Forum
Hej! zgodbico sem se odločila pisati iz samega doukčasa. Upam da vam bo ušeč, če te pa pri zgodbi karkoli moti, mi pa napiši sporočilo ali pa v komentar, pa bomo kaj spremenili. Uživajte ob branju

Zdravo! Jaz sem Ana. Prihajam iz Ljubljane in sem čisto običajna najstnica, ki rada je, posluša glasbo in se druži s prijatelji. Imam veliko več moških prjiateljev, saj se tudi sama rada obnašam bolj fantovsko... naprimer rada igram nogomet, rokomet, košarko, ne maram nositi oblekic (mislem da še nikoli v življenju nisem nosila oblekice) in najraje od vsega poslušam rock glasbo, ki je moja strast! Ženske družbe nemaram tudi zaradi hinaustva in ljubosumja, ki se mi zdi čisto brez veze. Obiskujem pa tudi 2. letnik splošne gimnazije... aja. Še to. ne maram boy bandov. Ne samo zaradi glasbe, ampak zaradi tega, ker se mi zdijo uzvišeni, ker use najstnice tekajo za njimi, bi se rade poročile z njimi in jih kujejo v zvezde, čeprav so samo vase zagledani idijoti! Ah kaj naj... ta svet je nor... moj najbolši prijatelj je Luka. Njemu lahko zaupam use, skupaj trenirava nogomet in hodiva v šolo... zraven njega nikoli ni dougočasno. Moja največja sovražnica pa je Manja iz sosednjega razreda. Obsedena je z boy bendom One Directon in to je samo en razlog, zakaj jo sovražim. Speljala mi je tudi fanta in vsakič ko jo vidim mi postane slabo, ker je vedno tako vzvišena, razvajena in bogata zato tudi vsi fantje skačejo za njo.
07. avgust 2013
u81497
u81497
next
07. avgust 2013
next
07. avgust 2013
Next
07. avgust 2013
next
07. avgust 2013
NNEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTT¨!!!!!!!!!!!!!
07. avgust 2013
2. del
*Pozvoni pri uhodnih vratih* pa ne no. Kdo je zdaj, saj je ura komaj 9, pa še počitnice so. Čisto počasi se zvalim iz postelje in še bolj počasi se odmajam do vrat. Pred njimi stoji Luka. To je veliko presenečenje saj se on nikoli ne zbudi pred poldnevom. Skočim mu v objem in oba padeva na tla, saj me Luka ni uspeu uloviti. Oba se začneva smejati in kar ne moreva nehati. Takrat pa skozi vrata pride moj brat Lovro, saj ga je zanimalo kaj se dogaja. ''kaj se tukaj naskakujeta pred vrati, saj soba ni tako daleč, da se ne bi mogla zadržat'' komentira kot vedno. Za trenutek se nehava smejati, nato pa ustaneva in zbeživa v hišo in hito zakleneva vrata, da Lovro ne more noter. Lovro začne butati po vratih in upiti, da je samo v spodnjih hlačah in da ga bodo videli vsi sosedje, medve pa se začneva valjati po tleh od smeha. Čez kakšne pol ure se nama zdi da so ga videli že vsi sosedje, zato ga spustiva noter. Hitro skoči skozi vrata in gre mimo naju. Mislim da je res zelo jezen. Ampak se ne oziram na to. ''Ana daj naredi si twitter'' mi spet začne prigovarjati Luka. ''Ne Luka, kolikokrat sem ti že rekla da se mi to zdi brezveze, polek tega ga pa še neznam uporablati'' ja prav ste slišali. Nimam twitterja. Nisem ravno tehnični človek, polek tega pa se mi neda cel dan viseti na računalniku. ''pa daj no... saj ni tako zakomplicirano''
''matr si ustrajn Luka! prav no. naj ti bo da mi neboš več težiu. Sam pol greva nogomet igrat'' ''jes, jes, jes, jeeeeeeeeees'' začne upiti in skakati po sobi, nato pa hitro zleti po prenosnika v mojo sobo in ga prinese v dnevno. ''najprej si moraš izbrati ime'' mi reče. Premišljujem, premišljejem, premišljujem
*5 minut pozneje*
premišljejem, premišljujem...
''zdaj te imam pa dovolj! jaz ti bom izbral ime'' se razburi, potem pa utipka v prazen prostor: 1Dhater ime mi je zelo ušeč, saj jih sovražim iz dna srca. Strinjam se z imenom in Luka konča z izdelovanjem profila. ''glej na twitterju lahko slediš slavnim osebam, bendom ali prijateljem. Naprimer tvoj najljubši bend je Bon Jovi, zato ga poiščeš na twitterju in zdaj boš izvedela, kje se nahajajo in kaj počnejo. Čisto preprosto. Lahko pa jim napišeš tudi twit'' mi razloži. Uneto prikimavam, da greva lahko igrati nogomet. Ko Luka misle, da mi je razložil vse, se preoblečem v Barcelonin dres, obujem superge in se odpraviva do nogometnega igrišča.
07. avgust 2013
u125625
u125625
neeeeeeeeeeeext
07. avgust 2013
u127247
u127247
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
07. avgust 2013
u81497
u81497
neeeeeeeext!!!!
07. avgust 2013
neeeeeeext
07. avgust 2013
neeeeeext+nova bralka
07. avgust 2013
next
08. avgust 2013
3.del
Ko z Lukom prideva na igrišče so tam usi moji prijatelji ''sta za igro'' nama zaupije Tom. ''itak! kdaj pa sem se še branila igrati nogomet?''. Najprej naredimo ekipe. V moji ekipi so Tom, Jernej, Jakob in Matej v Luketovi pa Primož, Timi, Žan in Tadej. Začeli smo igrati... naša ekipa je napadala... Tom mi poda žogo, preigram Luketa innnnnn goooooool! Usi skupaj stečemo v skupinski objem. Na koncu seveda zmagamo s 3:0. Nekaj časa še sedimo na travi in obujamo spomine. Pogledam na uro in me skoraj zadane kap, saj je že devet zvečir. ''sori fantje. Jst moram iti, mami me zagotovo že pogreša'' '' Pa daj malo še ostani, brez tebe ni tako zabauno'' mi prigovarja Tom. ''oprosti, ampak res moram iti'' ustanem in usakega objamem, nato pa stečem domov. Ko stopim skozi vrata me takoj napade mami ''kje si bila? Veš, da zamujaš?'' ''igrali smo nogomet no... saj ni potrebe da zmeraj zganjaš takšno paniko'' ''če pa me skrbi za tebe'' ''saj znam poskrbeti zase'' učasih je čisto preveč zaščitniška. Stuširam se in se uležem na posteljo z računalnikom na nogah. Postane mi dougčas, zato odprem twitter. Imam res veliko komentarjev na račun twitter imena. Naprimer takšne: Zakaj sovražiš 1D? Kaj so ti naredili? Saj jih sploh ne poznaš, da bi jih lahko sovražila? bla, bla, bla brez veze. Pa zakaj morajo biti te ''fanice'' tako obsedene z njimi? Sploh jih ne razumem kaj vidijo na teh idijotih. Pesmi imajo pa tako ali tako zanič! Odločim se da bom 1D napisala twit.
@OneDirection Why're u so stupid? Your songs are sooo bad, that i can't even describe. And your fans are soooo annoying. I really don't like you.

pritisnem tweet. Zdaj ni več poti nazaj. Zdaj me bodo usi ''directionerji'' ali kako se že imenujejo njihovi fani zasovražili. Ampak meni je useeno za njihovo mnenje, saj so itak neumni če poslušajo One Direction. Izpišem se iz twitterja, se pokrijem z odejo in počasi utonem v miren spanec, brez sanj.
08. avgust 2013
u140555
u140555
neeeext
08. avgust 2013
u81497
u81497
nnnext
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
u125625
u125625
neeeext
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
4.del
*Louis Tomlinson*
''podaj mi tisto vrečko čipsa Louis'' mi zaupije Niall iz druge strani sobe. Vržem mu vrečko, on jo ujame in ves čips na enkrat zbaše v usta. Kako mu zavidam, da se mu nič ne pozna na teži. Nevem kam naj se dam. Odkar sva se z El razšla imam preveč prostega časa, fantje pa niso prau nič zabauni. Zayn se ves dan ukvarja s svojo frizuro, če pa ni to gre pa s Perrie ven. Harry cel dan preživi na računalniku, Niall posveti ves svoj čas hrani, Liam pa gleda neumne risanke po televiziji. Odločim se, da grem še jaz malo pogledat na twitter. Prijavim se in grem skozi stvari ki so jih pisali o meni naši oboževalci. Isto kot vedno: Louijeva rit ubija, Louis follow me, najbolši ste in podobno. Ko že hočem zapreti twitter mi v oči pade slika dekleta, z uporabniškim imenom 1D hater. Pa tako lepa punca, pa nas sovraži, si mislem. Pogledam njen tweet. Napisala je da nas sovraži in da nimamo dobre glasbe. Kar malo me stisne pri srcu, čeprav sem dobil že veliko takih twettov, me ta prav prizadane, saj mi je punca zelo ušeč. Ima rjave srednje dolge lase, modre oči in pristen nasmeh. Ampak zakaj nas sovraži? Potem pa se mi utrne zamisel. Napišem tweet. Najprej se malo obotavljam. Naj ga pošljem ali ne? Oboževalke bodo znorele, če ga pošljem. Ampak ta punca mi je zelo ušeč. Pritisnem pošlji! Zdaj ni več poti nazaj.

Kaj je bilo napisano v tweetu?
Kako se bo Ana odzvala?
Vam je zgodbica zaenkrat ušeč?
Kaj spremenim, dodam?
Se opravičujem za krajši next, ampak sem mela trening, pa sm ful zmatrana
08. avgust 2013
next
09. avgust 2013
Next
09. avgust 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
šøяяeч zα šмeтeиנe øz. øgłαšeναиנe
09. avgust 2013
u125625
u125625
neeeeeeeeeeeext
09. avgust 2013
u127247
u127247
NEXT!!!!!!!!!!!
09. avgust 2013
u127247
u127247