Forum
-Bila ja deževna noč. Sedela sem za svojim računalnikom in kadila. Razmišljala sem o svojem življenju. V mojo sobo je priletela moja mlajša sestra Lana in začela kričati:«Lisa(to sem jaz) dobila sem 3 karte za London«.In seveda ji niso starši pustili ker je bila samo 14. Zato se poslali mene zraven. Naslednje jutro smo odšli na letališče.«Previdne bodite«,mi je rekla mama. Preden sva odšle sem dala mami moje cigarete. V trenutku smo bile v Londonu. Odšle smo da majhnega stanovanja v katerem je živela Lanina prijateljica Rose. Odločila sem se da bom šla malo po mestu. Ogledovala sem si prečudovite ulice. Ko sem sedela v parku so začele punce noreti. Prišli so neki fantje po imenu One Direction. Nisem jih poznala. Ampak ko me je eden od njih pogledal sem se počutila odlično. Ime mu je bilo Zayn. Prišel je k meni in mi ponudil cigareto. Vedel je da kadim.(po moje ker je videl moj stil oblačenja).«Are you from hear?« Povedla sem mu da sem tukaj samo za nekaj časa. Dal mi je njegovo številko in rekel naj ga pokličem. Nisem mogla verjeti. Odločila sem se da tega ne povem Lani. Ko sem pa prišla nazaj v stanovanje me je pa čakalo pravo presenečenje…

27. julij 2014
u173906
u173906
next, prosim
27. julij 2014
next
27. julij 2014

-Ko sem prišla nazaj v stanovanje so za mizo sedeli moški(Policija) in Lana. Povedali so mi da je šla Lana v hišo One Direction in hotela nekaj ukrasti. Nisem mogla verjeti. Nato so odšli in z Lano sva takoj odšle v prepir.«Kako si mogla?« sem jo vprašala. Rekla je da je samo hotela avtogram. Nisem hotela misliti na to in sem samo mislila na Zayn. Preden sem odšla spat mi je Zayn poslal sporočilo če lahko pridem pred njihov hotel. Ne vem zakaj sem se odločla ampak sem šla. Ura je bila že 1 in mi dva sva sedela pred hotelom. Nisem vedela sploh kaj naj mu rečem. Obrnil se je k meni in rekel:«Lisa i like you«,nisem mogla verjeti da mi je to rekle Zayn.«I like you too« sem mu odgovorila. Neto so se njegove ustnice prebližale mojim in sva se poljubila. Poljubi je bil odličen. Prijel me je za roko in me odpeljal do njegove sobe. Počasi sva se bila že na postelji. Nikoli si nisem mislila da bi se lahko tako hitro nekdo zaljubi. Nato mi je počasi slekel mojo Niravana majico in bila sva skupaj celo noč in se ljubila. Bilo je fantastično. Ampak ko sem se zbudila se videla pred vrati časopis na kateri sem bila jas in Zayn kako hodiva v hotel. Bila sem šokirana. Kaj si bo mislila Lana? Hitro sem prijela svoje stavri in odšla…
27. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg