z prepletenimi prsti sva se odpravil naprej ♥
Pospremil me je do doma in me pred vrati še enkrat poljubil nato pa odšel. Vsa zasanjena sem vstopila v hišo. "gospodična Nina!" je strogo rekla mami. "Ohoooj" sem še kar zasanjano pozdravila in pozabila, da sem strogo prekoračila meje saj je ura že 2o.1o.h in zunaj sem bila brez dovoljenja. "Nina! Kje si se potepala?" me je sedaj že nejevoljno vprašala. "Ah mami sem ti že povedala, da ljubim svoje življenje.?" sem jo vprašala. "Ja Nina si. sedaj pa mi odgovori!" je spet zahtevala. "Veš njega ljubim bolj" sem rekla in se zasanjano spomnila današnjega dne. "Kaaaj? moja deklica se je zaljubila? omojbog... moja ljubica je privič v življenju zaljublje...." je začela govoriti mami. Sem vam že povedala, da extremno pretirava okrog teh stvari? Ja no. Mame so pač mame. "Ah..." sem le zavzdihnila in se odpravila v sobo. Po nekaj minutah sem zaslišala zvonenje telefona. "Prihajam!" sem se zadrla in se komaj po tem ko ni bilo odgovora zavedla, da me ne more slišati! Nasmehnila sem se sama sebi potem pa pograbila telefon in se oglasila. "O ljuba duša kje si ti že ceuu dan. Kako je bloo z Zaynom. Kako to da hodita?..." je hitela z vpraševanjem Ana. "Heeeeej. Umiri se malo no. Prvič kot prvič trenutno sem doma.. z Zaynom je bilo sanjsko & kako za vraga veš da hodiva? NO NE HODIVA NI ME ŠE VPRAŠAL SVA SE PA POLJUBILA 2X" sem še posebej poudarila zadnji del. "No saj je vseeno... vem pa tako, ker je blo po televiziji... 'ZAYN IN NJEGOVA NOVA PUNCA' so rekli novinarji takoj za tem pa pokazali sliko vaju med sprehodom in kako se držita za roke in potem še eno sliko kako se POLJUBLJATA?????" se je zadrla. "Omojbog" sem rekla in takoj zatem sem zaslišala vpitje "Niiiiiiiiiina spravi se v dnevno TAKOJ!" je zakričala mami. "Jaaaaaaaaaaa!" sem zavpila nazaj in se poslovila od Ane nato pa stekla v dnevno. "Mi imaš kaj povedati?" je vprašala in pokazala na televizor kjer sva bila midva.. torej jaz in Zayn med poljubom :'/ "Glede tega.." sem poskušala pojasniti vendar mi ni pustila.. "poslušaj mlada dama... glede tega da imaš fanta je vse super ampak, da imaš fanta iz neke skupine..." se je jezila. Ja če še nisem povedala, mami je sovražila take skupine z najstniki.. "Ah pusti jo Marina, naslednji mesec bo stara 18 let gotovo ve kaj je prav in kaj ni. In dokler je srečna s tem pevcem naj bo z njim" se je sedaj oglasil oči in se postavil zame. "Ja verjetno imaš prav, ah oprosti ljubica ampak saj veš mame skrbi" je sedaj rekla mami in me objela. Zahvalila sem se obema potem pa stekla nazj v sobo. Kmalu se je telefon spet oglasil. *Hm.. le kdo je sedaj* sem se zamislila ko pa sem videla kdo kliče sem se v trenutku oglasila.

next ?
08. april 2012
next
09. april 2012
next
09. april 2012
neeeeext
09. april 2012
next
10. april 2012
next
10. april 2012