Forum
u56210
u56210
Hei!
To je nadaljevanje moje prve zgodbice dance with love?
https://www.igre123.com/forum/tema/dance-with-love/36568/
(fajn je, da jo preberete, da bote vedli kdo je kdo)
Samo glavne vloge se bodo zamenjale. Ta zgodbica se bo šla o Rebbecini najboljši prijateljici Anni.

Zgodbica je posvečena mojim zvestim bralkam:
>1D_Sara< -hvala za prvi next!!!
forever young:3-za vse nexte!! In tvoja zgodbica je super!!
hudič/angel-redna bralka od začetka!!!
TheBeeBee:$-rada te mam!!!
emchy7-hvala za vse spodbudne komentarje!!!
andreja1D saade-
Tinchy_Sweet-hvala za celo stran nextov!!!
Nikita lol-tvoja zgodbica je ful dobra!!!
reby12-za večne nexte-hvala!!!
pink_girl123-rada te mam!!!
Snežinkica-hvala, hvala, hvala!!!
Asrai-zvesta bralka na koncu!!!
kitty girl 123-next!!!
Loco_De_Amor-najboljša!!
мrѕ мalιĸ -zate!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sem Anna in sem stara 15 let. Živim z mamo in očetom v NY-u in imam starejšega polbrata Lucasa (17let), ki živi pri svojem očetu. Mama je bivša manekenka, zdaj pa vodi svojo modno agencijo in sodeluje z mamo moje najboljše prijateljice Rebecce. Oče pa je zdravnik.
Želim si postati manekenka in modna fotografinja, ko bo pa čas, pa bom prevzela mamino agencijo, vsaj upam da bom.
Moja BFF je Rebecca, in všeč mi je njen starejši brat Ian. Vendar mi je tudi všeč najboljši prijatelj Rebbecinega fanta-David (upam, da nisem preveč zakomplicirala). In zaradi tega so se začele težave!!!!

jas:

Rebecca:

BFF:

David:

Ian:

Lucas:

moji staši:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NEXT??

P.S.: Za vse, ki ste najprej prebrali prvi del. Ja, Alice in Lucas sta par!!!
P.S.2.: Alice si je pobarvala lase na rjavo!!!

11. julij 2012
next!!
11. julij 2012
neeeeeeext!!
11. julij 2012
u82298
u82298
next
11. julij 2012
itq da morš nextat ... aja pa hvala ♥♥♥♥♥ najboljša zgodba do zdaj ♥♥♥♥♥
11. julij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!
11. julij 2012
NEXT...!!!
11. julij 2012
Hvala bogu še pišeš to cool zgodbico
NEXTY...........................!
11. julij 2012
I
11. julij 2012
neext aja to mi ni jasno s kermo je zdej Rebecca par z Alexo al z Davido??? Kr sta se Rebecca pa Alex neki lupčkala ...... NEXT!
11. julij 2012
nnnneeeexxxxtttt aja pa ni za kej za nexte
11. julij 2012
u56210
u56210
hvala!! nextam po morju (12.7.-26.7.)
@nchi
11. julij 2012
u56210
u56210
Rebecca je skupaj z Alexom, Anni pa je všeč David in Ian. Za kga se bo odločla zveš v tej zgodbici!
11. julij 2012
ODGOVOR ZA @NCHI
11. julij 2012
u84724
u84724
huala...tut js te mam rada < 3333333333333333333333
11. julij 2012
ups zamešaua sm jaja sej mi je jasn hvalaaa
11. julij 2012
u82587
u82587
Tale tvoja zgodbiicaa je res najboooolšaa!! morš čim prej nadeljevar
neeeext:***
11. julij 2012
u82587
u82587

11. julij 2012
sorry kr oglašujem*
11. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. julij 2012
next hitr.!
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
11. julij 2012
u76183
u76183
next
13. julij 2012
next
15. julij 2012
next
15. julij 2012
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT hah sori sam obožujem tvoji zgodbi
15. julij 2012
u76183
u76183
NEXT
22. julij 2012
u84724
u84724
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. julij 2012
u56210
u56210
Hei!
Kak ste? Tak mi je žal, da nisem mogla prej napisat, ker se nam je dopust zavlekel!! Ker ste mogle takoooooooo dolgooooooooooo čakat, bom pisala daljše nexte!!!

--------------------------------------------ZA VSE VAS-NEXT---------------------------------------------

Začelo se je na moji zabavi v maskah. Moja BFF je ravnokar poljubila svojega ˝princa na belem konju˝. S pogledom sma se srečali in bila je srečna. Edino nekaj jo je motilo. David. Torej, da bi bilo vse popolno, sem se odpravila do Davida. Oblečen je bil v SpiderMana.

Rahlo se ga dotaknem in on se takoj obrne. Rečem.
J-JAZ, D-DAVID
J: Hja, moraš priznat, da sta lep par.
D: Ja, tak nisem pričakoval, da bi Rebecca pozabila nanj. Kdo pa si ti?
Čeprav se je pred minuto ˝njegova punca˝ poljubila z njegovim prijateljem, je že pripravljen na flirt in me z zanimanjem opazuje.
J: Kak sem nora, šepredstavila se nisem. Jaz sem Anna, Rebeccina najboljša prijateljica.
D: Ja, Rebecca mi je pravila o tebi, vendar ni omenila, da si tako lepa.
Zardela sem kot še nikoli.
J: Eeeee...bi kaj pil?
D: Ja, itak ne plešem ravno najboljš.
J: Hahaha, pač nogometaš.

Odšla sma do kuhinje in si izbrala pijačo. Jaz sem Tangerino, on pa Biter Lemon

Potem pa sma se začela pogovarjat. Govorila sma in se takoj ujela. Gledala sma enake filme, poslušala enako glasbo, navijala za enake športnike...
Potem pa se je David sklonil in me hotel poljubiti

.
.
.
.
.
vendar
.
.
.
.
.
.
vrata kuhinje
.
.
.
.
.
so se odprla
.
.
.
.
.
.
.
.
in vstopil
.
.
.
.
.
.
.
ali vstopila
.
.
.
.
.
.
.
je
.
.
.
.
.
.
KDO???

a) Rebecca
b) Alex
c) Lucas
d) Alice
e) drugo

Kaj misliš ti??
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upam, da je ok. Res mi je žal!!!
30. julij 2012
Alice

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg