Forum

heila moje ime je alex payne in ja sem od liama payna sestra samo nikoli ga še nisem spoznala saj živi pri očetu v Londonu, jaz pa z mami v majhni Sloveniji. mami mi je obljubila da bom letos med počitnicami lahko odšla v LONDON komi čakam. vem samo da ima moj brat neko skupino po imenu one directon al neki tazga drugga pa ne. neposlušam jih in tud nevem kk zgledajo no uglavnem to sm js

imam tudi bff po imenu kate in res jo imam rada <3
kate::

in ja živiva skupaj saj so njeni starši umrli pred 1 letom in moja mami in moj očim sta jo posvojila.
in tako se začne moja zgodba: budilka me je začela buditi že od 6.30. ni se mi je dalo ustavit pa sm jo kr vrgla v steno da se je razbila,zato se je ob tem trušču zbudila kate in mi začeka skakati po postelji.hitro sva vstali se oblekli in se pripravili za šolo.
js sm oblekla tole:

kate pa to:

__________________------------
no tok za začetek in hope you like it

boš brala ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. december 2012
u111192
u111192
full kull začetek..
pa valda d neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. december 2012
dobr pišeš neeeext
03. december 2012
next
03. december 2012
u90468
u90468
cool začetek
itk neeeeeeeeeext
03. december 2012
u76594
u76594
Nextt
03. december 2012

No take del je posvečen vsem novim bralkam
1.del
Ko sva bili pripravljeni sva s kate odšli na bus. In ja spet je bila gneča ampak sva z kate imeli srečo in našli še dva sedeža. V šoli je pouk potekal normalno zadnjo uro nam je razredničarka razdelila spričevala in bila sem spet odlična. Ko pa sva s kate hodile domov sva naleteli na najine sovražnice. Leilo in njene bff. Spet so naju nekaj zmerjale midve pa sva jih kar ignorirale. Ko sva s kate prišli domov naju je na pultu čakal listek. Na njem je pisalo:
Dragi punci !
Z markom (očimom) se vrnema domov zelo pozno zato si naredita kosilo in začnita pakirat saj gresta čez počitnice v london.
Lp dan mami in oči.
Midve sva kar zacvilile in se zmenili da si naročiva pico. ko sva pojedli pico sva začeli pakirat. Pakirali sva približno do 20.00 potem pa gledali tv. Mami in marko sta se vrnila približno ob 22.00 uri, jaz pa sem odšla ob 20.30 na balet. Ja tudi balet treniram.vrnila sem se okoli 22.00 in si namazala nutello in odšla spat. Zjutraj naju je marko zbudil ob šesti uri zjutraj saj sva imeli let ob osmih. Tekmovali sva katera bo prva v kopalnici in seveda sm bila to jaz. Uredila sem se in se oblekla v tole:

Potem pa je bila na vrsti kate.ona si je oblekla tole:

Za prevblačenje in ureditev sva potrebovali kar 1 uro- saj veste dve dekleti 1 kopalnica-ni priporočlivo. Končno sva odšli na zajtrk in mama je bila že nestrpna saj je bila ura že 7.15. hitro sva pojedli in se spravili v avto. Na letališču je bila gneča. Poslovili sva se od staršev in odhiteli na letalo. Let je bil miren in ni trajal dolgo. Ko smo končno prispeli na letališče v londonu. Ko sva prišli z letala sva iskali izhod 4 in vzunaj voznika ki je imel na tabli napisano moje ime. Prispeli sva do velike črne limuzine in se vsedle noter. Voznik naju je odpeljal do velike vile ki je zgledala takole:

Midve sva kar obstale odprtih ust. Pozvonile sva in odpru nama je nek blondinec in naju pozdravil. Povabil naju je noter in nama predstavil še druge. Liam mi je rekel da sem jaz najbrš njegova sestrica in mi skočil v objem. Razkazali so nama hišo in nama dodelili sobe.moja je zgledala tako:

Od kate pa tako:

:__________________________________________________________-
No upam da vam je všeč  pa še mal vprašanj 
1.bi kej spremenile v zgodbici?
2.pišem naj daljše/krajše nexte?
3.pišem naj bolj pravopisno(kar je težko zame) ?
4.ker iz 1D vam je najljubši?
5.next?
03. december 2012
TIA
Next
04. december 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeext!!
04. december 2012
u111192
u111192
1. ne, vse je super
2. lahka daljše, ampak so taki čist kull
3. ni treba
4. recimo da harry
5. neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. december 2012
Če te ne mot bom odgovirila sam na dva vprašanja
4.LOUIS on je sam moj
5.Še spašuješ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
+nova bralka
04. december 2012
u90554
u90554
1 neeee supr jee!!
2 vredu so
3 kt hoces, mene ne moti nc
4 looooouuiiss <3
5 itaaakkk!!!!
04. december 2012

no pa sm se spraula napisat nou del <3 in ta del je za mojo novo bralko glasbenico (če hoče kera del posveten njej naj napiše zs)
2.del
"omg" je bilo vse kar sem lahko rekla. liam je prišev do mene in me vprašal če mi je všeč. seveda sem rekla da ja. "ko bosta razpakirakirali pridita v dnevno" nama je še rekel liam in odšel. hitro sem odšla razpakirat in bila gotova v pičlih 15 minutah. potem sem se še sprovblekla v tole :

in te čevlje :

potem pa odšla v dnevno kjer so gledali nek film.ko sem prišla je louis vprašal ali se gremo true or dare. seveda smo bili vsi za in louis je vrtev prvi. flaša je pokazala name in seveda sem rekla iziv. "vsedi se zaynu v naročje in tako sedi 5 minut" . ojoj pa kaj še sem si mislila.zayn je bil vidno zadovoljen. nato sem vrtela jaz in flaša je pokazala na kate. seveda sem vedela da ji je harry všeč zato sem rekla "poljubi harrya". nekaj je še protestirala harry pa postav rdeč v lička. in tako sem jaz odslužila svojih 5 minut in odšla sedet nazaj na svoje mesto ko se je niall oglasu da je lačen. danes sta se odločila da bosta kuhala louis in liam. harry je kate nekam odpeljal jaz pa sem odšla v sobo na moj telefon.
začela sem se dolgočasiti in zato sem odšla poslušati glasbo na moj ipod,
po kakih 15 minutah sem se spomnila da še nisem pogledala svoje kopalnice.bila je taka:

.
in seveda obožujem all starke. moja zbirka:

(i wish heheheh)

ene moje naljubüe pesmi <33
04. december 2012
neeext
04. december 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeext!!
04. december 2012
neeeeeeeext
04. december 2012
u70265
u70265
Nextiii
P...s... nova bralka :**
04. december 2012
no next za mojo novo bralko Mrs. Styles :**
---------------------------------------------

3.del
ko sem pregledala vse kotičke moje nove sobe in kopalnice sem odšla na posteljo si prižgala tv in gledala somrak. po 20 minutah sem zaspala ampak nisem spala dolgo kerme je postalo stran. odšla sem v sobo ki je bila pred mojo saj je bila prva in še daleč ni bila. nisem vedela kdo spi noter zato sem to osebo zbudila . ugotovila sem da je zayn in hotela hitro oditi ko je prižgal luč in me vprašal "kaj je narobe alex?" eh samo strah me je biti sama v sobi. lahko spim pri tebi?"
04. december 2012
u111192
u111192
da lahka prespi pr njem..
neeeeeeeeeeeeeeext
04. december 2012
reku bo JA!
zdj pa neeeeeeeeeeeeext
04. december 2012
u114565
u114565
neeeeeeeeeext
04. december 2012
u76594
u76594
next
05. december 2012
neeeeeeeext!!
05. december 2012
TIA
Next
05. december 2012
nooouuuu del za puppy <3 sori ker nisem prej napisala nouga dela sam sm se učila pa me mami ni postila na konp merci de votre compréhension-hvala za razumevanje (če hoče kera del posveten njej naj napiše zs)

4.del
ugotovila sem da je zayn in hotela hitro oditi ko je prižgal luč in me vprašal "kaj je narobe alex?" eh samo strah me je biti sama v sobi. lahko spim pri tebi?" odgovorilje da lahko. ulogla sem se k njemu in se obrnila proč od njega. zjutraj me je zgudilo hihitanje in zagledala sem vse fante in kate kako se nama smejijo. ugotovila sem da ima zayn roko na mojem bogu hitro sem jo dala dol in rekla : "Je déteste ces idiots"-sovražim te idiote. harry pa mi je odgovoril: "osent beaucoup-veliko si upaš". "je sais-vem vem" sem mu odgovorila in se pri tem nasmehnila.
u70265
Hvala za next :**
05. december 2012
neeeeeeext!
05. december 2012
u111192
u111192
neeeeeeeext
vauu, tale jezik je pa zanimiv
05. december 2012
neeeeeext
05. december 2012