Forum
u110384
u110384
Hellooow!
To ni še ena navadnih zgodbic o One Direction.To je dnevnik neke punce,ki se ji življenje zaplete z 2 angleškima boybendomane Direction in The Wanted.
Hope you like it!
One way or another < 33

Glad you came < 33

✄Dear diary!✄
Ime mi je Hanna Cowell.Sem najstnica…v bistvu dekle,
ki bo staro 14 let.Doma sem v New Yorku.V šoli nisem kaj preveč priljubljena…sem pač povprečna najstnica.Imam najboljšega prijatelja…Ja prijatelja fanta…Ime mu je Nathan Sykes.On je moj najboljši prijatelj in lahko mu zaupam čisto vse!
Imeli smo pouk in ravno sem sedela v klopi in gledala skozi okno ter komaj čakala da bo konec razlage. Imeli smo namreč uro biologije.Stara učiteljica Berta
Holmes je bila danes še posebej tečna…V bistvu me biologija nikoli sploh ni zanimala.Pač tako sem sedela in se gugala na stolu ko je v mojo peresnico prifrčal listek.Seveda bil je od Nathana.Previdno da me nebi Berta videla sem ga odprla in prebrala vsebino… ''Kako greš domov?greva skupaj?se ti ne zdi danes Berta še bolj debela kot ponavadi?'' je pisalo na listku.Z nekaj hitrimi potezami sem pobrala kulico in z mojo okroglo pisavo načečkala:''Domov grem peš…lahko greva skupaj ja…Berti je zagotovo pregorela tehtnica!Tako je debela da ne vidi lastnih stopal.Ehmm greva čez park ne?''in mu pod mizo poslala listek.Prebral ga je in mi hotel odpisati ko se je od nekod vzela slonica Berta.Vzela mu je listek in si ga odnesla.Super! Spet bom dobila ukor sem pomislila sama pri sebi in odštevala minute do zvonenja…Končno je zazvonilo in s Nathanom sva hitro zbežala pred kitom.Stekla sva po hodniku kolikor so naju nesle noge in prišla sva do omaric.Na naši šoli smo imeli garderobne omarice in ko sem si pospravla zvezke v torbo sva se odpravila proti domu.Morem povedati,da je bil Nathan tudi moj sosed in včasih sva po pouku pri meni igrala igrice.Bila sva super ekipa.
Leta so hitro minevala in kmalu sva bila stara že 15 let…hodila sva že v 9.razred in bil je že maj.Ljudje so kot nori skakali okoli…v zraku je visela sreča.Otroci so se podili po ulicah.Sončni žarki so greli lica mimoidočih kolikor so sploh lahko posvetili preko stolpnic…Ampak v parku je bilo čarobno.Tam so vse rože cvetele…videla se je sled pomladi,čebele so letale s cveta na cvet in zrak je dišal opojno.Trava je bila zelena…drevesa so plapolala v vetru.S Nathanom sva velikokrat šla skozi park saj je bil tako lep.Po poti domov sva se pogovarjala na katero šolo se bova vpisala.On je imel namen iti na računalniško šolo ampak sem ga prepričala da gre na umetniško šolo v London-na najboljšo in najbolj priznano šolo na svetu.Namreč Nathan je imel zelo dober glas in velikokrat sva naredila kakšen cover od katere pesmi.No in tistega poletja se je najino druženje končalo…Bilo je konec poletja…v bistvu je bila že jesen.Pogovarjala sva se kako se bova še videla za božič in za večje praznike…
Hanna(me)

Nathan

No v glavnem jaz sem se vpisala na oblikovno šolo v NYc-ju.V fotografsko smer…Fotografiranje je bila moja strast in to sem delala z največjim veseljem.To me je pomirjalo in sproščalo,tako kot petje in igranje na kitaro.Ja igrala sem tudi kitaro in pela tudi nisem slabo ampak sem zaradi predragih šol morala izbrati nekaj bolj ugodnega.Nismo bili revni,bogati pa tudi ne.Seveda sem imela iphone in takšne stvari…No jesen se je prevesila v zimo in sčasoma sem pozabila na Nathana…Imela sem prijateljico Katie,ki sem ji lahko zaupala…Hodila je na oblikovno šolo tako kot jaz,vendar ne v smer fotografije ampak slikarstva…Zelo lepo je risala.Ravno sem končala s poukom ko je do mene pristopil učitelj in me vprašal če bi lahko poslikala nekaj zimske narave za v šolski