Forum
Hej!
Odločila sem se, da končno spet eno zgodbico napišem. Upam da bo vam všeč in da bo veliko bralcev, čeprav nisem ravno dobra v pisanju ampak ja i'm big dreamer, imam veliko idej in je že čas da začnem deliti te moje zgodbice z vami. Idejo sem dobila iz pesmi, več vam pa ne bom izdala tako da mislim da je zaenkrat zadost...

Kaj je sploh smisel življenja? To je večno vprašanje na katerega še nihče ni našel odgovora in ga tudi ne bo ampak kaj če je vse samo iluzija ali koga sploh briga če na nebu miljonih zvezd ugasne ena, koga briga če eno življenje ugasne med miljardami? Noben se niti več ne ozre v zvezde, nihče se ne zave koliko zvezd ugasne vsak dan. Nobeden se niti več ne ustavi, vsi samo hitijo. Nobeden se ne zamisli kaj zamuja v tem svetu. Le redki so tisti, ki se...
02. januar 2018
ᴛᴏᴡɴ_ɢɪʀʟ
ᴛᴏᴡɴ_ɢɪʀʟ
Next
02. januar 2018
KiskoMurio
KiskoMurio
Zelo mi je všeč
Next
02. januar 2018
Next
Kaj je to naslov pesmi od linking park one more light???
02. januar 2018
ja je sam da jz sm za enkrat poslusala samo pa idejo dubla pr nightcoru od covera alex mcmillan ampak ja vglavnem je ta pesm, pac vem da bi lahko dala se gor link od pesmi ampak rajš nism pol k nevm pac...
02. januar 2018
Sej ni panike men je pesem ful všeč in ja pač všeč mi je blo da še ker pozna toto pesem, pač ja. Drugače pa komi čakam nadaljevanje
03. januar 2018
Next
03. januar 2018
1. Zvezdnato nebo
Nebo je bilo že prelito v čisto temo, zvezde so se svetlikale na nebu, luna se je skrivala za temnimi oblaki, dežne kaplje padale po tleh. Množica ljudi se je prerivala in se skrivala pod dežniki, a njegove velike modre oči so bile močno oprte le v njo, nihče več ni bil pomemben postali so le še meglica v temni noči. Srce mu je močno gorelo. Stala je med njimi v lunini mesečini, s kamero v roki in čutila moč in lepoto padajočega dežja. Počasi je prikorakal do nje, do popolne neznanke, ki je nikoli še ni videl in ji rekel: "Torej si tudi ti fotografinja" in preden je sploh karkoli rekla jo je že prijel za roko brez da bi karkoli mislil, brez da bi se ustavil, brez da bi se kamorkoli ozrl, popeljal na kraj kjer se je počutil najbolj srečnega, popeljal jo je na najlepši kraj, na visoko stolpnico, kjer se je videlo celotno mesto. S prstom ji je pokazal majhne ljudi, majhne le še kot mravlje in temno zvezdnato nebo, miljard zvezd. Objela ga je z solzami v očeh in poljubila, končno je našla upanje.

Kako se vam zdi? Čudno? Kul?
Next?
05. januar 2018
in ja oprosti ker je tok kratko bom probala mogoč nasljednič daljše
05. januar 2018
wow °___° to je tako wow... Next!
05. januar 2018
tnx
05. januar 2018
Super je
Komaj čakam nadaljevanje
Next