časopis.Ja tudi pri časopisu sem bila.Prikimala sem mu in se odpravila proti domu.Imela sem vse…Samo fanta ne..No in tako sem šla po poti čez park in z svojim Nikonom 5000ds slikala naravo.Ko sem prišla domov me je že čakal moj vedno razposajeni bratec Damon.Ja z Damonom sem tudi imela posebno vez.Damon je bil star 13 let in je že imel punco.Ko je bil manjši se je rad stiskal pri meni in ko so ga tlačile nočne more je vedno spal pri meni.No in tako kot zmeraj je tudi danes prišla njegova punca zato me je spodil v mojo sobo.Moja soba je bila posebna,zato ker sem jo pregradila,da sem v enem delu imela še drugo sobo,to je bila fotosoba.V fotosobi sem razvijala slike.Šolsko torbo sem vrgla v kot in v naročje vzela kitaro.Kitara je bila moja prijateljica od otroštva…S to kitaro sem pogosto delala coverje od znanih pesmi,pomagala mi je v najbolj žalostnih trenutkih mojega življenja,naprimer ko mi je umrl oče sem dneve igrala in skladala pesmi z mojo kitaro.Imela sem že veliko svojih pesmi ampak jih nisem upala objaviti na you tubu.Zaigrala sem pesem sweet child o'mine in se prepustila pesmi.Potem sem odložila kitaro in vzela v roke fotoaparat,da bi pogledala slike.Vse so mi bile všeč ampak sem izbrala samo eno.Čez nekaj dni je bila v časopisu.
Leta so tekla in kmalu je prišel moj 18.rojstni dan.Do tega leta sem posnela že veliko slik in včasih so me tudi poklicali,da sem fotografirala za kakšne slavne revije.No in nekako sem danes imela doma zabavo z vsemi prijatelji,ker smo bili zadnjo leto na šoli.Zabava je bila super.Moji priatelji so se pijani metali v bazen,imeli smo Davida Guetto,da nam je vrtel glasbo seveda ste mislili,da je mami mogla zmetati celo premoženje za Guetto ampak temu ni bilo tako.Guetta je bil mamin bratranec in tudi moja mami se je pisala tako.Midva z Damonom sva ga klicala stric,čeprav ni bil najin stric.Jaz sem dobila priimek po očetu.Moj oče je bil James Cowell,vse dokler ni umrl zaradi raka na pljučih.Zelo sem ga pogrešala,prav zato ker je bil on edina oseba s katero sem se lahko pogovarjala,prav tako mi je dovolil dosti več kot mami.Res me je razumel.No v glavnem imeli smo tudi coctaile,vodke,piva,whiskeye in še mnogo stvari.Noro smo se zabavali in zabava je trajala do 4ih zjutraj.Potem so se prijatelji odpravili domov.Jaz sem bila že malo pijana in sem šla v posteljo.Zjutraj me je zbudil Damon in rekel,da moram v kuhinjo,ker mi more mami nekaj povedati.Vsa zaspana sem se v spodnjem delu pidžame in črni majici z naramnicami odpravila v kuhinjo.Mami je začela govoriti:''Hanna,stara si osemnajst let in s tem si tudi polnoletna.Prav tako še nisi dobila darila,zato te prosim,če odpreš vrata in pogledaš ven.''
No pa sem se odvlekla do vrat in zagledala avto,ehh kaj avto porsheja.Skakala sem od veselja objela mami in strica.
Seveda presenečenj ni bilo konec.''No in ker si polnoletna in imaš izpit(naredila sem ga že pri 16ih) in ker si dobila to pismo ti podarjam tudi jaz nekaj lepega.''je navihano dodal stric in mi v roke porinil dve kuverti.Preletela sem naslov in videla,da je naslovljeno name.No pa sem raztrgala ovojnico in prebrala kaj piše v pismu.Prebrala sem,da so mi ponudili službo v Londonu,da bom fotografirala pri znani slavni reviji Cosmopolitan.Potem ko sem prebrala sem še ugotovila,da bom fotografirala predvsem slavne.Od veselja sem skoraj omedlela.Potem sem pogledala še drugo kuverto in v njej je bila letalska karta,50.000$ in ključi.Vprašujoče sem pogledala strica in rekel je:''Letalska karta za London in denar,da boš lahko preživela in si kupila nekaj oblačil…ključi pa so od tvojega stanovanja v Londonu.''Poljubila sem strica na lice in vesela odhitela v mojo sobo.
Next?
22. februar 2013
u108028
u108028
Neeeeext!
Supr zgodba :3
22. februar 2013
u114759
u114759
next!
22. februar 2013
u114759
u114759
to si ti sama napisala*w*
22. februar 2013
u110384
u110384
Mašaa tenkjuu ker bereeš :$$
Samanta jaap :3
22. februar 2013
u123847
u123847
Neext.*
22. februar 2013
u123285
u123285
neeeeeeeextt..!!
22. februar 2013
u123334
u123334
Sej veš kaj bi rekla :*
22. februar 2013
u110384
u110384
Evaa :$$ veem :**
Katja :*
22. februar 2013
u123334
u123334
Ok ta zgodbica je CHEAP SHIT.! -.- loool *la joke*
22. februar 2013
u110384
u110384
Evaa ti si cheap shit hahaha *le joke
22. februar 2013
u123334
u123334
Joj.
22. februar 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..!! (prosim drugič med sporočilih** )
22. februar 2013
u123489
u123489
neexxtt.!!
22. februar 2013
neekštaaj
22. februar 2013
neeext*-*
ful dobr pišš...;D
22. februar 2013
neeeeeeext <333333
asdfghjkl najbolša zgodbica *o*
22. februar 2013
next
22. februar 2013
u50889
u50889
NEEEEXT! Sicer nisem nek super fan od 1D ampak The wanted so pa the best!!!
22. februar 2013
u110384
u110384
Okeej danes dobite next <333
23. februar 2013
u110384
u110384

*Dear diary!*
Na karti sem prebrala,da letim jutri in zato sem morala hitro spakirati vse potebno.Vzela sem si samo nekaj oblačil,ker si bom drugo kupila,vzela sem še applov laptop,iphone,fotoaparat,slušalke,nogometno žogo z messijovim podpisom,toaletni kovček z vsemi stvarmi,moj najlepši skejt in seveda mojo kitaro.V bistvu sem pakirala skoraj celi dan in s seboj vzela še milijon drugih stvari.Zvečer sem bila utrujena ampak sem vseeno šla v dnevno sobo in se poslovila od mame,rekla je da me bo jutri ona peljala na letališče.Potem sem se odpravila še v klubsko sobo.Klubska soba je bila kraj kjer sva jaz in Damon preživljala večino časa.V njej je bila miza za biljard,pikado,ročni nogomet,lcd televizija,wii,playstation,xbox,računalnik,jacuzzi.Zadnje sem si zaželela jaz za sprostitev haha.No in Damona sem našla kako igra igrice na playsationu.Vzela sem svoj playstation in 2 rezervna pilota ter nekaj igric kot so :call of duty,sims3,zombie run,fifa 2013…Potem sem se vsedla k bratu in zadnjo igro sva odigrala skupaj.Potem sva se poslovila in tudi jaz sem se odpravila v posteljo.v ušesa sem vtaknila slušalke in zaspala.
Zjutraj sem se zbudila ob glasbi Lifehouse-Hanging by a moment.To je bila ena izmed mojih najljubših pesmi in kmalu sem začela peti:I'm falling even more in love with you!
Počakala sem na konec pesmi in se odločila,da takoj ko pridem v London naredim cover te pesmi.No sem se le vstala in se umila,ter si oblekla strgane modre kavbojke,črno majico z bleščečim križom in varsity jacket.Obula sem si British knightske,ker je bila že pomlad.Nanesla sem si še nekaj makeupa in odšla v kuhinjo jest.Jedla sem palačinke(tiste debele).No in potem sva se z mamo vsedli v njenega audija in se odpeljali proti letališču.Ko sva prispeli sem iz avta vzela kovčke in jih odpeljala do glavnega terminala.Tam sem si pogledala kdaj pelje letalo in ugotovila,da imam 10 minut časa,zato sem polubčkala mamo in se odpravila proti vratom za let 3.Tam so me pregledali,in tudi moj potni list pa prtljago.Dala sem jim karto in se odpravila na letalo.Vsedla sem se na svoj sedež in se pripasala.V ušesa sem si vtaknila slušalke in poslušala Flo Rida Good felling.Let je bil dolg,zato sem zaspala.Zbudil me je glas iz zvočnika,ki je oznanjal,da smo prispeli.Stopila sem iz letala in videla da pada dež.Ah ja to Londonsko vreme sem zamrmrala sama pri sebi in se odpravila po prtljago.Poklicala sem taxi in mu naložila prtljago ter mu pokazala listek na katerem je bil naslov mojega ''stanovanja''.Ko sva prispela sem pogledala skozi okno in zagledala vilo.Pred njo je bil parkiran moj porshe.Plačala sem taxistu in odnesla kovčke v hišo.Hiša je bila zelo prostorna in luksuzno opremljena.Malo sem se razgledala in razpakirala.Potem sem poklicala strica in ga vprašala če je normalen? To ni stanovanje ampak hiša vbistvu! Samo zasmejal se je in mi rekel naj uživam…potem pa prekinil.Na mizi sem zagledala ključe od mojega avta in sporočilo.Preletela sem ga in ugotovila,da mi je priskrbel vse.od posode za kuhanje do šamponov za lase.No vzela sem ključe in zaklenila hišo.Potem sem se vsedla v dnevno sobo,vzela kitaro in začela igrati Airplanes od B.O.B.-a.Potem sem se spomnila,da moram narediti cover od Hanging by a moment.Vključila sem laptopa in prižgala kamero.Začela sem igrati in peti in res sem se vživela.Potem sem jo še objavila na you tubu.Pogledala sem še na twitter,tumblr in facebook…Nič pametnega,samo nekaj followerjev in prošenj za prijateljstvo.Sprejela sem vse.Postalo mi je dolgčas zato sem se odločila da grem v shoping.vzela sem denar,usb in ključe od avta.Previdno sem zaklenila hišo in se vsedla v avto.Zaloputnila sem vrata in vtaknila usb v radio.Začela se je predvajati pesem Titanium od Davida Guette in Sie.V bistvu sem pri tej pesmi imela jaz prste vmes.Jaz sem napisala besedilo in ga pokazala stricu,ampak njemu je bila tako všeč,da jo je kar posnel.No v glavnem pridem do nakupovalnega centra in se sprehajala,ko sem zagledala tistega blondinca iz nadute skupine One Direction.Nekje na internetu sem videla kako se obnašajo do svojih oboževalk in me potem ni niti zanimala več njihova glasba.Nato sem zavila v glasbeno trgovino.Tam sem videla električno kitaro,ki sem si jo vedno želela.Ugotovila sem da sploh ni draga,zato sem si jo kupila.Kupila sem si še pomladno oblekico z cvetličnim vzorcem in visoke črne salonarje.Potem sem šla domov in se oblekla,ter se odpravila proti Cosmopolitanu.Kmalu sem prispela do velike stolpnice in vstopila.V njej je bilo veliko ljudi ampak to me ni preveč motilo ker sem že velikokrat bila pri različnih revijah.Stopila sem do informacij in vprašala kam moram iti.Napotili so me v tretje nadstropje.Tam sem srečala mojo šefico.Bila je prijazna gospa,stara okrog 29 let,ki mi je povedala vse o službi.Potem me je vprašala kakšen fotoaparat imam in rekla sem da Nikona 5000 ds.Z odgovorom je bila več kot zadovoljna,saj je bil to najboljši fotoaparat na tržišču.No in potem mi je dala kar prvo nalogo.Slikati moram člane nekega boybenda…
1.vam je zgodbica všeč?
2.kateri boyband bo morala slikati?
23. februar 2013
u114759
u114759
hudo *o*
23. februar 2013
u108028
u108028
Omg neeeext! *W*
23. februar 2013
neeeeeeeeext
jap
1D
23. februar 2013
u123821
u123821
NEXT+ ZAKON ZGODBA!
23. februar 2013
Neext
23. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!
23. februar 2013
u50889
u50889
NEEEEEEEEEXT!!!!!!!!
TW!!!
23. februar 2013
u65741
u65741
neeeeeeeeeext
23. februar 2013
neeext
24. februar 2013